Opinie o Centrum Inżynieryjne TRW w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Inżynieryjne TRW. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum Inżynieryjne TRW o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Inżynieryjne TRW w Częstochowa

An

Szkoda życia na taką pseudo firmę tam tylko lidzerzy specjalnie nie wpisują wszystkich godzin i zabierają kasę divswojej kieszeni wystarczy przyjrzeć się na pasek z wynagrodzeniem nigdy nic się nie zgadza

Karol

Cześć, czy są tu jacyś pracownicy ZF na Pułaskiego? Jaka atmosfera tam panuje?

wypierdek
@Ewelina

No tez się podpisuję pod opinią @blr ble i @Pan samochodzik. Fajnie było na początku - jakieś pół roku :)

An Nowy wpis

Karol

Cześć, czy są tu jacyś pracownicy ZF na Pułaskiego? Jaka atmosfera tam panuje?

Beata
@Karol

Dobre pytanie, też się zastanawiam, bo akurat szukam pracy. Wiesz może czy prowadzą rekrutację?

blr ble

pracowałem - T&V nie polecam a szczególnie naczelnego kierownika

@blr ble

A co Ci w nim nie odpowiada? Bo inni jakoś chwalili kierownictwo z tego co widziałam

Pan samochodzik Nowy wpis
@blr ble

Bo też tam pracowałem

wypierdek Nowy wpis
@Ewelina

aaa Nowy wpis

Nepotyzm na dużą skalę to chyba największy problem w Centrum Inżynieryjnym. Owszem są osoby kompetentne, ale w znacznym procencie stanowiska obsadzone znajomymi i rodziną. Pozostali na nich pracują często za mniejsze wynagrodzenie...

wujek

Pracuję w CEC od pół roku. Nie wiedziałem, że można tak komfortowo pracować. Ludzie wspaniali. Kierownictwo wyrozumiałe z uwagi na różne sytuacje życiowe i prywatne. Zarobki całkiem niezłe, elastyczny czas pracy i praca z ciekawymi nowymi technologiami. Piszę o CEC na Pułaskiego.

@wujek

Elastyczny czas pracy? A jak go sobie tutaj w takim razie układasz, żeby wszystko dobrze dopiąć?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Częstochowa
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
Inżynier

Cześć wszystkim, zastanawiam się nad aplikacją do TRW (badania i rozwój). Możecie podzielić się opinia na temat: atmosfery, warunków pracy, możliwości rozwoju/szkoleń no i oczywiście najważniejsze zarobków. Ciężko znaleźć coś konkretnego w internecie. PS: mam 10lat doświadczenie w automotive jako inżynier

@Inżynier

Aż 10 lat? A zdradzisz, gdzie takie doświadczenie zdobyłeś? To było jedno miejsce pracy czy kilka?

karol

Niestety, nepotyzm i (usunięte przez administratora) jest tam na dużą skalę

Kamila
@karol

Czy mógłbyś powiedzieć w czym przejawia się ten nepotyzm? W jakich sytuacjach, zachowaniach?

piotr szewczyk czestochowa

w trw na ulicy legionów 63 w Częstochowie nie zgadzajcie się na pracę w piwnicy wszystko co tam jest wyprodukowane jest dawane na złom specjalnie każą oszczędzać wszystko że to niby produkt drugiej kategorii jak ktoś ma jakie ktokolwiek pojęcie o życiu to sam zauważy że tam coś jest nie tak nie zgadzajcie się na pracę w piwnicy bo to jest bezsens taka praca coś produkować starać się a oni dają wszystko jak leci na hutę i na przetop do wielkiego pieca nie dajcie sobie wmówić że jest inaczej nie dajcie robić z siebie idio tow

piotr szewczyk czestochowa

trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) jestem nie wygadany ta firma mnie tak skrzywdziła ze będę miał traumę do końca życia, ja porostu boje się iść do innej pracy że mnie spotka to samo, niewygadanych tam sie dosłownie traktuje jak (usunięte przez administratora) Przez ta firmę zwątpiłem w boga porostu niema czegoś takiego jak bóg ,ta firma zniszczyła mi życie

piotr szewczyk czestochowa

trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) czy w tej firmie jest ktoś normalny ???

piotr szewczyk czestochowa

trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) czy w tej firmie jest ktoś noralny ???

piotr szewczyk częstochowa

trw na ulicy legionów 63 w Częstochowie tam nie moze pracowac ktos kto nie jest wygadany (usunięte przez administratora)

Masakrator

Jest spoko. Atmosfera jest całkiem OK. Super ludzie. Są spore możliwości rozwoju ale trzeba się sumiennie do pracy przykładać.

