Opinie o Proficool Fans Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Proficool Fans Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Proficool Fans Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proficool Fans Sp. z o.o. w Katowice

Cukierek

Czy to jest nagonka na firmę, czy tak się postępuje!

Morfeus
@Cukierek

Jaka nagonka? Czy np. FABRO nie ma racji chcąc odzyskać to co mu ukradziono? Czy byli pracownicy nie mają prawa do wynagrodzenia za swoją pracę? Czy nie można wyrazić opinii o zarządzie który doprowadził do upadłości? Czy nie można wypowiedzieć się o j.v, który nie miał żadnych kompetencji, umiejętności oraz wyksztalcenia do zarządzania firmą. Można by jeszcze wiele rzeczy wymienić...

Morfeus
@Cukierek

ja Nowy wpis
@Morfeus

mozna ,jak najbardziej sie wypowiadac,niestety nie wiedza ,ze karma wraca i wszyscy dostana na co zasluzyli,ruda juz nawet w barze pracuje

Paweł Nowy wpis
@ja

Pewnie, że można się wypowiadać aby tylko obiektywnie. O co chodziło wcześniej z tymi wynagrodzeniami? Teraz jest już ok i normalnie płacą? Wiesz coś?

ona Nowy wpis
@Paweł

Jest ok.

Ostatnie Święta Nowy wpis
@ona

Jak może być ok, jak firmy nie ma na rynku od 5 lat?

Pliszek

Jednakże ostatni post zniknął. Był niewygodny Jolanto?

Kristoferson
@Pliszek

Kurcze niedostrzeglem go, o co w nim chodzilo? bo supikova jest bardzo zaklamana,juz nieraz oszukiwala systematycznie pracownikow i nie tylko.

@Pliszek

to chyba o tej z tatoo na stopie ,wredne to bylo

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Proficool Fans Sp. z o.o.?

Ekspert

Aktualnie. Nieskończoność.

Elo, elo, 3,2,0

Ktoś ma jakieś nowe plotki co się dalej dzieje.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Proficool Fans Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Leszno
Banot

Plusujcie ten komentarz trzeba ocieplić wizerunek PF. PLS o' call.

Pls call

Drwal

Co tam w Stumilowym Lesie?

Licznik
@Drwal

Hehe Stumilowy las poszedł już w zapomnienie:) I bardzo dobrze :)

VW Gold XD

Proficool FANS Industrial Open Można znaleźć znajome nazwiska: http://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/vysledkova-listina?id=487717583

Alicja

@Profifenix, napisałeś, że firma Proficool Fans upadła rok temu, ale nadal udzielasz się w tym wątku. Czy mogę poznać przyczynę Twojej aktywności? Czy Twoje zainteresowanie losami firmy związane jest z Twoim długim doświadczeniem w tej firmie? Może pracowało Ci się dobrze w tej firmie i nie możesz odżałować upadłości tej firmy? Jeżeli posiadasz solidne doświadczenie, na pewno będziesz miał szansę na zatrudnienie w tej branży.

hehe
@Alicja

Nie, tu chodzi o to ,że ta "firma" była tak kiepska, że czasami byli pracownicy chcąc poprawić sobie humor wchodzą i komentują.

Proficooltrans
@hehe

Sama firma zła nie była. Tylko pewne "osobniki" doprowadziły do tego, do czego doprowadziły.

Alicja

@anonymous, forum GoWork.pl odwiedzają nie tylko pracownicy, ale także i potencjalni kandydaci do pracy w firmie Proficool Fans. Czy możesz napisać jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna do tej firmy? Czy firma poszukuje aktualnie nowych pracowników? Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami?

DP
@Alicja

Droga Alicjo, czego nie rozumiesz w tekście pisanym? Wielokrotnie było tutaj napisane, że spółka Proficool FANS już nie istnieje a co za tym idzie aktualnie nie poszukuje nowych pracowników. Firma splajtowała rok temu i została wydana decyzja o upadłości.

Profifenix
@DP

Ale jak to, firma splajtowała rok temu, a tu więcej nowych opinii niż w firmach, które zatrudniają 3000 ludzi?

DP
@Profifenix

A tak to. Widocznie firmy zatrudniające 3000 ludzi nie mają tego czegoś co posiadali czescy właściciele.

Profifenix
@DP

To muszą być bardzo inspirujący Panowie, w takim razie.

Alicja

Osoby wypowiadające się w tym wątku, proszę o merytoryczne i wiarygodne opinie. Forum GoWork.pl służy wymianie opinii o pracodawcy, rozmawiamy tutaj o warunkach pracy, atmosferze w firmie, obowiązkach i charakterystyce pracy. Czy ktoś z Was orientuje się jak wygląda aktualna sytuacja firmy Proficool Fans? Czy ta firma nadal funkcjonuje na rynku?

