Opinie o Coccodrillo (CDRL S.A.) w Kościan

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy CDRL S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CDRL S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CDRL S.A. w Kościan

prawcowniczka

Odradzam, wynagrodzenia to jakaś kpina, dostajesz najniższą krajową, a reszta to premia dodatkowa śmiech, w tym roku żadnych podwyżek, w przyszłym też sie nie zapowiada, bo sprzedaż coraz gorsza, na jakimkolwiek stanowisku nie będziesz w ecommerce, musisz myśleć nad contentem na stronie, tak aby zwiększyć sprzedaż, aby Pani dyrektor sie zgadzało i górze :)

Dżef B
@prawcowniczka

Tak nie można mówić! Pracodawca wypłaca ile tylko może, przecież nie może ścigać się z inflacją, recesją, defloracją, deflacją I innymi przejawami siły wyższej na światowych rynkach zbytu. Nie może wyprzedzać takich zjawisk, bo musiałby dostać mandat i ganiać z gaśnicą. Przemyśl dobrze swoje zarzuty, zanim zaczniesz kąsać hojną rękę swego pracodawcy.

radomsko

Jak sie zatrudnia anty regionalne i sie tego nie kotroluje kogo sie zatrudnia to sie cyrki dzieja. Regionalna z lodzkiego uwaza sie za szefowa coccodrillo.... Mowi do nas ze to ona jest nasz szefow hehe czas aby w koncu firma zrobila kontrole co do a.g. bo zenada

Miśka
@radomsko

U nas ta sama sytuacja,zachowuje się jak właściciel. I widzę że sytuacja dalej ma miejsce.Choć mam kierownika który mi płaci to ona się czuje jak na swoim.Jakaś kontrola by się przydała z pewnością Pani regionalnej.

Macie orientację od jakich kwot zaczyna nowy regionalny kierownik sprzedaży na Mazowieckie? Przy założeniu, że spełniam warunek min. 2 lat doświadczenia jako regio w odzieżówce. Opieki medycznej nie macie tutaj, nawet jako pracownicy centrali?

Majka
@beata

Ale kiedy one nastąpią? Coś takiego się już dzieje? Bo zauważ, że tu w późniejszych od Twego komentarzach ludzie piszą o ciągłych naborach przez olxa, że niby wciąż ktoś odchodzi i potrzeba nowych.

lodz

Szanowna pani regionalna z woj. lodzkiego nie potrafi zarzadzac sklepami tylko pomawia pracowikow. Zreszta jej opinia ktora jest o niej napisana na tatuum go work jest prawdziwa.... w naszej firmie zaczyna sie dziac to samo. Pracownik przez ta pania jest ponizany. Pierwszy raz mam do czynienia z kier ktory nie szanuje pracownikow/

Inesss
@lodz

Do tej pory tak jest. Oglądamy zdjęcia niepowodzeń innych salonów i jeszcze o tym słuchamy i nigdy się nie słyszy nic dobrego. Strach poprosić i zapytać o cokolwiek bo wiecznie ma się oddźwięk jakby człowiek przeszkadzał. W większości nic nie wie,nie potrafi odpowiedzieć,a pomóc to już w ogóle. Mamy swojego kierownika a twierdzi że ona jest naszym. Siedzi tylko przed laptopem i dzwoni. Jest roztrzepana i niekompetentna. Tłumaczy jedno do połowy i zaczyna drugie. Niby się uśmiecha ale jak się trafi na jej zły dzień to sieje postrach. To chyba nie powinno tak być. Może ktoś w końcu to zauważy.

Maja Nowy wpis

Ta „ Możliwość praktycznego wykorzystywania języka angielskiego” jako specjalista ds. logistyki to co oznacza z oferty? Chciałabym wiedzieć, jak często się mówi po angielsku i czy częście j właśnie w obcym języku czy raczej po polsku. Mimo wszystko szukam pracy w moim języku, przynajmniej przez większość czasu.

