Opinie o Jagła Nieruchomości w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Jagła Nieruchomości. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Jagła Nieruchomości o rekrutacji.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jagła Nieruchomości w Bydgoszcz

Grażyna

Hej, na stronie firmy wisi oferta na doradcę ds nieruchomosci. Ktoś może mi podpowiedzieć czy warto aplikować pod względem zarobkow? Czytałam tam że firma oferuje mozliwości rozwoju i super by było gdyby ktoś rozwinął ten temat, bo na tym w dużej mierze mi zalezy. Z góry dziękuję za informacje :)

Rivers
@Grażyna

Podstawy nie ma jest tylko prowizja od sprzedazy laptop komorka tyle ile zarobisz minus koszty firmy ..

Firma na swojej stronie ofertę pracy, szukają tam na stanowisko DORADCA/POŚREDNIK DS. NIERUCHOMOŚCI. Taka osoba ma za obowiązek pozyskiwanie ofert sprzedaży i wynajmu. Czyli jak to trzeba robić w firmie? Szukać ogłoszeń prywatny i pozyskiwać tych ludzi do firmy? Czy firma ma jakąś swoją bazę ludzi??

@Vigor

W opinii wyżej chyba nie chodziło o to, że firma ma zwracać koszta za prowadzenie swojej działalności ale o to czy one się zwracają, czyli tak w skrócie ile przeciętnie miesięczne się zarabia? Może wiesz?

Megi

Dzień dobry Z pośrednictwa tego biura korzystałam stosunkowo nie dawno . Prezentację robiła Pani Kasia Malinowska która moim zdaniem jest profesjonalistką. Pokazała mi kilka mieszkań i chociaż nie doszło do transakcji ponieważ zbiegiem okoliczności zakupiłam zupełnie co innego aniżeli pierwotnie zakładałam ... to kontakt z Panią Kasią wspominam do dnia dzisiejszego. W przyszłości jeżeli będę potrzebowała pośrednika to za pewne będzie to Pani Kasia...pozdrawiam Małgorzata

Nadal szukają pośredników nieruchomości. Wiem że na własnej działalności ale interesuje mnie jakie zwykle są zarobki. Jest podstawa plus prowizje czy tylko procent od sprzedanych i wynajętych mieszkań. Z 15% od każdej transakcji da radę wyciągnąć?

Rivers Nowy wpis
@Andrzej

Do Moderatora Nowy wpis
@Andrzej

Skoro ktoś ma własną działalność, to sam ponosi wszystkie koszty. Co za bezmyślny post. Zmienić moderatora Goworka. Co do prowizji, to nie żadne 15 %, tylko tak jak wszędzie 50/50.

Hela Nowy wpis
@Do Moderatora

Ok, ja jestem w tym zielona w pracy pośrednika nieruchomości, to dobrze, że ktoś o tym napisał. A czy jak to własna działalność, to nie trzeba pracować z biura, tylko można 100% zdalnie pracować?

@Grażyna

Dzialalnosc gospodarcza jak.wiekszosc pracownikow. Zarobisz tyle wypracujesz

@Memo

Rozumiem. A jakieś minimum do wyrobienia jest czy nie? Na ile czasu w ogóle kontrakty podpisują?

@Grażyna

Zalezy jak chcesz zarabiac i ile reszta to.kwestia do.uzgodnienia.. jesteś na własnym rachunku więc. Wiadomo że jakiś target masz ale ty masz czuć spokój finansowy.

Agata
@Memo

Faktycznie już na początku można tyle zarobić żeby czuć ten spokój? Jest jakieś wdrożenie? Można przy kimś się nauczyć?

Kolega
@Agata

Cały zespół agentów jest bardzo pomocny, jeździsz na prezentacje z innymi, uczysz się.

Hanna
@Kolega

Rozumiem, ale jeśli to działalność gospodarcza, to technicznie inna odpowiedzialność niż na umowie pracowniczej, nie jest tak? Chciałabym wiedzieć, jak wygląda szerzej ta kwestia. Są jakieś kary przewidziane?

