logo InterMarche

InterMarche

Bytom

Opinie o InterMarche

ja 2014-12-12 23:44:59
Zawsze można zanieść papiery właściciele są ok. Bardzo mili wyroby są dobre czy kogoś potrzebyją trudno teraz powiedzieć są osoby na stanowiskach i czas pokaże czy się nadają czy nie. Otwarci są od niedawna. Zaledwie kilka dni.
xyz 2014-12-19 17:13:01
Twoje info się potwierdza. Na retkini na nowo rekrutują,potrzebują sporo personelu.Może wiesz coś więcej? Pokończyły im się umowy i aut?
ona 2015 2015-01-01 16:40:59
pracowałam w intermarche w olsztynie ,nie polecam tam pracy ,kierowniczka okropna ,wydziera się na pracowników uważa się za boginię tej instytucji,wyśmiewa się i szydzi z ludzi tam pracujących ,nie radzi sobie z emocjami,ludzi ma za nic ,skąd biorą osoby na takie stanowiska,żenada "koń by się uśmiał",następna kierowniczka zmianowa (nabiał)agresywna,swoją złość wyładowuje na pracownikach,codziennie naładowana złością,obraża ludzi (chamska)jakby jej brakowało czegoś w organiżmie ,kierownik musi mieć wygląd i prezentacje jej tego brak ochyda ,zatrudniajcie ludzi opanowanych emocjonalnie na takie stanowiska,kierowniczka obgaduje pracownika na magazynie z innymi pracownicami{wstyd przykład daje },dobrze że już tam nie pracuję,
roma 2015-01-02 16:59:19
Napiszcie coś pozytywnego o Intermarche
na Retkini,mam zamiar zawieść im CV.
KKBH 2015-01-05 10:22:02
NA RETKINII JEST TAKA ROTACJA PERSONELU JAK CHCESZ TO ZANIEŚ PAPIERY JAK TAM WYTRZYMASZ 3 MIESIĄCE TO MAKS. ODCIĄŻYSZ TROCHĘ ZATYRANE DZIEWCZYNY
xyz 2015-01-05 15:36:25
Witam.
Czy na wszystkich działach jest taki kocioł?
i dlaczego tak się dzieje? Na Zgierskiej sobie chwalą,
a tutaj taka masakra!?
obacna 2015-01-07 13:26:28
Nie masakra tylko -nazywa się to - najniższa krajowa, ten kto znajdzie trochę lepiej płatną pracę proste, odchodzi.A wytrzymać się da nie trzeba przesadzać.
luka 2015-01-08 11:56:17
Wszystko się zgadza! Tylko w Intermarche Pabianice,czy na Haśka,
mięso-wędliny maja lepsze stawki,a masarnia dużo wyższe.
I tak było od początku. To jest prawdziwe info.
baza 2015-01-09 11:30:50
widze, ze tak jest w kazdym Intermarche ... ,pracowalem tam krotki czas i to co tam sie dzieje to jakis absurd, mowa o Olsztynie, kierowniczka nie potrafi ogarnąć niczego,jesli jej cos nie wyjdzie sklada na pracowników, że to ich wina, wiecej jest tam plot niz samej pracy,a pracownicy o ktorych sa ploty, nawet nie moga sie wytlumaczyc,dla mnie to jest jeden wielki syf
ona 2015 2015-01-09 15:20:34
"madam"z olsztyna chyba wszystkie rozumy pozjadała ,uważa się za lepszą od innych,myśli że jej wszystko wolno ,szydzi i wyśmiewa się z pracowników,uchodzi jej to wszystko na sucho,nie wystarczy mieć jakieś tam studia ale i coś w głowie a przede wszystkim doświadczenie w pracy,powinna najpierw dostać wycisk na dziale mięsnym lub na kasie,a dopiero na takie odpowiedzialne stanowisko ,paranoja jakaś,na głupotę nie ma rady
tu i tam 2015-01-14 20:26:18
Jak na Retkinii kierowniczką sklepu jest kochanka Prezesa to robi co chce .Zwalnia kogo chce i kiedy chce........
roma 2015-01-15 09:35:17
Z tego co wiem sklep na Retkini prowadzi małżeństwo z Aleksandrowa łódzkiego.
