Widex Polska

Turza Śląska

Opinie o Widex Polska

Pracownik 1 2015-08-16 14:11:49
Pracuję w tej firmie już od 4 lat i szczerze polecam. Oczywiście jest to ciężka praca więc jeżeli ktoś nastawia się na leserkę to nie zachęcam. Bardzo duża samodzielność i możliwość wdrażania własnych pomysłów. Finansowo także dobrze. Umowa o pracę i przejrzyste warunki.
zainteresowany 2015-09-23 16:42:03
może ktoś szczerze napisać , jaka podstawa na stanowisko przedstawiciel ds kluczowych klientów
ooooooo 2015-12-15 09:23:41
1650 tyle płacą Pani salowym w szpitalu brudnowskim w W-wie, bez obrazy nie musi Ona spełniać wyśrubowanych chorych targetów. Na tym stanowisku powinno się zarabiać min 6000,00 zł netto a tak nie jest
kolo 2015-12-19 08:09:37
Jestem po spotkaniu w W-wie. Spotkanie 10 min "pełen profesjonalizm" :) RKS, Pani przekonana, że jest najlepszą firmą na świecie. Pierwsze pytanie dlaczego zmienia się pracę ... atmosfera kiepska potwierdzam opinie negatywne. Aha najważniejsze na ogłoszeniu o pracę szukają do Widex a masz spotkanie w Audiofonie o którym są mega negatywne opinie w środowisku. Szkoda fatygi a Pani KRS życzę wiecej kultury osobistej i lepszego traktowania pracownic w punkcie na Grójeckiej pa pa
Status 2016-05-06 15:19:17
Cześć, zastanawiam się od dłuższego czasu czy warto tutaj szukać pracy i wydaje mi się, że firma jest bardzo spoko, mam tylko takie pytanie może na szybko, jak się tutaj dostać na przedstawiciela medycznego, jesli się nigdy tego nie robiło i nie ma doświadczenia?
Zostaw swoją opinię o Widex Polska - Turza Śląska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Widex Polska