Kata Polska

Czersk

Opinie o Kata Polska

anonim 2009-03-16 18:35:05
[usunięte przez moderatora]KRANTACZE [usunięte przez moderatora] Z PANIA SZEFOWĄ NA CZELE ::) POZDRAWIAM
wieczór 2009-04-27 23:31:37
zgadzam sie z poprzednikiem pani[usunięte przez admina] i zedrze z was ostatni grosz. nie jedzcie tam
anonim 2009-05-11 13:36:56
aj tam w kazdym biurze sa podobne warunki pracowalem juz przez kilka agencji w tym jedna holenderska wszedzie podobnie , z tego co widzialem w kacie mozna trafic no dobra hate z polska telewizja siławnia dobra lazienka , ale i mozna tez trafic na taka w której jest zepsuty telewizor i wtedy trzeba sluchac radia ;]

a koordynatorka pani [usunięte przez moderatora] ? no cóz niemialem okazji poznac jej lepiej bo przez kate bylem tylko niestety 2 tygodnie , jak przyjechalismy z kumplami nakrzyczala na nas troche bo spóznilismy sie 3 godzinki ale niemoja wina ze korki byly ;] a tak pozatym to spoko na pieniadze tez nie zostalismy [usunięte przez moderatora]
jik 2009-09-22 19:08:27
pracowałam tam 3 tyg. [usunięte przez moderatora] z kasy,odradzam. [usunięte przez moderatora]
Foteusz 2009-10-17 15:20:15
to jest prawda co pisza pracowałem tam 2 miechy oszukuja na kase mi i koledze nie wypłacili po 250 euro mieszkalismy w starym szpitalu psychiatrycznym w Vennendal warunki nie do przyjecia [usunięte przez moderatora] a za ta kase jak tyklko bede w holandii to sie z nimi wyrownam;)Fajny ma samochod;) i numer do lakiernika jej zostawiłem;)
mark 2009-11-08 21:23:55
pracowałem tam 2 miesiące i nic ciekawego, już nie mówię o atmosferze ale kantują nie wypłacają [usunięte przez moderatora] odradzam
Majster 2009-11-16 10:19:17
ciekawostką jest to, że Kata nie ogłasza się w prasie. o możliwości wyjazdu na zbiory dowiedziałem się od znajomych. jak przyjechałem, dwa tygodnie czekałem na pracę(tyle czasu trwało wyrobienie numeru sofi).
Mieszkanie: na początku we wsi Beesd, w okropnym baraku ze starymi materacami, ściśnięty jak tylko się dało - czterech albo sześciu w małym pokoiku. Po dwóch tygodniach wywieźli mnie do miejscowości Kerkdriel, mieszkałem w centrum w mieszkaniu. 1 łazienka z prysznicem, 1 pralka, 2 malutkie lodówki, a ludzi dziesięciu!!! w dodatku sześciu z nich to nałogowi palacze tytoniu, non stop kręcili papierosy używając polskiego tytoniu [usunięte przez moderatora]. Katastrofa. Jak tam śmierdziało fajkami, proszenie uwagi nic nie pomagało.no ale nic to, ważne że człowiek miał własny kąt i mógł wieczorem pospacerować po mieście.
Samochód: czerwone subaru z białymi napisami w stylu Kata Polska Praca w Holandii etc. Obciach i porażka. W każdą sobotę po południu zabierano nam kluczyki, żeby przypadkiem komuś nie chciało się jechać na wycieczkę. Wciśnięto nam konta bankowe w ING strasząc jednocześnie, że bez nich nie otrzymamy pieniędzy. Zwykłe kłamstwo jak się później okazało.
Narazie tyle.
anonim 2010-02-18 10:06:30
majster ja tez tam by�em niez�y luz s�uchaj mam pytanie dotyczace zwrotu z podatku jest wogole taka opcja ze cos sie nam nalezy za te zbiory?????
nieznajomy 2010-02-18 14:36:27
uwazajcie na kate polską bo wynajęła sobie jakąś firmę w jednej osobie biuro bedzi na veerdiel jakiś facet co bedzie ludzi sciągał do roboty na sezon a oni nie płacą [usunięte przez moderatora]
anonim 2010-10-03 22:08:05
ludzie piszecie takie glupoty ze az glowa mala..Kata jest ok!... tylko nie wszyscy chca pracowac i stad te glupie komentarze i klamstwa.Nie jeden co pisal te klamstwa dalej tam pracuje:)
moni 2010-10-03 22:13:31
....zgadzam sie!!!! duzo osob dalej tam jezdzi:)) nie jeden by chcial ,ale juz nie moze tam pracowac wiec pisze glupoty!!
ha ha ha 2010-10-19 19:19:06
Wszystko jest ok. (usunięte przez administratora)
Pozdrawiam wszystkich którzy przyjadą ''na dynie'' Nie zazdroszczę takiej pracy. Pozdrawiam wszystkich którzy byli w tym roku.
Nieznajomy... "Byłem z wami".
kogut 2011-01-11 23:30:12
a ja tam nie narzekałem trzeba było po prostu dobrze z nimi żyć tzn.z córka pani(usunięte przez administratora)...
anonim 2011-01-16 17:46:25
ja tam bylam pracowalam 2 miesiace praca super warunki mieszkaniowe to nie jeden nie ma takich w domu a nazekaja tylko ci co przyjechali sie bawic a nie pracowac mi sie bardzo podobalo i teraz tez sie wybieram.Ludzie rewelacja fakt mieliszmy w gropie takiego jednego debila co chlal a potem policja z autostrady go zgarnela ale poza tym bylo suuuuper i polecam.Dorcia
dorcia 2011-01-16 17:57:37
aaaaaaaaaa jeszcze tu czytam o zwrocie podatku wiec musicie wiedziec ze ja kase dostalam i to calkiem przyzwoita i nie bylo zadnego z tym problemu Dorcia
anonim 2011-05-13 16:15:12
słyszałem ze kata polska bankrutuje,oglosi upadłość czy to prawda?
Escobar 2012-01-25 11:45:50
A jak się niby nazywa teraz bo po KATA-POLSKA było POLSKA-DETACHERING ,to teraz jak?? (usunięte przez administratora)
BOGDAN 2014-02-19 19:33:06
KATASTROFA
marcin 2014-03-27 19:46:31
Ludzie, co wy za bzdury tu piszecie.Pracowalem kiedys w Kacie i zlego slowa nie moge powiedziec.
P.s.Pozdrowienia dla Konrada i p.Jadzi.
Ludzi 2015-02-17 10:32:43
A czy coś oprócz tego, że działają od 2005 roku wiadomo? Bo nigdzie nie mają strony internetowej więc ciężko jakieś informacje na ich temat znaleźć. A przyznam, że zależy mi na pracy i to jak najszybciej więc wypytuje wszędzie gdzie mogę i mam nadzieję, że to przyniesie jakiś efekt pozytywny. Dajcie znać w razie czegoś.
Migdał 2016-05-12 22:36:55
Wiesz co, no są agencją pracy tymczasowej, więc nie widze w ogóle problemów w tym, aby próbowac tutaj szukania rozmaitych możliwości zarobków, generalnie, bo bywa naprawdę różnie, ale czasami bardzo dobrze to jest rozplanowane i trzeba tylko poszukać
Zostaw swoją opinię o Kata Polska - Czersk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kata Polska