Opinie o BILPLAST w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie BILPLAST. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w BILPLAST o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BILPLAST w Łódź

Na przykładzie pracy 3-zmianowej na stanowisku specjalisty ds jakości. Wynagrodzenie ok, jedynie to co mnie najbardziej irytowało to często niestandardowe godziny pracy tzn. od godz. 10.00 albo od 19.00 przy braku jakiekolwiek informacji o tym przy zatrudnianiu. (usunięte przez administratora) Gdy powiadomiłem przełożonych o tym, że sytuacja życiowa zmusiła mnie żebym skorzystał z urlopu rodzicielskiego, który mi przysługiwał, (usunięte przez administratora) złożył mi propozycję: ,,albo zwolnię się dobrowolnie albo znajdzie powód do zwolnienia dyscyplinarnego". Zwolniłem się pod presją.

d

Jakie to standardy, ze firma musi oszczędzać na operatorach a bierze w leasing takie drogie fury? jeśli jest kryzys rzeczywisty to oszczędzamy na wszystkich. a tu tylko na najbiedniejszych.

Ty
@d

Tu zawsze się oszczędza na pracownikach produkcji od lat tu nie było podwyżki bo ciągle jest tu kryzys

Operatorzy widzę, że na bieżąco piszą o swoich niskich zarobkach, nie mogę się jednak doszukać opinii od samego kontrolera finansowego. Jest obecnie dostępna oferta, przy czym wiem, że już parę miesięcy temu ktoś o podobną pytał. Ciekawie czy to wynik rotacji

Kandydat Nowy wpis

Jakie warunki można dostać jako PM ? Warto aplikować do tego działu?

Pracownik Bil Nowy wpis
@Kandydat

PM warto..do tego działu nie warto, ze względu na dyrektora, który gada tam bez ładu i składu i troche mija się z prawdą.

Jak już ktoś będzie odpowiadał na tego PMa o którego ktoś spytał to może dodać kilka słów o Kontrolerze Finansowym? Dopiero co oferta została dodana, nie ma jednak wskazanych przedziałów płacowych… piszą jednak o 3-ech latach stażu. jak wiec na rozmowie może to być sprawdzane?

Czy może wypowiedziec sie ktoś z biura? Z działu logistyki/zaopatrzenia? Na jakie pieniądze można liczyć? Jaka atmosfera pracy? Jakie podejście szefostwa?

Mała
@Kandydat

Czyli nie tylko mnie zainteresowała ta nowa oferta na logistykę zakupów? Zastanawiam się czy faktycznie jest to tryb 100 % stacjonarny czy jednak udałoby się ugadać na jakiś jeden dzień z domu? Co wiecie o podejściu hybrydowym? Niby ktoś o to już pytał ale nie widzę odniesienia. mnie ciekawi jeszcze jak znajomość excela i innych rzeczy jest weryfikowana na rozmowie? Chyba ze to w pracy wychodzi? na okresie próbnym?

@Mała

Widzę tą ofertę od ponad miesiąca (chyba jest ponownie wstawiona). W ogłoszeniu jest "praca stacjonarna" a w miejscu "benefity" - możliwość pracy zdalnej, więc jak w końcu :) ? Jest to dość istotna informacja. Czy na prawdę nikt z osób które poprzednio pracowały nie chce się wypowiedzieć nt pracy w tym dziale?

@Kandydat

możliwe ze są jakieś dodatkowe zasady co do tego? dla przykładu ludzie „spoza miasta” maja opcje na zdalny tryb czy cos? mnie także dodatkowo jeszcze zastanawiają same te benefity właśnie. Czy są one zależne od innych czynników takich jak staż pracy dla przykładu albo właśnie stanowisko?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
d

Ty
@d

Gośka

Widzę, że nie tylko ja reflektuje zmianę pracodawcy? ;p jest teraz oferta dla specjalisty ds. logistyki. Nie mieszkam na Polesiu ale widzę, że to opcja hybrydowa, to jakoś może bym przeżyła, często trzeba być na miejscu? I czy przybliżycie mi przedziału płacowe tak na oko? Zawsze warto wstępnie wiedzieć

Czemu do razu takie nazewnictwo? Właśnie ciekawa byłam ogólnej atmosfery i podejścia do osób nowych. U was w magazynie jest podobnie? Jaki nowi są przyjmowani / wdrażani? Średni staż tych młodszych pracowników ile wyniesie?

Czy jest możliwość pracy w BILPLAST na część etatu?

Hanka

Ile taki Specjalista ds. Jakości z minimum rocznym doświadczeniem zarabia w tej firmie? Czy jest sens przechodzić z innej firmy, żeby mieć tutaj 3 zmiany, czy to się finansowo kalkuluje? Benefitów widzę dużo i fajnych, tylko ta pensja mnie ciekawi...

