Opinie o ATC CARGO S.A. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ATC CARGO S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ATC CARGO S.A. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATC CARGO S.A. w Gdynia

Iwona Nowy wpis

Witam, specjalista ds. social media i PR ile na rękę zarobi tak średnio w miesiąc? Niestety w ofercie nie zostało to określone wprost a ciekawi mnie od jakiej kwoty się zaczyna jeśli ktoś już ma 2-letnie doświadczenie.

Monika Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Witam, jak wygląda sprawa z stanowiskiem spedytora? Wypłata, godziny pracy, zespół? Ktoś coś?

Mam doświadczenie z (usunięte przez administratora) na wysokim składzie a widziałem, że ofertę dla operatora wózka teraz niedawno dodali. Akurat godziny (usunięte przez administratora) mi odpowiadają, bo to dwie zmiany ze startem o 6:00. Ciekaw jestem jednak czy czasami zdarzają się nadgodziny?

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam tej firmy, dla ludzi. którzy chcą się rozwijac i pracować w miłej atmosferze. Bardzo dużo układów i układzików, które po jakimś czasie przeszkadzają w rozwoju swojej pozycji w firmie. Firma dobra do poznania zasad działania logistyki, można popracować najwyzej rok, później iść do konkurencji, kótra lepiej płaci i bardziej szanuje pracownika.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ATC CARGO S.A. na stanowisko Agent Celny bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.

A asystent w dziale sprzedaży? widziałem wcześniej ze ktoś pytał o prace dla poczatkujących lecz bezpośrednio w logistyce. Zastanawiam się czy zarobki jakkolwiek się różnią na samym początku? Opiszecie także sam rozwój? w opisie znalazł się tez podpunkt ze oferowana jest praca do której chce się przychodzić. Dlaczego? co warunkuje atmosferę?

KierunekNaDobrąPracęSpedytora

Widzę sporo opinii negatywnych, szukam pracy jako spedytor, przeglądam różne firmy w moim rodzinnym mieście - Gdyni i czytając te wszystkie opinie, czuję że ciężko będzie, jak nie ATCCargo, to gdzie polecicie pracę w Gdyni jako spedytor? Zależy mi na pracy zdalnej chociaż raz w tygodniu, godziwym wynagrodzeniu na czas. Nie są ważne jakieś multisporty i inne berbeluchy, na które nie znajdę czasu. Co polecicie? Ofert na portalach, aż zawrót głowy, ale którą firmę wybrać?

Poszukiwano osoby na stanowisko asystent spedytora. Czy ktoś był w firmie ATC CARGO S.A. na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy można zarobić 4000 ?

Czy zdarzają się nadgodziny w ATC CARGO S.A.?

Byłypracownik

Niestety to nie jest coś co się zdarza czasami. Nadgodziny w tej firmie są na porzadku dziennym, zarowno w tygodniu jak i weekendy. Bardzo rzadko zdarzają się okresy w których nie robi się nadgodzin. Oczywiście nikt nie zmusza do tego ale wyrobic swoje trzeba a ilosc pracy jest ogromna prawie w każdym z działów. I to się niestet nie zmienia od kilku lat.

Potencjalnych pracownik
@Byłypracownik

Czy w dziale Agencja Celna też są bardzo często nadgodziny? Czy są limity ustawiane ile musisz wykonać odpraw dziennie bądź miesięcznie?

Iza
@Byłypracownik

Napisałeś, że 'wyrobić swoje trzeba', czyli ile wynosi takie minimum, które trzeba tych nadgodzin przepracować w ATC Cargo? Z czego w ogóle wynika tak ogromna ilość pracy? Ilu pracowników liczy zespół?

Byłypracownik
@Iza

Nie ma minimum. Po prostu ma sie bardzo dużo pracy z którą prawie nikt nie wyrabia się w 8 godzinach. W zespołach jest za mało ludzi co przekłada sie na spore ilości pracy. Standardem jest praca po 10 i więcej godzin. Często też nadrabia się w weekendy.

Iza
@Byłypracownik

Ok, rozumiem. A jak w takim razie są wynagradzane nadgodziny w ATC? Są płatne lub do odbioru? Czy one się jakoś kumulują i z końcówką miesiąca są rozliczane? Jak to wygląda?

niepłatne
@Iza

nadgodziny nie są płatne i nie są do odbioru

Lidia

Czy nadal często trzeba pracować po godzinach? Mnie takie coś nie interesuje, więc chciałabym wiedzieć przed ewentualnym wysłaniem cv :] W ogłoszeniu na stanowisko Młodszej Księgowej proponują 4800 - 7200 zł / miesiąc, więc nie najgorzej. Czy do tego dochodzą jakieś premie? No i czy w tym dziale jest szansa na awans? Pytam, bo był tu głos, że ciężko o to...

Jak wygląda ścieżka kariery w ATC CARGO S.A.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Maniula

Nowa osoba nie ma szans na awans. Pracowałam tam przez kilka lat i niestety chcąc czegoś więcej (dodatkowych obowiązków, które nawet na rozmowie kwalifikacyjnej zostały wymienione) narazasz się osobie nad Tobą. Tutaj masz się nie wychylać. Jeśli tak potrafisz, dasz sobie radę. To na pewno nie była praca dla mnie.

Olga
@Maniula

A jeżeli człowiek jest ambitny i chce więcej dodatkowych obowiązków, i się 'wychyla', to w jaki sposób naraża się osobie, która jest nad nim? Atmosfera się potem psuje czy co?

Nika
@Olga

Psuje się atmosfera. Dodatkowo jak pokażesz coś więcej i się wychylasz to jest to później wykorzystywane niestety. Masz robić wszystko tak jak wymagają. Często też niestety tak, że odwalasz robotę za inny dział bo tak to sobie wymyślają. Niby każdy ma swoje obowiązki a nie jest to respektowane niestety, zwłaszcza jak widzą że w czymś sobie dobrze radzisz. Oczywiście nie muszę dodawać że robi się to za free, nic z tego nie ma. A premie kwartalne nawet w ułamku nie oddają pracy którą człowiek musi wykonywać.

Paulina

Atmosfera super!!! Codziennie przychodzi się do pracy z uśmiechem na twarzy :) pracują naprawdę niesamowici ludzie którzy siebie szanują i lubią.

Mieczysław
@Paulina

Dobrze wiedzieć, że panuje tak dobra atmosfera. Mogłabyś napisać, czy nowo zatrudniona osoba może liczyć na pomoc i wsparcie pozostałych pracowników? Skoro atmosfera jest dobra, to sądzę, że tak, chociaż wolę się upewnić.

@Paulina

Paulina chyba oderwana od rzeczywistości... jest wręcz przeciwnie

Sebastian
@:)

To znaczy że atmosfera jest kiepska? Może ty się nie możesz wpasować, a ona tak? Przecież nie każdy musi tak pesymistycznie podchodzić do sprawy. Powiesz co ci konkretnie nie pasuje w pracy?

Firma obiecuje na rozmowie o prace informację o tym czy kandydat otrzyma propozycję pracy. Oczywiście nie robi tego, serdecznie nie Pozdrawiam, firma traci na wiarygodności. Tak samo praca po godzinach za darmo, wyzysk.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w ATC CARGO S.A.?

Były

Folwarczny. Organizacja udająca dorosłą, dojrzałą korporację, po kilku latach obserwowania od wewnątrz, okazała się być kolosem z tektury. Kaprysy, faworyzowanie "swoich", szykany i uprzedzenia są na porządku dziennym. Silniejszy w strukturze ten, kto bliżej zakolegowany z zarządem lub ich pupilkami. Na początku, gdy dołączyłem do tej drużyny, urzekło mnie to, że ludzie się do siebie uśmiechali i rozmawiali na korytarzach. To był naprawdę świetny team profesjonalistów i jednocześnie kumpli. Szybko to minęło i przeobraziło się w obgadywanie za plecami, (usunięte przez administratora) i grupy wzajemnej adoracji.

Kris

Firma jako jedna z niewielu poważnie traktująca pracowników, wynagrodzenie zawsze na czas ,plus dodatki typu premie , nagrody. Polecam z czystym sumieniem i zachęcam do współpracy . Firma rozwojowa z perspektywami na przyszlosc

6879..
@Kris

Pobudka to nie teczasy dziś nawet mali płacą na czas. A premie to niby co z nieba nie padają tylko z zysków. Proste tak jest wszędzie. Firmy w których jest OK. Nie rekrutują ciągle.

valdek
@Kris

To żadna łaska wynagrodzenie na czas,Słyszałem że obniżyli wynagrodzenia.

monika
@valdek

tak to prawda

Myślę, że większość tych opinii to relacje osób, które nie były w stanie spełnić najmniejszych wymogów na danym stanowisku. Wylewa się zazdrość, gniew, że nie nadają się do pracy i ich niemoc. Jedynie są w stanie wylać swój żal na tym dziwnym portalu, gdzie rzeczywistość odbiega od tych opinii :) jestem pracownikiem i dziwie się, że jest tyle opinii negatywnych. Jestem zadowolony z pracy, atmosfera w firmie panuje bardzo koleżeńska, wszyscy się lubimy i nawet spędzamy razem czas po pracy, firma dostosowuje się do trudnych warunków epidemicznych:) Ludzie mniej hejtu a więcej ambicji, bo żeby pracować i utrzymać się w takiej firmie trzeba mieć coś więcej w głowie!:) Pozdrawiam wszystkich hejterów! I życzę Wam szczęścia, bo ewidentnie go Wam brakuje:D

Hmm

Nie ma to jak podbudować swoje własne ego. A prawda jest taka, że jak w większości firm, trzeba umieć się podlizywać. Nie robisz tego? No coż... To nie praca dla Ciebie ;)

Nie polecam, wręcz odradzam. Wyzysk , praca po godzinach, nie ma nadgodzin za które uznaniowo płacą tylko przyznawane premie które są uznaniowe. Nie szanowanie pracownika.

