Opinie o Widex Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Widex Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Widex Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Widex Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Reni Nowy wpis

Mnie zastanawia jedno, dlaczego przestaliście zostawiać opinie o pracy w firmie?

były/była Nowy wpis

Jednym słowem sekta. Fanaberie Pani prezes... wystarczy ze bedziesz miał koszule nie w takim kolorze to mozesz wylecieć z pracy. Zwalniają dobrych pracowników a zostawiają tylko tych, którzy donoszą !!! Protetycy w punktach mają przerypane!! Ciągły mobbing !! Protetycy też oszukują przedstawicieli w wykazywaniu audioogramów. Ciągła Rotacja. Kasa Protetycy jakieś 1800 netto plus premie a PM od 3000netto plus premia auto Rapid w śrdodku GPS.

Status Nowy wpis

Cześć, zastanawiam się od dłuższego czasu czy warto tutaj szukać pracy i wydaje mi się, że firma jest bardzo spoko, mam tylko takie pytanie może na szybko, jak się tutaj dostać na przedstawiciela medycznego, jesli się nigdy tego nie robiło i nie ma doświadczenia?

kolo Nowy wpis

Jestem po spotkaniu w W-wie. Spotkanie 10 min "pełen profesjonalizm" :) RKS, Pani przekonana, że jest najlepszą firmą na świecie. Pierwsze pytanie dlaczego zmienia się pracę ... atmosfera kiepska potwierdzam opinie negatywne. Aha najważniejsze na ogłoszeniu o pracę szukają do Widex a masz spotkanie w Audiofonie o którym są mega negatywne opinie w środowisku. Szkoda fatygi a Pani KRS życzę wiecej kultury osobistej i lepszego traktowania pracownic w punkcie na Grójeckiej pa pa

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Widex Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
ooooooo

1650 tyle płacą Pani salowym w szpitalu brudnowskim w W-wie, bez obrazy nie musi Ona spełniać wyśrubowanych chorych targetów. Na tym stanowisku powinno się zarabiać min 6000,00 zł netto a tak nie jest

zainteresowany

może ktoś szczerze napisać , jaka podstawa na stanowisko przedstawiciel ds kluczowych klientów

Pracownik 1

Pracuję w tej firmie już od 4 lat i szczerze polecam. Oczywiście jest to ciężka praca więc jeżeli ktoś nastawia się na leserkę to nie zachęcam. Bardzo duża samodzielność i możliwość wdrażania własnych pomysłów. Finansowo także dobrze. Umowa o pracę i przejrzyste warunki.

Zostaw merytoryczną opinię o Widex Sp. z o.o. - Ruda Śląska

Widex Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Ligonia 5B
    44-351 Ruda Śląska