Opinie o ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A. w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A. w Rybnik

Agnieszka

@Adam czy możesz powiedzieć jakiej klasy merckiem jeździsz ty i tate? Czy twoje zarobki pozwalają ci na utrzymanie samochodu tej klasy? Dlaczego nie jeździsz w delegacje? Nie uważasz że to nie fair wobec współpracowników?

DJ
@Agnieszka

Tate zabronił mi mówić bo będzie po premii

Dsc
@DJ

Dfggcćffdd tv

Agnieszka

@Monter..., dziękuję za odpowiedź. Myślisz, że w najbliższym czasie firma DOOSAN BABCOCK ENERGY POLSKA może zmienić swoje podejście w tym temacie i podwyższyć wynagrodzenia swoim pracownikom? Mimo tego, iż chciałbyś, aby zarobki były na wyższym poziomie to, czy można uznać, że zatrudnienie w tej firmie należy do stabilnych? Nie trzeba się obawiać o nagły brak pracy i zwolnienie? @Kt, możesz opisać, jak przebiegała rozmowa o pracę, którą prowadziła osoba rekrutująca? Na rozmowie były jakieś trudne zagadnienia, które wymagały specjalistycznej wiedzy na temat danej branży? @wolny, pracując na stanowisku montera widziałeś dla siebie jakieś szanse, które sprawiłyby, że z czasem zająłbyś wyższe stanowisko w firmie DOOSAN BABCOCK ENERGY POLSKA? Pracodawca docenia rzetelnych pracowników i wynagradza w postaci awansu? Napisz, co wiesz na ten temat.

wolny

Pracowałem w DB kilka lat jako monter średniego szczebla.Z całym szacunkiem ale zarobki w tej branży na poziomie 3000 zł za około 240h to kpina.Beznadzieje, nierentowne kontrakty, "spychologia", wszechobecne układziki ,nierówne traktowanie i wynagradzanie pracowników wykonujących tę samą pracę, brak wsparcia przełożonych (70% to niekompetentni ludzie , w najlepszym razie bez doświadczenia) czy wreszcie korporacyjna organizacja firmy blokująca możliwość normalnego funkcjonowania to dla wielu za dużo.Nie powiem ,że był to czas stracony , ale czas który można było wykorzystać znacznie lepiej.

Kt

Nigdy nie pracowalem dla tej firmy w Polsce ,pomimo ze bylem dwa razy na rozmowie.Slabi finansowo,nieprzygotowani do rozmowy kwalifikacyjnej.Nie polecam

JJ
@Kt

I nawet tam nie idź. Trend jest odwrotny

Elektromechanik

Dyrektor działu- taki mały całkowicie nie ogarnięty podobny do Kaczyńskiego spytał mnie o Prawo Ohma. Niestety pomyliłem wzory ale to nic i tak dostałem pracę bo tutaj każdy może pracować.

Prawo Ohma

Agnieszka

@Monter..., czy firma DOOSAN BABCOCK ENERGY POLSKA informowała, dlaczego brakuje na podwyżki na opisanych przez Ciebie stanowiskach? Jest to spowodowane obecną sytuacją finansową firmy, czy po prostu pracodawca uważa, że obecne stawki powinny być satysfakcjonujące dla zatrudnionych pracowników?

@Agnieszka

W firmie doosan nie ma przepływu informacji, więc nikt nas o niczym nie informuje, ale na pewno nie brakuje na podwyżki. Po prostu zarząd ma gdzieś ludzi, byle oni mają kasę reszta się nie liczy.

Agnieszka

@Antek, dlaczego tak uważasz? Możesz przedstawić jakieś informacje, które wpływałyby na to, co napisałeś o zarządzaniu w firmie DOOSAN BABCOCK ENERGY POLSKA? @Robb, wiesz może, co jest głównym powodem odejść doświadczonych pracowników z firmy DOOSAN BABCOCK ENERGY POLSKA? Czym to jest spowodowane? Napisz, proszę, co wiesz na ten temat.

@Agnieszka

Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze, żenujące stawki, monter I 2400, monter II 2500-2700, monter III 2800-3000, BRYGADZISTA 3100-3500, STAWKI OCZYWIŚCIE BRUTTO! więc różnica w zarobkach między nowym pracownikiem a doświadczonym jest nie wielka a, w umiejętnościach przepaść... Po za tym stawki śmieszne jak na rodzaj i specyfikę naszej pracy...