Rivers Nowy wpis

Grażyna i Grzegorz E.

Dziękujemy Panu Markowi Tomaszewskiemu z Biura Nieruchomości Jagła za profesjonalizm. Od początku do końca dopilnował wszystkich szczegółów zakupu nieruchomości. Sympatyczny i konkretny gość ???? Polecamy!!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czy Jagła Nieruchomości oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Jagła Nieruchomości? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

Praca agenta nieruchomości polega na samodzielnym szukaniu na portalach głoszeniowych Klientów zainteresowanych sprzedażą i kupnem nieruchomości. Ogłaszanie i promowanie ofert przeznaczonych do sprzedaży, umawianie Stron na oględziny, pomoc w załatwieniu potrzebnych dokumentów do aktu notarialnego. Itp, itd.

Kalina

Skoro praca polega na samodzielnym poszukiwaniu Klientów, to czy jest szansa pracować zdalnie? :-) Poza tym, jak z wynagrodzeniem? Otrzymuje się podstawę plus prowizję od sprzedaży? Czy jak to wygląda jeśli chodzi o zarobek? :-) Mam zamiar wysłać swoją aplikację. :-)

Vigor
@Kalina

Działalność gospodarcza . Lub staż bez podstawy .. tylko tyle ile zarobisz to dostaniesz..

@Vigor

Hejka, a dla kogo jest staż? Czy to są osoby bez doświadczenia, czy to tylko nazwa stanowiska, aby praca jak na normalnym etacie? Jest tu jakiś limit, ile czasu taki staż maksymalnie może trwać?

Stażysta

Staż z Urzędu Pracy jest do 6 miesięcy z możliwością zatrudnienia. W tym czasie poznajesz tajniki zawodu pośrednika.

@Stażysta

Co po stażu, jeśli mogę wiedzieć? Przejście na własną działalność? I czy koszty jej prowadzenia się zwracają? No chyba, że firma w nich partycypuje, dając choćby do dyspozycji samochód służbowy?

Vigor

Wchodzisz na swoja dzialalność gospodarcza tyle ile zarobisz to. Twoje minus koszta firmy .. firma ci nie zwraca za nic ...

@Vigor

To jak duże są zarobki przy takim systemie pracy? A raczej powinienem zapytać, jak duże te prowizje i ile transakcji udaje się w miesiącu zamknąć?

K.E

Polecam Pana Marka Tomaszewskiego! Bardzo rzeczowy, konkretny i uśmiechnięty doradca, dzięki któremu zakup nieruchomości odbył się bez problemu.

Maciej

Podziękowania za profesjonalną obsługę dla Pana Mateusza Kosiedowskiego z Jagła Nieruchomości. Jak na młodego doradcę rynku nieruchomości Pan Mateusz wykazał się fachowością i ogromnym zaangażowaniem.Brawo i powodzenia w dalszej pracy.

Klient
@Maciej

Sympatyczny mlody narybek w dobrej Firmie. Byłem zadowolony z obsługi.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Jagła Nieruchomości?

MariuszG.

Polecam firmę.Pełen profesjonalizm Pana Marka Tomaszewskiego.Dziękuje za współpracę.

Magdalena

Wpadłam na ogłoszenie Doradca/Pośrednik ds. Nieruchomości. Firma oferuje telefon, laptop, samochód służbowy. Z tego co rozumiem wynagrodzenie składa się z samej prowizji. Orientuje się ktoś w widełkach zarobkowych dla tego stanowiska? Atmosfera pracy jest ok? Można liczyć na wsparcie merytoryczne tak jak zawarte jest w ogłoszeniu?

Megi

Czy pracodawca Jagła Nieruchomości motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Pracowniczka

Auto firmowe, premie za dobre wyniki.

@Pracowniczka

Co z paliwem? Tankują czy z własnej kieszeni?