Jest jeszcze miejsce na kochankę?
iyfil 2015-01-22 14:48:54
kochanka to raczej nie jest ale ma różne wcielenia w zależności która noga wstanie. Nigdy nie można by pewnym co jej do łba strzeli. Zwalnia ludzi jak popadnie. Robię tam zakupy i widac co chwila nowe dziewczyny.
1 2015-01-23 20:28:02
ja jak wstanę prawa noga to zatrudniam, a jak lewa to zwalniam, a co będzie jak spadne ....
xyz 2015-01-23 23:04:36
Podniesiesz się.
A może nie!?
ana 2015-01-25 22:38:29
a ja powiem tak....moim zdaniem w każdym sklepie spożywczym kierownicy powinni zaczynać od kasy-po sprzątanie ubikacji-obsługę na każdym dziale...powiedzmy tydzień na każdym stanowisku...dopioero wtedy mogą zacząć wymagać od pracowników wykonywania czynności które sami wykonali
agnieszka d. 2015-02-13 12:33:05
Masakra. Zachowanie kierownika sklepu intermarche bykowina w rudzie slaskiek. Dzwoniac z zapytaniem czy mozna przyjechac i spisac umowe z jednego dnia w pracy odpowiada ze nie ma kadrowej bo jest na urlopie i rzuca sluchawka. Nie dziwie sie ze nikt nie chce tam pracowac. Tak sie teraz zachowuja kierownicy sklepu?! Sprawy na takim sklepie zalatwia sie od godz. 12 bo rano nikogo niema. To po co jest szefostwo jezeli nie umie wykonac podstawowych rzeczy. Ale to tylko swiadczy o jego wychowaniu.
roma 2015-02-19 19:08:56
Co się dzieje!?
Może ktoś łaskawie zatrudni się ns Retkini.
Dzień w dzień oferty pracy,czyżby bez odzewu?
ja 2015-02-27 19:22:32
Nikt normalny nie chce tam pracować
franek 2015-03-01 22:38:13
A może jak wszędzie, niespełnionych i beztalenci nie potrzebuja ....
figo 2015-03-16 17:33:42
ja mam iść na rozmowę na wyszyńskiego w łodzi na kasę ale znalazłam ich ogłoszenie na olx takie błędy ortograficzne w nim aż w oczy kłuję chyba sobie daruje żeby mnie jakiś nieuk rekrutował co po polsku pisać nie umię
Galanonim 2015-03-21 21:30:23
Ostatnio była promocja 10 zł za makrele i babka policzyła mi 2 makrele w cenie świder z łososia wędzony w cenie 30zł za kilogram! Wyszło w cenie 18 zł. Wróciłam się i zmieniono mi cenę. 6 złoty z czymś. Radzę uważać gdy coś się tam kupuje. Wredni sprzedawcy.
pracownik itm 2015-03-22 15:43:39
Galanonim a ty zawsze jesteś nieomylny(a)? zapamietaj na ich miejscu wszystkie kody które często się zmieniają to zobaczymy czy będziesz taki(a) madry(a)!! dostalęś (łaś) róznice? to czego się bulwersujesz?
Boże co za ludzie!!
Matka pracownicy 2015-03-26 22:26:49
Moja córka pracuje w InterMarche i zgadzam się, że pracownicy są wykorzystywani, pracują nadgodziny nie mają za nie płacone, nie dostają premii, na święta też nic nie dostają a jak ktoś zachoruje i dostaje L4 to i tak musi iść do pracy ponieważ prezes groźi zwolnieniem, córka chodziła do pracy po 12 godz dzień w dzień logować musiała się na rezerwie jak można w tych czasach tak wykorzystywać ludzi do pracy to"wyzysk człowieka przez człowieka"
Andreas 2015-03-27 17:20:26
ty chyba jesteś nienormalny w Niemczech tak pracują tylko polacy i inni ale nie Niemcy lecz się
pracownik intermarche 2015-04-01 16:50:32
po to jest ta strona żeby się wypowiadać na jej temat :) a Prezes zamiast normalnie porozmawiać to grozi tylko zwolnieniami z pracy, i wyzywa z jakimi on to debilami i pracuje, brak szacunku dla drugiego człowieka !
byla pracownica 2015-04-03 23:58:17
Nie polecam,zarobki marne,totalny wyzysk praca wlasciwie non stop i zero zycia prywatnego.
