Opinie o Transport Ciężarowy Makowski Stanisław w Parznice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Transport Ciężarowy Makowski Stanisław. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Transport Ciężarowy Makowski Stanisław o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transport Ciężarowy Makowski Stanisław w Parznice

Kierowca Nowy wpis

Jak trzeba coś załatwić to nie ma z kim gadać. Spychologia. Pan Twardy mówi jedno a pan M...ki drugie i jedno do drugiego nijak sie nie ma. A jak coś podpisać to szybko na już. Nie ma kiedy się zastanowić. Umowa o pracę jest ale zapisy w tej umowie to tragedia np. odpowiedzialność materialną.

Marcin Nowy wpis

Dajcie znać czy tam kierowcy chwalą sobie prace i jakie są zarobki na start?

Novum Nowy wpis

Polecam każdemu, kto lubi inwektywy pod swoim adresem, wariacką jazdę i pauzy na rozładunkach. Delegacje wypełniamy obowiązkowo, żeby szef mógł je zagarnąć do kieszeni. Jeżeli lubisz gonić bez przerwy i pracować na akord, to jest to idealna firma dla ciebie. Baza na podwórku, jak to w wioskowych firmach transportowych, mechanicy łatają bardziej niż naprawiają, bo szef wszędzie szuka oszczędności. Polecono mi lać wodę do układu chłodzenia, bo na płyn nie ma co liczyć - za drogi. Pomoc na drodze to też marzenie ściętej głowy. Omijajcie szerokim łukiem.

Adek.

Panowie jak wygląda praca na dolnosypie w tej firmie? Jakie zarobki jaki system jaki sprzęt?

Honorata Nowy wpis
@Adek.

@Adek. Opinii tutaj jest niezbyt wiele. Może warto samemu się przekonać i aplikować do Transport Ciężarowy. Zastanawiam się, czy firma daje umowę o pracę?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Transport Ciężarowy Makowski Stanisław? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Igusia

A praca dla kobiet tez jest?

Gdzie jest moje 100 zł?

Masakra. Jeśli lubisz naprawiać samochody w trasie lub za swoje pieniądze z pewnością jest to praca dla Ciebie. A i wymiana koła na czas to podstawa. Zarobki z kilometra, więc zdarzy się nie raz że pojedziesz w trasę za kilka złotych bo usłyszysz od spedytora że nie było nic długiego. Nigdy więcej takich super firm.

Olek

świetna firma , polecam pracę. W kwestii zarobków to już w firmie można się dowiedzieć.

Borewicz07

Potrzebuje info na temat zarobków dla kierowcy.

gryt

to jest śmiech na sali, Zatrudniają kierowcą bez doświadczenia do pracy od poniedziałku do piątku i proponują za tą pracę 2000tysiące złoty. Nie wiem kto się na to godzi.

Honorata
@gryt

Ale jednak są osoby pracujące w firmie, które taka płaca satysfakcjonuje, nie uważasz? Każdy pracownik powinien znać warunki umowy i oferowaną płacę przed rozpoczęciem zatrudnienia. Jeśli się na nie zgadza i przyjmuje posadę to jest to jego indywidualna sprawa. Czy Ty pracujesz nadal w firmie? A może jesteś jej byłym pracownikiem?

jurek

chyba żartujesz @tatuś? 33 grosze przy 1500 kilometrach, to jakieś 500 złotych zarobku, a więc ok. 2 tys na rękę na miesiąc, co jest dość niską kwotą jak na pracę jako kierowca, tak mi się wydaje.. @queen co sądzisz

tatuś

firma jak wiele w Radomiu ,jazda na wariata zero szacunku i kilometry też słabe 0,33gr z kilometra i jak pan twardy ułoży trasy to zrobisz 1500-2500 tygodniowo.delegacje wypełniasz i nic z tego masz,wymyślił sobie mycie zestawu za dodatkowe 2gr.paranoja omijajcie tą firmę z daleka moja rada.

molly

Nie polecam tej firmy nikomu, Pan Wojtek zajmujący się firmą to służbista, ocenia ludzi swoją miarą. Zarobki bez rewelacji, do tej firmy kierowcy przychodzą i szybciej odchodzą. Zresztą ciągle szukają kierowców. A do Pana, który tym kieruje pasuje przysłowie :" nie pamięta wół jak cielęciem był"

Zostaw merytoryczną opinię o Transport Ciężarowy Makowski Stanisław - Parznice

• Jak się pracuje w Transport Ciężarowy Makowski Stanisław?

Zobacz opinie na temat firmy Transport Ciężarowy Makowski Stanisław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Transport Ciężarowy Makowski Stanisław
3.8/5 Na podstawie 52 ocen.
  • 27
    26-624 Parznice

Transport Ciężarowy Makowski Stanisław