Były pracownik Nowy wpis

Praca w Centrali to jedna wielka porażka. Pensja - najniższa krajowa a wymagania ogromne. Znajomość języka obcego? Oczywiście że musi być bo inaczej nie przyjmą cię do pracy. Chcą na siłę zrobić firmę międzynarodową chociaż im to nie wychodzi. (usunięte przez administratora) to rzecz codzienna w tej firmie. Kierownictwo nie wie jakie jego zespół ma zadania i obowiązki. Wchodząc do firmy nie zostałem zapoznany z działami w firmie ani nie zostały mi przekazane moje zadania. Opis stanowiska? Będzie jak sam sobie napiszesz. Żenada to mało powiedziane. Ludzie odchodzą z firmy bo mają dosyć pracy w tak toksycznym i niewdzięcznym miejscu. Nie polecam pracy w tej firmie. Osobom, które chcą aplikować na te ich pięknie napisane ogłoszenia pracy, szczerze odradzam. Mnie też skusiło takie ogłoszenie, a zderzenie z rzeczywistością odbiło się na zdrowiu psychicznym. Jeżeli chcecie zarobić więcej niż najniższa i chcecie mieć spokojną głowę omijajcie to miejsce szerokim łukiem.

Hej, ja chcę celować w pracę jako obsługa klienta, i tam nie ma ani słowa o języku obcym. Dasz znać, jakiego wymagają i czy ma być to biegły poziom. Jak tylko angielski to ok, z innymi może być gorzej :P Nie wygląda to kolorowo co opisujesz. No ale mimo wszystko moze masz jakieś rady, jak jednak "wytrzymać" chociaż rok?

beata

Miej świadomość tego, ze w przyszłym roku będą spore zwolnienia z powodu coraz to mniejszej sprzedaży, sklep praktycznie bazuje już tylko na samych przecenach, nie wygląda to obiecująco, pensje to jakiś dramat, masz podstawę, a reszta to premia dodatkowa wpisana w umowe

@beata

To kogo najprawdopodobniej będą brać pod uwagę podczas zwolnień, o których piszesz? Jeśli chodzi o tę premię dodatkową, to często ją można dostać? I za co? Są jakieś konkretne wytyczne? Napisz proszę, bo chcę złożyć tu CV.

Na pierwszy rzut nie przedłużają umów ( i już to się dzieje),kolejnymi osobami to będą słabe ogniwa, niższe stanowiska lub osoby które nie mają względów u przełożonych ????

A skąd masz takie informacje?

Ona

To prawda, same na salonie miałyśmy taką sytuację ,dziewczynie kończyła się umowa i przysługiwała na czas nie określony to nie przedłużyli,tylko zatrudnili nowa na jej miejsce.

Majka Nowy wpis

Saloonowa

Firma nie dba o swoich pracowników. Pensja najniższa krajowa. Premia, gdy wyrobi się próg który jest mocno wyśrubowany,(średnio przez 6 m-cy w roku nie ma premii bo są zbyt wysokie progi) Totalny chaos organizacyjny. Często natłok prac. Zmiana wirtryny, vm do przewieszenia, dostawy do przyjęcia...ale najważniejszy jest klient! Tylko potem nie liczy się to, że nie wyrobiłaś się z przewiezeniem czegoś lub przyjęciem dostawy w jeden dzień na pojedyńczej zmianie...Dział lokacji , tragedia. Strona internetowa jeszcze gorzej. Pracowałam jako administrator w innych firmach i uważam że to dramat co dzieje się na www.Poczynając od wyszukiwania. otagowania jak i kart produktów. Firma z odzieżą dziecięcą, jednak zniżki na profilach pracowniczych śmieszne. Czasem lepiej opłaca się kupić rzeczy na sklepie w czasie promki, żenada.Paczki świąteczne dla dzieci pracowników? Nigdy w życiu...Takie pro pracownicze podejście... Dla mnie kpina, nawet w małych firmach takie rzeczy to standard.Duże oczekiwania, docenienie ciężkiej pracy...żadne lub uznanie ustne przekazane pokątnie przez RKS...

@Saloonowa

Jejku, ale chociaż od 1 stycznia zwiększyli Wam zarobki do tych 4.242 PLN brutto minimalnej? Bo jak czytam tutaj to byłabym skłonna uwierzyć, gdyby ktoś napisał, że została zeszłoroczna :/ I nie ma żadnych premii poza tą niemożliwą w praktyce do osiągnięcia? Z czego Wy żyjecie...

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie CDRL S.A. na stanowisko Specjalistka / Specjalista ds. Social Media? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
aluu

Coccodrillo Kozienice, nie polecam!

