Opinie o InterMarche w Bytom Zabrzańska 31

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy InterMarche. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w InterMarche o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterMarche w Bytom Zabrzańska 31

Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Na jakie wsparcie w InterMarche mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

koleżanka

goła i najniższa pensja

W Grajewie jest super prezes, Nowy wpis
@koleżanka

W Grajewie jest super prezes, dobre zarobki jak na Grajewo i obecnie super kierowniczka sklepu Pai Ewelinka ,odpowiedzialna ,pomocna i sprawiedliwa. Nie można uogólniać wszystkich sklepów Internetowyche bo to zależy od prezesa.Ryba psuje się od głowy. Pozdrawiam

Zuzanna Nowy wpis

Jak tam, nadal najniższa krajowa? Potrzebuję nowej pracy, ale nie aż tak żeby za taką kasę iść. Niestety w ogłoszeniu w necie dla kasjera sprzedawcy nie ma info o pensji. W sumie w ogóle mało co tam piszą, jedynie że umowa o pracę jest. To stanowisko obejmuje tylko siedzenie na kasie czy też inne prace, rozkladanie towaru itp.?

Inez

Jak można tak oczerniać publicznie inne osoby. To jest brak wychowania. Ludzie mają poważniejsze problemy a nie zajmować się takim segestiami kto jak pracuje kto jak ubiera się do pracy. Praca na stoisku jest jest lekką pracå to nie jest tylko stanie za ladã i uśmiechanie się do klientów wręcz przeciwnie. Zastanówcie się co wy piszecie i ci z tego macie? Pozdrawiam.

Romek
@Inez

Zajmijcie się ludzie innymi sprawami a nie takimi bzdurami. Pozdrawiam dzieł mięsny w Czarnkowie i sympatyczną panią KIEROWNIK. Polecam.

Magda
@Romek

No z tym wpisem to się nie zgodzę co do sympatycznej no na taką wcale nie wygląda. Jest nie przyjemna i wulgarna co byłam świadkiem na cukierni. Ten jej odstraszający wizerunek mówi sam przed się. To ma być kompetentna kierowniczka oj nie życzę takiej kierowniczki nikomu. Nie polecam nikomu . Nie pozdrawiam.

Bożena
@Magda

Dzień dobry. Mieszkam na przeciw marketu i powiem że w tym markecie to pracownicy pracują tylko do 21,40 a zamykają o 22,00 . Idąc na zakupy o 21,40 tak jak wczoraj to wszystkie rolety w lodówkach są już pozamykane nie można już nic kupić a o 21,50 już pracownice stoją przed drzwiami i czekają na 22,00 gdzie tu jest pracodawca? Jak tak można traktować klientów. Proszę się za to wziąść bo market przez to traci klientów. Nie polecam.

@Bożena

To nie tylko wczoraj tak było że lodówki są pozasłaniane. Codziennie tak jest kończę pracę o 21,30 i szybko lecę do marketu i na szybkiego robię zakupy to te panie mierzą mnie jak złodzieja a ja chcę tylko zrobić zakupy. Wszystko jest już podpuszczane muszę podnosić rolety i sięgać jogurt czy mleko. Nie polecam gdzie tu jest kierownik???.....

Darek
@Inez

Ludzie ogarnięcie się w końcu. Co wy z tego macie satyskwcje jakoś Nie mogę tego pojąć po co to robicie? Darujcie sobie te komentarze.

wiola
@Inez

Najlepiej nic, nie pisać,niech cały czas nas okradają na promocjach,tak im ciężko bo brakuje im do trzeciej pensji,bo już 2mają z okradania klientów przy kazdej promocji towarów.Każdy kasjer w intermarchre w Białogardzie to złodziej,są tak wyszkoleni przez panią kierowniczkę ,że nawet przy zwrocie róznicy okradają klienta

Magazyn

Pod dywan

Była pracownica Lena Nowy wpis
@Andrzej

Trzeba robić zakupy rano przed pracą

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie InterMarche, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy LAKIERNIK
Reich-Ck Sp. z o.o.

Czy w firmie InterMarche są regularne szkolenia pracownicze?

Była pracownica Lena

Brak szkoleń .

Izabela
@Była pracownica Lena

Nawet nie ma nic dla nowych pracowników?

Jak w InterMarche wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Była pracownica Lena

Wyższe stanowiska są już obsadzone , to prezes z rodziną .