Erwin 2015-04-07 13:32:30
Sklep ten podobnie jak inne, pokazuje typowo polski przykład wyzysku. Brak kultury tzw. kierownictwa. Brak organizacji, brud i zakłamanie w relacjach z pracownikami. Typowa rzeźnia dla młodych. Ludzie mający wyższe kompetencje omijają to miejsce. Niestety. Gdyby „kierownictwo” sklepu było na pewnym poziomie, wielu sytuacji nie miało by miejsca. Jestem pełen podziwu dla osób tam zatrudnionych za grosze, muszących wytrzymywać stan permanetnego nacisku ze strony zwykłych tumanów. Odrażające. Dla przeciętnego klienta sklep jak sklep. Wewnątrz tragedia. Jesteś po to by być wykorzystanym, pensja to ochłap. Jedn niszczy drugiego, inwektywy, plucie jadem. Sklep ten jest ewidetnym przykładem zerowego poziomu włodarzy i co gorsza, wpisuje się jak ulał do tzw. polskiego piekiełka. To nie jest miejsce rozwojowe; tu nie ma miejsca na ambicję czy kulturę. Właścciciele wiedzą o tym i nic ich to nie interesuje. Bo tak ma być – strach pozwala znieważać, strach pozwala panować nad ekipą która ma przynieść ci zysk. Dzisiaj ci, jutro tamci. Ten twór tak funkcjonuje: na waszych plecach, złości i niechęci. Nie podoba się to wypad. Dlatego nic się nie zmienia i nie zmieni. Co ciekawe, we Francji tak nie ma, zachowane jest mininimum szacunku nawet dla czarnucha. Tylko w Polsce taki stan.
pracownik itm 2015-04-07 21:36:55
Erwin nikt nikomu pistolety do glowy nie przystawia zeby tam robil choc zgodze sie ze jesli chodzi o kulture i szacunek do pracownika to szefostwo powinno najpierw samo sie jej nauczyc chyba ze w Kępnie sa same chamy. No ale kulture i szacunek wynosi sie z domu a w tym wypadku wyniesiono ja z obory
oburzona 2015-04-24 11:19:01
Laska najpierw sama naucz się pisać a potem wyzywaj pracowników z intermarche,bo z tego co widzę to Ty najlepiej nadajesz się na pracownicę tego marketu.Oni to analfabeci a Ty to chyba nie skończyłaś osiem klas podstawówki.Pozdrawiam
pracownik itm 2015-04-26 09:16:46
Oburzona. Masz taki nik z glupoty i tak piszesz tez z tego powodu czy poprostu leczysz jakies kompleksy?
mua 2015-05-23 20:25:31
Łódź, Retkinia
Mam rozmowę o pracę na Wyszyńskiego. Troszkę się boję, jak to będzie, ale trzeba być dobrej myśli ;)
pr 2015-06-09 17:46:10
Pracuje na Retkini od dwóch miesięcy, da się przeżyc , praca jak praca jak ktos chce pracować to bedzie.
