Radius

Szczecin

Opinie o Radius

polaco 2010-07-09 23:14:39
ale wara od stoczniowców kolego bo te bzdury to wypisuja twoi koledzy a nie stoczniowcy ok?a łażęg nie brakuje i nie ważne czy to górnik kelner czy stoczniowiec.ludzie są różni ja jestem za firmą
burak 22 2010-07-15 18:35:44
Co dotyczy firmy ! Firma RADIUS jest ok ,prezesowie ok, ale dyrektora i kierownika to powinni zwolnic za mobing i straszenie zwolnieniami. Brak szacunku dla pracownikow.
anoni9m 2010-08-09 09:28:01
NORMALNY bajki o kotkach opowiadaj swoim dzieciom w domku,kazdy pisze co chce i co tam przezyl,mamy w koncu demokracje,jezeli uwazasz,ze firma jest spoko to twoje zdanie,ja uwazam inaczej,a na marginesie musisz tam niezle walic z ucha i lizac [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] hehe
anonim 2010-08-14 18:02:51
anoni9m - 2010-08-09 09:28:01

co ty wiesz co ja tam robiłem-tacy jak ty co gadają to właśnie najwięcej walili z ucha.
:Q 2010-08-17 13:41:06
ja nie wiem ,co ty tam robiles i wcale mnie to nie interesuje;D piszesz,ze ci co gadaja wala z ucha...hm...uderz w stól a nozyce same sie odezwa hyhy
anonim 2010-08-17 19:01:19
:Q - 2010-08-17 13:41:06

człowieku to po co piszesz że ja to robiłem?skoromnie nie znasz.troche kultury
czarny 2010-08-17 19:05:52
witam ja od niedeawna opuściłem ten zakład robiłem na dduuużzej maszynie i powiem tak tragedia.............i tyle
anonim 2010-08-19 18:39:12
czarny - 2010-08-17 19:05:52

sprostowanie dla [usunięte przez moderatora]--to chodziło o maszyne a nie o szefów...
człowiek 2010-08-20 18:35:56
a więc zalmi czytać to wszystko-firma może i ma mankamenty ale jaka ich nie ma szefostwo nie jest takie złe.kierownik ok! majster pan [usunięte przez moderatora] OK! PAN[usunięte przez moderatora] ok pan [usunięte przez moderatora] OK---ważne oby praca była-oraz więcej zaufania dla pracowników a pan Dyrektor-bywali gorsi więc ok
biały 2010-08-20 18:38:01
czarny - 2010-08-17 19:05:52