@Hanka

Praca na 3 zmiany wtedy gdy żadna z trzech osób wymieniających się zmianami nie jest na urlopie ani na zwolnieniu. Bo gdy pracują 2 osoby na 3 zmiany to przychodzisz na godz.10-18 albo na 19-3 a takich dni w praktyce wychodzi bardzo dużo. A co do wynagrodzenia to na benefity/dodatki się nie nastawiaj bo bardzo często są urywane.

Dusia

W jakich okolicznościach może dojść do ich wspomnianego urwania? Ciekawią mnie argumenty i jakieś dalsze postanowienia względem tego. Co z innymi stanowiskami? Gdzie jest luźniej w kontekście zmian?

v

pracownicy fizyczni których rękoma firma produkuje, sprawdza i wysyła detale nie są szanowani. szuka się pretekstu aby obciąć premie które się składają na i tak już bardzo niskie wynagrodzenia. nie zważa się na to że jest gorąco że coś jest niedopasowane wymiarami i trzeba używać siły aby to wepchać. często się wręcz utrudnia pracę zwykłego śmiertelnika bo nie w tym miejscu karton postawił. funkcjonalność nie ma znaczenia - ważne żeby niefizycznych nie raziło w oczy.

My

Podwyżek nie ma ciężka praca ludzi do pracy brakuje nowi pracownicy uciekają w połowie zmiany

Czy w BILPLAST możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Czy będzie podwyżka inflacyjna?

Big bok

Ależ tak, kilkadziesiąt groszy dodatku nocnego plus kilka % podniesionej premii, którą można stracić na różne sposoby :) Nie ma żadnego znaczenia, że w sklepach są wyższe "podwyżki" i realna wartość pensji leci na łeb i szyję.

@Big bok

Czyli bieda z nędza pracodawca nie dba o pracownika

@Big bok

mimo wszystko ile ma premii może sumarycznie wyjść bez straty? i te sposoby to jakie bo w sumie to ciekawa bym była czego tu należy unikać

@Izabela

Należy unikać pracy tu Motto tej fabryki to wycisnąć pracownika jak cytrynę za marne pieniądze A że podwyżki nie ma to nic nowego tu zawsze tak było Pracy przybywa a pieniędzy ubywa Teraz operator obsługuje dwie duże maszyny a niedługo będzie i trzy

Jak to pieniędzy ubywa obcinają jakoś pensje? Nie płacą pracownikom pełnego wynagrodzenia? Czytam, że w czasach pandemii były z tym jakieś problemy, ale czy teraz nadal są? :o

Czołowy gracz

Witam, jak wyglądają zarobki na op. wózka? Pozdrawiam

Izabela

hej a opinie o stażu tutaj ktoś może ma? Bo widzę, że mają ogłoszenie do utrzymania ruchu. wszystko raczej w miarę jasno opisane zostało ale czy doda ktoś coś z własnego doświadczenia? jak praca w praktyce wygląda?

MIDANN

Czesc, rekrutacja na stanowisko specjalisty do spraw logistyki. Proszę o opinie i dodatkowe informacje odnośnie zarobków etc

Ktoś aplikuje do firmy BILPLAST w mieście Łódź? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

Rekrut

ZERO KOMPETENCJI. MOWIA O WSZYSTKIM I O NI CZYM. NAWET NIE UMIA OKRESLIĆ JAKA JEST STAWKA. CO INNEGO MOWIA A CO INNEGO JEST W RZECZYWISTOŚCI. NAWET NIE UMIEJA DOBRZE WYLICZYC DNI URLOPOWYCH.

@Rekrut

Serio nie? piszesz pewnie na podstawie własnego doświadczenia to dasz znać jak u Ciebie policzyli i jak ten problem rozwiązaliście?

bartekko14

Cześć jak praca wygąlda na utrzymaniu ruchu jako elektyk ktos powie ?

Szczera do bólu

Ta firma to porażka szczególnie kierownik z brygady D, wogole nie utożsamia się że swoją brygada wysłuchuje ich a potem idzie wszystko zrelacjonować zarządowi, taka dwulicowość niestety :/ Kierownik ten jest najdłużej funkcjonującym z obecnych kierowników, a jest największym panikarzem w tej firmie, zero organizacji tylko strach przed dyrektorem, zero swojego zdania wykonuje tylko ich polecenia. System pracy w tej firmie jest powalający było mówione że praca będzie od poniedziałku do piątku, potem jednak niestety wyszło że opcja wtorek do soboty musi być wprowadzona, a suma summarum wychodzi, że pracuje się w tej firmie po 6-dni w tygodniu , święta ich nie obowiązują musi być 21dni pracy, jak wypadło jakieś święto w miesiącu musisz odrobić w sobotę, ale jak w niektóre miesiące wypada po 23 dni pracujące to jest wszystko w jak najlepszym porządku. Okres w tamtym roku kiedy zaczął panować koronawirus został objęty postanowieniami iż będziemy pracować za 80% stawki, podobno firma była w złej kondycji nie było pieniędzy, Pani prezes prosiła nas o zrozumienie ,a dziś stoi nowa maszyna (skąd są na to pieniądze?) i jeszcze jakieś kolejne są w drodze. Obowiązki dyrektora swoją drogą są śmieszne zajmuje się on równym ułożeniem śmietników, wszystko ma stać pod linijkę , zamiast zająć się rzeczami istotnymi dla firmy (np: sprawne paleciaki , kącik czystości jedna szczotka i szufelka na cala firmę ). Wszyscy, którzy są zainteresowani praca w tej firmie , niech się dwa albo nawet dziesięć razy zastanowią czy chcą tu pracować .

