Opinie o Fundacja Szkoły Polskie w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Fundacja Szkoły Polskie. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fundacja Szkoły Polskie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Szkoły Polskie w Lublin

Ewa Nowy wpis

Zapisałam się na kurs z 5 miesięcy temu, cisza zupełna, nikt się nie odzywa, nie odbierają telefonów. Dziwna sytuacja.

Piptr Paweł Nowy wpis

Tam nikt nad niczym nie panuje. jakaś porażka.

Paweł Nowy wpis

chciałem zapisać się na kurs, jakaś niezbyt ogarnięta kobieta i do tego z pretensją nie do końća wiedziała o czym mówi. jakaś nieogarieta chyba.

Kris Nowy wpis

Działalność fundacji powinna zostać prześwietlona przez media!!!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Fundacja Szkoły Polskie.

Z tego co ostatnio dzwoniłam to oni już nie mają tego projektu, jakaś inna firma go organizuje.

ZOE

Uciekać jak najdalej! Za nic nie płaci!

xxx
@ZOE

ZOE jesteś uczestnikiem projektu tej fundacji napisz coś więcej na ten temat

PAUL
@ZOE

ZOE chciałem zapisać się na projekt organizowany przez fundację, szukałem opinii i dopiero natknąłem się na twoją i widzę, że to jakaś lipa. Daj znać coś więcej.

PAUL

xxx
@PAUL

PAUL Na jaki projekt chcesz się zapisać najpierw dokładnie przeczytaj wszystkie regulaminy dotyczące projektu bo możesz źle trafić

Paul
@xxx

Projekt nowa praca nowe mozliwosci. A o co chodzi z tym regulaminem?

@Paul

A o co pytasz? trzeba dokładnie przeczytać regulamin.

paul
@Paweł

A są jakieś haczyki?

@ZOE

nie zapisujcie się na projekty organizowane przez tą fundacje bo będziecie żałować !!!

Kris
@Michał

A o co chodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Szkoły Polskie - Lublin

Fundacja Szkoły Polskie
1.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Królewska 3
    20-109 Lublin