Opinie o Gerpol-Office w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Gerpol-Office. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gerpol-Office o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gerpol-Office w Szczecin

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Gerpol-Office?

gosc

Tej firmy juz nie ma, i dobrze! Za dużo osób oszukali i wciaz próbują na różne sposoby.

Emilia
@gosc

Czy to potwierdzone informacje? Bo niestety na stronie nie jest nic napisane o zamknięciu firmy? Potwierdzisz?

Napoleon
@Emilia

Potwierdzam

Mikołaj
@Napoleon

Skoro potwierdzasz, to wiesz może, co było głównym powodem tego, iż podjęto decyzję o zamknięciu firmy? Czyżby nieudane inwestycje? Daj znać, proszę, co wiesz.

Aaa
@Mikołaj

Też potwierdzam ,że firma upadła. Jako były pracownik mogę powiedzieć, że to banda (usunięte przez administratora) utrudniony kontakt z biurem, nie zwracali kaucji, kary za wszystko, marne wypłaty a jak się kończyła z nimi umowa to potrafili za ostatni miesiąc pracy wypłacić 900,00 zł! Zatrudniali samą szczecińską patologię i ćpunerię, dramat.

Właśnie ogłosili upadłość KP wypowiedziało im umowę i już dla nich nie jeżdżą. Tak jak w komentarzach ostatniej wypłaty nie wypłacił i zostawił ludzi przed świętami na lodzie. Trzeba uważać bo pewnie będzie chciał otworzyć nową firmę i dalej oszukiwać. Są przypuszczenia że to wałek i kasę zgarnął dla siebie.

Robert Nowy wpis

Już otworzyli...jak zawsze na nią...po jej nazwisku i imieniu na niemieckich stronach można ich znaleźć...

Dominox1234 Nowy wpis

Dokładnie mi w 2018 już nie wypłaciła ta firma podobno zbankrutowali już wcześniej ale brali ludzi do pracy żeby mieli zyski dla siebie

Michał Nowy wpis

@klaudia skąd wiesz ze upadła ?

Klaudia Nowy wpis
@Michał

Na internecie jest że zamknięte na stałe i mam swoje informacje

Klaudia

Witam czy ktoś ma jakiekolwiek namiary na firmę Gerpol wiem ze upadła potrzebuje namiar do p Materne

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Mikson

A czy ta firma nie zmieniła nazwy na Tourissima Transport GmbH?

AANONIM

Dziad jak (usunięte przez administratora) jestem też (usunięte przez administratora) przez (usunięte przez administratora) idiota jeszcze kłamie że KP nie płacili mu pieniędzy debel (usunięte przez administratora)

Ano

Teraz Tourissima Transport GmbH. Gościu (usunięte przez administratora) z polskiego rynku bo za duze dlugi ma. On i jego partnerka- najwięksi (usunięte przez administratora) z jakimi kiedykolwiek mialem do czynienia!! Ostatniego wynagrodzenia nie zobaczysz na pewno! Poza tym nie płaci składek, żadnych! Kasa zawsze z opóźnieniem i zawsze się nie zgadza. Przelew utknął w "koszyku", przelew wrócił, podałes zły numer konta, albo zwalali na pracowników z biura (którzy też już odeszli, bo im też nie zaplacił). Kłamcy i (usunięte przez administratora) omijać szerokim łukiem!

Aleksandra

sprzątanie pokoi w hotelach jest ok , do pracy trzeba z mieszkania dojeżdżać ,pokoje pracownicze w miare ładne , ale wszedze jest tak samo w pensjonatach...trzeba się samemu zaaklimatyzować ,

Jan
@Aleksandra

Do pracy dojeżdżasz komunikacją miejską, czy firma zapewnia transport? Ciekawi mnie też kontakt z koordynatorem i pomoc w załatwianiu spraw na miejscu.

Gosc

Witam. Czy pracował ktoś może przy sprzątaniu pokoi hotelowych? Jak wygląda praca i zakwaterowanie? Proszę o opinie.

