Opinie o Gardenia Pieczarkarnie w Pszczyna

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gardenia Pieczarkarnie. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gardenia Pieczarkarnie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gardenia Pieczarkarnie w Pszczyna

Nicx

Sytuacja w firmie Gardenia jest stabilna, w obecnym czasie nie można narzekać na tego pracodawcę. Atmosfera w pracy jest dobra, firma sie rozwija i jest bardzo dużo pracy. Powinni zwiekszyć ilość etatów, bo sie rozrastają i wprowadzają nowe nowe produkty.

Łucja
@Nicx

Bo mnie przyjęli piątek a poniedziałek zwolnili bo powiedział pracodawca że się nie nadaje i jeszcze jedno podam ta firmie do sądu jak mnie potraktowali jeszcze nie chcą dać mi kolejnej szansy

Jak wygląda obecnie sytuacja w firmie? Tu jak czytałam, ktoś napisał kilka lat temu, ze firma ma stabilną sytuację. A teraz? Jak minęło trochę czasu, firma się rozwija i zatrudnia nowe osoby, czy raczej ogranicza zatrudnienia? I nie szukam pracy fizycznej przy pieczarkach, ale bardziej pytam o pracę biurową? A i nadal jest dobra atmosfera w firmie?

Nicx

Łucja Nowy wpis
@Nicx

Bożena

280 godzin i 12 na rękę? tak ktoś produkcji widzę, że kiedyś napisał... A teraz po dwóch latach to jakie tu stawki mają? Widziałam opinię, że zatrudniani są tu także obcokrajowcy czy pracownicy dogadują się ze sobą? Ile osób teraz pracuje tutaj przy produkcji to jakaś stała liczba czy może się rozwijają?

Niepolecam
@Bożena

Praca jako tako jest fajna. Tylko brygadzistki zwracają się po chamsku do pracowników. Jest tam taka jedna co potrafi się zwrócić do pracownika (usunięte przez administratora)" i inne piękne zwroty. Obcokrajowcy tam pracują. Szefostwo powinno zrobic porządek dokładny z kierownikami i brygadzistkami co o kulturze nie mają bladego pojęcia. Niestety w tej firmie sami nie wiedzą czego chcą. Raz ludzi przyjmują A za chwilę zwalniają bo nie ma chwilowo pracy, a kiedy znowu jest roboty od groma wydzwaniają po tych wcześniej zwolnionych Czy nie wrócą. Paranoja. Stawka najnizsza krajowa. I robota 12 dni pod rząd bez wolnego. Co drugi tydzień wolny weekend. Warunki jak w obozie. Nie polecam.

Ola
@Niepolecam

Witam , to praca nie jest na dwie zmiany ? Myślałam że od poniedziałku do piątku.

Bożena
@Ola

A gdzie można znaleźć tę informację, że od pon do pt skoro już Pani tak pisze? Zastanawiają mnie również te 12 dni z rzędu.. Praca tak w niedzielę? ktos potwierdzi?

Niepolecam Nowy wpis
@Bożena

Co drugi tydzień weekend wolny. W piątek się kończy druga zmiane i masz wolny weekend. W poniedziałek na rano i pracujesz 12 dni pod rząd (pierwsza zmiana od pon do nd. I od pon do pt druga zmiana)

Gabriela Nowy wpis
@Niepolecam

A powiesz jak ze świętami? Są pracujące? Zastanawiam mnie to, ponieważ piszecie, że pracujecie w niedziele. A czy poza tymi negatywnymi aspektami pojawiają się jakieś plusy we współpracy? Macie umowę o pracę?

Czy w Gardenia Pieczarkarnie zatrudniani są obcokrajowcy?

J

Tak.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Gardenia Pieczarkarnie spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Czy pracodawca Gardenia Pieczarkarnie organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nigdy

Nie ma czegoś takiego jak szkolenia w firmie Gardenia. Nikt nie będzie dokładał do (usunięte przez administratora) mają robić, szkolenia w opini właścicieli są zbyteczne, to niepotrzebny wydatek. Od szkoleń sa google ;)

Jolanta

Każdy zarabia tyle na ile warta jest jego praca. Dla mnie to dobra praca, nieźle można zarobić i ogólnie dobry pracodawca.

JOLANTA
@Jolanta

Kiepska praca kiepska płaca po 6 latach 2500 na rękę i od najniższej płacone praca w biurze i na telefonie po pracy to o czym tu gadka!

Czy zdarzają się nadgodziny w Gardenia Pieczarkarnie?

