Opinie o Kariera Service w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kariera Service. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kariera Service o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kariera Service w Katowice

Psycholog Nowy wpis

Witam postanowiłam wypowiedzieć się w tej kwestii gdyż uważam że niektórzy ludzie nie pracowali chyba przez inne biura pośrednictwa pracy gdzie wykorzystują ludzi oszukują a nawet czasami nie wypłacają wynagrodzenia co do wypłacania wynagrodzenia przez Hanys serwis zgadzam się z pracodawcą gdyż człowiek który podejmuje się pracy po dwóch dniach oświadcza że jednak nie będzie pracował jest jakiś niepoważny i musi ponieść konsekwencje swojej dzieci nady pracodawca ma także zobowiązania wobec kontrahentów których może nawet stracić przez takich delikwentów i musi wyciągać konsekwencje w tym przypadku niewypłacenie wynagrodzenia za te 2 dni pracy.Sądzicie również ze w tej firmie zatrudnia się osoby po przejściach Bądź z nałogami pamiętajcie o tym że każdy sądzi według siebie!!!!Pracodawca tej firmy jest dobrym człowiekiem gdyż nie Skreśla nikogo wręcz przeciwnie Próbuję pomóc i wyciąga rękę tracąc z czasem przez takich ludzi swoje dobre imię u kontrahentów więc Zastanówcie się co wy wogóle piszecie każdy może założyć sobie firmę zatrudniać ludzi zdobyć kontrahentów i żyć na takim poziomie jak on ale do tego trzeba mieć głowę a nie jak niektórzy żyją tylko zazdrością i oczernianiem kogoś innego

Igor Nowy wpis

@Współpraca Mam zupełnie inne zdanie, może brak zaangażowania powoduje pewne perturbacje? Dla mnie firma spoko!

Współpraca Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam. (usunięte przez administratora)ogólnie szukanie powodów dlaczego nie zapłacić, odwlekania w czasie zapłat w czasie, itp.

Justyna Nowy wpis

Ja słyszałam, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Zupełnie nie rozumiem dlaczego tak piszecie?

Telemarketer

Od razu musisz dzwonić do klienta.... bez przygotowania wiedzy o produkcie itp... KOSZMAR Koszmarnie nie przyjemni ludzie......

gdzie się pracowało itp.... standardy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Katowice
logo firmy Monter Przemysłowy z niemieckim
Katowice
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
Dorota

Nie polecam tej agencji jeśli chodzi o staż. Wprowadzają ludzi w błąd. Trzeba u nich czekać nawet kilka miesięcy jeśli chodzi o staż. Z miesiąca na miesiąc odkładają terminy jeśli chodzi o formalności. I w ten oto sposób robi się rok. To jest oczywiste, że dostają pieniądze z unii, a potem mają gdzieś ludzi. Po to robione są szkolenia żeby samemu sobie szukać pracy, a oni żeby nie musieli szukać stażu. Oferty stażowe zdarzają się raz na jakiś czas. W dodatku wyszukiwani są pracodawcy u których ludzie nie chcą pracować. Czyli najgorszej jakości m.in. mobbing, wymagający ze swoim wielkim ego, oferta do pracy fizycznej zamiast umysłowej, 1/2 etatu, sprzątanie, godziny wyłącznie popołudniowe na stażu u pracodawcy itd. Oferty stażowe zupełnie nie zgodne z badaniami które przechodzi stażysta, w celu do jakiego zawodu się nadaje. Wrzucane są jakiekolwiek oferty stażowe. Stażystki które pracowały w kariera service po 3 miesiącach odchodzą. Chyba nie bez powodu. Ponadto, stażystki szukają ofert stażystom! Mają za zadanie zachęcić przyszłego stażystę do przyjęcia oferty, czyli tak jak w pracy do "wciskania" mu jakichkolwiek ofert. Poza tym pani dzwoniąca do stażystów zarzeka się że potrafi pracować z klientem ponieważ ma studia prawnicze. Niestety, skutecznie można ją wyprowadzić i sprowokować po kilku sekundach by sprawdzić czy potrafi z tym klientem pracować. Otóż nie. Może i młodzi ludzie pracują w tej agencji, z szybkim tempem do działania, ale powinni się uczyć od pokoleń bardziej doświadczonych, bo praktyka u nich kuleje. Nie każdemu są w stanie znaleźć staż! A projekt z nimi podpisany jest na długi okres z którego nie można się od tak wycofać bez konsekwencji.

anonimowa

nie polecam agencji z całego serca, okradają ludzi z połowy wypłaty, mimo iż ludzie mają taką samą premię i te same godziny wyplaty róznia sie nawet o 1000 zł, chyba je dają na chybił-trafił. Nie wspominając o tym że ludzie którzy przeszli pod firme (cud) mają 2 razy tyle co pod ludzie pod tą agencją. Pracowałam akurat w czechach przez ich agencje, koordynatorzy do (usunięte przez administratora) obiecują tylko a pomocy się nie doczekasz. Hotele na takich zadupiach, że do sklepu najbliższego 7km pod górkę i myszy biegają a woda śmierdzi tak że po kąpaniu człowiek sie sam czuje ... Warunki całkiem inne niż obiecują i nie mówią całęj prawdy, np co drugi weekend ma być pracujący a po przyjeżdzie okazuje sie że pracodawca zmusza Cie do każdej soboty w miesiącu bo inaczej nie masz premii albo Cie wyrzucą.