Robb

Koszmar... odchodzą najlepsi ludzie. Nikt nad niczym już nie panuje na kontraktach. Przyjmujemy Ukraińców bez doświadczenia. Jak jeszcze firma przegra nowe przetargi na Rybniku to już nie bedzie co zbierać.

Antek

Doosan jeżeli chodzi o zarządzanie to kupa nieudaczników

zgniły
@Antek

Antek@ masz niestety rację banda nieduaczników siędzących i pierdzących w stołki, tych 3-muszkieterów niestety może za chwilę położyć firmę, chłopcy nie nadają się na te prezentowane stanowiska, jakiś dyr. techniczny, dyr. finansowy to chłopaki od samego początku po koleżeńsku brak im wiedzy świadczy o bardzo złym zarządzaniu firmą, dzisiaj jesteście na tych na tych stanowiskach jutro już was nie ma, no i wreszcie główny boss, co to za boss człowieczek o bardzo niskich kompetencjach, nie spełaniających poziomu wymagań firmy z zachodnim kapitałem, obyście wszyscy polecieli i ktoś to wreszcie posrzątał

Agnieszka

@Monter..., dziękuję za przedstawienie stawek za pracę w firmie DOOSAN BABCOCK ENERGY POLSKA. Mógłbyś, dodać, jak wygląda kwestia możliwości rozwoju na zajmowanym stanowisku? Pracodawca, stara się organizować, jakieś szkolenia dla monterów, aby byli jak najlepiej wykwalifikowani na zajmowanych stanowiskach?

@Agnieszka

Jeżeli już uda się że monter zostanie zgłoszony na "szkole monterow" to są zajęcia teoretyczne ale tragicznie to wygląda, po za tym często jest tak że na szkole monterow są zgłaszani pupilki a nie ludzie którzy faktycznie coś potrafią. Od technicznej strony jeżeli się trafi na doświadczonych monterow którzy mają chęć podzielić się wiedzą to można się czegoś nauczyć ale to już zależy od działu i od ludzi...

@Agnieszka

Stawki są podzielone między stanowiskami monter 1,2,3, brygadzista itd i np ktoś kto przychodzi nowy dostaje na dzień dobry 2400 jako monter 1 a monter 3 ma stawkę 2800 do 3000 a doświadczenie w pracy musi mieć spore, prowadzi pracę na polecenia pisemne itd, a stawka jak widać nieadekwatna wogole.. I jak w zeszłym roku zmieniali stawki to dostali podwyżki ci co musieli tzn jeżeli ktoś miał np najniższa stawkę montera 1,2,3 itd no to dostał podwyżkę bo zmieniły się progi ale jeżeli taki monter 3 miał stawkę 2800(bo to była do niedawna najwyższą stawka dla montera 3) to nie dostal ani złotówki więcej bo próg się zmienił na 2800 do 3000 więc się zmieścił w przedziale. A ogólne podwyżki się zdarzają bardzo zadko, szczerze mówiąc nie pamiętam żebym taka dostał chyba że zdawałem egzaminy na kolejnych monterow...

standard

@Agnieszka! @Monter..., co oznacza, że podwyżki otrzymają "Ci co muszą"? Czy w firmie DOOSAN BABCOCK ENERGY POLSKA podwyżki są przydzielane na podstawie jakiś wcześniej ustalonych kryteriów? Przybliż, proszę, jak wygląda ta kwestia. @Adam, możesz napisać coś więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie DOOSAN BABCOCK ENERGY POLSKA? Czy udało Ci się awansować w strukturach firmy po 10 latach pracy? Pracodawca docenił w jakiś sposób, Twój wkład w rozwój firmy? i dla jednego i dla drugiego, nie ma żadnych podwyżek ich też nie będzię i nie było, czarne chmury się na DOOSAN PL pojawiły więc nie licz na to ani jeden ani drugi, okej jak toś pracuje 10-lat i sobie chwali i sobie chwlił będzie bo nie ma alternatywy, warunki zatrudnienia są iście okropne, stawki żałosne, awans po 10-latach pracy przecież to paranoja jakaś jest koleżeństwo awansuje nawet z średnim wykształceniem, nie łudźcie się ludziska kto jest w kręgu znajomych dyrektorów od samego początku to stanowisko dostanie wysokie, ktoś kto przyjdzie z ulicy nie ma żadnych szans na jakiś awans, ja też pracuję 8-lat i niech nikt nie wypisuje takich bzdur o jakimś awansie, podwyżce zrozumcie to jednoznacznie wszyscy tylko znajomości w tej firmie dają szanse na dobre zarobki pomimo tego że się nic nie umie i nic się nie robi