Jaaaaa

@Aleksandra

Kupisz to masz.

@Pracowniczka

no to to tak, ale co z rozliczeniem, bo to o to mi chodziło. Nie ma nawet na co liczyć? Przy bieżących cenach paliw po prostu mnie to zastanawia.... to inaczej, jest coś co współfinansują może?

Memo

Motywacja jest taka że zarobisz jak sprzedaż nieruchomości lub na działalności. Paliwo itp koszty pokrywasz sama. Bez podstawy itp

@Memo

Czyli co do zasady jest tak, jak we wszystkich biurach nieruchomości w Polsce. Prowizja za sprzedaż nieruchomości, a nie za samą chęć sprzedaży ...

@Pośrednik

Dokładnie tak sprzedasz to ci zapłacą z tym nigdy nie było problemu wszystko o czasie. Ale musisz wykonać pracę za darmo ci nic nie dadzą poza telefonem czy laptopem i wizytówkami. Auto jest ale paliwo wlewasz sam/a.

@Memo

Rozumiem Koleżanko, że własne biurko i krzesło masz, to co narzekasz ? Herbata, kawa, woda do picia za darmo pewnie też jest. Wszędzie jest tak samo, pracowałem już w kilku biurach, bo zmieniałem adres zamieszkania. Z drugiej strony, jak to mówią ,, Salomon i z pustego nie naleje,,. Taka specyfika pracy pośrednika, masz pieniążki dopiero wtedy jak Klient zapłaci, o ile Ciebie nie (usunięte przez administratora).

Hanna
@Memo

Zaczekaj, to tam jest jakaś podstawa na umowie czy wynagrodzenie czysto prowizyjne? Powiedz coś więcej, jak możesz, bo próbuję ustalić, czy to się w ogóle opłaca. I ogólnie umowa o pracę czy zlecenie?

@Hanna

Działalność lub zlecenie bez podstawy ..sama prowizja

@Memo

Czyli tak samo w każdym biurze nieruchomości w Polsce. Z drugiej strony, z czego ma Szefostwo coś dać, skoro Pracownik NIE przynosi pieniędzy do Firmy, a może jeszcze coś kombinuje na boku ..., a często niestety tak bywa. Tak więc nie narzekaj, a jeśli masz ochotę to życzę powodzenia i otwórz własne biuro nieruchomości. Oczywiście z podstawą dla Twoich pracowników minimum 5 000 zł, niezależnie od tego, czy przyniosą chociaż jakąkolwiek prowizję do Twojego biura.

Kazimierz
@Memo

A jak ze szkoleniami? No i jakie pieniądze, przy takich zasadach umowy i płacenia, może zarobić ktoś, kto dopiero rozpoczyna w branży obrotu nieruchomościami?

@Kazimierz

Zarobki sa tak samo jak u innych. Masz zlecenie lub działalność swoją.. plus masz auto które tankujesz za swoje ,telefon,laptop ,wizytówki, dostep do bazy.. zarobisz tyle ile przyniesiesz.. bez podstawy

@Kazimierz

Szkolenia są, z tym nie ma problemu. Ktoś kto zaczyna w branży nieruchomości, to na dzień dzisiejszy lepiej niech poszuka sobie pracy stałej. Wysoka inflacja, problem z uzyskaniem kredytu, taka jest niestety szara rzeczywistość.

Katka

Mam jako klient biura nieruchomości Jagła bardzo pozytywne doświadczenia we współpracy. Pan Bartosz Jagła jako doradca spełnił wszelkie oczekiwania. Uważam serwis za profesjonalny i uczciwy. Polecam

ricard094

Polecam serdecznie usługi! Najwyższy poziom kontaktu z klientem, bardzo profesjonalne podejście a zarazem pełne zrozumienia. Polecam serdecznie Panią Kasię, wszystko top! Ryszard :)

D.R.S>

Pan Marek Tomaszewski pomagał przy nabyciu nieruchomości. Wszystko odbyło się szybko i sprawnie . Przy całej operacji Pan Marek był bardzo zaangażowany i bardzo pomocny . Agent godny polecenia. Dziękuję za udaną transakcję.

