brak logo

LIDL Polska Sklepy Spożywcze Sp. z o.o. Sp. komandytowa

Gdańsk

Opinie o LIDL Polska Sklepy Spożywcze Sp. z o.o. Sp. komandytowa

zawiedziona 2010-12-03 17:17
praca sama w sobie dobra ale niestety nikt tego nie docenia pracujesz kupe czasu a potem cię zwolnią bez powodu nie polecam zero szacunku dla pracownika
niunia 2012-01-25 11:49
zgadzam sie praca okey,ale powod do zwolnienia w moim przypadku to zawolne przelogowanie sie z kasy na kase, bo Krs (usunięte przez moderatora) poprosilam o pomoc, a caly czas slyszalam-\'pytajcie o wszystko\'.
anonim 2013-01-07 09:00
MACIE RACJE CO DO TEGO ZE LIDL NIE SZANUJE KOMPLETNIE SWOICH PRACOWNIKOW,ZOSTAŁAM ZWOLNIONA BEZ POWODU,TAK NAPRAWDE NIE LUBIL MNIE KRS,TAK MI PODZIEKOWALI ZA TYLE GODZIN PRACY I ZA TO ZE POSWIECALAM CZAS PRACY I NIE WIDZIAŁAM PRAWIE DZIECKA,BYLAM ZASTEPCA KIEROWNIKA,NIEOPLACALNY INTERES,ZASTANOWCIE SIE CZY WARTO PRACOWAC W TAKIEJ FIRMIE,GDZIE ROBISZ ZA TRZECH A NASTĘPNEGO DNIA MOGĄ CIĘ ZWOLNIĆ,ŻYCZE IM TAKIEGO SAMEGO LOSU,KRS-OWI I KIEROWNICZCE,ŻEBY ICH RÓWNIEŻ ZWOLNILI ZA NIC,LOS SIE ZAWSZE ODWRACA.
Ja 2015-11-06 06:32
Cześć czy może mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca w lidlu ? Jak wygląda system zmianowy ? I czy faktycznie sa ciągle nadgodziny?
tpaoao 2016-04-20 22:57
no ja jestem zachwycony lidlem, ich tygodnie tematyczne w ogóle są super i wydaje mi się, ze to przyciąga ludzi.
Daria 2017-03-15 13:07
Oto taka sytuacja mnie dziś spotkała: Pani w kasie strasznie się śpieszyła i tak przerzucała szybko produkty, że nie byłam w stanie tego zapakować. Grzecznie pakowałam jak najszybciej mogłam, niestety wszystko się już nie mieściło i śmietana poleciała na podłogę. Wtedy nie wytrzymałam i zapytałam czy dałoby się wolniej i powiedziałam, że warto byłoby być dla siebie milszym. Na to Pani odpowiedziała, że rozliczają ją na czas. Podobnie potraktowała starszą Panią za mną, wtedy kolejny raz ją upomniałam. W tej historii smutne jest to, że Lidl po protu wyzyskuje tych ludzi prowadząc do flustracji. Myślę, że to praca dla ludzi o stalowych nerwach.
Zostaw swoją opinię o LIDL Polska Sklepy Spożywcze Sp. z o.o. Sp. komandytowa - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LIDL Polska Sklepy Spożywcze Sp. z o.o. Sp. komandytowa