CZORNY A TY CZASEM NIE JESTEŚ [usunięte przez moderatora]?Z DUŻEJ MASZYNY HMM?HM?PRZEPRASZAM Z DDDDDUUUUUŻŻŻŻEJ
aaa 2010-08-22 19:43:12
Witam . jakiś [usunięte przez moderatora] wykorzystuje to ,że się sam zwolniłem z zakładu. Nie, ja tych bzdur nie wypisywałem. tak mam na imię. [usunięte przez moderatora]
Nawet jak bym miał coś do tego zakładu to na pewno bym tego nie opisywał na forum Radiusa . A jak już to niech ten [usunięte przez moderatora] co to opisuje niech sobie mordy moją osobą nie wyciera,są tam ludzie których nie lubiłem ale zakład nie jest od lubienia. Pozdrawiam pracujących.
P.s . Jak już piszecie to chociaż nie podawajcie się za kogoś bo to nie ładnie . ( TCHÓRZU )
polaco 2010-08-26 18:08:42
popieram pozdrawiam pracujących i [usunięte przez moderatora] --------kultową postać Radiusa.[usunięte przez moderatora] ty wielu nie lubiłeś-wielu nie lubiło ciebie ale to nie ważne-ŻYWIEC
lolek 2010-09-26 00:03:07
W sumie to tak :dobrą rzeczą w firmie jest ze w brew wszystkiemu płacą na czas , ale tu koniec premium ... dla zainteresowanych . obowiązkowe 10 godzin pracy z czego 30 min przerwy nie płatne , aaa nie ma nadgodzin 10 godzin to normalny dzień pracy , soboty też ... w sumie niema nic super . [usunięte przez moderatora] jest i zastraszanie jest , serdecznie odradzam nawet desperatom , w razie zmniejszenia produkcji wyślą cie na wolne :p
Pracownik 2010-10-01 16:15:57
witam to co pisze mój przedmówca to częściowo ma rację ale sami sobie jesteście winni i to od roku 1980 bo co nam dała SOLIDARNOŚĆ a co zabrała-ktoś powie wolność---i to wszystko bo prywaciarze rządzą.ale ja prywaciarza też sie nie dziwie bo co im pomaga czy nam państwo Polskie?ptam was co?co ma zachód a co mamy my?nasz kraj jest zniszczony przez tych złodziei z rządu-a do was panowie z Radiusa,bądzcie troszeczkę bardziej ludzcy bo uwazam ze 95 procent pracowników którzy tam pracują to wykonują kawał dobrej roboty ,tak płacicie pienązki,to dobrze ale czasami uśmiechnijcie się do tego pracownika i poklepcie go po plecach bo warto...pozdrawiam
polo 2010-10-03 20:18:35
w firmie radis to tylko szefowie [usunięte przez moderatora]
mały cziorny 2010-10-08 21:31:51
Postępy są za sprawą Pana Prezesa-gratulacje
anonim 2011-01-13 09:29:57
firma jest kul kasa na czs i tyle ile uzgodnisz pracowałem wiem
AAA jeśli nie lubisz pracować to nie polecem bo w 1 dzień wyjdzie ze jesteś leser i bedziesz pisał bzdury jak inni koledz
marcel 2011-01-27 13:48:31
Powiem tak - przymierzałem się do tej firmy do pracy! Wyleczyłem się jednak z niej już po 15 minutach - gdy zobaczyłem co się dzieje na hali! Może mi ktoś uwierzy albo i nie - ale nawet nie chciało mi się robić tam próbki. Pierwsze wrażenie - katastrofalne!!! Szanuję ludzi, którzy tam pracują, jednak niech nikt nie mówi, że jest tam normalnie!
Rok, dwa pracy w takich warunkach i psycha zniszczona. A narzekali na stocznię, że kołchoz ... Oczywiście spaliłem w tej firmie za sobą most, zawsze tak robię - żeby kiedy mi nie strzeliło co złego do głowy - baj, baj - beze mnie!
anonim 2011-04-08 19:48:40
witam i pozdrawiam mam pyt a jakie sa tam zarobki jestem spawaczem od 8lat mam spore doswiadczenie za zagranica i w polsce ile moglbym dostac na start
winiu 2012-02-18 11:53:11
panowie chciałbym się dowiedzieć jak tam z kursami na spawacza bo mają mnie tam wysłać z pośredniaka. uczą spawać czy to będzie polegało tylko na tym że będę siedział i ,,spawał,, sobie blaszki
Były 2012-03-25 14:49:35
Tragiczna Firma praca na czarno bez żadnych umów zlecenie tylko obiecują oszuści Wypłata pensji w kopercie i jeszcze nie pełna jej kwota na resztę trzeba czekać parę dni.Hala w zimie nie ogrzewana więc w zimie robisz w mrozie po 10 h Ludzie to dla nich tylko robole nie cieszą się że robią na czarno....
ktos 2012-05-24 07:44:58
na kursie bedziesz siedzial i sam kminil jak sie spawa
anonim 2012-09-01 09:33:33
witam i pozdrawiam wszystkich chcialbym ostrzec wszystkich przed tym zakladem radius na neringa 75 szczecin ze to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pozakladali kamery oraz sa majstrowie nie wporzadku zwalniaja bez konkretnych powodow odpisuja godziny i jeszcze kaza pracowac ludzie zmieniaja sie jak skarpetki poprostu chory zaklad pracy uwazajcie na [usunięte przez moderatora] po szczelaja z ucha nie samowicie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
adam 12 2013-04-16 22:49:30
radius to juz inna firma pod inna nazwa ale nic sie nie zmienilo terror i mobink kierownik na niczym sie nie znajacy byly pracownik stoczni tam tez sie na niczym nie znal tylko stal oparty o barieke i lepil kulki z nosa to mu najlepiej wychodzilo ale na uklady nie ma rady duza rotacja ludzi odchodza nawet starzy pracownicy ludzi tam sie traktuje za nic i mimo dobrych zarobkow ludzie odchodza bo kasa to nie wszystko ogulnie firma do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tylko patrzec jak im sie sanepid do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dobierze za warunki sanitarne i urzad skarbowy za nie placenie ludziom urlopow i chorobowego a jedna przerwa na 10 godzin pracy to juz przesada nie zgodna z regulaminem pracy
Xerkses 2014-03-11 11:02:10
Jakby ktoś szukał informacji o Radius i nie chce czytac o radianie po angielsku, to polecam dopisanie słowa projekt.
koszla 2014-04-06 12:25:28
stronę znalazłem, ale nie mogę nic znaleźć u nich znaleźć o ewentualnych obecnych ofertach pracy w Radiusie
wojtek 2014-05-22 17:06:00
chyba u nich to w zależności od umowy jest określony czas pracy, albo nie, ale dokładnie to wam nie powiem, może ktoś ma większe doświadczenie w tym temacie, bo to się mogło przez dwa lata zmienić
rubin 2014-12-10 22:52:47
to była dobra rada z dopisaniem Radius Projekt przy wyszkuiwaniu. Także jeśli chodzi o nich to Radius Projekt to Grupa kapitałowa operująca w branży nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych, z prawie 20-letnim doświadczeniem na rynku. Przez ten czas udało im się chyba zdobyć odpowiednio duże doświadczenie
ulolono 2015-02-17 18:11:48
a powiedzcie mi jeszcze jakie zarobki oni mają w firmie, takei chociaż mnieje więcej? bo ja mam rodzinę i nie chce ryzykowac utraty obecnej pracy a wiadomo, że chciałbym ją zamienic tylko na lepszą, więc stad moje pytanie, jesli cokolwiek wiecie to będę bardzo wdzięczny, mam doświadczenie w nieruchomościach, więc raczej da rade.
hubert 2015-03-10 11:51:39
Ale Radius, że szczecina, bo właśnie o nim chyba tu mowa, to zajmuje się konstrukcjami stalowymi z tego co wiem, a nie nieruchomościami? myle się czy jak to w końcu jest? ktoś może wyjaśnić? bo w necie jak byk jest napisane że głownie zajmują się produkcją konstrukcji stalowych no ale może jest coś jeszcze czego nie doczytałem
kinder 2015-03-25 14:11:15
chyba kazdy tu po kolei myli firmy. Ja byłem przekonany , że firma zajmuje się szeroko pojętą radiokomunikacją oraz elektroniką lotniczą. Chociaż jak tak czytam informacje o nich to może to podchodzić pod te konstrukcje stalowe. No już nie wiem sam, może ktoś rozwieje te wszystkie nawarstwiające się wątpliwości?
Waldek 2016-05-12 19:49:57
Wiesz co, firma zajmuje się różnymi rzeczami i generalnie jakoś bardzo się nei mylisz, ale wiadomo, że bywa czasami różnie i co ja mam Ci powiedzieć wielkiego, no bo sam nie wiem
Zostaw swoją opinię o Radius - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radius