Ci co zmienią prace będą zadowoleni .A reszta bę do w pośrednika stać z garczkiem po zupę.

SLawomir

Nie rozumiem ludzi, co narzekają jaka ta firma nie jest, że ma zarobki, że zostali ludzie bez doświadczenia. Nasuwa się pytanie, po co w niej jeszcze siedziecie ja sie pytam skoro jest tak zle? jedni poszli bo maja leb na karku a was beda (usunięte przez administratora) caly czas

niejakiandrzej

Dzień Dobry Widząc tyle negatywnych opinii o DOOSAN BABCOCK ENERGY POLSKA S.A., nie za ciekawie się w firmie dzieje, możecie napisać coś więcej bo planuję złożyć papiery ale czytając te opinie to nie za brdzo kolorowo jest.

ukrainiec.na.ceo.doosan.pl

w efekcie będzie tak że ukraińcy będą i w stukturze zażądczej, Hryhorii główny CEO, Ołeks dyrektor techniczny cokolwiek to znaczy, by takim być trzeba mieś odpowiednią więdzę niż ten co teraz jest taki Ołeks by go z chęcią zastąpił, kurdupla, idąc dalej Taras mógłby być dyrektorem finansowym przynajmniej by firma finansowo dobrze stała i pracownicy byliby dobrze płaceni nie tak jak ma to miejsce do tej pory, i ten Taras by to dobrze pociągnął bez rozdawania majątku firmy na lewo i prawo, kolejny to niejaki basebalista człowiek zakompleksiony i zamknięty w sobie, mający gdzieś ludzi arogancki i bezczelny, tutaj na jego miejsce nadawł by się Orest, słusznie by zastąpił kolesia od sprzedaży skoro sprzedawał bułki na targowisku to i dobrze by w korporacji sprzedawał a i przynajmniej byłby miły dla ludzi, kończąc smutną powieść o januszach z doosan vel. korpo pozostają jeszcze panie zarządzające jedna kupuje druga rekrutuje jedna od kupowania nieogarnięta druga zaś mniej ogarnięta, i tu też mamy zastępczynie Larissa i Matrioszka, jedna po cichu daje druga oddaje, pierwsza problematyczna druga charyzmatyczna, mają bo dają, gdyby nie dały to by nie miały, korporacyjna wizja stworzenia czegoś niestety nie wychodzi poprawnie, i tak kończąc tą smutną opowieść z doliny golejowskiej musimy zakończyć smutnie, jest to opowieść realna, rzeczywista osiągalna, nikt nikomu nie tłumaczy by możn było żyć inaczej, idea lepszości zakónczona. musi zostać cały kolesiowski zarząd zmieniony i wszystkie układy zamknięte, bo dopóki doputy będzie otwarty układ to będzie niestety to sam G**** co było i pieniądzę będą trwonione na lewo i na prawo

Wielewiedzacy
@ukrainiec.na.ceo.doosan.pl

Trafna satyra ;)

No bez jaj jeszcze oferty pracy umieszczają w opiniach n.t. tej firmy, ludzie wstydu nie macie a) stara ekpia odeszła b) pozosali tylko ludzie którzy o pracy nie mają pojęcia c) 80% tej kadry to ludzie co nie maja pojęcia o pracy można by powiedzieć czemu tak dużo negatywnych opinii, 0 pozytywnej każdy wie jak jest ludzie raczej bzdur nie wypisują, źle się dzieje z tą firmą a to dlatego że są układy na boku idąc od samej góry, każdy sobie odlpala jakąś tam część.