@Alicja

Te wszystkie opinie są, były jak najbardziej aktualne. Kto pracował w tej firmie wie dokładnie o co chodzi

Gepart Biznesu

Wszyscy, którzy źle mówili o zarządzie powinni wypluć swoje słowa. Proficool jest 77 najszybciej rozwijającą się firmą w województwie śląskim. http://europejskafirma.pl/16708,gepardy-biznesu-2017-wojewodztwa-slaskiego/

śmiechu warte
@Gepart Biznesu

Hehe No no Proficool FANS nam się ładnie "rozwija" :P:P:P

Irański startup

Proficool otworzył filię w Iranie, aby ominąć sankcję na eksport uzbrojenia. Głównym produktem są latawce uzbrojone w głowice zbliżeniowe, których zadaniem jest eliminacja lotnictwa USA (mają działać jak miny morskie, tylko w powietrzu). Poszukuje się nowych pracowników do szopy w Baluchistanie, w której będą składane latawce. Wymagania: 40 lat doświadczenia w obróbce drewna Skończone kursy saperskie Duża nadprodukcja śliny do sklejania papieru z drewnem

Rocznica

Za niedługo będziemy świętować rocznicę.

Co nowego dzieje się w Proficool Fans Sp. z o.o.? Jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

Kolega

Chłopie, tej firmy nie ma już od ponad roku........

Marynarz

Aktualnie wybudowali stocznię w Korei Północnej i budują okręty podwodne zasilane trocinami. Niestety przy montażu śrub okrętowych nie zauważyli, że wkręcili je w złą stronę i mogą pływać tylko do góry dnem.

Nowy chętny

Czy dowiem się jaka jest atmosfera w pracy, nie na forum .Mam zamiar aplikować i liczę na obiektywne opinie.

Wierny Żołnierz Jakuba
@Nowy chętny

Atmosfera wspaniała, praca rozwojowa, ale od kiedy Dyrektor Realizacji preszedł do Alfa Laval, Dyrektor Działu Konstrukcyjnego pojechał karmić renifery w Norwegii, a reszta nierządu zniknęła w niewyjaśnionych okoliczościach to ilość nowych kontraktów spadła do 0. Dopóki byli specjaliści wyćwiczeni na czeskich uczelniach, dopóty była praca, nikt nie może tego podważyć.

@Nowy chętny

Pls call

@Jiri

Pls call, new numbers: http://cappa-cooling.eu/contact/

Karol

Czy jesteście pewni, że nic dobrego nie można napisać o firmie? Może to jest gorszy czas dla firmy ale nie znaczy, że jest zła. Pracowałem w Proficool FANS i miło wspominam ten czas, tym bardziej jestem zaskoczony jak piszecie takie mało pozytywne opinie?

Zdzichu

Tak jesteśmy pewni.

dwwwwwwwwq
@Karol

No chyba mnie szlag trafi ....... To są już jaja panie Vantuch albo Banot. PRzestrzegam wszystkich przed tymi oszustami.

blue tender
@Karol

ha ha, najgorszy syf w jaki trafiłam, wygrałam sprawę w Sądzie Pracy, więc nie muszę się obawiać mojej opinii. Przy okazji pozdrawiam Piranię - przypupasa Banota

Czeladnik

To dobry pomysł takie przytoczenie urywku regulaminu. Nie chce się czytać tych bzdur na forum, tego poniżania innych.

Radca

Chciałbym zwrócić uwagę na fakt że w Internecie nie jest się anonimowym. Osoby, które są obrażane i pomawiane mogą was pozwać o zniesławienie i straty moralne co może się zakończyć odszkodowaniem. Radzę się nad tym zastanowić zwłaszcza tym, którzy nie mają odwagi przedstawić się przed szanownym forum a obrażają innych i biorą tym samym pełną odpowiedzialność za swoje czyny i słowa. Macie jeszcze możliwość naprawienia złego. Poniżej zacytuję fragment regulaminu serwisu GoWork: "§4. Zasady korzystania z Serwisu 3. Niedopuszczalne jest umieszczanie w Serwisie, przekazywanie za jego pośrednictwem w tym także w ramach Forum oraz Bloga, treści i materiałów tekstowych, graficznych, dźwiękowych sprzecznych z obowiązującym prawem i zasadami współżycia społecznego, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, jak również treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste, a także nieuprawnione korzystanie z cudzego wizerunku, naruszające dobre obyczaje i zasady netykiety oraz wszelkich działań, które narażałby na odpowiedzialność prawną Serwis lub mogłyby wyrządzić mu szkodę." Sprawa do przemyślenia.

cuchnąceZwłokiProficiula

rozumiem że dla wielu z was była to pierwsza praca i trudno wam ruszyć dalej.... Dobrze to zdechło szkoda że nie wcześniej nim zdąrzyli tylu ludzi oszukać i naciągnąć.... Szkoda osób które utopiły.... Małego grubaska od super ważnych rzeczy nikomu nie potrzebnych to już zostawcie w spokoju, chłop jest tak głeboko w pupach panów z działu lansu i bansu, niektórzy nazywali to szefostwem i dyrektorami :P że nie widzi świata poza nim:D jak dla mnie firma świetnie wpisała się w opinię "czeski film" nikt nie wiedział co robi i o co chodzi :P więc sukces chyba że wysoki standard utrzymany.

Zostaw merytoryczną opinię o Proficool Fans Sp. z o.o. - Katowice

Proficool Fans Sp. z o.o.