Opinie o Biedronka w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Biedronka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Biedronka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biedronka w Siedlce

Ryszard Nowy wpis

W internecie jest ogłoszenie dla sprzedawcy kasjera na 3/4 etatu. Czytałem że dają podwyżki stażowe. Co roku jest większa kasa? Ile trzeba przepracować żeby należał się dodatek stażowy?

Buba Nowy wpis
@Ryszard

Co roku jest podwyżka w związku z podniesieniem najniższej krajowej, aktualnie w tej firmie nie ma już podwyżek stażowych, miało to miejsce kilka lat temu. Za to można korzystać z benefitów, które oferuje Biedronka, w okolicach świąt wielkanocnych jest przyznawana tzw. Nagroda roczna, w czerwcu i grudniu jest aktualnie zasilenie w formie vouchera dla pracownika ☺️

Biedronka Siedlce

Nie polecam,tylko desperat by tam pracował. Szczególnie nie polecam biedronki na wojska polskiego i zastępcy kierownika Mirosławy Cz. Ona powinna w (usunięte przez administratora) pracować nie w biedronce ;) Głównym problemem jest brak odpowiedniej ilości pracowników, trzeba robić za 3 za 1600 zł. O urlopie dostosowanym do własnych potrzeb możesz zapomnieć, pierwszeństwo mają kierownicy, tobie zostaje urlop w listopadzie i styczniu. Niewyobrażalne wymagania kierowniczki regionu. Ciągłe kradzieże. Brak ochrony do końca otwarcia sklepu i tym samym brak bezpieczeństwa. Ciągłe naloty ciapatych i ukraińców z którymi nie idzie się dogadać- oczywiście radź sobie kierownik ma wyj.....ebane. Brak szkoleń na kasy, postoi przy tobie 10 min i radź sobie sam. Duży stres w pracy, ciągła presja, swoich dokumentów też musisz pilnować sam bo powiedzą ci, że jesteś ubezpieczony a po 3 mies okazuje się, że nie. Oczy w koło głowy. Nie zamkniesz szafki pracowniczej to masz wszystko przegrzebane. Jedno kabluje na drugie, najgorzej mają nowi bo daje im się najgorsze zadania, byle zniechęcić a później zdziwienie, że pracowników nie ma. za 1600 lepiej w domu siedzieć niż dorabiać ten bu.r.d.e.l.

Osa
@Biedronka Siedlce

Możesz rozwinąć opinie na temat P. Mirosławy Cz. ? Bo mialem z nią doczynienia i chetnie posłucham opinii na temat tej Pani "zastępcy" kto jej dał takie stanowisko to nadal mnie dziwi.... Ta osoba nie powinna pracować w śród ludzi bo się do tego nie nadaje .... Że nikt nie może skutecznie się tym zająć ?

Urszula Nowy wpis
@Osa

A kiedy miałeś z nią do czynienia? To dalej jest kierownikiem jeszcze tam? A stanowisko chyba nadaje sam kierownik, tak?

Osa Nowy wpis
@Urszula

Nie powiedziałem że tam teraz jest zastępcą na innym sklepie w Siedlcach. Miałem z nią doczynienia bardzo niedawno w grudniu. Traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) sam byłem świadkiem jak się odzywa do klientów a o pracownikach to już nie wspomnę! Szok że taka osoba zajmuje tak wysokie stanowisko brak kultury! Ciągle nie ma humoru wiecznie coś jest źle tylko ona jest nie omylna reszta się nie daje.... Wykańcza psychicznie ludzi

Wojtek

Ilu zmianowa jest praca ?

Buba
@Wojtek

3 zmiany- ranna, popołudniowa i nocki

Mami1

Mam takie pytanie, czy istnieje w tej Biedronce cos takiego jak ustalanie grafiku z np maz ma na 6 i do 14 pracuje a ja od 14 do którejś tam , zeby pogodzic z pilnowaniem dziecka? ???? Z góry dziękuję za informację

Tiri
@Mami1

Istnieje, u mnie w biedronce jedna dziewczyna pracuje tylko na drugie zmiany i nocki

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Biedronka? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Siedlce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
wieści

Zarobki są bardzo dobre dla dobrze pracujacych i myślących!!

Lili

Witam jakie zarobki sa w biedronce

Irek

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jakie maja wymagania od kandydata? Może coś podpowiecie?

Ewelina

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę a później jest niezadowolenie!!

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Z
@Zainteresowany

Tak

Patryk

Praca w handlu jest ciężka ale tylko dla osób nie lubiących tego!!!

@Patryk

idź pracuj za 1530 i rób za 3 to pogadamy ile wytrzymasz :D

Bi3drona

Potrzebuje informacji, składałam CV na punkcie biedronki jeszcze przed majówka. Kiedy można uzyskać jakąś odpowiedz ? Czekam ciągle na telefon ...składał ktoś jeszcze cv ?

dil

Odradzam prace w biedronce - zbyt mało ludzi do pracy a duże wymagania kierownika rejonu oraz dyrektora. Liczy się tylko zachowanie standardów a nikogo nieobchodzi, iż jest za mało ludzi. Jeżeli przyjdzie Ci pracować i nagle zabraknie 30-40% załogi to mimo to robota musi być zrobiona a jak nie to nagana od kierownika lub dyrektora. Podsumowując wszystko to strszany [usunięte przez moderatora].. ludzie którzy tam robią zakupy jaki kierownictwo wieszają psy na pracownikach ogólnie robota beznadziejna i nie do przerobienia w tak małej obsadzie. Wypłata :) - i tak zabiorą Ci premie !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Biedronka - Siedlce

Biedronka