Opinie o Rem-Pol Resources w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rem-Pol Resources. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Rem-Pol Resources na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rem-Pol Resources w Szczecin

Zainteresowany Nowy wpis

Mam od nich propozycje pracy .Czy sytuacja w jakość podejścia do pracownika się poprawiła ,czy nadal (usunięte przez administratora) na każdym kroku .Warto czy nie warto ?

Zniesmaczony

Radzę omijać tą firmę jak i Rem-elektro. Beznadzieja okradają na wszystkim. Kwarantanna wypłacana w dziwny sposób. Przyleciałem z kumplem mieliśmy kwarantannę 10 dniową. Po przelewie na konto różnica w kwotach była o 400 zł. Dzwoniłem z pytaniem zero odpowiedzi. Problemy z wypłaceniem feriepenge. Wysłanie prośby o wypłatę zero reakcji. (usunięte przez administratora) dna

Urszula
@Zniesmaczony

400 złotych różnicy to już naprawdę całkiem sporo. Trzeba by było spróbować to w jakiś konkretny sposób wyjaśnić. Wysłaliście prośbę o wypłatę i spotkaliście się z zerowym odzewem ze strony firmy Rem-Pol Resources. To w takim razie, jakie kroki zamierzacie teraz podjąć?

@Urszula

W norwegi kwarantanna jest za darmo więc jak ci coś zapłacili to się ciesz. Hotel kwarantannowych w norwegi kosztuje 500 nok za dobę 10 dni to byś musiał zapłacić 5000nok.

@Piotr

To że kwarantanna jest za darmo to fakt ale 500 za dniowke to tak nie było przynajmniej w sierpniu. Więc raczej trochę ktoś przesadnie o tym pisze. Aczkolwiek chyba że bimber kolega kupował dla zabicia nudy :) to może mu tak wyszło. W końcu w domu coś trzeba powiedzieć że się było na minusie przed podjęciem pracy, :)

Piotr Nowy wpis

(usunięte przez administratora) przeczytaj na stronie 5 jest cena , a teraz ponieśli do 1000 nok na i po świętach wielkanocnych i obowiązkowy hotel kwarantanowy

Czy pracownicy w Rem-Pol Resources dogadują się między sobą?

Były pracownik Nowy wpis

W firmie można się dogadywać między sobą menagerowie są ok mega pozytyw dla P. Krystiana gość który jest w odpowiednim miejscu pomoże załatwi itp. Zresztą P Piotr też jest ok. Chociaż znajdują się też w tej firmie osoby które niestety nie grzeszą wiedzą na temat pracy ale nadrabiają za to tym że lubią donosić na kolegów w szczególności p. Sebastian z Kartuz nie dość że nic nie umie no ale co rodzina to rodzina :) Najlepiej to jednak zobaczyć i samemu ocenić. Wystarczy postać za Rogiem i posłuchać jak się donosi na kolegów.

NIE APLIKUJE

Witam, Znalazłem nie jedną ofertę na stocznie okolice Alesund i Ulstein, wręcz się powtarzają. Pomyślałem że naprawdę potrzebują i wiem teraz czemu po przeczytaniu tych opinii. Na pewno ja tam nie zawitam. Tym bardziej że wpisy/opinie, które są na minus dla Rem-Pol mają dużo polubień, a to oznacza tylko jedno. Gdy inni stamtąd wracają poprostu podpinają się pod te opinie. Pozdrawiam

Aplikowałeś do firmy Rem-Pol Resources? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.

Czym Rem-Pol Resources zachęcają? Jakie mają dodatki?

Radar

Elektryk z DSB stawka 220 NOK/h brutto. Praca 54 h tygodniowo, pon-pt po 10 h dziennie, sob 4 h. Przerwy na posilki ogolem 1 h nieplatne dlatego pon-pt faktyczny czas pobytu na stoczni to 11 h, w soboty nie ma przerw. Kwatera jednoosobowa, z lodowka i internetem, luksusow nie ma ale jest jakas prywatnosc. Wyzywienie we wlasnym zakresie, przejazd pomiedzy kwatera i stocznia organizuje firma. Jesli masz DSB to firma pokrywa lub zwraca koszty transportu pomiedzy Polska a Norwegia, tyle, ze do pewnego limitu. Jesli firma zapewnia taki transport, to nie pokrywa/nie zwraca nic. Narzedzia I odziez robocza zapewnia firma, tyle ze w wersji standardowej, jesli uzywasz jakis specyficznych narzedzi to lepiej zabierz je ze soba, tylko nie przesadzaj z iloscia I gabarytami, to samo dotyczy elementow odziezy roboczej i PPE.