Dyskryminacja, mobing, nepotyzm, wykorzystywanie, brak zasad etyki zawodowej. Awans i podwyżki tylko dla koleżanek i kolegów, którzy nie mają żadnych zasad i uwielbiają wazelinę. Kierowniczka działu CM i jej przyjaciólka Hr Manager to najgorsze osoby jakie można spotkać w całej firmie. A całości dopełniają bliskie kontakty z dyrekcją, dzięki którym obie pozostają bezkarne.

hmm

@hehe są jacyś ulubieńcy managerów ?

Tomasz

Żeby atmosfera była fajna to wszyscy musimy o nią dbać a nie tylko firma. A tak w ogóle to jest całkiem ok więc nie ma co narzekać.

hehe
@Tomasz

@Tomasz a ty menago czy któryś z ich klakierów? Co jest ok?

Gracjan

Bardzo zła atmosfera, zarobki śmieszne, brak szkoleń i jakiegokolwiek rozwoju w IT. Nie polecam nikomu !

Karol

Podpowiedzcie na jakie dodatki poza podstawowym wynagrodzeniem można liczyć?

ikder
@Karol

Ja nie wiem kto zadaje takie głupie pytania, przeczytaj sobie ofery pracy i zobaczysz co oferują? Mają wszystko wypisane.

Krystyna
@ikder

A jak jest z tymi szkoleniami, które oferują w Centrum Inżynieryjne TRW? Mają przeznaczony,jakiś określony budżet rocznie na pracownika?

Czy jest możliwość w Centrum Inżynieryjne TRW pracy na część etatu?

pan_oczywistość

Wyślij cv jak zadzwonią to powiedz że chcesz na część etatu?

bool

Pracowałem w CEC’u baaaardzo długo, i mogę uczciwie powiedzieć że na początku to było bardzo przyjemne miejsce pracy… niestety z biegiem lat kiedy top menagment obsadzał miejsca team liderów coraz to większymi „pożytecznymi” idiotami, których pycha i niewiedza skupiały się głównie w jednym punkcie - na pracowniku, to miejsce stało się chore. Niestety firma potrafi wspaniale obiecywać i na tym koniec, nic więcej do zaoferowania, bo nawet pieniądze jak na inżynieryjne szeregowe stanowiska są prześmieszne…a na tle innych firm z branży automotive czasami aż wstyd się przyznać. Widać to choćby jakie oferują pieniądze za polecanie pracowników… no i ilość otwartych wakatów (o czymś to świadczy ?!) Dzisiaj nikomu kogo lubię nie poleciłbym tej firmy (może max 2 lata po studiach aby mieć jakiekolwiek doświadczenie, a później uciekać jak najszybciej i bez odrobiny zawahania) Z wielką pompą w ostatnich dniach została otwarta filia w Łodzi, oczekują przyjęcia docelowo setek osób, problem jest tylko taki że w Częstochowie odchodzi więcej osób niż się zatrudnia ha ha ha !!!! , i stąd takie decyzje, szukamy w Łodzi pytanie tylko czy będziemy płacić tam jak w Częstochowie – no bo wymagania będą oczywiście takie same, bilans musi wyjść na plus ? Proponuje nie tracić tam czasu, pozdrawiam garstkę tych niewielu porządnych, którzy pozostali w dziale walidacji, system testów czy software.

Agnes
@bool

A ile mozna zarobic w Częstochowie brutto?

3-4 tys. pln w Polsce 3-4 tys. eur w Niemczech dlaczego firma przenosi miejsca pracy z DE do PL? odpowiedź macie wyżej

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Inżynieryjne TRW - Częstochowa

• Jak się pracuje w Centrum Inżynieryjne TRW?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Inżynieryjne TRW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Inżynieryjne TRW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Inżynieryjne TRW?

Kandydaci do pracy w Centrum Inżynieryjne TRW napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Inżynieryjne TRW