Witam chciałabym zgłosić iż nie polecam intereMarche w Chojnie w zachodniopomorskim. Pewna blondynka która mieszka w Granicznej stoi na stanowisku mięsnym jest nie uprzejma i bardzo wulgarna Zawsze obsługuje klientów z fochem.

Nicola

Macie jakiś specjalny strój wymagany do pracy?

koleżanka
@Nicola

Jak się upomnisz to dostaniesz .

Piotrek

Widzę,że tylko opinie są ze stoiska mięsnego a gdzie tu wpisy z działu na przeciw piekarni. Owoce zgnite, warzywa zgnite, kwiaty zwiędłe czy tego klienci nie widzą????? Ta odpryskiwa kobieta przy tym stoisku nie nadaje się do pracy. Pyskuje i brzęczy coś pod nosem. Ma jakieś obiekcjē że klient jej zwróci uwagę że coś jest stare! Nie polecam tej starszej pani przy tym stoisku. Siedzi na piekarni i prowadzi dyskusje a na stoisku pustki.

Hania
@Piotrek

Z tym to i ja też się zgodzę. Siedzi na piekarni i tylko słychać chichy śmiechy do czego to jest podobne.Za co szef jej płaci???? Nie dba o warzywa owoce cały czas przesiaduje na piekarni lepiej tam pasowałaby już na tych warzywach. Nie pozdrawiam tej kobiety . Gdzie tu jest szef???? I przez to traci klientów. Nie polecam tego marketu Intermarche w Czarnkowie będzie trzeba omijać szerokim łukiem z daleka.

xxxx
@Hania

Nie zgodzę się z tymi opiniami jeśli jest stała obsługa tego działu, jeżeli jej nie ma to fakt tak się zdarza.

***
@xxxx

Fakt jest faktem samo mówi zdarza się że tak jest. Nie polecam tego marketu Intermarche. Faktycznie tak jest jak napisano w opiniach.

Klient
@***

Pracownicy niemili robia lasle stoja plotkuja pala przed sklepem potem ciasto podaje taka kobitka no coz widocznie jaka placa taka praca

Aneta

Na forum jest sporo opinii z perspektywy klienta. Nie są one jednak przychylne. Czy ktoś z obecnych na forum jest pracownikiem InterMarche i chciałby się wypowiedzieć na temat atmosfery w firmie? Może opinie osób pracujących w tym sklepie będą odmienne niż klientów. Przydatną informacją byłaby odpowiedź na pytanie: czy InterMarche prowadzi obecnie rekrutację? Zachęcam do aktywności pracowników.

Aneta

Ktoś z Was posiada informacje na temat bieżącej sytuacji w tej InterMarche oraz jej ofert pracy? Czy przyszli pracownicy mogą liczyć na benefity pozapłacowe? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami, na pewno wiele osób z tego skorzysta.

Klient niezadowolony

Co do Intermarche w Czarnkowie to faktycznie tak jest. Iść na zakupy o 21,40 to już nie ma sensu. Wszystko jest już po zasłaniane. Ochrona kręci nosem że jeszcze o tej godzinie robi się zakupy. Personel tego marketu o 21,50stoi już przebrany i czeka na zamknięcie. A sklep jest do 22,00 więc klient ma całkowite prawo na zrobienie zakupów. Proszę tym się zająć bo jak można tak traktować klientów. Złoże skargę.

Ada
@Klient niezadowolony

Też jestem tego zdania. Złożyć skargę. Jestem za tym.

Bodziu
@Klient niezadowolony

Też byłem dziś klientem na mięsnym obsługiwała mnie niską pani w okularach to już nie to co inne pracownice rusza się powoli i ciężko z nią się rozmawia bardzo cichutko odpowiada na zadane jej pytanie. Połowy nie dosłyszałem więc i też połowy nie kupiłem. NIE polecam tej sprzedawczyni. Nie zadowolony jestem z tej obsługi.

Beata.
@Bodziu

Zgodzę się z tą opinią ta kobieta pracuje tam za jakąś Karę tak jak ktoś już napisał. Ruchy to ma nie zbyt szybkie jak ślimak a nie żółw. Nie miła i zalewająca pracę. Chodzi z kąta w kąt i spogląda z pod tych okularów czy ktoś zwraca na nią uwagę i czy musi podejsc do klienta.. Zawsze byłam obsłużona miło i przyjemnie tą sprzedawczynie będę omijac z daleka. Klient ma prawo wyboru więc będę stała i czekała na miło obsługę.

@Beata.