Pomagacz
@Radar

REM-POL nie zatrudnia elektryków. Robi to firma REM-ELEKTRO, dla której jest osobny profil na GoWork.pl. To są dwa różne światy. Choć informacje, które podałeś są jak najbardziej prawidłowe.

Matrix

Witam wszystkich odradzam wyjazdu z tej patologicznej firmy 195 odjąć prąd swoje wyżywienie i swój dojazd to może 7200 się wyjdzie na złotówki za cały miesiąc firma tylko się ogłasza pracy w mogę ci niema no i te śmieszne ich zaliczki też dają Ale zaraz od nich jest pobierana prowizja ta firma to nic dobrego w stoczni zleceń to obudź pracy A w ulstein to samo także odradzam.

Robotek
@Matrix

Praca jest taka i tak jak w innych firmach, tylko sobie odpowiedz, dla kogo, a dobrzy dobrze zarabiają.

Justyna

Jak z zakwaterowaniem?

POPARZONY

Opinia o rem pol w Gdyni i Szczecinie. W zyciu nie widzialem wiekszej Rumuni niż tam, niby praca w Norwegi ale zakwaterowanie tragiczne grzyb na scianach itd zaszczane materace posciele, prysznice porozwalane i kible, stare gary z aluminium za wszystko oczywscie trzeba placic jakies 150 koron dziennie wiec okolo 4500 koron na miesiac. Totalny wyzysk, odciagaja nawet 30 koron od osoby za zaliczke 500 nok z racji prowizji w bankomacie !!! rozumiecie to ?? jak mozna byc takim beszczelnym !! jezeli nawet taka prowizja jest to powinna byc dzielona na wszystkich co biora zaliczke czyli okolo 100 osob a pan od kazdej osoby kasuje po 30 koron a wiec co miesiac KRADNA okolo 6000zl naszych pieniadzy !!!!!!!! Woza ciebie do lekarza w ostatecznosci to ty placisz nie firma. Nie dajcie sie bo jak 8 lat pracuje za granica to gorszej firmy nie widzialem jak BOGA Kocham !!!! REM POL GDYNIA Kartuska 14 I SZCZECIN A NIE DAJCIE SIE LUDZIE !!! Poznalem panow ktorzy bez jakiego kolwiek wyjasnienia zostali zwolnieni z pracy i obciazeni kosztem przelotu do polski 1200zl od osoby oczywiscie bez winy. pracowali zaledwie 2 tygodnie a wiec po odliczeniu kosztow przejazdu do norwegi i przelotu z norwegi do polski, odLiczeniu kosztow zakwaterowania i dojazdow do pracy panowie wyszli mozna powiedziec na zero a wiec przestrzegajcie sie przed ta agencja pracy ktora miesci sie w Gdyni kartuska 14 REM POL I SZCZECIN!!!! I ICH LEWE SZKOLENIA HOT WORK BIORĄ ZA NIĄ GRUBĄ KASE CHOĆ WEWNĄTRZ FIRMY PŁACI SIĘ GROSZE

Klips
@POPARZONY

Poparzony chyba z przepicia!! Zakwaterowanie jest takie jakie sami tworzycie (jak sobie nie zaszczasz materaca to śpisz na czystym proste i logiczne - raczej nie robią tego ludzie z Gdyni czy Szczecina - nie ta lokalizacja), co do lekarza nie wiem z jakiej choinki się urwałeś, ale w Norwegii oczywistym jest, że za wizytę u lekarza się płaci - jakbyś był bardziej ogarnięty to byś wiedział, że te pieniądze można odzyskać z NFZ, albo poprostu założył sobie Helfo. Nikt nie jest bez winy - jak ktoś zjeżdża po 2 tygodniach, najwidoczniej naruszył tak jak Ty regulamin / warunki umowy w tym najczęściej chlanie. ... pierwsze słyszę, żeby były koszty dojazdów do pracy.. Po kolejne - Co miał autor na myśli pisząc o Hot Work? Uprawnienia są wymagane w Norwegii, jeżeli je posiadasz to płacić nie musisz (możesz zrobić sam przed wyjazdem do NO)

poparzony
@Klips

To kolego wytłumacz mi czemu firma zsyła ludzi chorych do domu zamiast zawiesć ich do lekarza.... bo jesli facet 3 dni w pracy nie jest i dzwoni do bosów że chce do lekarza a są to kontuzje do których doszło w czasie pracy i ma reke opuchnieta a oni go wysyłaja do pracy a jak nie podejmnie jej ma jechać do kraju to co to k..... jest? tylko do sądu albo do zwiazków

Lizak66
@poparzony

Firma zsyła po trzech dniach pracowników którzy pili i mieli chorobę pt KAC.