@aluu

Omijać to miejsce szerokim łukiem! Szefostwo zero szacunku do pracowników,wiecznie źle i non stop pretensje choćbyś stawał na głowie.Wyzyskiwacze!Umowa która miała być podpisana po 3 miesiącach, została podpisana po roku.Zabierane premie,pracowanie po godzinach za free.Można byłoby pisać bez końca!Generalnie szkoła przeżycia.Tracisz tam czas,nerwy i poczucie wartości!Ucieka stąd każdy gdzie (usunięte przez administratora) rośnie!Nie polecam jeśli ważne jest dla Ciebie zdrowie i spokój psychiczny. Wychodzą z założenia że będziesz tyrał poza swoje siły bo w Kozienicach pracy nie ma.Widzę że aż od tyłu lat nic się nie zmieniło.

Przez rok czasu pracowałeś bez umowy? Wow. Dużo nadgodzin trzeba wyrabiać? Można chociaż odebrać je jako dni wolne, skoro nie są wypłacane? Jak to jest?

I po tym roku bez umowy, na jak długo ją otrzymałeś? I oczywiście byłą to umowa o pracę, tak? Za co zabierane są premie? Jakie warunki trzeba spełniać, aby ją w ogóle dostać?

Zainteresowana

Czesc, czy ktoś może powiedzieć czy opłaca się prowadzić sklep Coccodrillo jako partner biznesy? Czy raczej sobie odpuścić? Ktoś może prowadzi sklep na takowej umowie i podzieli się opinią. Po komentarzach widzę, że ludzie pracujący w tej firmie nie są zadowoleni a jak jest w tym temacie?

Śmiech na sali
@Zainteresowana

Nie polecam, 11 tys na rękę,plus premię jeśli zrobisz podstawę dość wysoka. Po opłatach nie zostaje ci nic, a nawet jeśli to są to tak śmieszne pieniądze że zostaje ci mniej , dużo mniej niż bys była na etacie. No chyba że sama będziesz prowadzić ten sklep i będziesz pracować codziennie to owszem opłaca się.....mąż mi od razu odradził, nie za to pieniądze......

prawcowniczka

@prawcowniczka

A @Marzenka23 pisze, że nie ma premii. Czy to znaczy, że w e-commerce są takowe, a np. sprzedawcy stacjonarni nie mają tego? Ile wynosi taka przykładowa premia? Z podstawą da przynajmniej 4 tys. brutto?

Dżef B

Lala

Rozmowa kwalifikacyjna to jedna wielka porażka, pracuje w handlu już dość długo i jeszcze nie spotkałam z czymś takim by kierowniczka tak mnie zniechęciła do pracy w owym zakładzie , teksty typu u nas się nie siedzi albo czy boi się pani wchodzić na drabinę? Albo jak ustosunkowała bym się do konfliktów w pracy? Jak na logikę na pewno takie konflikty były bo mając taka kierowniczkę jest to po prostu nieuniknione . Rozmawiałam z panią 15 min i już wiedziałam że pani ma wymagania za najniższa krajowa?! Ludzie zejdźcie na ziemię,jak zapytałam o premie zaczęła się jąkać i nie widziała co powiedzieć. Odniosę się do tego że po prostu blkierowniczka nie umie zachęcić tylko No cóż;) jak dla mnie zle dobrany kierownik. ;) i praca sama w sobie za te pieniądze nie warta tego wszystkiego oczywiście oceniając to co mówiła kierowniczka bo po rozmowie z nią zrezygnowałam z dalszej współpracy czym było zaproszenie na sklep bym zobaczyła jak to wygląda.

@Lala

To zaproszenie na sklep miało być jednodniową pracą żeby się sprawdzić? Kierowniczka coś o tym mówiła? Minimalna za prace nawet w soboty? Czy grafik tak miał być ustawiony że praca tylko 5 dni w tygodniu?

Stonka

Jakie jest obecnie wynagrodzenie na stanowisku sprzedawcy? Po złożonym CV dostałam telefon i dowiedziałam się że będziemy o tym rozmawiać po dniu próbnym i mam przedstawić swoje oczekiwania. Przyznam, że pierwszy raz się z tym spotkałam.

SOM
@Stonka

Wszystko zależy od lokalu w którym gubi się wypłatę xd

@Stonka

Moje wynagrodzenie to najniższa krajowa, 2700 netto (pełen etat i umowa o pracę). Pracuje ponad rok i nie wydaje mi się aby miało się jakkolwiek zmienić.

Magda
@Kasia

Ja również zarabiam najniższa krajowa

@Magda

A co to miało znaczyć z tym „gubieniem wypłaty”, bo chyba tej części nie udało mi się zbytnio załapać? i co u was z premiami? Z ofercie którą wcześniej udało mi się znaleźć było napisane, że występuje ta uznaniowa.

