Opinie o Royal-wash w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Royal-wash. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Royal-wash o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Royal-wash w Katowice

Patryk Nowy wpis

Dlaczego ta firma została zamknięta ?

Pracownik Nowy wpis
@Patryk

12 tys czynszu, pracownicy 15 tys . Media plus chemia 5 tys.

Anka Nowy wpis

SUPER FIRMA I JUŻ

Iza Nowy wpis

@Tentyp a zgłaszałeś gdzieś to, że firma Royal-wash zalega z płatnościami? Może warto to zgłosić i wyjaśnić? Ktoś aktualnie pracuje tam i wie jak wygląda sytuacja w firmie?

niedajsieoszukac

Dac sobie spokoj. Nie wyplaca wynagrodzenia. Wszyscy sie prosza o wyplate!!!

Tentyp
@niedajsieoszukac

Trzeźwy byles jak to pisałeś? Brak paluszka .

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Royal-wash? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Pamietliwy

Pracowalem na tej myjnii... Dwaj panowie T. Wyzyskiwacze.... A kiedy chcialem swoje zapracowane pieniadze zostalem posadzony o kradziez laptopa z auta klijeta. Pracujac dalej w branzy w innym miejscu spotkalem kolege ktory u nich pracowal... Wywozil jednego pana T gdy ten uciekal przez okno przed komornikiem ktory przy klijetach plabowal sprzet...

as

pojawiła się całkiem niedawno oferta pracy od nich. Dokładnie na stanowisko junior brand managera. Powiem wam, że podobają mi się warunki, ciekaw tylko jestem czy oferowana umowa o pracę jest dawana na start czy po okresie próbnym

Aga

Witam ja w tej firmie pracowałam krótko ale wspominam dobrze tak wiec nie wszyscy co krótko tam pracowali wypowiadają sie negatywnie

Ekranik

Mogę wiedzieć skąd posiadasz takie informacje ? Słyszałem, że Royal-Wash z Katowic to dobra myjnia ale Ty porównałeś również warunki zatrudnienia do innych tego typu firm. Musisz więc mieć duże obeznanie na rynku. Ja chciałem się zatrudnić w Royalu ale studia mnie trochę przychamowały, lecz od czerwca chciałbym znów spróbować, ale czy będą w tedy rekrutacje ?

julio

widocznie jest na tyle dobrze w Royal-wash , że póki co ludzie nie potrzebują wylewać tutaj swoich żali, więc przynajmniej jest przyzwoicie. Nie wiem do końca jak z samą opcją zatrudnienia w tej chwili bo nigdzie nie mogę znaleźć miejsca gdzie oni wrzucaliby niby te swoje oferty pracy . Ale próbuje...

czekaj
@julio

oczywiście , że nie potrzebują bo Royal Wash w Katowicach jest moim zdaniem najlepszą myjnią samochodową nie tylko jeśli chodzi o poziom usług oferowanych dla klientów , ale również jeśli chodzi o warunki zatrudnienia dla pracowników. Nie mówię , że jest nadzwyczajnie , ale jak na branże jest w porządku .

JSDan

Nie spotkałem się z taką sytuacją. Nawet jak przejdziesz rekrutacje to Ci powiedzą zapraszamy jutro na daną godzinę stawka taka i taka albo Ci powiedzą będziemy dzwonić gdy się zwolni miejsce albo będzie full roboty.

JSDan

wychodzą z założenia takiego że wola zapraszać ludzi na "szokolenie" często bo a nóż się znajdzie ktoś kto ma doswiadczenie i jest dobry . Często ofery są ponawiane chociaż nie ma potrzeby. Czyli jeden odejdzie to maja już innego w zapasie. Lepiej poszukaj czegoś lepszego jak masz doświadczenie :)

JSDan

Kaje pracowales tam wiesz jak jest takie rzeczy zostawmy dla siebie :) Antek osob ile tam przychodzi na rekrutacje ciezko na wszystkich palcach policzyc. Pozdrawiam

Regulamin dobrych Praktyk

Pomawianie na forum internetowym jest przestępstwem z art. 212 par. 2 kodeksu karnego. Osoba, „która za pomocą środków masowego komunikowania pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania, popełnia przestępstwo”. Pomawianie jest zagrożone karą grzywny, ograniczenia, albo pozbawienia wolności do 2 lat.

Zarzadz

Szanowny administratorze strony prosze o usuniecie i pouczenie uzytkownikow o konsekwencjach pisania nieprawdziwych informacji na temat firmy. http://webhosting.pl/Oczerniasz.firme.w.Internecie.Mozesz.pojsc.siedziec.na.dwa.lata W najblizszcyh dniach zlozymy oficjalne pismo do wlasciciela serwisu www.gowork.pl o udostepnienia wszystkich danych osob oczernianiajacych nasza placownke. Informujemy , ze w chwili obecnej prowadzimy juz dwa postepowania.

JSDan

Jak jest ktoś dobry i szybko robi to na drugi dzień przychodzi oczywiście jak jest wolne miejsce :) Przeważnie jest jedno auto ja miałem chyba z 5 bo sie kierowniczce zapomniało porozmawiać ze mną...

Stara ekipa pracuje na Umowę bezpośrednio reszta przez agencje pracy. Stawki różne od 7 do 12

JSDan

Szkolenie trwa koło godziny :) kierowniczka sprawdza czy dobrze auto umyłeś . Chyba z 2 osoby tam maja umowę reszta (usunięte przez administratora)a kontroli żadnej nie było jak ja byłem..chociaż by się im przydała. Aha i te szkolenie nie jest płatne

Justin

Na umowe tylko przez agencje pracy chyba manpower jak pamietam.

JSDan

Tomek ja dostawałem 7 zł ale to było w wakacje nie wiem jak jest teraz . Napiwki się zdarzają ale mało kiedy .Rekrutacja polega na tym że przychodzisz na "ala szkolenie" kierowniczka sprawdza Twoje umiejętnośći jeżeli się sprawdzisz to przechodzicie do wynagrodzenia :) a na umowę nie masz co liczyć. Pozdrawiam

JSDan

Teraz czytam i widze , ze napisalem za godzine. Mialem na mysli za dzien. Jak klient byl zadowolony do dal napiwek. Zwykle 5 do 20 zl. Powodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Royal-wash - Katowice

Royal-wash
3.2/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Aleja Walentego Roździeńskiego 197
    40-203 Katowice