Opinie o PPUH Consensus w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PPUH Consensus. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie PPUH Consensus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPUH Consensus w Dąbrowa Górnicza

Kaśka Nowy wpis

Skąd masz takie informacje? mnie o tym jeszcze nic nie wiadomo? Zastanawiam się też czemu tylko o jedna kelnerkę pytasz? Co z pozostałymi? po ile zazwyczaj ich pracuje?

Myślę, że powodem może być fakt, że odnosisz się bezpośrednio do osób a tu raczej chodzi o poruszanie warunków pracy. bynajmniej ja je chciałbym znać, ludzi nie oceniam. W tegorocznych finansach z pracy przy bufecie ktoś się orientuje?

Wyrabianie orzeczeń na prośbę? I co robił ktoś tak w sumie, tak jak ktoś wspomniał? to jaki socjal teraz wpada przy takim zmianach warunków? widzę ze jedna pani się dziwiła, że wcześniej na bufecie można było robić na umowie o prace a teraz tylko na zleceniu. czy to jest ze sobą powiązane? Jeszcze jakieś zmiany zaszły w ostatnim czasie?

M Nowy wpis

Kazali ludziom składać o orzeczenie wiadomo kasa z Pefron tylko nie pykło bo ludzie dostawali zakaz pracy w nocy i plan (usunięte przez administratora)...zresztą wiadomo Impel dojenie niepełnosprawnych po za tym tak jak mówię związki system naczyń powiązanych idziesz załatwić coś do związku w sprawie pracy zaraz wiedzą w biurze ręka rękę myje. Odradzam wszystkim tę firmę naprawdę szkoda zdrowia w Amazon czuję się lepiej

M.

Firma drucik bez wchodzenia w (usunięte przez administratora)Czarnej Mambie i Barbarze umowy nie dostaniesz o prace,socjal to może i istnieje swojego czasu kazali ludziom orzeczenia robić Impel Wrocław pakiet większościowy w spółce.Reszta związki zawodowe śmiech na sali te same związki co niby bronią ludzi każą im tyrac za najniższą i być poniżanym omijać szerokim łukiem czekam na wiadomość aż ta pseudo firma padnie

Iza

Pracownik bufetu też na umowę zlecenie, tak jak według kogoś tu zatrudniają? Bo jak patrzę na umowę sprzed 2 lat to przecież proponowali umowę o pracę, to coś się zmieniło czy to odnosnie innej pracy? Ponawiam trochę pytanie co już padło, ale jeszcze chciałam spytać, na ile tam te umowy, coś pewnego na dłużej?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie PPUH Consensus.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Renata

Czy pracujecie tutaj już normalnie na umowę o pracę? Bo czytałam, że zlecenie, dzieło, a co z umową o pracę.

Tomek Kierowca
@Renata

Daj sobie spokój z tym (usunięte przez administratora) pracowałem tam 4 lata jako kierowca jazda po 10 12 godzin dziennie 3 lata nic niewarta zleceniaówka 1 rok umowa o pracę na najniższą krajową (usunięte przez administratora) człowieka praca w święta sylwestra itp za taką samą żenującą stawkę poza tym wynagrodzenie żenujące (kieszonkowe na fajki) gdyby nie lewizna czyli przewiezienie komuś czegoś busem służbowym to chodził bym głodny z floty jedynie co można było zaje...ć to płyn do spryskiwaczy z orlena do busa lało się wodę ????????????iomijać ten (usunięte przez administratora) szerokim łukiem!!!!!!! Pozdrawiam Tomek

Antośka

O co chodzi z tymi opiniami z ostatnich wątków dotyczących podziękowania za współpracę? Na stronie w zakładce z karierą widnieje ogólna oferta związana z aplikowaniem do firmy. Z opisu wynika, że występuje motywacyjny system wynagrodzeń oraz jakieś kursy i szkolenia. Czy ktoś kto z nich korzystał w tym roku mógłby się co do nich odnieść?

Weronika

Ale za co straszy zwolnieniami, przecież żeby kogoś zwolnić trzeba mieć powód.