Taki
@Lizak66

Którzy i tak wracają jak bumerang bo żadna inna firma ich do pracy nie przyjmie.

Aleksander

Dlaczego tak twierdzisz, że lepiej omijać tę firmę szerokim łukiem? Na pewno są jakieś powody, dlaczego tak sądzisz, więc chciałbym je poznać. Mógłbyś je podać?

Czarek

Niepokoją mnie te opinie. Właśnie aplikowałem i teraz sprawdzam na forum!

Albatros

(usunięte przez administratora) warunki placy, najgorsza oferta pracy jaka widzialem!

KIELAS

OJ CHŁOPAKI WŁAŚNIE PRZYJECHAŁEM DO NORWEGI SŁAWNYM AUTOBUSEM ZE STOCZNIOWCAMI. TAKIEGO PICIA TO W SYLVESTRA NAWET NIE WIDZIAŁEM NA DZIELNICY U MNIE TOŚ TO SZOK!!! NAWET PANOWIE MIMO ZAKAZU JARALI FAJKI Z TYŁU NA SCHODACH A O SPOŻYWANIU ALKOHOLU NIE WSPOMNĘ. CO CHWILA PRZERWA EKIPY NA PIPI BO PO PIWIE MUSZĄ.A LUDZIE JAK ĆWIKŁY HEHEHEE OCZYWIŚCIE NASTEPNY DZIEŃ RETURN Z ALKO NA TZW ŚWINIARNI BO WEKEND IDZIE I DO PRACY W PONIEDZIAŁEK MOŻNA PONOĆ MOŻNA BO NIBY BOSS POZWALA. A TO CO ONI NAZYWAJĄ MOTELEM TO CHYBA JAKAŚ NORA DLA MENELÓW JESTEM ZDRUZGOTANY I TE MATERACE FAKTYCZNIE SĄ ŻÓŁTE ZAKRWAWIONE (usunięte przez administratora) I GARY ALUMINIOWE Z CZASÓW PRL SAMA TRUCIZNA PRZY GOTOWANIU. TUTAJ JAKAŚ DERATYZACJA BY SIE PRZYDAŁA. ŻE FIRMA KLEWEN NIE POTRAFI REMPOLOWI ZAŁATWIĆ SWOICH PARCELI MIESZKALNYCH LUB KAPINGU. JEDYNY PLUS TO ZE ŁADNE WIDOKI SĄ WIEC CHYBA 4 TYGODNIE WYTRZYMAM I ZNIKAM STĄD CHOC ZA BILET MI SIE ZWRÓCI. JEDNO WAM POWIEM NAPEWNO NIE WRÓCE TU BO TU CHLEBA O 12 NIE DOSTANIESZ SWIEŻYCH OWOCOW I WARZYW TEŻ NIE MA JEDYNE CO JEST TO KRÓLUJĄCY WŚRÓD EKIPY PSEUDO MONTERÓW.... BIMBER. POPRACUJE NA RAZIE 2 TYGODNIE TO WAM COŚ WIECEJ O TEJ FIRMIE NAPISZE ALE NA RAZIE NIE ZROBIŁA NA MNIE WRAŻENIA CHYBA ŻE NEGATYWNE

WESTCONOWIEC

ZE STOCZNIA KLEVEN SIE JESZCZE NIE KAPNEŁA O ICH PRZEKRETACH I ZE POŁOWE FIRMY ZAWSZE NAJEBANI CHODZA DO PRACY...SAM WIDZIALEM BO OBOK MNIE PRACOWAŁA EKIPA RENPOLU I LEDWO STALI NA NOGACH I TO NA RUSZTOWANIU KASKADERZY NORMALNIE HEHE ZAPRASZAM NA WESTCON TU JEST PEŁNA KULTURA I SA DIETY