Też nie przepadam za tą panią z grilla. Jest bardzo nie miła. Na sam wygląd już widać że ma swoje plusy i minusy. Stoi i posypuję mięso i nic do około nie widzi. Człowiek może stać i stać a ona dalej posypuję mięso. Nie polecam. Pani Grilla

Alina
@Ada

Też jestem za złożeniem skargi. Nie polecam

klient

Jestem stałym klientem Intermarche W Czarnkowie, ale co mnie dziś tam spotkało to jest bezczelność. Będę ten dział grilla już ominął z daleka. Podeszłem do stanowiska Grilla stała tam przemiła I uśmiechnięta Pani jak pamiętam to Jola czy Viola poinformowała mnie ze zaraz mnie obsłuży tylko dołoży mięsko podajze żeberka. Jak Panu się spieszy to poproszę koleżankę.Czekałem parę sekund z ta świadomością ze mnie właśnie ta urocza Pani mnie obsłuży. Mógłbym czekać i czekać miałem dość dużo czasu. Jola czy Viola milutko zawołała szczupłą żenującą jak później zobaczyłem z ciekawości jak ma ta bezczelna dziewucha na imię Panią Iwonę żeby mnie obsluzyla a ta bezczelna oznajmiła ze złością i pogardą z daleka nie mogę teraz obsłużyć bo była zajęta niby czym stała i nie obslugiwala nikogo. Jaki to jest szacunek dla klienta. Zwolnił bym taką dziewuche psuje tam tylko wizerunek personelu swoją pogardą i braku zainteresowania klientem. Pani Jola przeprosiła mnie za ta dziewuche i przemilo mnie obsluzyla. Gorąco polecam zawsze miłą i uśmiechnięta P.Jole czy Viole. To jest podejście do klienta. Pozdrawiam ją. Co do tej szczupłej Pani na sam widok to już czuje nie smak w ustach.

Paulina
@klient

Ja tez nie uwielbiam tej ekspedientki. Pracuje tam widocznie albo z przymusu albo z konieczności. Jak można tak traktować klientów. Nie polecam tej ekspedientki. Porażka totalna. Całkowity brak jakiegokolwiek doświadczenia i zaangażowania ze strony tej ekspedientki. Też nie polecam tej Pani Iwony. Żenada.

Barbara
@klient

Nie jest Pan pierwszym i nie ostatnim takim klientem. Obsługa tam jest nie doświadczona szczupłej budowy sprzedawczyni nie mogę polecić. Nie potrafi godnie zająć się klientem zajmuje się blakaniem po tym dziale. Też nie polecam.

Jakub
@klient

Ja tylko i wyłącznie idę w takich godzinach w których można być miło obsluzonym przez doświadczony i starszy personel. Jest ich tam tyle że można sobie wybrać którą Pani ma cie obsłużyć. Pozdrawiam ten dział.

agnes
@klient

Oj Ty biedny kliencie ...brak słów

Kolega
@agnes

Te (usunięte przez administratora) sa beznadziejne

@Jakub

Ja przez ostatni czas tylko i wyłącznie jestem obsługiwany ns mięsnym przez samą kierowniczkę. Miło i sympatycznie robi się u niej zakupy. Polecam.

@klient

Miło idzie się do takiego marketu gdzie widzi się miłe dziewczyny tam pracujące. O.Beatka na piekarni jest cudowną osobą miła obsługa klient zadowolony. Chodzi na jednej nodze wszystko robi w biegu. Podziwiam tą kobietę. Co do tej drugiej pani w kasztanowych włosach to nie mam i niej dobrego zdania jest bardzo powolna nie ogarnięta i nie potrafi doradzić. Nie polecam tej nie zadowolonej z życia mlodej kobiety. Pozdrawiam panią Beatkē.

@Maciek

Ja sam sobie wybieram kto mnie obsłuży. Zawsze podchodzę do p. Emilki jest taka skromna i sptelnaå dziewczynã Bardzo milusko obsłuży swoim urokiem i tym spojrzeniem umie przyciągną klienta. Pozdrawiam panią Emilkē dziś jej nie spotkałem na ladã może będę miał większe szczęście jutro.

@Maciek

Rzeczywiście jest suplelna i bardzo i to bardzo spokojna. Stara się jak widac chodź widzę że cały czas się uczy dużo jeszcze jej braknie do tych starszych pracownic ale człowiek przez całe życie się uczy i zdobywa wiedzę i doświadczenie. Pozdrawiam.