Zawiedziona

Witam. Kiedy Coccodrillo było firmą godna polecenia, w dzisiejszych czasach jest jedna z wielu , które są na rynku. Jakoś produktów spadła, ceny wzrosły gdzie dziś klient najpierw patrzy na cenę a później na jakość. Oczywiście dla firmy to jakość wydaje się najważniejsza i to ona ma zachęcić nowych nabywców Coccodrillo. A może by tak jakość i cenę uwzględniać aby towar schodził ze sklepów? Gdzie te osoby, które umiały prowadzić i pomóc w rozwiązywaniu problemów? Dziś w firmie są przyjmowane młode po studiach osoby , które nie maja styczności ani ze sprzedażą ani z klientem , a mądrzejsze od samego Boga ( w przenośni) Szok jak na to patrzę i słucham. Jeśli chodzi o pracowników to pracujemy za śmieszne pieniądze bez możliwości wyrabiania premii, do tego ciągły nacisk na sprzedaż ,obsługę itd.. i co najważniejsze ? na ułożenie sklepu, VM . Pytam się czy klienta obchodzi jak jest powieszone , nie sądzę to ma się podobać i cena ma być dobra. Po latach pracy w tej firmie stwierdzam ze z mijającym czasem ta firma tez przemija, i uważam ze młode mamy nie będą kupować odzieży Coccodrillo po pierwsze cena po drugie te modele zaprojektowane przez projektanta to jakaś żenada. Kiedy Coccodrillo kojarzyło się z dobra marką i przystępną ceną , obecnie nie ma tego. Niech firma się zastanowi nad tym wszystkim a nie ciagle zmiany, zmiany itd… nie na tym polega to chyba Powodzenia życzę

Zawiedziona 1
@Zawiedziona

Zgodzę się z powyższym. To jest jak z memem o tym, gdy widzisz jak zatrudniają nowego pracownika i kierownik mówi że jak jest super ,fajna firma i super pieniądze a ty jako wieloletni pracownik obok stoisz i się śmiejesz,bo wiesz że to nie prawda. Na przełomie kilku lat bardzo się nasza firma zmieniła,niestety na gorsze. Było źle, zwolnili ludzi którzy trzymali tą firmę jako tako i jest jeszcze gorzej. Firma ma nas pracowników za nic i "ta jakoś " porównywalna do sieciowej...w sumie jesteśmy typowa sieciowka.....

Tej firmie brakuje tylko jednaj osoby ktora,by tą firmę postawiła na nogi pani E.M to była osoba na odpowiednim miejscu odkąd je nie ma firma idzie w dół

Realnie patrząc

Brakuje dobrych pomysłów i ciężkiej pracy a nie ciast i tortów

Marzenka23

Wynagrodzenie masakra ,brak premii, brak jakiegokolwiek socjalu, pensja nie adekwatna do wykonywanej pracy, nie polecam tego miejsca jeżeli chodzi o pracę

@Marzenka23

Zatrudniając się wiedziałaś o tym wszystkim? Że tylko podstawa wynagrodzenia i nawet żadnego benefitu? A umowa jaka? Chociaż w miarę stabilna?

Cześć, chciałbym do nich aplikować do centrali, a dokładnie na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Obsługi Platform Internetowych, znalazłem takie ogłoszenie na ich stronie. Wymagają znajomości niemieckiego, co prawda posługuje się nim swobodnie, ale jest szansa u nich podszkolić się z tego języka za pomocą kursów/szkoleń, dofinansowują może? Czy praca u nich jest wyłącznie stacjonarna, czy jest szansa na system hybrydowy?

Niestety nie masz ci liczyć na jakieś kursy czy dofinansowanie. Zaproponuja ci max 3800 brutto a oczekiwania jak na stanowisku kierownika. O pracy hybrydowej zapomnij

Paulina

To co w takim razie jest oprócz podstawowej pensji dla pracownikow? System benefitów jakiś macie? Albo spotkania integracyjne? No i finansowo, czy można liczyć na jakieś premie za dobrą pracę itp?

Zapytanie

Jak wygląda system premiowy w firmie chodzi o przekroczenie progu minimalnie wymaganego jakieś widełki od-do ewentualnie jeśli można to kwota. Zastanawia mnie to bardzo bo byłam na rozmowie ale pracodawca kwot nie chciał powiedzieć ???? jeśli praca na pół etatu i zlecenie to jak to wychodzi kwotowo? A jak jest z instrukcjami jest na to wyznaczony 1-2 dni czy jak przychodzi Neil to tego samego dnia trzeba to zrobić? Będę wdzięczna za odpowiedź

Była

Jedyny plus to klima na salonie,reszta brak słów. Robisz za 10 osób, towar, obsługa,dostawy,zwroty,przeceny,zalando, sprzedaż internetowa i vm,często kilka rzeczy jednocześnie. Wypłata to porażka, zatrudniają na pół etatu,a robisz na 3/4 bo brak ludzi. Premia na próbnym się nie należy, więc robisz utarg,po to żeby kierownik i jeden pracownik na cały etat mieli premię,tobie należy się guzik... Jak się dostanie pierwszy przelew też można się zdziwić,jest mniejszy niż być powinien. Nie polecam nikomu.

@Była

Dokładnie, robimy na ich premie a jak się nie podoba to piszą maile do regionalnych żeby nam je obcieły - wymyślą powód. Jedna drugą kryje, zazwyczaj znają się parę dobrych lat i tak sobie siedzą na ciepłych stołkach działając na szkodę peslonelu, sklepu i firmy.

Maryśka
@Była

Ale pracując te 3/4 etatu pomimo zatrudnienia na pół etatu otrzymuje się pensje za każdą przepracowaną godzinę, tak? Nie tylko za te pół etatu?

Czy CDRL S.A. organizuje staże dla studentów?

WRa

Nie polecam pracy w Gdańsku Auchan. Kierowniczka na 1 rzut ok, później zaczyna ciebie wykorzystywać, grafik ustawia pod siebie, stosuje swoje zasady których mają trzymać się pracownicy nie ona sama. Ogólnie na próbnym napewno nie dostaniesz premii, później może też nie bo kierowniczka napisze do regionalnej że jeszcze się uczysz, chociaż zostajesz sama na sklepie. Jest strasznie cięta na kasę, wszystko idzie do jej kieszeni. Nie umie zarządzać personelem, przez co działa na szkodę firmy, do tego nie chce jej się pracować co widać po grafiku. Jest rotacja pracowników przez (usunięte przez administratora).

@WRa

Też tam pracowałam i mam odmienne zdanie na temat atmosfery która tam panowała :) Niestety z przyczyn osobistych musiałam zrezygnować. Do pewnych aspektów pracy może bym się przyczepiła jak wszędzie, ale z ludźmi pracowało się dobrze.

Irka
@Ona

Pewnie dlatego że krótko tam pracowałaś nie poznałaś nie na ludziach

Coccodrillo sklepy dostałyście podwyżki w 2023?

@Ania

Podwyżki dostały nieliczne sklepy, większość sklepów wlasnych niestety idzie pod młotek. Albo będą dalej zamykać jak do tej pory ,albo odważni wezmą je na zasadzie umowy B2B. Nie wierzcie co mówi firma, już nie jedne dziewczyny wierzyły a teraz są bez pracy,bo sklep zamkniety. Także powodzenia.

@Ania

Takie podwyżki -200 złotych gdzie zostały zabrane procenty do premii :( Czyli wyszłyśmy mniej niż przed podwyżką Firma nie docenia osób takich jak my-sprzedawcy, jesteśmy na najniższym szczeblu tej piramidy, ale to my pracujemy na ich budżet. Najważniejsze że osoby pracujące w siedzibie firmy mają socjal a prezesi pamiętają o każdym święcie Wstyd, żeby dwóch najważniejszych Panów w firmie( nie będę pisać nazwisk każdy wie obligo chodzi ) , nawet nie złożyło mailowo życzeń na dzień kobiet swoim pracownicom w sklepach

Nika

Niestety w centrali też poobcinali premie taka sama sytuacja jak w sklepach. Poza tym w tej firmie nie ma socjalu dla pracowników biur.

Krzysztof

Pracownicy w sklepie nie mają żadnego socjalu? Nawet zniżki na asortyment w sklepie czy jest jakaś procentowa?