Pracownik Produkcji

Ach tam niema żadnych nadgodzin przepracujesz 280 godzin to dostaniesz x12zł na ręke

Witek

Witajcie wszyscy nie kupujcie od nich pieczarek najgorszy (usunięte przez administratora) jaki widziałem kupiłem te mini i wszystko wyrzucone szmaciarze nie oczyszcza A Ty jak kupisz to itak wywalisz wszystko masakra nie polecam tej firmy nikomu brak słów jakich ludzi tam mają kasę szef zarabia A w huba leci jak zorro w ostatnim odcinku MASAKRA

Pszczynanin
@Witek

To Fakt . Najgorsze ścierki a czego się spodziewać jak tylko kupić jak najtaniej przecież oni ani kilograma nie wyprodukowali

Jarek

@Witek Czyżby konkurencja zainspirowała do takich wpisów? To forum pracownicze ,więc jaki związek ma to z opinią o pracy?

ola1993

Masakryczne warunki dla pracy! Osoby z Ukrainy pracują po 12 godzin ,wracają do swoich "mieszkań" jeżeli to tak można nazwać, gdzie nie ma warunków do życia. Szkoda tych ludzi,za jakichś tam 10.50 zł pracują i mieszkają jak (usunięte przez administratora).

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Gardenia Pieczarkarnie? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Magazyn.

Tylko biuro ma wolne produkcja zamówienia kierowcy pracuja 24h swięta wekkendy itp.

Ciężka praca za grosze, brygadzistki są bezczelne nie miłe i jedyne co potrafią to krzyczec gdzie w normalnych warunkach za takie zachowanie bije się najzwyczajniej w pysk (polecam zasięgnąć jakiś rad dobrej kultury). Pracownicy podjadaja byłam nawet świadkiem jak jedna brygadzistka nie wspomnę która kradła. Pracownicy oblizują łyżki a później nakładają nimi farsz no skandal. Zostałam zwolniona z dnia na dzień bez poinformowania mnie o tym wcześniej z powodu braku pracy za co i tak jestem edzieczna.

Zbigniew

Domyślasz się z jakiego powodu mogłaś zostać zwolniona? Jeśli jest tak, jak mówisz, to atmosfera jest naprawdę nie do pozazdroszczenia. Wspomniałaś, że to "praca za grosze", tzn. masz tutaj na myśli najniższą krajową? Na jakim rodzaju umowy byłaś zatrudniona?

Syl

Prawda Prawda Prawda i tylko.Normalni w tych czasach tam nie pracują

Zofia
@Syl

Rozumiem, a jakieś pozapłacowe benefity Gardenia Pieczarkarnie zapewnia Wam? Jeżeli tak, to proszę Cię o konkretne informację, jakie one są. Jestem tego bardzo ciekawa, więc liczę, że podzielisz się z nami tym info.

syl
@Zofia

Benefity he he he. świątek weekendy nocki nadgodziny itp. Odp Firmy na benefity premie i inne nie stać, może jak 300godz. przerobisz to dostaniesz 3stówki

Bmw

Widać po parkingu władzy jak traktują ludzi tylko nowe BMW

el

Ktoś może coś powiedzieć o pracy biurowej ? jak się tam pracuje ? jaka płaca ?

oxg
@el

DRAMAT, KOSZMAR i tyle :)

rozmowa kwalifikacyjna to " kawa ' z szefostwem

Koszmar Wyzysk Mobbing i tyle.

Koszmar!!!

Filipek

@Życzliwa duszyczka Firma nie miałaby dobrych opinii gdyby nie była dobrym pracodawcą!!

Haha dobry pracodawca :p
@Filipek

A to kolega pracuje ze wie ze u nich tak dobrze ?

Życzliwa duszyczka

Powiem wam ze szkoda nerwow i czasu na ta firme :) ale niech sie kazdy przekona na wlasnej skórze ale ja bym nie polecala. Wyzysk wyzysk i jeszcze raz wyzysk a slowa dziekuje nie usłyszysz jak rok długi.

Jacek

Może na umowie jest wpisana wartość brutto a nie każdy czyta dokumenty?

Samarytanin

Jedyne słowo, które nasuwa mi się na usta aby opisać tą firmę to "wyzysk". Na umowie pieniądze takie a gdy przychodzi co do czego to dają DUŻO mniej. Ukraińcy jak i te panie co tam pracują naprawdę muszą mieć nie równo pod sufitem żeby się na takie coś godzić.

Dawid

Jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego o firmie.

Dramat ! Biznesmeni nawet swoje żony traktują jak darmową siłę roboczą. Stara też wobec nich stosuję tresurę. Co mądrzejsze uciekły.

Zostaw merytoryczną opinię o Gardenia Pieczarkarnie - Pszczyna

Gardenia Pieczarkarnie
1.9/5 Na podstawie 23 ocen.
  • ul. Polne Domy 90
    43-200 Pszczyna