Bodzio
@klient

Podziwiam tez tą panią kierownik tego działu mięsnego ale i też jej personel który ma pod sobą. Napiszę to co myślę o tych waszych opiniach. Dział bardzo czysty, przemiła obsługa towar zawsze świeży. Dziewczyny przemiłe uśmiech od ucha do ucha a przeważnie u p.Wioli i p.Marzenki jak one są na zmianie to jak podchodzę do tego działu mięsnego to zapominam co miałem kupić. Teraz już chodzę z kartą żeby wszystko kupić. Pozdrawiam bardzo miło te kobiety są doświadczone i bardzo bardzo doświadczone zawsze sane od siebie doradzą wiedzą co polecić. Pozdrawiam i jeszcze raz pozdrawiam te pracownice.

Sebastian
@Adam

Jest w dobrych rękach tam pracujå doswiadczone dziewczyny od których się dużo nauczy. Pozdrawiam cały mięsny.

Magik
@Maciek

Polecam gorąco panią kierownik bardzo dobrze że jest tam na tym mięsnym bo te nowe pracownice to Wielka porażka. Polecam gorąco panią kierownik.

Daria
@Bodzio

Co do tej opinii to się zgodzę. Dziewczyny normalne ,pracowite i znają się na towarze. To zasługa kierowniczku to od niej się uczą. Nie co te nowe pracownice w głowie pustka. Polecam dziewczyny z mięsnego i kierowniczkę od której wszyscy biorą przykład. Pozdrawiam.

Mirek
@Maciek

Koniecznie jutro po pracy wdepne na ten mięsny zobaczyć tą panią kierownik działu mięsnego. Zobaczę czy tez będę miała satyskwcje być obsłużony przez samą kierowniczkę. I napiszę opinię.

Janek
@Mirek

Ja też podjadę z ciekawości zobaczyć czy ta kierowniczka zrobi na mnie jakieś wrażenie. I zostawię opinię. Pozdrawiam.

Dorota

Czytam te wszystkie opinie i jestem takiego zdania. Dziewczyny z tego mięsnego pracują tam bardzo długo i mają ciężko. Dlaczego takie opinie tu piszecie. Tak się nie robi one tak się starają. Nie pozdrawiam tych osób co to piszą.

Inez

Nie polecam obsługi z mięsnego. Nie chodzi tu o wszystkie. Głównie o te nowe panie oraz panią Honoratke i kierowniczkę, która nie jedno krotnie drze się na swoje pracownice. Panie z mięsnego które pracują od początku są bardzo miłe i potrafią doradzić. Pani Honoratka z grilla to gdy widzi klienta to ucieka na zaplecze. A pani kierownik przychodzi tylko na pierdy.

Marek.
@Inez

Ta kobieta Honorata tam wcale nie pasuje chodzi jak bomba nie ma to jak p.krownik... Zawsze uśmiechem witam klientów. Pozdrawiam panią KIEROWNIK...

Magda.

Inez... Masz rację to szczera prawda tak jest z tą Honoratã jest za ladã a za chwilę już jej nie ma. Jak nie stoi tyłem do klienta i posypuję mięso to wykłada surówki i nie obsłuży wcale klienta. Czy tego nie widzi kierowniczka ??? Będzie czeba napisać pisemną skargę do samego prezesa niech on to weźmie w swoje ręce. Tak dalej być nie może. Jestem pewna że ta osoba poniesie konsekwencje.

Maciej

Jestem stałym klientem Intermarche w Czarnkowie i obserwuje te pracownice jak one mają tam ciężko a szczególnie na stoisku mięsnym. Przed jakimkolwiek święte jest im tam bardzo ciężko i pomaga im sama doswiadczona i bardzo miła kierowniczka. Podziwiam tą kobietę jest reklamą tego działu. Więcej takich serdecznych ludzi powinno być jaką jest ona. Mila uśmiechnięta . Bardzo polecam ten dział mięsny. Pozdrawiam.

Klient
@Maciej

Pani jak mniemam kierownik ktora jest codziennie w bluzie i dresowych spodnich nie raz krzyczala na personel. Jako klient jestem zniesmaczony sama postawa tej pani. Taka osoba nie nadaje sie do pracy z ludzmi. Dziwie sie ze sam pracodawca toleruje takie wystepki. Utrzymanie działu jest kwintesencją pracy pan które są bardzo miłe i pracowite a nie kierowniczki która jest zadąsana i nie reprezentatywna.