@D.R.S>

A jak oceniasz wysokość prowizji? Jest w porządku w porównaniu do konkurencji?

Kupujący

Jest OK

@Kupujący

A to jakie właściwie prowizje są u konkurencji w takim razie?

@Aleksandra

drogo

@ja

czyli tu jest tanio w takim razie? to jak to się odbija na waszych zarobkach. o konkurencji więcej zgarnę?

Jadwiga klient

Z usług Biura korzystałam dwukrotnie i szczerze mówiąc tylko ze względu na zatrudnioną tam P. Katarzynę Malinowską.Jest to osoba łącząca najwyższej próby profesjonalizm z niezwykle ciepłym , niemal ''matczynym" stosunkiem do klienta.Korzystając z Jej pomocy czułam się "zaopiekowana" w 100% .Nie ukrywam, że darzę P.Kasię tak wielkim zaufaniem , że planując niebawem sprzedaż mieszkania nie zwrócę się w tej sprawie do żadnego innego agenta w Bydgoszczy .Firma to ludzie , którzy w niej pracują a dla mnie Jagła Nieruchomości to pani Katarzyna Malinowska .Polecam w 100 % .

@Jadwiga klient

Ok

@Jadwiga klient

Jest dobra

Zadowolony klient

P. Malinowska z Jagly bardzo mi pomogla w czasie sprzedazy nieruchomosci. Pierwszy raz spotkalam sie z taka serdecznoscia, goraco polecam!

@Zadowolony klient

Jaki % od transakcji pobiera? To duża część?

@Zadowolony klient

Brawo

Ok

Czym w Jagła Nieruchomości zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Premie miesięczne i roczne oraz imprezy i wyjazdy firmowe.

Pracowniczka

Zgadzam się w 100 %, porządna Firma.

OK

Mirosław

Ile te premie wynoszą i od czego zależy ich przyznanie? Ciężko je dostać?

@Mirosław

Premie są motywacyjne za dobra pracę. A ile to już tajemnica Firmy.

Beata

To zdradź chociaż czy jesteś usatysfakcjonowany z takiej premii? Czy może biorąc pod uwagę wykonywana pracę to powinno być coś więcej? :D

@Beata

Są zadawalające, adekwatne do pracy.

Aleksandra

A w jaki sposób tu jest oceniane, że praca wykonywana przez kogoś jest dobra? Są jakieś konkretne przeliczniki i statystyki czy jakoś indywidualnie się do tego podchodzi?

Opinia

Pan Marek Tomaszewski w sposób rzetelny z wielkim zaangażowaniem poprowadził proces sprzedaży mieszkania. Polecamy serdecznie pana Marka Tomaszewskiego z biura NIERUCHOMOŚCI JAGŁA.

Hania

Szczerze polecam agencje w szczególności pana Marka Tomaszewskiego. Nieruchomość udało się sprzedać w dosłownie kilka dni. Wszystkie formalności , zaświadczenia i inną dokumentację potrzebna do sprzedaży zorganizował Pan Marek. Profesjonalizm połączony z sympatycznym kontaktem sprawia, że każdy korzystający z usług powinien być zadowolony.

Ewa Nowicka

Miałam okazje współpracować z pośredniczką Panią Justyną Antoniak Zoń. Bardzo polecam za profesjonalizm, ekspresowe działanie i wiedzę. Panią Justynę cechuje wysoka kultura osobista. Stały i miły kontakt. Pozdrawiam serdecznie

Zostaw merytoryczną opinię o Jagła Nieruchomości - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Jagła Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy Jagła Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jagła Nieruchomości?

Jagła Nieruchomości
3.9/5 Na podstawie 48 ocen.
  • ul.Lelewela 31
    85-652 Bydgoszcz