Opinie o Md Prestige Sp. zoo sp k w Brzeg

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Md Prestige Sp. zoo sp k. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Md Prestige Sp. zoo sp k o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Md Prestige Sp. zoo sp k w Brzeg

anonymous Nowy wpis

I am looking for a job in Poland. Do you help me?

anonymous Nowy wpis

I am looking for a job in Poland. Do you help me?

Joanna Nowy wpis

Dawno nikt nie udzielał się w wątku. Może ktoś zechce się podzielić swoją opinią na temat firmy Md Prestige? Jak rozwiązały się kłopotliwe sytuacje, o których była wcześniej mowa? Czy w firmie zaszły jakieś znaczące zmiany? Pamiętajcie, że każda rzetelna informacja jest bardzo ważna.

Joanna Nowy wpis

@Byly czy udało się Wam wyjaśnić tą sytuację oraz uzyskać zaległe wynagrodzenie? Jeśli tak, to warto o tym napisać. Dodatkowe informacje o pracy w firmie również będą pomocne. Ktoś z Was obecnie jest pracownikiem Md Prestige? Jak obecnie wygląda praca w firmie? Czy w ciągu ostatnich miesięcy coś się zmieniło?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Md Prestige Sp. zoo sp k? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Asystent projektu
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.
Joanna

A na jakie benefity mogą liczyć pracownicy Md Prestige? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszej pracy.

Byly
@Joanna

Nie można liczyć na żadne benefity a co lepsze pracownicy nie dostawali premi od 3 miesiecy

Byly
@Joanna

Jeszcze troche I ta firma padnie na ryj a zwłaszcza oddział w skarbimierzu są zadłużeni dla BIEDRONKI na 5 milionów złotych takie doszły mi informacje i przewoźnikowi są winni prawie 50 tysięcy złotych za wykonaną usługę a pan derektorzy sobie postawił chatę za firmowe pieniądze

@Byly

Poś więcej na temat zadłużenia firmy MD Prestige ktoś może napisać ?

Albert

@boczek a ile można zarobić? Ile Ci sie udaje wyciągać miesięcznie?

Były
@Albert

Ta firma to porażka nie płacą na czas nie ma dodatków nocnych premie dostaje się jak jesteś cały miesiąc w pracy jak masz urlop lub chorobowe to tez nie dają oszukują na waga leją wodę na makulaturę sprzed się rozpada tak ze nikomu nie polecam pracy w tej firmie to jest jedno wielkie bagno i nie zgrana ekipa

Boczek

Ja polecam pracuje tutaj od 3 miesięcy i nie jest źle

Garbaty

Widać zmiany powiem wam, widać... W końcu ktoś "na górze" zaczął sie interesować oddziałem w Skarbimierzu... Oby tak dalej! Ja polecam, choć o karierę niełatwo...;)

Były
@Garbaty

Kolego nikt się nie zaczął interesować odziałem w skarbimierzu jest dalej syf i mogiła a pracownicy nie mają swojego zdania

asd

nie polecam naprawde nie polecam tej firmy

jacek21

mam pytanko bo chcialem sie tam zatrudnic tylko czy ta firma wytrzyma chociaz ze 4 miechy bo z podglosow raczej nie wiec niewiem czy przyjsc