Beata
@Klient

Co do tej opinii to się zgadzam. Kierowniczka chodzi po mięsnym w dresach. Jak tak można ubierać się do pracy to człowiek musi mieć tupet??? Być kierownikem i chodzić w dresach! Co to świadczy o tej kierownicze?

Mariusz
@Beata

Opinie na jej temat można mieć różne? Jeden człowiek ubiera się tak a drugi tak. Co to za opinię nie rozumiem tych ludzi. Ok co zajmujecie się pisaniem takich bzdetòw? Ludzie ubierają się jak chcą! Zajmijcie się poważniejszymi rzeczami.

@Klient

Proszę napisać pismo do szefa a nie tu pisać o występkach kierowniczki. Jest osobą doświadczoną wieloletnim stażem a nie jej te nowo przyjęte pracownicę nie mają pojęcia o niczym tylko obsługują nic poza tym. O rozwinięcie tego tematu proszę! Proszę zwrócić uwagę na te nowo przyjęte osoby czy to jest normalne Jak one pracują no raczej nie jest to normalne? Tylko potrafią stawać się i krecic nosem. Tam starszy personel wie co należy do ich obowiązków nie tylko obsługa klienta.

Hubert
@Kasia

Ja jestem zadowolony z obsługi tej kierowniczki jest przemiła i szybko obsługuje. Byłem tam na zakupach przed świętami wielkanocnymi doradziła szybko obsłużyła i to jest najważniejsze. Polecam tą kierowniczkę oby takich serdecznych osób więcej na tym stanowisku.

Maciej
@Maciej

Klienci jeślu macie jakieś obiekcje do dziewczyny z działu mięsnego napiszcie że będziecie za tym żeby za ladã stała zawsze miła i usmiechnieta sama pani kierownik. Niech ona was obsługuje jak jesteście z niej tacy zadowoleni doradzi i milo was obsłuży a nie piszecie że dziewczyny pracują tam za karę.

Beata
@Maciej

Jestem stałå klientką Internarche i wiedzę za personel się bardzo stara żeby szybko obsłużyć klienta po co te opinie. Jest to żenujące. Nie pozdrawiam tych ludzi co to piszą.

@Maciej

Byłem dzis na zakupach w Intermarche w Czarnkowie zauważyłem dziś znów przemiłå pani kierownik sama wykładała towar szło jej to z wielkim zapałem to jest prawdziwa z krwi i kości pracownica . Na stanowisko takim jak kierownik sama dokłada towar. Nigdzie się jeszcze z takim czymś nie spotkałem. Podziwiam tą kobietę. Pozdrawiam pani kierownik. Maciek.

Marcinek
@Maciej

Oj to można chwalić sama kierowniczka wykłada towar no jak jest personel się nie nadaje to musi im pokazać jak to się robi. Pozdrowionka dla kierowniczki.

Darek.
@Maciek

Jestem obserwatorem tych waszych opinii. Autentycznie to ten młody personel na tym mięsny to jakaś żenada. On tam wcale się nie nadają. Chodzã jak za karę tak jak ktoś się wyraził tempo żółwia mało powiedziane. Pani kierownik powinna więcej uwagi na to zwracać. Żenujące.

Maciek...
@Klient

Mi to nie przeszkadza,że kierowniczkå chodzi w dredach może nawet chodzić w koszuli nocnej najważniejsze że kupię to co mam . Pozdrawiam panią KIEROWNIK w dresie. Dlanie liczy się miła obsługa a nie szata człowieka. Pozdrawiam.

@Maciek...

Maciek czy z tobą jest coś nie tak czy z twoją klawiaturą. Jak mi wiadomo to pani kierownik nie chodzi w dredach tylko w dresach. Nie rozumiem tego dlaczego ludzie tak opisujå te pracownice. Kierownik jest kierownikem a pracownik pracownikiem. Po co te negatywne opinie.

Mariusz.
@Maciej

Jestem stałym klientem Intermarche na dziale mięsnym. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do obsługi i personelu. Gorąco polecam.

Daniel
@Maciej

Również pozdrawiam kierowniczkę stoiska mięsnego. Jak ona jest za ladã to pracownice chodzą jak w zegarku . Towar jest wyłożony dziewczyny uśmiechnięte aż miło popatrzeć za tą ladę. To się nazywa organizacja. I tak powinno być w każdym sklepie. Pozdrawiam całą załogę.