Dariusz

Szkoda, że nikt z pracowników nie pisze. Dużo pytań bez odpowiedzi!!

Klaudiusz .

Proszę o opinie na temat firmy Gerpol . Mam propozycję pracy jako kierowca C i E w Naumen . Czy płacą , ile netto (11 E brutto) , jakie warunki mieszkaniowe , czy warto . Z góry dziękuje za informacje .

Stavenhagen
@Klaudiusz .

Jak wyjdziesz po wszystkim (usunięte przez administratora) € na rękę to max

Klaudiusz
@Stavenhagen

Dziękuję Stavenhagen . A czy płacą , bo ogłasza się tu windykator ? Jakie warunki pracy , mieszkaniowe ? Napisz czy warto patrząc na całokształt pracy ?

gość

Wiadomo jakich zarobków można się teraz spodziewać będąc kierowcą? Pewnie dorzucają odpowiednie premie do podstawy co znacznie urozmaica zatrudnienie.

@gość

(usunięte przez administratora) € na rękę 120h w systemie 2/1 więc szału nie ma

Mad max

(usunięte przez administratora) Sama praca super, mam na myśli kierowca C+E. Samochody nowe, czyste i dość zadbane. Ok 10/12 godzin pracy w tym jazdy 7/8. Trzeba popracować i nie ma leżenia. Ogólnie brzmi nie źle(usunięte przez administratora) Pozdrawiam super chłopaków z STVH. (usunięte przez administratora)

StvH

Hehe ładnie smarujecie- boki można zrywać. Lepiej przyznajcie się z a co wylecieliście: kradzież paliwa/towaru czy wjazd w sklep? Mi się tu podoba. Pozdrowienia dla kolegów ze StvH.

Driver

Witam, jestem kierowcą w Gerpol Logic i jak czytam niektóre opinie zastanawiam się, czy pracuję w tej samej firmie. Owszem- umowa polska, wynagrodzenie czasem jest z opóźnieniem (ale zawsze jest!) i nikt nigdy mnie nie oszukał. Praca nie jest lekka, ale stabilna. Nie ma nocowania w aucie- mieszkania służbowe są w normalnych,schludnych warunkach, a nie jakichś kontenerach lub jak to często bywa po 10 osób na mieszkaniu. Najbardziej narzekają Ci, którzy tylko patrzą co by tu zrobić, żeby nic nie robić, a pieniądze będą spadały z nieba.

MsDos
@Driver

Witam zastanawiam się nad tą firmą. Mój kolega jeździ tam od niedawna i jeszcze nie narzeka :). Nie wiem czy to prawda ale niektórzy jak się zepną to i 8 tyś mają. Pozdro

WNUK

Calkowicie maz racje i moje POPARCIE

Dominika

@dino rozumiem, że Ty na weekendy wolne nie możesz liczyć. Możesz powiedzieć z czego wynika ta różnica? W jakim dziale firmy pracujesz?

Dominika

@jaco sprawia, że tak negatywnie oceniasz Gerpol-Office? Szczegółowe wpisy, które zawierają zarówno mocne, jak i słabe strony pracodawcy mają największą wartość dla osób, które na wątek trafiają w poszukiwaniu dodatkowych informacji o firmie. Co możesz im doradzić?

nie radzę współpracy z tą firmą, (usunięte przez administratora)

Paula

@ M. Też dostaliście umowę zlecenie ???? Zastanawiam się czy pracodawca płaci w tym przypadku ubezpieczenie.

ania

(usunięte przez administratora)to dajcie namiary na rzetelną firmę Praca Pokojówka .Ponieważ jaka firma by się nie ogłaszała to ma złą opinie i sama już nie wiem co mam robić .

Zostaw merytoryczną opinię o Gerpol-Office - Szczecin

• Jak się pracuje w Gerpol-Office?

Zobacz opinie na temat firmy Gerpol-Office tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gerpol-Office?

Kandydaci do pracy w Gerpol-Office napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gerpol-Office