Opinie o H.M.T.SERVICE w Knurów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie H.M.T.SERVICE. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie H.M.T.SERVICE o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H.M.T.SERVICE w Knurów

Jaka jest kultura pracy w H.M.T.SERVICE?

Marek Nowy wpis

Na rynku jest tyle firm do wyboru,wiec nie polecam tej firmy.Kasę okroją,i jeszcze opinie ci zszargają w innych firmach.

Stefan Nowy wpis
@Marek

Dzięki, że ostrzegasz. Mam jednak kilka pytań. Jak okroją kasę, sugerujesz, że wypłacają mniejsze wynagrodzenie niż powinni? Może to błąd w księgowości? A może chodzi bardziej o to, że nie wypłacają premii?

... Nowy wpis
@Stefan

Premia...mysle ze nie znają takiego słowa . I nic nie sugeruję.Opisałem to co doświadczyłem w tej firmie.Zaznaczam było to kilka lat temu.Czy się zmienili?? Raczej te typy sie nie zmieniają.Ale ok ..jeszcze raz i ostatni raz. Jedziesz na delegacje.Dostajesz pokój 2 osobowy do którego lądują 6-7 osób.Pracujesz..Wypłata..nigdy nie była na czas i zawsze w ratach.Pomijam to ze właścicielka hotelu jeszcze do mnie prawie rok wydzwaniała o zaplate za pokoje.Miala niestety moj nr a "szef" nie odbierał od niej telefonow..I na koniec"smaczek" Roboty na bieżąco sa odbierane .Ale oni zeby nie wyplacic wszystkiego,wmawiają ci ze cos spieprzyłeś i...potrącają.Mi akurat ok 1500 zł.A najgorsze w tym wszystkim jest to że rozpowiadaja te kłamstwa, komu sie tylko da.Na szczęście w moim wypadku miałem i umiejętności i opinie z poprzednich miejsc że bez problemu daje sobie nadal swietnie rade. To by było na tyle ZAZNACZAM...TO było kilka lat temu

Marek Nowy wpis
@Stefan

Kroją cie na każdym kroku.A na dodatek rozsiewają plotki ,że kasa obcieta bo cos spartoliłeś..gdzies kiedys.Robia z ciebie nieudacznika.

Tytus

Słyszał ktoś czy firma jest zainteresowana pozyskaniem nowych pracowników?

Do dzisiaj juz prawie 6-7 lat wisi mi kasę.Przypomnę, bo zapewne jakis jego (usunięte przez administratora) lub on sam czyta to..Kasa za prace w Ropczycach.

Xz

Firma zmieniła nazwą na MKS Katowice Właścicieł Dariusz Kachel (usunięte przez administratora) kłamie i niepłaći pracownikаm i podwykonawcam

Spawacz

Ludzie HMT pracuja na Połancu.pozdrawiam kamilka i chyba inni tez cie "pozdrawiaja"...

BEZ PYTAN

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
majk

Jest ok, słyszałem jakieś dziwne opinie na temat firmy, poszedłem na baze, porozmawiałem, pracuję 3 miesiąc. Wypłata jest, transport na budowe zapewniony, ogólnie chyba dobrze się dzieje.

Stefan
@majk

Czasami najlepiej samemu sprawdzić i przekonać się, jak wygląda praca w danym miejscu. Pracujesz już jakiś czas w firmie H.M.T.SERVICE, dlatego może mógłbyś napisać o swoich początkach w tej firmie? Ciekawi mnie, czy otrzymałeś odpowiednie wsparcie od pozostałych pracowników w pierwszych dniach zatrudnienia.

Albert

Nikomu się nie życzy źle ale ja ci życzę żebyś zdechł (usunięte przez administratora) za te długi które wisisz ludziom

Kminek
@Albert

Zdechniesz to ty i nikt nawet nie bedzie o tym wiedział że zdechłeś Albercie "nikt". Twoja opinia jest na tak niskim poziomie jak twoja praca.

