P.H.U. TOMPOL

Krzczonów

Opinie o P.H.U. TOMPOL

Kris 2012-03-16 14:17
Pracowałem w tej firmir jako kierowca i przestrzegam przed tym wszystkich normalnych ludzi.Stawka 035/km,bez żadnej podstawy,dodatków,premii...nic nie ma.Na Polsce wiadomo ile się legalnie zrobi kilometrów,a jeszcze jak masz kilka załadunków i rozłądunków dziennie,to Ci wyjdzie tygodniowo 1800km.Gościu obiecuje złote góry,a w rzeczywistości jest kibel na maxa.Problem z umową,bo facet twierdzi,że musi zapłacić księgowej i nie stać go na to.Każdy dzień,to tylko modlitwa o to,żeby cie nie sciagnela policja,albo ITD.Wszystkie tarczki poprzeginane,załadunki w pauze.Naprzyjmował jakiś traktorzystów z okolicznych wiosek i jeżdża 24/dobe i sie cieszą.Auta-padaczki,sypie sie wszystko,druty z opon wystają,jazda po nocach.Auta bez firanek,boczne załadunki po 3 godziny,żeby to ogarnąć.Nic nie dorzuca za to.
Jak chcesz pracować w normalnej firmie,to szczerze odradzam,bo Tompol,to firma dla desperatów...i o dziwo...wielu tam takich frajerów znalazł.
Zostaw swoją opinię o P.H.U. TOMPOL - Krzczonów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. TOMPOL