@Krzysztof

Tylko przez stronę internetową mają zniżki, socjalu też nie ma

kiki

Oceniam neutralnie, bo trafiłam na wspaniały zespół w salonie, dzięki któremu w ogóle przetrwałam w tej firmie... ale co do reszty to śmiech na sali. Biuro ma wszystkich w (usunięte przez administratora) nie wspominając o IT, które nie potrafi rozwiązać najprostszego problemu. Wypłaty marne i jeżeli nie jesteś robotem to nie licz na premię, bo w tej pracy musisz zmieniać VM CODZIENNIE, obsługiwać opryskliwych klientów, sprzątać każdy zakamarek bo jak regionalna wpadnie i zobaczy chociażby jeden paproszek na podłodze to ci się dostaje... do tego oczywiście musisz wyrabiać ponad normę, za co dostajesz nic nie wartą premię! a co do samych regionalnych to przydałoby się im wszystkim tam porządne szkolenie jak zarządzać personelem, bo to co one robią zahacza już o mobbing. Ciągłe obserwowanie pracowników na kamerach, brak ustalonych przerw na jakies jedzenie czy ogólny odpoczynek. Nawet jak nie masz co robić to musisz stać jak kołek i patrzeć w podłogę, bo usiąść nie możesz. Musisz naskakiwać na klientów, przez co bardzo często wychodzą oni oburzeni, że nawet nie mogą w spokoju zrobić zakupów, bo my się przyp********. Dress code to najlepiej eleganckie spodnie i koszula, a pamietajmy ze to jest SKLEP DZIECIĘCY. Wiele jeszcze tu wymieniać, ale nie bede denerwowac juz ani siebie ani innych. Polecam jedynie zmianę w biurze na kogoś, kto bedzie szanował pracowników tak samo jak my musimy szanowac klientów.

Honorata
@kiki

Długo już tam nie pracujesz? Napisałaś, że marne wypłaty? Ile netto tak wychodzi msc? A ta premia to co miesiąc?

Penelopa
@kiki

Oceniasz neutralnie? Jak to rozumieć? Czy współtworzysz pozycję firmy? Czy rozumiesz jakie oczekiwania należy spełniać, aby nasz klient wracał z zadowoleniem? Powinni wysłać cię do Hawany i zlecić opiekę nad dziećmi trudnymi i w ciężkiej sytuacji bytowej. To mogłoby okazać się skuteczną terapią na dolegliwości, które opisałaś powyżej, w swoim poście.

MonO⁠_⁠o
@Penelopa

Co za pycha. Logiczne, że pracującemu w firmie zależy na tym żeby firma dobrze zarabiała, bo ma pracę i chce zarabiać, żeby żyć i mieć też czas na to życie. Więc trzeba pomagać tym sprzedawcom i tworzyć dobrą atmosferę zamiast traktować ich jako zło konieczne.

Pracownica

Wg jakich kryteriów pozyskują regionalnych? bo mam wrażenie, że biorą tego, kto się nawinie... Szkoda gadać, traktują pracowników przedmiotowo, nie zdając sobie sprawę, że dzięki nim mają na chleb

Ines
@Pracownica

To jest duży problem. Regionalny powinien motywować i jednoczyć zespół. A mam wrażenie że jest odwrotnie. Ciężko się dogadać. Firma i praca jest bardzo fajna. Kierownik ok,zawsze można się dogadać .Zarobki też ok. Jedyny problem to regionalna która potrafi zepsuć nawet najlepszy dzień w pracy.

Jarosław
@Ines

Jak zepsuć? Za dużo wymaga? Jak często regionalna jest w firmie i kontroluje? Od niej zależą ewentualne premie czy od kierownika?

Ines
@Jarosław

Kierownik ustala i wypłaca premię. My bardzo się staramy,klienci nas bardzo lubią i z wzajemnością. Regio u nas jest różnie. Czasami 3,4 razy w miesiącu a czasami raz na miesiąc. Ale parokrotnie zdążyło się tak że był fajny dzień,dobry utarg praca zrobiona a ona przyjeżdża i już z fochem bo inny salon ją zdenerwował. I nie ma przepuść,choćby było idealnie to i tak coś znajdzie. Jak o coś dzwonisz to zawsze ma ton jakby każdy przeszkadzał. Jak coś robimy dobrze to nic nie powie ale jak coś nam nie wyjdzie to zaraz słyszymy my i opowiada też na innych salonach. To jest słabe i drmotywujace.

@Ines

Masz racje to demotywuje. Nikt nie może z nią pogadać żeby choć trochę zmieniła zachowanie? Myślisz że jakby ktoś z pracowników zwrócił uwagę to byłby gorzej i lepiej nie poruszać tego tematu?

Zostaw merytoryczną opinię o CDRL S.A. - Kościan

• Jak się pracuje w CDRL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy CDRL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CDRL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CDRL S.A.