Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o DIBORA

Pracowałeś w firmie DIBORA i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
4erdf - 2015-09-08 16:25:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
hej nie wiem czy wiecie ale aktualnie w firmie DIBORA & CO SP. Z O.O poszukują osób do zatrudnienia na stanowisko betoniarza, murarza, elektryka, ślusarza oraz spawacza,w budowlanych na budowę do Niemiec na własnej działalności z j. niemieckim może ktoś z was byłby zainteresowany aplikowaniem do nich..
zdjecie uzytkownika
adek - 2016-04-23 00:04:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To firma Dibora jeszcze funkcjonuje? Bo ja nie mogę znaleźć nic na ich temat w Internecie. Może ktoś się orientuje jak tu teraz z arobkami dla spawaczy.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie DIBORA!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DIBORA

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: