Opinie o Flügger Farby (Flügger Sp. Z O.O.) w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Flügger Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Flügger Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flügger Sp. z o.o. w Gdańsk

High Finish

Pracuję w firmie ponad 3 lata. Mam wrażenie, że firma w ostatnim roku mocno dąży do pokazania tego, kto ma gdzie swoje miejsce. Kierownik ma za zadanie kierować swoimi podwładnymi, którzy mają wyłącznie wykonywać polecenia, a w pracy ma nie być miejsca na koleżeńskie relacje. Sprzedawca zostaje powoli sprowadzany do roli parobka, któremu firma będzie płacić podstawę niższą niż najniższa krajowa, manipulując jednocześnie prowizją od sprzedaży i konkursami, które coraz ciężej jest zrealizować. Doradcy techniczni są zawalani dodatkowymi obowiązkami, nie dostając za to żadnej rekompensaty. Pracownicy siedziby w Gdańsku zarabiają dużo więcej, jednak klienci przychodzą do konkretnych sprzedawców na sklepach, którzy są specjalistami i profesjonalistami w doradztwie, obsłudze i potrafią ich przekonać do produktów, prowadząc z nimi jednocześnie długotrwałą współpracę. Niestety powoli sprzedawcy i doradcy zaczynają odchodzić, bo mimo tego, że lubią swoją pracę i klientów, nie mogą stawiać dobra firmy ponad swoje, gdyż każdy, szczególnie w tak trudnych czasach, chce dostawać wynagrodzenie adekwatne do jego zaangażowania. Liczę na to, że opinie trafią do kierowników i specjalistów w Gdańsku, którzy zdadzą sobie sprawę, że aby góra mogła istnieć, lada musi zostać odpowiednio doceniona i zmotywowana, aby efektywnie działała jakakolwiek sprzedaż. :)

@zmęczony
@Pixel

Nie osądzaj wszystkich kierowników jedną miarą. Były w tym regionie 2 kierowniczki ,które tworzyły na swoich sklepach przyjazną i miłą atmosferę i z załogą zaprzyjaźniły się. Niestety regionalny 2 nie uznaje takich "układów " i zostały usunięte. Owszem pozostały w tym regionie osoby które donoszą i siedzą cicho bo myślą,że na tym skorzystają. Kierownik na sklepie ma być (usunięte przez administratora) nie ma przyjaźni,miłej rozmowy i wzajemnej pomocy. Kierownik ma ma być wredną żmiją ,która siedzi u regionalnego 2 w kieszeni i na smyczy.

Bozo

Jak duży ruch jest zazwyczaj dziennie na salonie? Wiadomo, że to zależy od lokalizacji itd. ale czy jest na tyle luzu, żeby sobie zjeść w trakcie roboty kanapkę, napić kawy, czy raczej ciągle coś się dzieje?

@jag

no ale tez nie wiem jak to wyglada teraz niezbyt sie tym interesowalem, bo ja sie zatrudnialem jakos 2 lata temu

Orange

Hej, znalazłam ofertę na portalu pracuj na księgową w firmie. Ktoś może opowiedzieć coś więcej z tego stanowiska i jak się tam pracuje? Jaka jest atmosfera?

Urlop pod gruszą
@Franek

Te 1600zl wpada raz w roku w zależności kiedy wybierzesz swój urlop (ciągiem 2tyg) albo masz latem albo zimą. Paczek dla dzieci nie ma ale są fajne prezenty na pracowników firmy. Możesz też dostać zwrot 300zl na wyprawkę dla dziecka albo za np kino, teart czy siłownię ale tylko do 300zl. Ale na tym kończy się dobre we Flugger. Obecnie nie da się tam pracować ale każdy musi się przekonać na swojej skórze... Jak macie jakieś pytania to piszcie, chętnie powiem co i jak.

Roczniak

(usunięte przez administratora) Nie wiem jaka atmosfera jest w regionie który opisujecie, ale ja trafiłem do Flugger w czasie pandemii, kiedy to w mojej firmie obcięli nam wynagrodzenie i etaty - a że mam na utrzymaniu rodzinę musiałem szukać czegoś innego. Tak trafiłem do Flugger, w którym pracuje do dzis. Tu mój etat nigdy nie został obcięty tłumaczeniem ze jest pandemia i trzeba zmniejszać zatrudnienie... zarobki też nie zostały "obcięte". Faktycznie, w tym roku podwyżka jaką dostałem nie jest zbyt wysoka, ale zawsze to kilka procent więcej niż miałem. Dla mnie liczy się to że wszystko mam na papierze, nie w kopercie "pod stołem" jak w niektórych firmach. Czuje się stabilnie ale też widzę szanse rozwoju w tej firmie, dużo się uczę, mogę spać spokojnie i moja rodzina również. Inflacja wszystkich dotyka, mnie, was, wasze rodziny, moze nie mam doktoratu, ale nie sądze żeby winny za to był pracodawca.

Misiek Nowy wpis

Hej chce wysłać CV na stanowisko doradca techniczno-handlowy. Dopiero co wrzucili do sieci. Stawka do 7 tys brutto więc całkiem, całkiem. To już z prowizją i czy sama podstawa i można jeszcze dostać procent od sprzedaży? Ktoś pracuje na tym stanowisku i może podpowiedzieć.

pa Nowy wpis
@Misiek

ja też dopiero zamierzam rekrutować ale szczerze wydaje mi sie że podali w ofercie jedynie podstawe, jak myślicie?

Papirus

Macie tutaj jakieś sensowne benefity dla pracowników? jakieś dofinansowania np do okularów czy coś?

@Papirus

te benefity od początku dostajecie, czy po jakimś okresie dopiero wam przysługują?

jerry

oki dzięki :) a napisałbyś może jeszcze jakie te benefity są?

band
@jerry

karta sportowa, dofinansowanie do urlopu, grupowe ubezpieczenia na życie i zniżki na produkty ofc

Patka

Aaaa, bo wtedy pewnie kończy się okres próbny. Szkoda tylko, że nie widzę nigdzie ofert pracy. Przez okres próbny to chyba nowi pracownicy jakieś szkolenie mają, bo ktoś o przyuczeniu wspominał. Nakreslisz jak to szkolenie wygląda?

witcher
@Patka

pewnie to zależy od stanowiska, może zacznij od tego jakie ciebie interesuje bo ciężko się od tak domyślić

Fricik
@witcher

Gdzie można zerknąć na ogłoszenia?

@Fricik

Na olx bądź na pracuj

@Patka

Kierownictwo i pracownicy szkolą na sklepie z asortymentu. Po jakimś czasie jedziesz na szkolenie praktyczne i produktowe do siedziby w Gdańsku na kilka dni. Jako nowy pracownik masz kilka testów wewnetrzych ze znajomości produktów. Nie ma się czym stresować bo z czasem wszystko będziesz ogarniać

kanal

trudne te testy? wysoki jest prób przejścia?

Losujesz pytania i odpowiadasz przed komisją

molchaniuk

serio? i co odrazu po tym jest decyzja czy cie przyjmują czy nie ?

best

oczywiście nie ma pewności (skoro udało mi się dostać), ale wydaje mi się że nie zostawiliby nikogo bez odpowiedzi. zakładam że tak :)

Meg Nowy wpis

Ale to chyba mejlem przekazują nie? nie dzwonią raczej żeby przykre wieści przekazać?

Lgot Nowy wpis
@Meg

Jak cos dasz rade nie plakac 2 minuty podczas rozmowy, nie martw sie ;)

henryczek

cześć, przyjmują tu na zleceniówke? być może ktoś już o to pytał, ale dzięki za cierpliwość i odp ;)

Prdntz
@henryczek

Nie kojarze umowy zlecenie, a i tak na pewno wiekszosc pracuje na umowie o prace.

pofor
@henryczek

tylko umowa o pracę :)

Freon
@pofor

Dla mnie to akurat lepiej, macie jakieś rekrutacje teraz?

Hamilton

Ty się nie śmiej na olx różne rzeczy się dzieją XD ale oferty pracy legalne to mogę potwierdzić

Roma
@Hamilton

A jeśli chodzi o ofertę pracy dla doradcy techniczno- handlowego na pracuj.pl to też wszystko okej? Bo mam zamiary spróbować swoich sił po roku przerwy w zawodzie. Będę się czuł bezpiecznie dzięki temu programowi wdrożeniowemu, który zapewniają. Ten czas szkolenia jest normalnie objęty pensją, ile w ogóle on trwa?

Barteczek
@Roma

Powiem tak. Jak na pierwszą pracę aby złapać doświadczenie jako przedstawiciel spoko. Zarobki mizerne w porównaniu do tego jak jest u konkurencji i w innych branżach. Szkolenie masz podobnie jak sprzedawcy na sklepach a potem w zależności od regionu

W końcu

Zaraz zaczną się zmiany w firmie i pewnie kilka głów jeszcze poleci ws zmiany prezeza. Więc jak ktoś myśli o zatrudnieniu to poczekajcie do maja.

@W końcu

No ale ogłoszenia są już teraz. I od razu piszą, że jako sprzedawca miałbym 3400 podstawy i premii od utargu średnio 1600. Czemu więc zmiana prezesa miała rzutować na pracę sprzedawcy, w dodatku w innej miejscowości?

z doswiadczeniem w branzy, jezykami, obyciem i swietnie przygotowany do rozmowy... okazalem sie za slaby... ciekawe ilu znajomych pani hr specialist tam pracuje...

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Bozo

Pstry

możesz coś niecoś powiedzieć o atmosferze u was? jest okej czy zdarzają się jakieś dziwne sytuacje?

Świerszcz
@Pstry

Atmosfera moim zdaniem na plus nie mogę się wypowiadać za wszystkich ale ja tam nie narzekałem na ludzi tutaj nigdy

Tak
@Pstry

Powiem tak, wszystko zależy od sklepu, naprawdę. W moim przypadku na początku było dość ciężko, mogło się odczuć że denerwowało to niektórych pracowników, że czegoś nie umiem itp.. ale z czasem na plus :) Stąd kolejny rok tutaj jestem i sobie chwalę

Frugo

Jak ja zaczynałem to mogę powiedzieć że miałem tam oparcie we współpracownikach wiadomo że starałem się sam ogarniać i nikomu głowy nie zawracać ale w razie potrzeby pomagali

nikelodion

ja bardzo dobrze wspominam początki pracy tutaj, nikt sie krzywo nie patrzyl i pod górke nie robił

kot
@nikelodion

a dawno temu zacząłeś prace?

Naleśnik
@nikelodion

Jaką umowę na początku dostałeś do podpisania?

nikelodion
@kot

ok półtora roku temu, a odpowiadając od razu na pytanie niżej jaka umowa to na początek dostałem umowę o pracę na 3 miesiące, czyli taki okres próbny

Jaj

Chyba 3 umowa jest na czas nieokreślony. Pierwsza na 3 miesiące, potem chyba na niecały rok a na końcu na nieokreślony

Majonez
@Jaj

Spoko że tej na określony niepotrzebnie nie przeciągają, a jak tutaj jest ze stabilnością zatrudnienia? nie ma jakichś niespodziewanych zwolnień bez powodu?

@Świerszcz

O, jak mowa o atmosferze, to organizowane sa jakieś firmowe wyjścia? Imprezki? Świętowanie różnych rzeczy? Wgl firma dba o atmosferę, czy pracownicy sami dbają i po prostu chcą mieć fajną ekipę?

Good
@Majonez

Nie przypominam sobie takich sytuacji, raczej się dba o pracownika

Frodo
@Majonez

Mogę powiedzieć że pracuję długo i nie byłem świadkiem jakiś randomowych zwolnień za nic więc wydaje mi się że można się zatrzymać spokojnie

Jestem więc mówię
@Frodo

Ja jestem przypadkiem który się zatrzymał na dłużej XD różnie bywało wiadomo, ale tak chyba jest wszędzie ciężko się zatrudnić w krainie mlekiem i miodem płynącej ale pracę tutaj bardzo lubię

@Jestem więc mówię

a co ci się najbardziej podoba tutaj, jesli mozna spytac?

Jestem więc mówię
@jerry

Podoba mi się że jest porządek - praca jest sprawnie zorganizowana, ludzie są w porządku nie trzeba się stresować przyjściem do pracy, to że jest dużo różnego rodzaju dodatków pracowniczych

@Jestem więc mówię

Jakich dodatków jeśli możesz napisać bo z tego co wiem to są wczasy pod gruszą i raz na 2 lata dofinansowanie do okularów .

ster
@Pixi

są premie, dofinansowania do urlopu, dofinansowania na różne wydarzenia, paczki na święta itp.

chimeron
@ster

itp. to znaczy co jeszcze ? sorki za takie dopytywanie ale jestem ciekawy

Evel

Pierwsza rozmowa odbywa się stacjonarnie?

Dexo
@Evel

Tak tak, nie kojarzę żeby jakieś rozmowy odbywały się online.

Motyl
@chimeron

Firma dofinansowuje też jakie wydarzenia czy to sportowe czy kulturalne - są np karty sportowe co mnie akurat bardzo cieszy, zniżki na produkty, no i ten urlop przede wszystkim

Lessi
@Majonez

Jest stabilnie raczej jak ktos się zatrudnia i mu się podoba, sprawdza się w pracy to zostaje po prostu

Virap

Ale potem wszystko juz na miejscu czy może online jakaś rozmowa najpierw?

@Virap

ja mialem stacjonarnie, online chyba nie ma spotkan

@jag

"Były Pracownik"

W roli wyjaśnienia i delikatnej obrony firmy, większość ostatnich chorych opinii na temat firmy i mocno krzywdzących piszę osoba, która była u nas 3 miesiące w rejonie wielkopolskim, która kompletnie się nie sprawdziła. Spóźniała się na etapie przyuczenia, nie chciało jej się uczyć, po 3 miesiącach miała problem ze zrobieniem oferty i znalezieniu cen w cennikach podanych na tacy, nie słuchała w ogóle co się do niej mówi, kłóciła się praktycznie z każdym po czym jak widać z wielkim żalem przyjęła i tak już przesądzoną decyzję o braku przedłużeniu umowy. Nigdy nie spotkaliśmy się jako zespół z tak niedoświadczonym i niepoważnym człowiekiem, dziwie się że ta osoba znalazła w ogóle jakiekolwiek zatrudnienie bo osobiście mam wrażenie, że przerosła by ją nawet miotła i brud na chodniku przed dworcem PKP. Jak ktoś chcę się przekonać jak u nas jest to zapraszamy osoby którym chcę się pracować, wówczas nie dojdzie do kolejnego takiego wylewu żenujących i niedojrzałych emocji. Swoją drogą, ta osoba ma grubo po 40 a zachowuje się jak 5 latek.

Kiwi
@"Były Pracownik"

Właśnie sam zastanawiam się nad pracą w tej firmie i czytam te wszystkie opinie. Jeśli nie trafiłbym na twój wpis to myślałbym że jest tu strasznie. Ten pan naprawdę powinien sobie darować wpisy.

Alexs
@Kiwi

Ja za to słyszałem, że tu się pracowało całkiem dobrze i przyszedłem poczytać jak jest teraz, mam nadzieje że niektóre z tych wpisów rzeczywiście wynikają jedynie ze złośliwości ludzkiej, bo i tak nadal zamierzam się tu zgłosić.

art

i jak tam, udalo sie ?

art
@art

moglbys opowiedziec cos o pracy? warunki, atmosfera, stawki :)

nom
@art

jesli chodzi o stawki to ja bym pytal na rozmowie bo tez nie chce nikogo w bląd wprowadzic, ale atmosfera jest bardzo dobra, warunki rowniez w porządku wiec mozesz byc spokojny :)

into
@nom

czyli mowisz ze praca stabilna, tak? wyplaty są zawsze na czas? wszystko sie zgadza?

Jaj
@into

Tak, nie było takiej sytuacji żeby spóźniali się z wynagrodzeniem. A zarobki są różne. Podstawą jest taka sama a potem dodatkowa premia za realizację budżetu itp więc wychodzi więcej niż w ogłoszeniach

Biter
@Jaj

gdzie polecasz sprawdzać ogłoszenia? bo te które ja przeglądam nie mają żadnych stawek podanych

Alfa

W sensie że na maila przychodzi powiadomienie że cv zostało dostarczone do pracodawcy czy po wysłaniu formularza się wyświetla taka informacja?

Majonez
@Biter

Aktualnie chyba jest tak że stawiki są najczęściej przedstawiane dopiero na rozmowie

Apacz
@Majonez

Poza tym chyba w ogóle takie szczegóły warunków się podaje nie wiem czemu tak jest ale to akurat prawda że już jak się zakwalifikujesz do rekrutacji to jesteś informowany o dokładniej wypłacie. Nawet jak podają widełki to taką rzeczywistą wysokość wynagrodzenia się na rozmowie podaje

mieczyk
@Apacz

myślicie, że stawki się różnią w zależności od doświadczenia, czy stażu pracy?

flamer

Mozna probowac cos negocjowac na start?

DO flamer
@flamer

Niestety nie. Podstawa jest dla wszystkich sprzedawców taka sama. Premia uzależniona jest od sprzedaży. Jak na rok są podwyżki

Były
@flamer

Nic nie zdziałasz. Tu nie ma negicjajcji ws wynagrodzenia a tyn bardziej podwyżki. Ostatnia podwyżka roczna to 4% czyli całe 128zl ????????????

Nowa

Jestem zaineresowana pracą w sklepie ale nie rozumiem Jak Flugger proponuję wynagrodzenie brutto przez trzy pierwsze mc. 4000 brutto, to nie jest nawet minimalna. Chyba, że przez pierwsze trzy mc pracuje się w niepełnym wymiarze godzin. Będę wdzięczna za wyjaśnienie.

Zuzka
@Nowa

No właśnie, to minimalna to chyba 4242 zł brutto. To jak to jest z tą pensją? I już poza samą pensją, to wiecie, czy jest tu premia jakaś? Może są prowizje od sprzedaży albo za realizację celów? I te pierwsze 3 miesiące, to na jakiej umowie się pracuje? UZ czy inna umowa?

Neon
@Zuzka

Umowa o pracę przez pierwsze 3 miesiące , jeżeli chodzi o godziny pełen etat . Premia od realizacji budżetu po okresie próbnym . Wynagrodzenie jest regulowane premią, na umowie 3600 zł brutto a resztę wyrównują premią. Benefit. Grusza raz do roku , karta sportowa za którą płacisz sobie sam . Raz w roku wybieramy prezenty na święta . Tyle w temacie . Pracy dużo bo to nie jest tylko sprzedaż farby , dziś te pieniądze można już zarobić wszędzie .

JuL

gdzie można znaleźć do was ogłoszenia o pracę? :)

kolega
@JuL

wpisz sobie nazwe firmy, dopisz do tego oferty pracy i moze ci sie jakos uda

Dong
@kolega

Na pracuj chyba też czasem nadal wstawiają.

@kolega

Ok, dzięki za info. A jak nie znalazłam dla siebie żadnej ciekawej oferty, to jak wyślę cv po prostu do biura, to jest szansa na zatrudnienie? Czy biorą ludzi wyłącznie tych, którzy zgłoszą się na konkretne stanowiska? Firma ma bazę cv ewentualnych kandydatów na przyszłość?

Osu

Na pewno możesz spróbować, tylko ty możesz sprawdzić w ten sposób czy ci odpowiedzą i wezmą pod uwagę.

Kumak

Tego chyba się nigdy nie wie do momentu aż się odezwą po prostu XD

Kraken
@Dong

powiedziałbyś coś więcej o warunkach pracy tutaj? wiem, że różnie to bywa i szukam czegoś w miarę spokojnego i stabilnego bez zbędnych ekscesów

scorer
@Kraken

jeśli chodzi o stabilność to moim zdaniem warto aplikować, bo i wypłaty masz na czas - zawsze wszystko się zgadza, i atmosfera w pracy dobra, i nikt pod górke ci nie robi, ja jestem już 2 lata tutaj i nie szukam narazie nic innego

qsc

sales assistant w moim przypadku

Rae
@qsc

Są nowe oferty wstawione na to stanowisko? Napiszesz może gdzie ją znalazłeś?

Indyk

chyba zależy co pracodawca sobie ustawił na profilu, raz miałem tak, że widziałam a parę razy tak, że nic nie było widać

Smakosz
@scorer

Macie jakieś warte uwagi benefity?

benefit
@Smakosz

pelno jest tych benefitow jakby sie tak zastanowic, ktos juz wyzej na pewno o tym pisal

@Indyk

Zależy masz takie sklepy że nie dzieje się nic , więc masz czas na wszystko przez te 8 godzin swojej pracy . Ale są takie sklepy że nie wiesz w co masz ręce wsadzić i czasu nie masz na nic .

Sklepiara

Chcialam sie zatrudnic na sklepie ale nie mogę znaleźć informacji dokładnie w jakich godzinach sie robi, czy są zmiany i po ile dziennie praca 8 czy 12? da ktos szybkie info?

Sklepiara
@Sklepiara

i tez od razu dopytam, zlecenie sie ogarnie czy tylko uopy daja? jest okres probny w tym przypadku?

@Sklepiara

szczerze ci powiem ze nie wiem czy to nie zalezy od lokalizacji ale u nas sie robi 8-12h, to zalezy jak tam w grafiku wypadnie

@Sklepiara

no co kto lubi prawda, mi np odpowiadaja takie zmiany bo czasami wiadomo jak masz 12h to innego dnia mozesz miec wolne jak tak wypadnie akurat

@Sklepiara

a co do umowy to nie wiem czy daja zlecenie, u nas kazdy ma umowe o prace

@Sklepiara

i tak najpierw masz okres probny 3msc a dopiero potem mozesz liczyc na umowe na dluzszy okres

pokwit
@tubs

a jak to wygląda po 12h? masz wolne na następny dzień czy jak?

Zofia
@tubs

A możesz jeszcze napisać co w takim przypadku pracy po te 12h z nadgodzinami? Bo na pewno jakieś są wtedy. Odbiera się czy płacą za nie? Jak ustalają grafik to pytają kiedy możesz pracować dłużej czy to jest z góry narzucone?

@Zofia

Jak pracujesz 12 godzin to masz do odbioru

kiwan
@Ha

a to czesto sie zdarza ze sie pracuje po 12h czy w wiekszosci jest mniej godzin?

@kiwan

W zależności od sklepu. Zazwyczaj to są soboty, że tyle siedzisz w pracy

horry
@Ha

a są jakieś zniżki na produkty dla pracowników?

horry
@Ha

albo jakby ktoś w ogóle opisał jakie tu są możliwe benefity to będzie bardzo fajnie bo właśnie zastanawiam się odnośnie socjalu jakiegoś

@horry

Masz płacone wakacje pod gruszą, opieka medyczna, multisport, prezenty na święta, zniżki pracownicze

@Ha

fajnie mi to brzmi, jakbyś jeszcze tylko mógł powiedzieć czy ten multisport jest w 100% dofinansowany czy jeszcze coś samemu trzeba płacić bo wiesz jak to jest... czasem się firmy chwalą że mają jakiś bonus a potem się okazuje że trzeba jeszcze 100 do interesu dopłacać

Dudek

Te zniżki to przez cały rok czy tylko w określonych porach macie jakieś rbaty, czy otwierany jest jakiś sklep pracowniczy?

@Dudek

Dopłacasz w zależności od pakietu. Masz limit roczny na zakupy w każdym sklepie flugera

milan
@Ha

jak dzialaja dokladnie te wakacje pod grusza?

J
@Sklepiara

Wszystko zależy czy ktoś pójdzie na l4 , jak tak to nawet po 12godxin pracujesz.

ver
@milan

To takie świadczenie z zfśs. Poczytaj sobie w internecie więcej o tym, bo ja też dokładnie nie wiem.:)

Quki

wcześniej czegoś takiego nie miałem, to przysługuje raz na rok czy ile?

Bla

To związek świadczeń socjalnych. Z niego masz wypłacane wakacje pod gruszą, zapomogi, dodatki swiateczne

@Bla

No właśnie, skoro niedługo Święta, to co z tej okazji przysługuje pracownikom? Wypłacają dodatkowe pieniądze, czy inaczej to jest urządzone?

Dks

Co roku są prezenty świąteczne i też dodatek świąteczny

salos
@Dks

w jakiej postaci? fajna inicjatywa i tak

Mewa
@Dks

W tym roku prezenty które są mega słabe . Słuchawki ,torba , pościel , grill elektryczny. O żadnym dodatku pieniężnym nie słychać , więc pewnie nie będzie nic ... Chyba że biuro dostaje jakieś dodatkowe benefity.

Dks
@Dks

Nikt nie dostał na święta Bożego Narodzenia jeszcze żadnej kasy . Dziś już jest 6 więc chyba raczej nic nie będzie . Dzień wolny za 6 stycznia do odbioru w pierwszym .kwartale ... Biuro ma narzucone kiedy ma odebrać , a to też nie powinno tak być .

@Dks

A wspomniane wyżej prezenty już otrzymaliście? Bo ktoś napisał, że słabe prezenty w tym roku, aczkolwiek jeżeli faktycznie dostaliście to, co napisała @Mewa, to jak dla mnie bardzo fajne. :) Poza tym, jeśli chodzi o ten odbiór wolnego za 6 stycznia w pierwszym kwartale, to całe biuro musi odebrać tego samego dnia? Czy każdy z pracowników decyduje, kiedy idzie sobie na wolne? :)

Dziubas
@Mewa

No w tamtym roku biuro dostało dodatkowe paczki na święta…

xwerkk
@horry

są duże zniżki na produkty Flugger dla wszystkich pracowników:)

sikora
@Mewa

taaaa, Biuro dostaje dokładnie to samo. Prezenty nie sa obowiązkowe jak komus nie odpowiadają, można wybrać przelew na Czerwony Krzyż.

miau miau

właśnie tak czytam i zastanawiam się, które z tych podarunków autor uważa za słabe XD sam bym chciał dostać słuchawki i pościel o grillu już nawet nie wspomnę

Varys

Ty jak widzę na spokojnie i bez narzekania, powiedziałbyś jak ci się pracuje? jestem w trakcie poszukiwań nowej pracy i tak się nad wami zastanawiam

@Mewa

Ej no te prezenty wcale nie brzmią tak źle. Zazwyczaj były te premie pieniężne, że tak się tu ubolewa nad ich brakiem w tym roku? A i czy były jakieś słuchy o podwyżkach z okazji nowego roku? Mamy już styczeń, stawki poszły pracownikom w górę?

Czy flügger dalej ma stawki poniżej najniższej krajowej( bez premii)?

Drilka

Pracowałam wiele lat w nie pierwszym regionie :D i uważam, że praca tutaj nie jest zła. Jest sporo obowiązków, ale jak w każdym miejscu po pewnym czasie wykonuje się je z automatu. Tak samo wiedzą produktową. Płaca dla młodych na średnim poziomie, dla mających doswiadczenie niska. Ztąd wiele młodych osób przychodzi. Była duża rotacja a nowi mieli inne podejście do pracy, olewczy, jak najmniej zaangażowania, niezainteresowani, nieobowiazkowi. W większości tacy przychodzili i nic się nie zmieniło z tego co wiem. Nic nie robią i narzekają że mało pieniędzy. Chyba żaden pracownik poniżej 25 lat nie był ogarnięty i jakoś samodzielny albo dający coś od siebie. Nieiwle dajemy klientom do ręki więc jeżeli ktoś chcenich ściągnąć do fouggera profesjonalnością i obsługa to trzeba podniesc płacę. Jeżeli nie to trzeba się zastanowić czy jie obniżyć oczekiwania i budżetów.

@Orange

Współpraca jest tylko na zasadach umowy o pracę czy może uda się tutaj B2B?

Szami
@Orange

Wiesz co, raczej tylko umowa o pracę, natomiast możesz się ich zapytać o to na rozmowie rekrutacyjnej :)

carol
@Szami

na jaki czas najpierw daja uopa?

tomber
@carol

w pierwszej kolejności to jak się możesz domyślić jest okres próbny na 3 miechy

lil
@tomber

potem na okreslony tez daja czy juz nie?

lil
@tomber

jakies ciekawe benefity macie tutaj?

3 ms probny poterm rok okreslony i nastepnie na nieokreslony z reguly

@lil

premie od obrotu, karty sportowe, dofinansowania do wakacji i do kultury i sportu, dofinansowanie do okulraów, ubezpieczenie na zycie

@lil

a no i bardzo duże znizki na produkty firmowe, jeśli chciałbys kiedyś cos kupic

dande
@fiks

ubezpieczenie takie grupowe pewnie?

Xoxo
@fiks

Z ZFŚS zostało juz tylko dofinansowanie do wypoczynku. Karty sportowe sa w kosmicznej cenie.

Creative
@Xoxo

To takie coś przysługuje raz na rok? Jak to wygląda?

@Creative

Raz na rok otrzymujesz 1599 zł lub 1600zl .

takos
@Pixi

Na pewno tam gdzie do tej pory pracowalem takiego dofinansowania nie bylo, wiec i tak duzy plus..

takos
@Pixi

Bo rozumiem, ze kazde stanowisko z zatrudnieniem o umowe o prace dostaje takie dodatki?

Turol
@takos

a inne umowy tu są dostępne czy tylko umowa o pracę wchodzi w grę?

Werter
@Turol

Z jakiej mańki ktoś by preferował inną umowę nad UoPem? Rzadko się to zdarza, chyba, że ewentualnie masz własną działalność, no to inna sprawa. Ale pytanie niestandardowe i się zastanawiam jaka logika za nim idzie tak szczerze

ritk
@Turol

raczej tylko umowa o prace o standardowym przebiegu

ritk
@ritk

czyli najpier 3 miechy probnego potem okreslony i ewentualnie w nastepnej kolejnosci nieokreslony :)

prob
@ritk

jak wygląda wdrożenie na tym okresie próbnym? jakieś szkolenia występują?

prob
@ritk

i czy przedłużają po okresie próbnym na określony? czy są z tym problemy?

sikora
@Xoxo

To "tylko dofinasowanie do wypoczynku" to suma wszystkich dofanansowań zebrane w jedną "tłustą" wypłatę w roku. We Flugger ktoś ma głowe na karku, kto tym ZFŚS rządzi,

Loki
@sikora

O.o słabszego zfśs w tak dużej firmie jeszcze nie widziałem. Flugger jest słaby jeżeli chodzi o benefity i zfśs. Nie ma czym zachęcić pracowników.

verd
@Loki

Jak widać co człowiek to inna opinia, ale ja to rozumiem ponieważ nie od dziś na tym świecie jestem. Jeden z was pisze, że dodatki super a drugi, że mogłyby być trochę lepsze, więc najlepiej będzie się chyba samemu przekonać.

Rex
@verd

Wiesz co moim zdaniem ludzie nie cenią tego co mają... Robiłem w miejscach gdzie nic nie dawali, poza pensją, a są miejsca gdzie fajne benefity dają ale dla pracowników niektórych to nadal za mało...

tregot
@verd

Spróbujesz i okaże się, że to strzał w dziesiątke? Gratulacje, nic tylko się cieszyć! Spróbujesz i ci się nie spodoba? Droga wolna!

Alexs
@Rex

O umowach już wiem, benefity chyba mniej więcej też ogarnąłem, więc zostaje tylko pytanie jak się tutaj dogadujecie?

Syl
@Alexs

pytasz o atmosfere? no raz lepiej raz gorzej, jak to wszędzie

Syl
@Syl

czasami myślę, ze mogłoby być lepiej ale na pewno nie jest tak zle jak tak niektórzy piszą. gdyby było to dawno by mnie tu nie było a jednak jestem

ślepiec
@fiks

dofinansowanie o okularów? wiesz może jakiej wysokości?

łebski gość
@Alexs

osobiście nie narzekam, pracowałem w różnych miejscach i to pod względem atmosfery i ludzi w pracy jest zdecydowanie jednym z lepszych, nikt mi się nigdy nie naprzykrzał, wiadomo jak to jest z ludźmi, ale tutaj na żadnych toksycznych nie trafiłem

vip002
@fiks

wiesz może czy będąc na okresie próbnym dadzą mi z wyprzedzeniem znać czy ta umowa zostanie przedłuzona? raz miałem tak że się dowiedziałem o chęci dalszej współpracy kilka dni przed końcem umowy no i nie było to fajne

bucior
@vip002

myśle, że po dwóch miesiącach już widzą dokładnie kto się nadaje a kto nie i raczej z dnia na dzień nikogo bez informacji nie zostawią

smalec
@verd

Dokładnie tak jest każdy ma inne oczekiwania i nie da się zadowolić każdego. Ja np jestem zadowolony, pracuję już dosyć długo i i benefity i ludzie i praca mi odpowiada, spróbuj sobie, jak ci się nie spodoba to cię nikt wbrew twojej woli nie będzie tam trzymał

kanciasty
@Pixi

fajna sprawa trzeba wcześniej składać jakieś konkretne wnioski czy to tak z automatu ci wpada na konto?

szyszynka
@Orange

wiadomo jakie godziny pracy najczęściej tutaj obowiązują?

mniammniam
@vip002

spokojnie dowiesz się wcześniej, wiem, że niektórzy trzymają pracownika do ostatniej chwili w niepewności bo np nie chce im się do tego wcześniej zabrać, ale tutaj na luzie zostaniesz poinformowany na tyle wcześnie żebyś się jeszcze zdążył nad wszystkim zastanowić :)

Karnawał
@takos

właśnie tak czytam i ktoś tutaj pisze, że to mało a powiem szczerze, że nie by akurat takie dodatkowe pieniądze na wakacje bardzo usatysfakcjonowały...

Franek
@Karnawał

No zdaje się, że to 1599 zł lub 1600zl raz na rok. Jak rozumiem netto? Też chętnie przytuliłbym taką kwotę. Swoją drogą piszcie, czy to na Święta Bożego Narodzenia wpada, czy kiedy indziej wypada, i czy są też paczki dla dzieci, czy bony dla rodziców?

Urlop pod gruszą
@Franek

Moja opinia

Firma Flugger nie ma wstydu pisać na portalach o pracę, że zarobki są OD 4000tyś brutto, gdzie rzeczywiście dostaje się 700zł mniej. W niektórych miastach w Polsce, szukają po kilka miesięcy ludzi na stanowisko doradcy. To o czymś świadczy, ludzie za taką jałmużnę nie przyjdą. Nie mówię już o tym, że łamiecie prawo dając ludziom MNIEJ, niż jest ustalona krajowa. Dalej okradajcie własnych pracowników, a na portalach odświeżajcie ogłoszenia, bo kto mądrzejszy to od Was ucieka :-)

@Moja opinia

A to nie jest tak, że przez okres próbny jest ta niższa stawka? Jeżeli się mylę to proszę wyprowadźcie mnie z błędu. Po okresie próbnym lub po dłuższym czasie pracy można na jakąś podwyżkę liczyć?

Moja opinia

Niestety nie, po okresie próbnym nadal masz taką stawkę jak na początku umowy, a Flugger zasłania się tym, że w podstawę brutto wlicza się premia UZNANIOWA. Gdzie podstawa a premia to dwa różne terminy. Natomiast jeśli chodzi o podwyżki, to tak, dostaje się 4% od kwoty na umowie - przynajmniej tak żałośnie zrobili w tym roku w maju i ludziom podwyżki wyszło ok. 120zł. Ta firma kłamie na samym starcie dodając takie ogłoszenia, nikt z doradców nie zarabia 4000tyś jak to oni mówią. Na początek masz 3200/3300 brutto i to wszystko na co możesz liczyć...

@Moja opinia

Widzę że jest kilka ogloszen na portalu. Pytanie co należy do obowiązków sprzedawcy. Czy pracują mężczyźni którzy pomagają rozkładać dostawy ? Ile dziennie jest pracy fizycznej i czy kobieta może aplikować czy nie jest to za duże obciążenie dla nas .

Pablo
@Moja opinia

Ustawa nie mówi o podstawie a o wynagrodzeniu minimalnym. Pracodawca nie może ci wypłacić mniej niż najniższa krajowa. Jeżeli premią nie nadrobisz do najniższej to i tak pracodawca nie będzie mógł Ci wypłacić niższego wynagrodzenia niż najniższa krajowa.

No chyba nie
@Moja opinia

3200 brutto to podstawa plus do tego premia, więc wyjdzie więcej.

Wercia
@Moja opinia

No to może jakieś fajne benefity oferują? Jak nie kasa, to może rekompensują to pakietem medycznym, świadczeniami socjalnymi na dzieci albo choćby wczasy pod gruszą? Coś o tym wiecie?

Niki
@Moja opinia

To co jest na umowie, to nie to samo co najniższa krajowa, nie wiedziałeś ?

gies
@Moja opinia

do wynagrodzenia doliczamy premię regulaminową, nie uznaniową, bo ona jest w regulaminie. Jest ta premia rozna na okr próbnym i po tym czasie. Tylko podstawa się nie zmienia -premia jest wyższa od 3 mca.

friko
@Wercia

benfity jakieś są karty sportowe i ubezpieczenie na życie plus dofinansowania różne np. do wakacji

@friko

Wiesz może ile dofinansowują wakacje? Chodzi o wyjazdy rodzinne czy np. kolonie i obozy też? Czy z karty sportowej można zrezygnować i dostać ciut wyższą wypłatę?

Milek

Z tego co mi wiadomo są dofinansowania do urlopu od 1000 zł

jolo
@Milek

a wiesz moze czy sa jakies inne dofinansowania jeszcze ?

cler
@jolo

Sa jakies dofinansowania do kultury i sportu, chyba tak to sie nazywa.

router
@cler

jednym słowem na benefity narzekać nie możecie

Friz
@gies

Znaczy że wszystkie benefity przysługują dopiero po okresie próbnym?

Dekso 1
@Friz

Prezenty na święta i gruszą nic więcej nie ma ..

szczeka
@Dekso 1

jest jeszcze karta sportowa, dofinansowanie do kultury, sportu, znizki na produkty, premie od obrotu

berlinki
@szczeka

na czym takie dofinansowanie polega?

Szopen
@szczeka

Czyli można powiedzieć że wymieniłeś już całą resztę, tak?

szczeka
@Szopen

chyba tak, no moim zdaniem sporo tych benefitow, ja korzystam i sobie chwale

biala
@szczeka

W jaki sposob z tego dofinansowania sportowego mozna korzystac tak wlasciwie?

Coś tu nie gra
@Moja opinia

Nie mylcie proszę stanowisk. Handlowiec to pracownik sklepu a doradca to PH.

Negatywna

Nie polecam rozmowy. Pan miły dziękuje za przybycie (bo widzę inni ludzie go wystawiają) po czym sam wystawia mówiąc ze zadzwoni nawet z negatywna odpowiedzią. Nie dzwoni. Dużo pytań o handlu i wymagań jak na mniej niż najniższą krajowa. Pan miły, ale robi dokładnie tak samo jak inni jemu xD Dorosli ludzie a bawią się w dzieci. Nie polecam. Rejon wlkp

x

Flugger tak jak i poczta polska kombinują z najniższą krajową, ale to jest legalne. Premia WCALE nie oznacza "premii" w takim sensie jak wam sie wydaje :d Pracodawca ma wypłacić najniższa a czy ustali sobie, że 10 zł to podstawa a 3190 to premia to jego sprawda. Jest to całkowicie legalne. I tak musi wypłacić najniższą. Poczytajcie sobie w necie co może być składnikiem wynagrodzenia.

Opinia o regionie Przeźmierowo. :) Kierowniczka straszna.. (usunięte przez administratora) totalny. Wyżej regionalny też straszny(usunięte przez administratora) Kazał sobie umyć owoce,które kupił i ładnie mu na stole układać. Wredny i nie wyrozumiały. Żeby tam pracować trzeba zdać egzamin. Wszyscy z okolic Poznania mieli odpowiedzi od swoich kierowników. Doszło do mnie to na szkoleniu w Gdańsku . Reszta uczestników też znała . Jeżeli macie zamiar tam pracować to odradzam. Obgadują klientów i pracowników.

Pain

Jeeeny jak tu widać jak kogoś pewna część ciała piecze, czyżby „niesłusznie” zwolniona osoba w firmie gdzie inni pracują po 15 lat i maja sie dobrze? To zapewne problem w firmie ;D

ASD No pain No game
@Pain

Myślę, że słowa, które tu wypłynęły nie mijają się w żadnym stopniu z prawdą. Ktoś może i został zwolniony i czuje się urażony, ale opinia o przezmierowie i doradcy wcale nie jest kłamstwem. A to, ze ktoś siedzi 15 lat w tej firmie o niczym nie świadczy, bo po prostu nie ma gdzie iść, bo nigdzie go nie przyjmą skoro 15 lat jest zwykłym sprzedawcą. Trzymają się ciepłego stołka, wiadomo co liżą i komu i donoszą na wszystkich wkoło. Fałsz jaki płynie na tym sklepie jest niewyobrażalny. Cała trójka siebie warta.

Dudek

Hej, chciałem zapytać czy dla pracowników biura istnieje jakaś możliwość pracy na zdalnym bo to by mnie bardzo ratowało?? I mógłby ktoś rzucić kilka słów właśnie o pracy na miejscu?

@Dudek

tak to prawda, biurowi maja akurat opcje pracy zdalnej

@Dudek

mysle, ze nie mam co ci opowiadac o mojej pracy bo ja z biurem to nic wspolnego nie mam, ale ogolnie na firme nie moge narzekac

@Dudek

jesli masz wiecej pytan to pewnie i tak zaraz sie trafi ktos kto ci odpowie, nie wiem czy z biura ale moze bedzie mogl powiedziec wiecej, ja od siebie moge jeszcze dodac ze atmosfera u nas jest fajna a pieniadze byly zawsze na czas, powodzenia jak cos jesli juz wyslales cv

Łabędź
@nacho

a są teraz tutaj jakieś przyjęcia? gdzie znajdę oferty?

RTV
@Łabędź

przyjęcia są i szukałbym ofert na pracuj

Mutt
@RTV

skoro mówisz że są przyjęcia to na jakie stanowiska najbardziej się opłaca aplikować?

Mutt
@RTV

i mógłbys coś więcej o samej rekrutacji opowiedzieć?

@Mutt

nie wiem co tu duzo mowic, rekrutacja dosc typowa wedlug mnie, byly 2 etapy

@Mutt

bedziesz mial spotkanie z menagerem a potem tez jeszcze z hr, czekasz na feedback po rozmowie i raczej tyle

@ovi

jeszcze masz testy psychometryczne po drodze, ale to chyba tyle jak mnie pamiec nie myli

Nilah
@ovi

Skoro tutaj pracujesz to możesz jeszcze powiedzieć o godzinach pracy i jak to wygląda?

Człowiek
@ovi

To tak łącznie ile czasowo trwa cała rekrutacja? W 2 tygodnie mozna się wyrobić i pracę ewentualnie dostać? Bo w niektórych firmach rekrutacje tyle trwają, że się odechciewa, dlatego chętnie się dowiem ile tutaj to trwa.

@Człowiek

zależy o co pytasz, sama rekrutacja jak juz do ciebie zadzwonią to zamyka się w dwóch tygodniach spokojnie, czyli masz te dwie rozmowy i decyzję

@Człowiek

z drugiej strony czekanie na kontakt po wysłaniu cv to już loteria czy skontaktują się po dniu czy po tygodniu od wysłania, albo jeszcze dłużej ale to chyba norma wszędzie jest

@Człowiek

a na co chciałbyś się dostać tak jeszcze dopytam?

kersak
@ovi

te testy psychometryczne na kazdym stanowisku trzeba przejsc?

@Drund

A z Tobą po ilu się skontaktowali?

dande
@Orange

wiadomo ile cala rekrutacja trwa tutaj?

nilsen
@kersak

tylko jak startujesz na tak zwane white collar

nilsen
@dande

nie ma co do tego normy, ale poeiwdziałbym ze na 3 tygodnie musisz się nastawić

Nino
@nilsen

jakimiś etapami to idzie?

milan

jest kilka ofert swiezo dodanych wiec sa przyjecia jak widac

ph

mieliście już rozmowę? jak wyglądała?

Blaaz
@ph

Ja dostałem telefon najpierw a potem zaprosili mnie na spotkanie

Whity
@Blaaz

no i co na tym spotkaniu się dzieje? jak długo to trwa i o co pytają?

ewd

nie no normalna rozmowa jak pełno ich wszedzie tylko na white collars masz jeszcze testy psychometryczne

Coś tu nie gra

Flugger płaci 5600 brutto na stanowisko PH. Na początku pomyślałem nie tak źle ale z racji, że aplikowałem do innych firm i byłem na spotkaniach np. Sto, Brilux i Dulux to tam płacą więcej netto niż Flugger brutto. DUŻO WIĘCEJ. Niby taka dobra firma a tu proszę.

@Coś tu nie gra

No a to aktualna stawka? Nawet nie wiedziałem, że są aktualnie do nich jakieś przyjęcia. No i ciekawe, czy mowa o samej podstawie czy to już jest wszystko wyliczone z premią. O ile jest jakaś?

pokaźnakretowina
@Coś tu nie gra

taaak? no popatrz, gdzie cię taką ściemą napełnili? xd te 5600 za to że ładnie pachniesz to chyba ci proponują żebyś takie głupoty wypisywał w to uwierzyć mogę, widac że nigdy w branży nie robiłeś i realiów nie znasz

Ile jesteście poza domem w pracy jako doradca techniczno-handlowy? Dużo się jeździ po klientach? szukam jakiejś pracy na początek, a tu podają, że to mobilna praca bardziej, w tym ogłoszeniu o pracę. ile tak się pracuje a ile nad komputerem?

Rekrutowałam na stanowisko księgowej w firmie Flugger. Proces rekrutacji zaczął się na początku sierpnia. Pierwszym etapem była rozmowa rekrutacyjna- która składa się z części po angielsku oraz z standardowych pytań rekrutacyjnych i sprawdzających wiedzę. Następnie, gdy pierwszy etap przeszłam pomyślnie- zaproszono mnie na drugi etap- internetowy test IQ oraz test kompetencji twardych i miękkich. Test kompetencji składał się z 220 pytań oraz IQ - z około 80 pytań na 30 minut ;). Całość wykonania dwóch testów zajmowała około 1,5h. Po wykonaniu testów, zostałam zaproszona na trzeci i ostatni już etap. W pierwszej części spotkania- Pani z HR potwierdzała moje odpowiedzi testu kompetencji twardych i miękkich, bo jak twierdziła- niektórzy robią to na "chybił trafił". Następnie sprawdzono moją wiedzę z exela. W moim odczuciu rekrutacja przebiegła pomyślnie. Pod koniec WRZEŚNIA otrzymałam telefon, że niestety, ktoś inny zajął te stanowisko. Dopytując o powód- pani stwierdziła- że niestety ale poszukają osoby BEZ DOŚWIADCZENIA i Z MNIEJSZYMI OCZEKIWANIAMI FINANSOWYMI. Oczekiwania finansowe, wysyłam w formularzu zgłoszeniowym wraz CV. Zastanawiam się, po co była ta cała szopka, zabierając mi czas, skoro na podstawie mojego formularza zgłoszeniowego oraz CV można byłoby mnie odrzucić. Niestety jest to duży brak szacunku do człowieka, dlatego nie polecam tej firmy.

Pipi
@Kandydat

Tak u nas w flugger sami specjalicji pracują w Gdańsku:)

2023 performer
@Kandydat

Po co usywacie komentarze? (usunięte przez administratora) w firmie istnieje mieliśmy tego dobry przykład w Gdańsku poparty tym.ze osoba sama się zwolniła..dobrze jest przeczytać komentarz przed zatrudnieniem w firmie która od dobrych dwóch lat tonie jak Titanic

Zostaw merytoryczną opinię o Flügger Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Flügger Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flügger Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flügger Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 6 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flügger Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Flügger Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flügger Sp. z o.o.