Drogi Pracowniku, Możliwe, że praca po godzinach jest związana ze złym zorganizowaniem sobie czasu pracy, jeśli rzeczywiście jest inaczej i nadal zasilasz szeregi ATC Cargo zapraszamy na rozmowę, chętnie Ciebie wysłuchamy i będziemy mogli rozwiązać problem. Z wyrazami szacunku, Zespoł ATC Cargo S.A.

Pracownik, na szcżęście były.

Mogę dodać brak rzeczywistej ewidencji czasu pracy. "Niby premia" była, rekompensatą za nadgodziny. Typowe wykorzystywanie młodych, nieświadomych osób, dla których pokój z konsolą do gier jest ważniejszy niż rozdzielenie pracy od życia prywatnego i uregulowany czas pracy. Pamiętam wytłumaczenie nadgodzin argumentami typu "taka branża" To na szczęście nie jest prawdą. W firmach logistycznych i agencjach celnych również powinny obowiązywać klarowne zasady. Firma ATC Cargo ma potencjał i umożliwia nauczenie się wielu cennych rzeczy. Proponuje jednak szanować swój czas prywatny, swoje rodziny, swoje rzycie i nie dać sobie mydlić oczu, co w tej firmie jest standardem. Pozdrawiam.

Adrian K.
@Pracownik, na szcżęście były.

Masz racje szanuj swoje „rzycie”, a pracownikiem byłym jesteś pewnie bo sobie dobrze radziłeś w pracy:) szkoda ze tylko byli pracownicy którzy zostali wywaleni bo sobie nie radzili wpisują tu komentarze, pozdrawiam

Pracownik, na szczęście były
@Adrian K.

Również pozdrawiam, dziękuję za podkreślenie (usunięte przez administratora). Wracając do tematu pracodawcy, Pomimo usilnej próby lekceważenia mnie i mojej negatywnej opinii ( obrońca dobrego imienia na posterunku), potwierdzam wszystko, co napisałem. Oczywiście, że jest mnóstwo osób, którym będzie dobrze w tej firmie. Pozdrawiam dyżurnego :)

Pracownik, na szczęście były
@Adrian K.

Błąd ortograficzny, rzeczywiście fatalny - wstydzę się. Co do reszty, podtrzumuje swoja opinie, takie jest moje zdanie. Nie przeczę że w ta firma jest tym, czego szuka wiele osób. Nie podoba mi się obrażanie wypowiadających się negatywnie. Pomimo usilnej próby zlekceważenia mojej osoby i opini, pozdrawiam dyżurnego obrońcę.

@Adrian K.

Cóż szkoda, że nie mówi się prawdy o rzeczywistości panującej w ATC Cargo. Praca na pełny etat = pracy po 12 godzin dziennie. Nie jest rejestrowany czas pracy (celowo) aby naginać przepisy kodeksu pracy i „motywować” pracowników takimi warunkami pracy. Co więcej osoby narzekające są zwalniane z pracy lub nie przedłuża im się umów okresowych. Chyba trzeba zgłosić do PIP takie warunki nieprzestrzegania Kodeksu Pracy - może wtedy coś się zmieni. Mam wrażenie, że to celowa polityka firmy zajechać ludzi i zrobić sobie z nich tanią siłę roboczą. Nie płaci się w tej firmie za nadgodziny a nawet nie rozlicza się ich i celowo nie rejestruje.

Potwierdzam. Nie polecam. Tylko pozorne szanowanie pracowników, tak naprawdę wyzysk, wykorzystywanie i manipulowanie ludźmi jak w "pseudokorporacji" Oczywiście to tylko moja subiektywana opinia, być może już nieaktualna. Ktoś może mieć zupełnie inną :) Na pewno dobra szkoła dla młodzieży. Pozdrawiam.

Waszka
@Adrian K.

Nie tylko, bo akurat sama odeszłam z tej dziury. Nadgodziny za darmo, przerost formy nad treścią, brak koleżeństwa - tylko podcinanie nóg i konkurencja, romanse kierowników i dyrekcji ze swoimi podwładnymi..... żenada.

Forumowicz

Szczerze polecam! Super firma!

zainteresowany

Podpowie mi ktoś czy firma rekrutuje ? Jaka umowę otrzymuje się na początek i jakie są szanse na umowę na czas nieokreślony?

Polecam! Jestem bardzo zadowolona z pracy, bardzo dobre warunki, atmosfera świetna i przede wszystkim ludzie. Pozdrawiam wszystkich:-)

Jak ze studentami w ATC CARGO S.A.? Chętnie zatrudniają?

Dzień dobry, Oczywiście, prowadzimy też rekrutację na takie stanowiska jak np. Asystent Spedytora, gdzie nie wymagamy doświadczenia. Najlepiej jest śledzić naszą stronę internetową, zakładkę Kariera. Na bieżąco są tam publikowane ogłoszenia o pracę. Z poważaniem, Zespół ATC CARGO S.A.

Zostaw merytoryczną opinię o ATC CARGO S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w ATC CARGO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ATC CARGO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATC CARGO S.A.?

ATC CARGO S.A.
2.6/5 Na podstawie 47 ocen.

ATC CARGO S.A.