MD.SLAVE

jezeli wynagrodzenie za wykonywaną usługe sie zmiejsza to jakość wykonywanej usługi powinna sie zwiekszac czy zmiejszac? do tego czas trwania tej uslugi musi sie skrócić czy wydłuzyć? Nakladanie kar w postaci nie wyplacenia dodatku do wyplaty za kompletna bzdure swiadczy o szacunku pracodawcy do swojego pracownika dlatego gardzę takim zachowaniem bo nie jednej osobie braknie na chleb przed koncem miesiaca a dawal w pracy z siebie wszystko z powodu" swiat " (wiecej przerobionego materialu=wiecej przelewów na konto naszego szczodrego pracodawcy) Do takich nieczystych zagrań posuwa się czcigodna kadra MD.p.Życzę im aby z uśmiechem na buzi spozytkowali nasze dodatki bo im kasa jest bardziej potrzebna niż nam ...Trzeba ujebać aby byl rygor i dyscyplina. Smieszne jest to ze mimo tego ze wszystko ogarniete tak jak w książce pisze wszystko przerobione w drodze do swiecia (usunięte przez administratora) a pod namiotem pustki to i tak znajdą sposób zeby z nas biednych ludzi zrrobic jeszcze biedniejszych. Nie zdziwie sie jak nam jeszcze zgaszą swiatla i po ciemku bedziemy zapierdalac bo to przeciez tez oszczednosc a my przy okazji wyrobimy w sobie nowe zdolnosci. Trzeba bedzie (usunięte przez administratora) w nich wbic niech se zatrudnią amerykanów ze wschodu i na nich nakladac kary jeszcze lepsym pomyslem bedzie wyłapanie paru małp w afryce one bedą ogarniac za banany których nie brakuje w foli (wyobraż sobie pawiana robiącego załadunek 54 belki a w kiblu szympans jedzie z pisuarem na blysk) Takie są realia polskich firm a jeżeli ktoś ma z tym problem to powinien wiedzieć gdzie jest brama bo na jego miejsce czeka 100 malp albo dwóch amerykanów po jednym na zmiane i styknie

byly pracownik

Przyznam racje koledze ma racje w 100% patrza jak kogos wykrecic itp pieniedzy na czas nie ma Barak slow ludzie same klamczuchy i farmazowy jedynie kierownik normalmy mozna z nim pogadac o wszystkim i brygadzista dzieki ktoremu ten oddzial istnial i moze istnieje

pracownik były

Odradzam każdemu tą firmę. Strzeżcie się bo większych kantaczy nie widziałem.

well

spory czas to znaczy ile? a dlaczego handlowcy odeszli?

pollo
@well

powiem wam coś praca spoko ludzie spoko pan edek niewiem kto ma do niego coś ale ja pracuje znim i jest spoko ludzie gadaja ze dwa dni znim pracy i rezygnujez głupota jak przychodza dwie lewe rece noto sory albo paralityki co ledwo chodza ja polecam ta prace szefostwo tez są fajni mozna sie znimi dogadac pozdro

Brygadier

Witam ... Jestem w szoku jakie to można pisać bzdury..... Co do pana Edwarda niestety się nie zgodzę kolego bo jest to jeden z najlepszych pracowników tej firmy :):) Ma tam swoje jakieś wady ale to tylko kwestia przyzwyczajenia się..... Co do Prezesowej fajna babeczka zawszę uśmiechnięta itp. Pracuje w MD już spory czas i same dobre słowa mogę powiedzieć na temat tej firmy....Chodzi mi o oddział w Warszawie Pozdrawiam

juz

już nie pracuje 3 osoby odeszły

prawdziwy

No tak ,nie ma to jak pisać o sobie a najlepiej ze wspólpracownikami obecnie pracującującymi ,jakie to żałosne .Zwykła prywatna firma śmieciowa i tyle .

normalny pracownik

firma w ogóle to porażka co innego mówia co innego jest towarzystwo dwie normalne osoby reszta to same kapusie ludzie nie dowartościowani nic innego nie umia robić każdy na każdego nadaje pan edek najgorsza faja przez duże F jak by mu kazali wylizać jajka by to zrobił taka prawda

juz

moze podaj kontakt do siebie i sprawa z głowy firmy same sie do Ciebie zglosza

@juz

zacytuje słowa pani prezes "...inni leją wodę my też lejemy..." ta firma dba o pracowników tak długo jak im to jest wygodne. a propo nagrań to mam ich kilka, zdjęcia też mam. pozdro balcer filmy i nagrania z tobą w roli głównej

obserwator

Projekt projektem , ale mogą świadomie zaniżać wagę ,przecież to duże pieniądze dla takiej firmy.Nawet jak udowonisz,to powiedzą ,że to pomyłka a dofinasowania nie cofną :)szukaj innej firmy ,tu nikt chyba nie napisze kontaktu do innej firmy .

Zostaw merytoryczną opinię o Md Prestige Sp. zoo sp k - Brzeg

Md Prestige Sp. zoo sp k