Dorota

Podłość ludzka nie ma granic

Nie decydujcie się na pracę w tej firmie, jedno wielkie oszustwo, jedyna prawda to ta że umowe dostaniecie jeśli macie odpowiednie znajomości, ludzie pracują na umowy zlecenie , bądź o dzieło . Jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Yaro
@2345

Kto przygotowuje posiłki. Po każdym z nich jest zgaga. Ludzie siedzą w kiblach i żygaja. Stary olej i na starej mące. Zwolnić z H. Katowice. Będą skargi.

Luj

Jakimi samochodami rozwozi się posiłki?

Renata
@Luj

Czy to ma znaczenie? Chyba grunt żeby były sprawne, może lepiej o to zapytać?

Lagoonda

Pracuje w Cosensusie od 3 lat. Polecam ze względu na ludzi i atmosferę. Dużym plusem jest socjal, wczasy pod gruszą i nagrody roczne. Rok temu zwerbowałam też koleżankę, która również jest zadowolona, bo przy małym dziecku godziny pracy jej pasowały.

Natalia
@Lagoonda

Na jakim stanowisku aktualnie pracujesz? Czy nowo zatrudniona osoba też może liczyć na jakieś benefity? Zastanawiam się również, czy w firmie panuje duża rotacja i na jaką pensję można tutaj liczyć.

Lagoonda

Jest fundusz socjalny - zawsze jakieś pieniądze na świętach, wczasy pod gruszą, dofinansowanie dla dzieci do koloni i jakieś zapomogi. No i nagrody roczne.

Adriannno

Może zarobki nie najlepsze ale spokojna praca. Jeżeli warunki odpowiadają to można pracować w tej firmie wiele lat jeżeli nie pasują trzeba zmienić a nie hejtować. Tak na prawdę miejsc idealnych nie ma. O firmie Consensus można mówić różnie ale pracowałem tam kilka lat i ludzi znajdziemy tam fajnych i mniej fajnych jak wszędzie. Jeżeli chce Ci się pracować to polecam. Kierownicy spoko, da się dogadać. Są jakieś tam benefity, premie świąteczne, wczasy pod gruszą, kartki żywnościowe, paczki dla dzieci, jak się jest w związkach to też coś dają. Warto dać szansę temu pracodawcy.

Czapka

Miałem „rozmowe” o prace przez tel, facet proponuje 18pln brutto na godzinę i prace nawet po 12h w weekendy i święta na zleceniówce. Chyba upadł na głowę, niech sam sobie jeździ. Nara

Mariano Italiano

Jak aktualnie wygląda sytuacja w Consensus z zatrudnieniem? np na kierowce,jakie są warunki pracy na dzień dzisiejszy? jaka stawka godzinowa?

Ignaś

A ja uważam, że wystawianie opinii i to niezbyt pochlebnej bez pracy w firmie jest dużym nadużyciem. Firma jest dobrym miejscem do pracy.

Ona

Tak nie miłej kobiety na rozmowie rekrutacyjnej nigdy nie miałam Zanim wystawicie się u nich to wypytajcie o szczegóły bo jedno piszą a drugie mówią Jednym słowem firma to jakaś porażka

Tonik

To co było kiedyś nie ma już znaczenia bo ważne, że teraz jest dobrze!!

DGKasprzak

Pracowałem kiedyś w tej "firmie"jako kierowca i mogę powiedzieć że to była masakra ! Zarobki marne,atmosfera też nie lepsza...

Klient

Nie jestem pracownikiem tej firmy, ale klientem. Jeżeli chcesz zjeść i zapłacić za to co dostajesz, to albo jesteś bogaty i lekko opóźniony albo nie masz wyboru. To co dostaniesz będzie jakości trudnej do sklasyfikowania. Jeśli zachwyciła Cię cena to wiedz, że i tak przepłaciłeś a ryzykujesz zdrowiem swoim lub innych.

Jurgen

Idealnie to pewnie nigdzie nie będzie. Jedno jest pewne, że jak się dobrze pracuje to nikt nie narzeka.

Zostaw merytoryczną opinię o PPUH Consensus - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w PPUH Consensus?

Zobacz opinie na temat firmy PPUH Consensus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPUH Consensus?

PPUH Consensus
2.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Kasprzaka 74
    41-308 Dąbrowa Górnicza