Maciej,
@Maciej

Jestem tego samego zdania. Współpraca i zaangażowanie pracą jest bardzo ważne. Aż miło popatrzeć na takie zadowolenie z pracy. Pozdrawiam

Magda

Każdy ma swoją opinię o tej czy o tam tej sprzedawczyni.Ja chodzę tam na zakupy od roku i nie przykładam wagi do tego czy sprzedawczynie mają humor czy też nie majå. Kupuję to co muszę i odchodzę. A tu czytam że jedna jest taka druga taka. Jeśli macie takie obiekcjē do obsługi to po co tam robicie zakupy. Polecam gorąco te sprzedawczynie.

Maciek

Podzielę się z wami opinią marketu - Intermarche w Czarnkowieen personel w tym markecie na mięsnym to jakieś nieporozumienie. Stojąc dziś w długiej kolekcje już chciałem w pewnej chwili zrezygnować z zakupów ale zmuszony byłem poczekać. Pracują tam dwie nie ogarnięte dziewczyny ruszają się jak żółwie. Godzina 18 .00 a one zmęczone jakby tam pracowały po 12 lub więcej godzin. Nie znają się na towarze zapytalem co to za szynka i sprzedawczyni pytała się drugiej jaka to jest szynka? A ona odpowiedziała nie wiem! Jak można tak powiedzieć. Po co one tam pracują jak nie znają się na towarze. Będę omija te sprzedawczynie z daleka . Nie polecam.

Bożena
@Maciek

Też miałam teraz taką sytuację chciałam dobrå kiełbasę na chleb a sprzedawczyni pytała się drugiej jaka jest dobra kiełbasa. Masakra jakaś!!! Co tam pracują za karę stać i życzyć miłego popołudnia miłego dnia i to wszystko??? Klient chcę informacji na temat szynki a one nawet nie wiedzą co mają powiedzieć. Też nie polecam.

Bartek
@Maciek

Z takim sugestiami to od razu do szefa się kieruje lub do kierownictwa . Takie pracownicę nie nadają się do pracy.Za co one mają płacone? Chyba tylko za stanie i spoglądanie na zegarek czy już czas do wyjścia. Nie pozdrawiam.

@Maciek

Też jestem nie zadowolony z obsługi na mięsnym . Co nie które panie to pracują tam za karę. Rano o godzinie 7.00 robie tam zakupy widzę jak one chodzą zaspałem zmęczone a dopiero zaczęły pracę. Nie polecam pani na grillu nie zadowolona z życia. Rozumiem że to poniedziałek 7.00 rano ale klientów się obsługuje z uśmiechem czy jej się to podoba czy tez nie. Chodzę teraz po 15 i zostaje miło obsłużony przez młode fajne dziewczyny. Nie polecam robić zakupów zaraz po nocce lepiej trochę odczekać aż sprzedawczynię się obudzą.

Pracownica inter
@Maciek

Jestem pracownica Inter w czarnkowie nie siedzę na kasie ani na miesnym ani na piekarni. Rozkladam towar I wiem ze jest pelno roboty na każdym dziale. Nie znam osoby (a znam ich bardzo dużo) ktora o 7 rano lata jak skowronek śpiewa i cieszy się.... Sama po nie przespanej nocy z dziećmi jest mi ciężko ale ide do pracy żeby zarobić na te slodkie maleństwa żeby mialy co jeść i pić. Niech ci ludzie co takie glupoty piepsza niech przyjda do pracy i zobacza jak to jest. Serdecznie pozdrawiam moje koleżanki i kolegów. A tym ktorym sie to nie podoba NIE POZDRAWIAM!!!!!

@Pracownica inter

Jeszcze dodam że to nie żówie tylko fajne dziewczyny ktore uczą sie i sa krótko wystarczy mieć chwilę cierpliwości.

Robert
@anonymous

Nie zgodne jest to z faktyczną prawdą. Ja jako klient zauważyłem że co nie które dziewczyny pracują tam za karę. I tak jest prawda. Nie pozdrawiam.

Maciek..
@Robert

Chodzę do tego marketu tylko i wyłącznie ze względu na miłą obsługę kierowniczki. Te jej zapał do pracy nie jest do opisania. Ta kobieta jest wyjątkowa. Umie podejść klienta z każdej strony. Jestem tą kierowniczkå zafascynowany. Bardzo miło jestem za każdym razem obsłużony. Dziś tez miałem ten zaszczyt . Polecam gorąco panią KIEROWNIK. Zadowolony klient. Pozdrawiam.

rer

Jak się pracuje w Intermarche w Bytomiu? Czy szanują i dbają o pracownika? Jak zarobki i przestrzeganie kodeksu pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o InterMarche - Bytom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042