Sowa
@Szczera do bólu

Kierownik ze zmiany B tez niewiele lepszy milutki i jaki serdeczny dla kobiet zwlaszcza dla ukrainek ...a pracuje jeszcze?

Spioch
@Szczera do bólu

Piszesz, że nię ma szczotek myślę że największym problemem jest to że nie ma pracowników Kiedyś tu przewazali mężczyźni obecnie w większości pracują kobiety gdyż panowie nie chcą tak ciężko pracować i uciekają więc tyraja kobietami Praca tu wymaga coraz większej siły fizycznej a wręcz jest praca ponad siły Zatrudniony wielu technologow inżynierów kierowników dyrektorów ale nikt z tej elity nie pomyślał co zrobic żeby usprawnić ciężka pracę Może to ich przerasta? Wszyscy udają że problemu nie ma

ex
@Spioch

Wiele lat temu prezes Zbigniew na propozycję żeby na lekkie roboty zatrudnić panie odpowiedział że to jest niepoważna propozycja. A od kilkunastu lat panie pracują na wtryskarkach na równi z facetami...Podobno tylko krowa nie zmienia swoich poglądów.

Iwona
@ex

Super, że tak aktywnie uczestniczycie w dyskusji. Mam do Was sprawę: na stronie firmy BILPLAST jest napisane, iż dużą wagę przywiązują do tworzenia dobrej atmosfery w pracy i przyjaznych relacji międzyludzkich oraz zapewnienia osobistego rozwoju zawodowego każdego pracownika. Czy to oznacza, że firma zapewnia Wam cykliczne szkolenia specjalistyczne?

Czytelnik
@Iwona

Jakie szkolenia? Jaka admosfera? Jakie relacje między ludzkie Jaki rozwój zawodowy? Co to takiego jest?

@ex

Na równi? Kobiety tu tyraja jak robole dzwigaja palety ciągną paleciakami pojemnikiTaka nowoczesna firma z takimi tradycjami a nie stać jej żeby zakupić elektryczne wózki Przecież tu coraz więcej jest kobiet Mężczyźni są pod ochroną żeby nie pouciekali albo pracują na lekkich maszynach

Ups
@Szczera do bólu

Obecnie w tej fabryce pracuje więcej kobiet a im są starsze tym bardziej tyrają ciągną popsutymi paleciakami pojemniki dźwigają ciężkie palety i to w fabryce gdzie na stanowisku prezesa jest kobieta

Rip
@Ups

Marudzicie a dzięki temu możecie się tłuszczu pozbyć, mięśni nabyć i być bardziej fit. Siłownia za free :)))

Byly

@Spioch

Żywieniowa? Czemu niby

Leszek
@Czytelnik

Nic nie ma, żadnych szkoleń? To jak nowi pracownicy coś ogarniają?

Izabela

Dyskryminujecie się w firmie jeszcze z jakiś innych powodów może? ;p

Cześć. Jakie są obecnie warunki w Bilplast? Pracowałem tam kilka lat temu kiedy jeszcze był system czterobrygadowy i kierownicy: Andrzej, Marcin, Paulina i Piotrek i był to fajny czas tylko stawki marne. Ile można teraz zarobić i jak kierownictwo?

M

(usunięte przez administratora) mają najwyższe stawki. kierownictwo teraz sobie bardzo ceni takich ludzi i dba żeby się nie przemeczali. najlepiej dokumentuje to przykład jednej panny, która pół zmiany przesiaduje zawsze w szatni i dostała za to starszego operatora i podwyzke. Tak doceniają pracowników kierownicy -więc jeśli umiesz się wdzięczyć to zapraszamy ;)

@M

To jest sprawa nie do ruszenia A tak nawiasem mówiąc to czemu tak kierownik to toleruje????

L

Tego nikt nie wie, typka u swojego byłego kierownika zawsze się spóźniała i to też było non stop tolerowane. I te odzywki jak do znajomego, a to niby przełożony, chociaż właśnie w tym przypadku najwyraźniej znajomy. Poza pracownikami, każdy przymyka na to oko. zastanawiające, prawda?..

Zostaw merytoryczną opinię o BILPLAST - Łódź

• Jak się pracuje w BILPLAST?

Zobacz opinie na temat firmy BILPLAST tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BILPLAST?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BILPLAST?

Kandydaci do pracy w BILPLAST napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BILPLAST
1.7/5 Na podstawie 128 ocen.
  • Obywatelska 117
    94-104 Łódź