Grypa

Powiem tyle ta firma to ściema, szukają jeleni a potem ludzi robią w bambuko. Jaka umowa, jakie starze płatne, szukają naiwnych JELENI. NIE POLECAM!!!

witek

a na jakim stanwosiku tyle? To bardzo dużo teraz szukaja konstruktora opakowań

homofob

Witam, przede wszystkim, cztając te wpisy zastanawiam się ile opinii jest tu prawdziwych - od osób, które tam faktycznie pracowały a ile jest zpreparowanych przez "szefa - mistrza kamuflarzu". Pewnie wiele i być może dlatego opinie są tak skrajne. Tak się złożyło, że mnie niestety było dane tam pracować i dostać niezłą lekcję z cyklu "jak dać się oswoi (usunięte przez administratora) quot;. Ta "fima" to jedno wielkie nieporozumienie, bałagan w dokumentach, ściema dla klientów, kontrahentów i pracowników - o ile osoby tam pracującę lub współpracujące można w ogóle nazwać pracownikami a nie robolami trzepiącymi kasę dla "króla". Przestrzegam tych co tam pracują o ile w ogóle są jeszcze tacy i tych co zamierzają, nawet jeśli na początku jest dobrze, to nie martwcie się i tak prędzej czy póżniej Was wysiudają, oszukają i Bóg wie co jeszcze.Jedno macie pewne wycieczka po urzędach, instytucjach Państwowych i być może nawet sądach, Was nie ominie!. Dziwię się, też firmom, które współpracują z tym bezwartościowym wytworem jednoosobowego bubla kapitalizmu, - gdzie Ci ludzie mają rozum??? Niemniej jednak powodzenia wsystkim, którzy lubią marnować swój czas i umiejętności....

red

To zależy ile znasz języków i czy pracujesz na projektach zagranicznych. Jeśli na zagranicznych, masz szansę dobrze zarobić, jeśli na polskich różnie bywa i zależy pod którą marką pracujesz.

;(

Zarabiam 1.350,00 netto jest super ! Dwoje dzieci na utrzymaniu, samotna..

ali

Szef wymagający strasznie,a firma od pewnego czasu zaczela chodzic jak w zegarku.Pracuje juz chwile na niemieckim i francuskim projekcie.kasa dobra,ale szef ma oczekiwania z kosmosu

duży

Dajcie sobie spokój z tą agencją spędziłem w ich murach trochę czasu i niestety - beznadzieja ! ogłoszenia fikcyjne szef sam nie wie czego chce

ann

Przez przypadek weszłam na to forum, pracuje na zagranicznym projekcie, jeszcze krótko, ale zawsze coś. Widze bardzo dużo plusów tej firmy, choć minusy też są. Plusem jest to że mogę pracować zdalnie, mam zadania do wykonania i za to jestem rozliczana. Wypłata na czas, nie wiem jak na polskich projektach, ale na zagranicy bardzo dobrze szef płaci. Minusem są telefony od szefa, po godzinach i jest to bardzo stresujące i raporty telefoniczne z całego dnia.Polecam osobą co nie mogą pracować w biurze.

Maria

Bo szanowny pan prezes ma swoje dobre i złe dni. Jak są dobre to nawet się uśmiechnie raz na dzień, a jak ma złe, to wszystko jest do (usunięte przez administratora)

paweł

Firma ok, płaci, widać, że się rozwija pracuje u nich pod inną firmą, ale prezesa fochy i chimery są czasem bardzo zastanawiające.

Annak
@paweł

Dlaczego zastanawiające? Co on takiego robi? Dziwnie to trochę zabrzmiało.

M

Szef by wiedzial, ze zatrudnial sporo ludzi - inna rzecz, na jakich warunkach.

Ludzie i wy myślicie, że sam szef by się pofatygował i tutaj wszedł i czytał i się przejmował?

@były pracownik

A co ma do powiedzenia o firmie były pracownik? Interesuje mnie to, bo różne rzeczy słyszałem, niektóre zupełnie nie do pogodzenia.

pati
@Marek

A jakie rzeczy słyszałeś, bo ja się zastanawiam, czy iśc tam

@pati

Jedni mówią, że w ogóle nie warto, że są fatalne warunki pracy, szef nie wie, czego chce, potrafi zwolnić za nic, nie ma umowy o pracę, nie opłaca się mu zatrudniać na dłużej, inni, że warto spróbować i że da się wytrzymać, ale raczej nie jest to praca na jakiś dłuższy okres.

Szef

Ile tutaj mądrych ludzi się wypowiada, doskonale znających tę firmę, ciekawe czy tyle tutaj pracowało.... Nie przypominam sobie, żebym tyle osób zatrudniał, ale może mam krótką pamięć :)

M

Nie dają a nawet jak powiedzą, że dadzą, to i tak wcześniej podziękują.

Zostaw merytoryczną opinię o Kariera Service - Katowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kariera Service?

Kandydaci do pracy w Kariera Service napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042