Czarny smok

Fajnie się pisze pod pseudonimem heheheheh można wylać pomyje i nikt się o tym nie dowie. Może podpiszcie się tchórze, frajerzy, i dyletanci, którzy tylko łapiecie godzinki a robota nie zrobiona. Potem, nie zapłacił !!!! (usunięte przez administratora) Ciekawa sprawa. Nie zapłacił? oddaj sprawe do sądu. A może wina jest po twojej stronie? Nikt nie broni tu pracodawcy, jedynie wypowiedzi "poszkodowanych " pracowników. Nikt nie wie, i nigdy się nie dowiemy dlaczego nie wypłacił. A może wypłacił? tylko zwolnił, a może to konkurencja? i już można lać pomyje. Paranoja. Za chwile napisze kolejne opinie, każdą pod innym nickiem :).

Helmut

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje kogoś do pracy? Tak dziwnie niektórzy piszą.

Weronika

Upominam osoby wypowiadające się poniżej, że Wasze komentarze nie mają kompletnie związku z prowadzoną dyskusją na temat pracodawcy jakim jest H.M.T.SERVICE; są ponadto niezgodne z naszym regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ) i mogą zostać usunięte przez administratora. Widziałam na stronie internetowej H.M.T.SERVICE, że poszukiwani są pracownicy na różne stanowiska - szczegóły tutaj: http://www.hmtservice.pl/praca.php?id=1. Zamierzacie aplikować? Które stanowisko byście polecali najbardziej?

anty rzecznik
@Weronika

..rzecznikiem prasowym juz jestes widzę...wiec I co to za straszenie??Skoro firma jest złodziejska oszukuje..to tez powinny byc takie wypowiedzi..tym bardziej powinny byc !! A jak ktos ma pozytywne relacje z nimi..np ty..to tez masz prawo wypowiedzi na ten temat..Koniec kropka.

Max
@Weronika

...usmiałem sie...a nie powinienem...Oszusci raczej nie rozsmieszaja..a juz ich...przydupasy...całkiem mnie nie bawia

Elwira

Nie przesadzajcie z narzekaniem. Firma jest dobrym pracodawcą.

Fantastico
@Elwira

????????????????????????????????????????????????

Max
@Elwira

To juz kobiety zatrudniaja?? monterki czy ...spawaczki??czy moze..w innym zawodzie? Zreszta tulu facetow juz oszukali ze czas na kobiety...a poznie??!!

Weronika

Wiele osób poszukuje zatrudnienia w H.M.T. SERVICE. Czy są tu obecni pracownicy firmy? Jeśli tak, podpowiedzcie nam jak obecnie pracuje się w firmie? Czy możecie podzielić się z nami informacjami dotyczącymi atmosfery, jaka panuje w tym miejscu pracy? Dla wielu osób to bardzo istotny aspekt zatrudnienia.

LOMTIVO
@Weronika

Uważam ze firma HMT Service wychodzi na prostą wkoncu właściciel się obudził "jak misio ze snu" i wziął się do roboty. Bardzo dobrze że już nie ma słynnego Andzejka:):) !!brawo HMT lepiej późno niż wcale ze poszedłeś po rozum do głowy. Wszyscy jedziecie po pracodawcy a czy ktoś wgl napisał ze firma zatrudniając obcokrajowców dokłada wszelkich starań by ich pobyt był godny. Dostaja mieszkania samochód służbowy.....jesli ktoś pracuje i sie pracy nie boi to długo pracuje. Pozdrawiam serdecznie LOMTIVO

@LOMTIVO

Czy chcesz przez to powiedzieć, że pracownicy, którzy sumiennie wykonują swoje obowiązki, zostają w firmie docenieni? Powiedz, dla kogo polecasz pracę w H.M.T.SERVICE? Jakie cechy charakteru należy mieć, by praca przynosiła satysfakcje?

Uwagaaaa!!!!!

Firma HMT to jeden wielki (usunięte przez administratora) Nie odbierają telefonów, (usunięte przez administratora)za kilka miesięcy wstecz, co gorsze zablokują twój nr telefonu żeby nie można było się z nimi skontaktować. Zostali sami Ukraince którzy liczą na zapłatę. P(usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora)

Weronika

@Fantastico, co chciałeś nam przekazać za pośrednictwem swojej opinii? Co spowodowało Twoją poniższą reakcję na komentarz użytkownika @Elwira? Jesteś zatrudniony H.M.T.SERVICE? Jeśli tak, może mógłbyś podzielić się z nami informacjami na temat benefitów pozapłacowych w firmie? Będziemy wdzięczni za każdą merytoryczną informacje na ten temat.

znajomy.

