ipib iława

Iława

Opinie o ipib iława

łysy 2009-09-28 20:28:18
bardzo [usunięte przez admina] firma.nie radze tam szukać pracy
anonim 2011-04-26 08:45:35
spoko firma, zarobki wysokie, praca przyjemna i przede wszystkim przestrzeganie czasu pracy oraz zasad prawa pracy. polecam
anonim 2011-09-05 09:39:24
Firma porządna przestarzega czas pracy.Prezes jest jak ocjeciec dla pracownika wynagrodzi i zgani kiedy trzeba.Zarobki bardzo ale to bardzo wysokie poziom europejki.Wszytko na czas jak w szwajcarskim zegarku.Ostanio dostałem podwyżkę a nawet nie chciałem bo juz tyle zarabiam że nie wiem co z kasą robić.
robert 2012-01-26 10:31:35
buhahahahahaha.Ja zarabiam 1300 na rękę i nie wiem co z kasą robić.Tato powiedz co mam z kasa zrobić.jesteś jak ojciec Mateusz.
Ojciec 2012-03-18 19:54:20
Już odpawiadam Ci synu.1300 to bardzo dużo.Musisz spojrzeć na to inaczej niewiele masz i nie potzrebujesz wiele i tyle ci starczy.Ja mam dużo dom, duży samochód, dzieci kształce w Berlinie,wakacje w tym roku jamajka. Jak przeliczysz to na swoje potzreby okaże się że Ty masz więcej odemnie.Synu to ja Tobie zazdroszcze zarobków.
Kierownik 2013-07-01 21:34:10
Odkąd Malinek przestał być właścicielem poprawiło się. Płacą 1200 na rękę bez umowy na czarno. Roboty pełno po 14 godzin dziennie. Tylko szkoda że tej umowy nie ma.
Kierownik 2013-07-03 19:30:24
Po co ci umowa?
Kierownik 2013-07-04 15:38:06
Dam ci dobrą radę jak nie chcesz przymierać głodem [usunięte przez moderatora] umowę. posłuchaj w Afryce nikt umowy nie ma i żyją. Dawaj do Nas do roboty.
laik 2014-05-24 18:59:50
Certyfikaty owszem robią wrażenie, ale jakoś certyfikatu dobrego pracodawcy nie ma, ale gdyby istniał przyznalibyście jeden ipib?
strona www 2014-12-29 16:47:14
powiem ze to co na stronie www jest napisane robi bardzo pozytywny obraz o firmie, ale kurcze tam nnic nie ma o pracy. chciałbym się dowiedziec jak tam się pracuje i ile można zarobić na koparce np. wiadomo że certyfikaty nier pracują tylko ludzie, wiec interesuje mnie też atmosfera i podejście do pracowników.
laser 2015-02-27 19:36:40
Może ktoś napisac własnymi słowami coś o pracy w ipib iława? Bo owszem i na mnie storna internetowa zrobiła wrażenie, ale napisali ją sobie sami, to trochę jak z historią - ją pisza wygrani, a o przegranych sie zapomina. Firma zapewne odniosła wiele sukcesów, ale jak traktują oni pracowników? Mają np. jakiś fajny system socjalny?
arkeo 2015-03-19 03:30:38
Ciekawe czy nikt nie wiem jak to się dzieje w ipib w Iławie czy po prostu nie chce powiedzieć.... Ja jestem z Susza, czyli bardzo niedaleko od iławy i właśnie jakąś robotę muszę ogarnąć. Iławskie Przedsiębiorstwo Instalacyjno - Budowlane interesuje mnie bo mma doświadcznie w budowlance. Tylko czy ktoś wie jakie prace się u nich w ipib wykonuje?
malinek 2015-04-21 16:14:22
Panowie praca jest a kasa po okresie próbnym też niezła. Zatrudniać się na okres próbny jak sie sparwdzice to mówie Wam Kanada. Okres próbny trwa 10 lat umowa zlecenie 780 brutto reszta premia uznaniowa do łapy.
nimx 2016-05-13 22:55:00
kak, z tego co mi się odosibiście zdaje to takt, żel uie ogłaszają się zbyt często na jakichkolwiek portalach. Podobno vyły 4 dzieczyny a to wszystko okazalło się złym rozwiązniem - ciekawe jakie jest optymalne jeśli chodzi o stanowiska pracy/
Zostaw swoją opinię o ipib iława - Iława
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ipib iława