InstalPlast Łask

Łask

Opinie o InstalPlast Łask

Mieszko 2014-04-25 11:09
Ja wiem iż stali pracownicy zarabiają grubo ponad 2 tysiące a więc warto. Było lepiej bo zarabiali ponad 3 tysiące, więc z ich punktu widzenia jest gorzej. Ale jak na warunki małej miejscowości to zarobki dobre. Więc jak ktoś słusznie zauważył trzeba doceniać to co jest a nie narzekać. Pewnie że zawsze jest mało.
misia 2015-05-01 17:39
Witam, szukam pracy i myślałam właśnie o InstalPlaście... Napisze ktoś jak pracujecie na ile zmian i ile dni w tygodniu?
kobieta 2015-05-04 12:03
Kobiety pracują na trzy zmiany,od poniedziałku do piątku.
michallll 2015-05-05 09:51
Powiem tak jesli chodzi o zarobki w Łasku to 1400-1600 nie jest tragedia .Kolega tam poszedl miesiac temu i fakt faktem narzeka jedynie na szatnie bo jest syf taki ze ho ho i przedewszystkim kierownicy gdy cie potrzebuja pada gwizdanie i biegasz od maszyny do maszyny .Traktowanie ludzi srednie narobic sie trzeba za 3 osoby.A premie dostaniesz 20% ale zle cos zrobisz czy zle spojrzysz i po premi.Chcecie przekonajcie sie sami ja za ta prace dziekuje.Kto ma swoj rozum szybko sie zorientuje ze wolna amerykanka tam jest i odejdzie.
mijk 2015-05-18 15:31
I na dwie zmiany też :):)
były 2016-08-04 09:44
o tych podwyżkach to ściema . firma cienko przędzie ,kto ma szansę to ucieka.
M 2016-08-11 00:04
Nic dodać nic ująć, 100% prawdy o warunkach i atmosferze
Roberto1977 2016-10-18 21:39 [użytkownik zarejestrowany]
Witam,

Elektryk - Automatyk

Napisze opnie o InstalPlast w Łasku:

1.Firma z zewnątrz prezentuje sie okazale jako nowoczesna i prężna firma.
2.Pracownicy mili i sympatyczni - miałem przyjemność pracować tylko 3 dni w utrzymaniu ruchu jako automatyk elektryk.
3.Park maszynowy jest już troszkę przestarzały, ale z odrobina chęci można każdą maszynę doprowadzić do stanu może nie nowego, ale cieszącego oko i pozwalającego bezpiecznie pracować.
4.Kadra zarządzająca hmmm poznałem w sumie tylko Dyrektora Produkcji - facet wie o co chodzi i ma doświadczenie.
5.Zarobki na stanowisku Elektryk Automatyk - jak na Łask nie ma dramatu.

Teraz pewnie posypią sie posty typu to czemu dąłem sobie spokój z paru powodów , o których nie będę pisał.
Moje spostrzeżenie wysłałem do Dyrektora Produkcji jak można polepszyć pracę w firmie i o możliwości udziału mojej osoby w tych zmianach itd.
Pracowałem w 3 potężnych korporacjach przemysłowych więc doświadczenie o parku maszynowym się ma i funkcjonowaniu działu utrzymania ruchu.

Wszyscy dają posty anonimowo ja nie dam ponieważ w odróżnieniu do przedmówców mam jaja.

Robert J.

Roberto1977 2016-10-18 21:40
Witam,

Elektryk - Automatyk

Napisze opnie o InstalPlast w Łasku:

1.Firma z zewnątrz prezentuje sie okazale jako nowoczesna i prężna firma.
5.Zarobki na stanowisku Elektryk Automatyk - jak na Łask nie ma dramatu.

Robert J.
Rok 2016-10-18 21:55
No księgowy to zawsze ma tutaj dobre zarobki, bo to najbardziej potrzebna osoba w firmie, tyle kasy przeciez przechodzi
ukaduka 2016-11-12 22:19
Starzy odchodzą, nowi przychodzą...Z tego co wiem cały czas są nowe nabory na różne stanowiska, także chyba nie likwidują, tylko chcą dalej rozwijać.
XXX 2017-01-19 17:20
Jak wygląda teraz tam praca dla elektryków i mechaników?
Zuzanna 2017-04-04 10:04
A jak obecnie wygląda praca w InstalPlast Łask? Chętnie dowiemy się więcej od aktualnych pracowników firmy.
Zostaw swoją opinię o InstalPlast Łask - Łask
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie InstalPlast Łask