Czytam te posty i nie wierze ze ta firma jeszcze istnieje.90% negatywnych opini posadzenia o nie wypłacanie kasy o wyzwiska wyzysk..i ludzie sie tam jeszcze zatrudniają!! ?? Kiedys mial miec własciciel sprawe sądowa za Ropczyce..Czy cos sie dzieje w tym temacie?

smutny dziad 85 lat
@znajomy.

Siedzi w wiezieniu dlatego wam nie płaci.

znajomy
@smutny dziad 85 lat

szkoda ze to tylko pobożne życzenie

Nie jestem robotem

W hmt teraz jest nabór dlaspawczy i monterów do prac chałupniczych. Dowożą wszystko na miejsce, szkolą, dają wyposażenie, całodniowe wyżywienie , dziewczynę na weekend a w czasie urlopu wczasy zakładowe. Ogólnie nie trzeba u nich nic robić. Kadrowa pomaga załatwić zasiłki chorobowe i na dzieci. Jest też związek zawodowy . Można do niego przystąpić . Składek nie trzeba płacić. Prezesem jest uchodźca z Syrii , zastępcy bracia z Ukrainy.

administracja gowork
@Nie jestem robotem

wszystkie wpisy które są zamieszczane a są niezgodne z regulaminem oraz łamiące prawo Rzeczpospolitej Polskiej będą usuwane i zgłaszane do organów ścigania.

kostuha

Znam Andrzejka z dawnych czasów i nie wiem ale to jest morderca. zabił gościa na autostradzie a firma WELTECH go wylansowała, miał iść siedzieć ale prawnik za kasę go uratował i za za zabójstwo dostał grzywnę, człowieku karma jest w naszym życiu. biała Kostucha przyjdzie po niego.

zenek z opola
@kostuha

Ja uwazam ze przyjdzie po Ciebie tez, po was wszystkich.

Nie jestem robotem.
@kostuha

Jesteś frajerem. Potrafisz tylko z ukrycia pisać takie brednie. Nie masz odwagisie ujawnić bo za takie oszczerswta jest odpowiedzialność karna.

Firma się rozwija i ma nowe zamówienia więc jest ok. Na pewno trzeba umieć spawać i się nie obijać.

Spawacz
@Andrzej

Andrzej zjarana mordo, czy to Ty? Pozdro

Treppos
@Andrzej

Jo to ni jest chopie.

IiiiiiiI

Dariusz to (usunięte przez administratora) i oszust a sprzedajny Skiba zrobi wszystko za kasę. Nie polecam tej firmy.

WESOŁY DZIAD 82 LATA
@IiiiiiiI

Jestem najlepszejszy i wiem co mufie bo tak mósi być. Pracóje za darmo. nie potżebóje zapłaty za pracę. Pomagam dorobić sie Darkowi żeby mugł podrurzowac na MARSA

bezrobotny

firma jeszcze istnieje bo wlasciciel ze skiba zwerbowali ukrainców i ich doja wiekszosc nie wie od jakiej kwoty sa ubezpieczeni bo jak sie dowiedza to wspólczuje darkowi bo oni to nie polacy swoje odbiora ,natomiast jesli chodzi o polaków to wiekszosc pouciekała robia tylko ci ktorzy nie chca szukac lepszej oferty.

Weronika

@kostuha czy pracowałeś w firmie H.M.T.SERVICE? Mógłbyś powiedzieć coś o warunkach pracy? Jakie masz doświadczenia związane z firmą? To pomocne informacje dla tych co chcą się zatrudnić w firmie gdy tylko pojawi się oferta pracy.

kostuha
@Weronika

Nie pracowałem w hmt serwice ale moja wypowiedź dotyczyła kierownika tej firmy bezczelnego typa i krutacha

Zostaw merytoryczną opinię o H.M.T.SERVICE - Knurów

• Jak się pracuje w H.M.T.SERVICE?

Zobacz opinie na temat firmy H.M.T.SERVICE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w H.M.T.SERVICE?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H.M.T.SERVICE?

Kandydaci do pracy w H.M.T.SERVICE napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

H.M.T.SERVICE
2.7/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Piłsudczyków 13A lok. 5
    44-196 Knurów