Serwis Citroena oraz Ceramika sanitarna Hybner

Środa Wielkopolska

Opinie o Serwis Citroena oraz Ceramika sanitarna Hybner

anonim 2011-01-13 16:19:17
Oddajcie nam nasze wypłaty . Nanic [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niemacie pieniędzy ale ciekawe zaco [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zrecie. To niejest firma tylko [usunięte przez moderatora] jakis [usunięte przez moderatora] normalnie niedługo zamiast wypołaty bendziemy dostawali zarcie na kartki na chleb z wczoraj tyle mam do powiedzdenia o tej firmie zasranej schodzi na psy ta firma tylko tyle
anonim 2011-01-20 11:42:41
nażrekasz jakbyś kidyś nie dostał wypłaty. Mi tez to się nie podoba ze nie jest w całości na czas ale byłem w innej firmie i jest jeszcze gorzej nie dość że na kilka rat to to kiepsko 1300 w dodatku oficjalnie 1000
miro 2016-04-30 19:42:54
Według mnie jest to bardzo dobry Serwis, a przynajmniej nie narzekałem nigdy, naprawy zrobione porządnie i niskie ceny
Zostaw swoją opinię o Serwis Citroena oraz Ceramika sanitarna Hybner - Środa Wielkopolska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Serwis Citroena oraz Ceramika sanitarna Hybner