Tobi_123

Firmie daję czas do końca roku,potem upadłość,zmiana nazwy...Wszyscy pracownicy, którzy mieli jakiekolwiek doświadczenie,wiedzę i chęci do pracy,systematycznie składają wypowiedzenia,począwszy od kadry kierowniczej,przez technologòw,na spawaczach skończywszy,bo nikt nie chce pracować za nieco ponad najniższą krajową.Zarząd robi dobrą minę do złej gry,udając,że masowe zwolnienia go nie obchodzą,ale wszyscy widzą, że brak nam doświadczonej kadry,a bez tej nie mamy szans rzetelnie i terminowo wykonać nawet najprostrzej roboty.

@Tobi_123

Sama prawda, aktualnie pojawili się Ukraińcy którzy na pewno uratuja firmę swoim doświadczeniem w naszej branży... :D

Agnieszka

@Jop czy to sprawdzona informacja i kogo te podwyżki obejmą? Gdybyś mógł uszczegółowić i rozwinąć swoją opinię, to na pewno będzie bardziej pomocne. Jak często DOOSAN BABCOCK ENERGY POLSKA takie podwyżki wynagrodzenia praktykuje?Niewątpliwie są one dużym pozytywem i mogą być motywacją do długiego zatrudnienia.

@Agnieszka

Podwyżki? Dostają Ci co muszą, reszta obejdzie się smakiem jak co roku. Firma zamiast dać swoim ludziom kasę to zaczyna ukraincow przyjmować... Do końca roku to zostanie garstka monterów i tyle zostanie z tej wielkiej firmy....

Agnieszka

W chwili obecnej firma DOOSAN BABCOCK ENERGY POLSKA poszukuje pracownika na stanowisku elektryka/elektromechanik. Czytając to ogłoszenie o pracę można dostrzec, iż osoba ubiegająca się o to stanowisko pracy powinna posiadać wykształcenie w tym kierunku. Czy możecie napisać jak bardzo odpowiedzialne jest to stanowisko pracy? Możecie podzielić się informacjami jakie posiadacie odnośnie tego stanowiska? Czekam na rzetelne informacje.

Kotlorz

Duszny open space... tak masz dużo racji, tylko że tym jakosciowca, spawalnikom, badaczom naprawdę dużo brakuje doświadczenia referencji czy nawet organizacji do Pronovum, energopomiaru itp. jest tu kilku spadochroniarzy z EP ale widzisz co oni tu prezentują, tam ich nikt nie chciał... Problem w naszej firmie jest z zarządzaniem, jeśli jeden Pan sorki Pani chce nad wszystkim zapanować przy bierność szefa i strachu dwóch pozostałych członków zarządu o swój stołek to taki jest efekt.

Brawo
@Kotlorz

@Kotlorz pisze "jeśli jeden Pan sorki Pani chce nad wszystkim zapanować przy bierność szefa i strachu dwóch pozostałych członków zarządu o swój stołek to taki jest efekt." Masz rację, Pani rządzi! Przy okazji, Pani Elżbieto proszę przyjąć wyrazy uznania! W całym zarządzie Pani jedna ma jaja! Wszystko trzyma Pani twardą ręką a prezes się słucha. Brawo!! Potwierdzają się słowa starej piosenki "słaba płeć a jednak ta silniejsza".

jestemczlowiekiemniesamochodem
@Brawo

gdzie tam zasługa jakiejś elżbiety nie przesadzaj, jak byś wiedział to byś taki bzdur niw wypisywał, co on może tylko sukienkę podnieść nic pozatym, nie wypisuj takich sucharów, ona dobrze wie za jakiego sznurka ma pociągnąć, jej dwulicowość to jej cecha codzienności,

Brawo
@jestemczlowiekiemniesamochodem

Czy podnosi sukienkę czy ciągnie sznurka tego nie wiem. Ale wiem, stary słucha jej bezkrytycznie. Bez mrugnięcia okiem godzi się na każdy jej pomysł i łyka każdą opinię. Może się chłopina zakochał? Kto wie. Tak czy inaczej jeśli Elka ci czegoś nie "klepnie" to zapomnij. Nic nie załatwisz.

Zostaw merytoryczną opinię o ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A. - Rybnik

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A.?

Kandydaci do pracy w ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A.