KLEVENOWIEC

I TU SIE KOLEGO NIE MYLISZ ZERO PODWYŻEK I LUDZI WYSYŁAJĄ Z CHOROBAMI I PO WYPADKACH DO DOMU. NAWET GOSCIA KTOS Z REMPOLU POBIL A TYPOM CO TEGO DOKONALI PO 5 TYS ZŁ WALNELI A POBITEGO SZYBKO WYSLALI DO DOMU BY POLICJA SIE NIE DOWIEDZIAŁA TWIERDZAC ZE TEZ PIŁ HIHIHI MASAKRA. W FIRMI JEST ŁAPANKA Z BYŁYCH ALKOHOLIKÓW BYLE NA SZTUKE

Irek

Podpowiedzcie czy forma potrzebuje aktualnie pracowników? Jaka atmosfera w pracy? Coś więcej?

Mateusz
@Irek

Z tego co mi wiadomo, to potrzebują. Sprawdź sobie na ich stronie kogo konkretnie. Atmosfera - zależy na jaką stocznie Cię przydzielą no i rzecz jasna na jakie zakwaterowanie, bo tam to już zależne od ludzi - niektórzy są spoko i można się dogadać, a inni to wyposzczone prostaki.

Ss

Witam nie pracowałem tam nigdy ale znam firmę. Moje zdanie jest takie;szef tej firmy był jej twarzą gdy ją tworzył a teraz wy jesteście twarzami jako pracownicy i wy budujecie wizerunek firmy a nie tylko (usunięte przez administratora). ....Znam fajnych chłopów którży pracują tam po parę lat stwoźyli sobie warunki i źyją. Najgorzej jak wpadnie patola niby czyściółki a leją pod siebie gara nie potrafią po sobie umyć, nawet wody w kiblu spłukać ,ofajdańcy, brudasy itd.kończe to pisanie i powtarzam jeszcze raz To wy jesteście twarzami tej FIRMY

srem srol

Nie wiem dlaczego za tych oszustow jesCze nikt sie nie zabral . Okradna was , zgnebia i dojada , zanim wyjedziecie obiecaja wam co tylko bedziecie chcieli .

Sharq

Kłamstwo przez duże K. Zrobiłem im pewna przysługę a W zamian za to zostałem oszukany na pieniążki. Za miesiąc pracy wyszło mi 4tys na polskie. Nie miałem żadnych kar za picie czy jakieś inne rzeczy. Fakt były zaliczki ale może około 3 tys koron. Pan manager z koziej wólki chciał mnie zbadać na alkomat ale już po upływie kontraktu. Wiec nie dajcie się zwieść zapewnieniem pani b. Z biura. Ogólny brak organizacji. Mieszkania w opłakanym stanie. Patologia. Jeszcze liczą ci za prąd tyle ile chcą. Nie masz na o wpływu.

Moja Norwegia

W Norwegi kiedyś było BARDZO DOBRZE finansowo, cały syf mieszkania w smetnej Norwegii rekompensowały zarobki. Dzisiaj jeżdżą tan PAPRAKI za groszę i mieszkają w syfie za 2-3 tys. zł większe zarobki niż w stoczni w polsce bo się na to godzą. prawo w Norwegii nie pozwala mieszkać w takim syfie jaki oferuje REM-POL i wyznają zasadę że PRACA MA BYĆ PRZYJEMNOŚCIĄ, w Kleven to "Lager Konzentration" zero przestrzegania Norweski praw pracowniczych

Ludzie nie bądźcie głupi ludzie nawet czystej pościeli nie dostają przyjedziesz na tydzień a po tygodniu ci powiedza że się majstrowi nie podobasz i do domu . Trzeba majstrom w (usunięte przez administratora) wlazic żeby było ok. Uwaga pieniądze naprawdę to zagadka dużo ludzi wyruchali przy wypłatach na 1000zl.

andi

miałem jechać od nich do kleven gdzie byłem wcześniej z timoro , ale po otwarciu załączników z umową zrezygnowałem żadnej diety,swoje przeloty,opłaty za kampy ,stawka zaniżona-obecna minimalna 180 koron dla spawacza jak oni to obchodzą?-szok wyjechałem z innej firmy 180 stawka+199 dieta w pracy luz warunki super wystarczy poszukać

Zostaw merytoryczną opinię o Rem-Pol Resources - Szczecin

• Jak się pracuje w Rem-Pol Resources?

Zobacz opinie na temat firmy Rem-Pol Resources tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042