kasia25stg 2015-07-26 17:11:13
Witam.Pracowałam w intermarche w Starogardzie Gdańskim .Całe kierownictwo to banda idiotów.Kasjerka na stanowisku monopolowym schodzi tylko 1 raz z kasy na przerwe i ewentualnie do lazienki za potrzeba,ponadto zanim kasjerka pojdzie na przerwe wpisuja ja w zeszyt o ktorej zeszla z kasy i na nia wrocila tylko oni licza od momentu kiedy kasjerka zeszla z kasy a do socjala mamy 2 min wiec z 15 min przerwy zostaje 11-12 min bo jeszcze trzeba wrocic spowrotem na kase.Ponadto na stanowisku piekarnia-cukiernia ciasta pakowane w małe pojemniczki gotowe do sprzedazy sa kilkakrotnie przemetkowywane i zmieniane daty na stara nakleja sie nowa a potem klienci sie skarza ze ktos sie zatrul.Traktuja ludzi jak smieci najpierw zatrudnili okolo 60 osob a teraz zwalniaja i zatrudniaja nowych i przewaznie do 25tego roku zycia bo wtedy tylko dostaja dofinansowanie z urzedu pracy na pracownikaa.Jak by tam sanepiit wpadł to zaraz zamknał by ten sklep.
pracownik itm 2015-07-26 20:26:56
po pierwsze SANEPID, po drugie czemu nie zgłosiliście tego do tej instytucji?
poza tym jest jeszcze PIP itp. instytucje boicie się czy jak?
pracownik itm 2015-07-30 19:05:46
Pewnie że są anonimowi bo z jednej strony chcą utrzymać pracę a z drugiej nie chcą być jak cytryny tzn.że wycisnie się z nich ile się da i wypad. Mam nadzieję że w Skierniewicach jest normalny szef a nie taki skąpiec i dusigrosz z Kepna. Czasem jak słuchałam jego durne gadki " U nas w Kępnie jest tak i tak" to się zastanawiam po ch...j wziął sklep w Bytomiu
Annna 2015-11-19 10:25:30
Powiedzcie mi dlaczego pracownik ...kasjerka czy pracownik lady ma sprzątać pomieszczenia socjalne, ja się nie zgadzam na mycie toalet-- nie na takie stanowisko chyba powinna być sprzątaczka, faktycznie z czystością to ...masakra, zresztą z otrzymaniem szafki czy rzeczy tak samo dostaje się stare i po kimś , o pensji to nawet nie wspominam bo to wyzysk Polaka przez Polaka
knefka 2015-12-13 23:11:41
kuzyn pracuje w intermarche za magazyniera i jest zadowolony, spoko zarabia w tym roku był na wakacjach i jakoś nie narzeka. A inni co tu piszą to są hejty i nieroby co myślą jak by tu nie robić a zarobić.
ava 2016-01-04 17:47:11
jaka jest pensja kasjera
Mordoklejka 2016-01-20 20:10:37
Mogę się wypowiedzieć na temat pracy w InterMarche w Bukownie, woj. małopolskie.
Widzę, że nie tylko tam kasjerzy są zobowiązani do dbania o higienę toalet dla klientów. W Bukownie to norma, rękawiczek do sprzątania brak, często kasjerka, która siedzi na kasie zawsze-otwartej musi schodzić z kasy posprzątać toaletę i w tym samym czasie wołana jest do powrotu na kasę, bo klienci czekają a reszta kasjerek rozbiega się po sklepie.
Zarobki nie są tak złe, jak być mogą, chociaż jak na stanowisko pracownika sklepu/kasjera, który musi nie tylko oblecieć cały sklep i magazyn oraz w tym samym czasie obsłużyć klientów na kasie, mogłoby być lepiej.
Dwie tylko kierowniczki nadają się do współpracy, reszta to furiatki, nie potrafią rozdzielić zadań pomiędzy pracownikami, czasem jeden pracownik ma trzy zadania do wykonania, a inni muszą brać się za cokolwiek, żeby nie zostać zwymyślanym za brak zajęcia. Organizacja na poziomie zerowym.
Prezes sklepu to furiat i cham. Na dywaniku ląduje się za byle głupotę, zostaje się zwymyślanym równie wymyślnie, co przez kierowniczki; zwolnienia to nudna codzienność - niesamowita rotacja pracowników. Jest niechlujny i nie dba o wizerunek wobec klientów, który powinien być przynajmniej znośny; wprowadza chaos pośród personelu.
Polecam tę pracę tylko tym osobom, które mają naprawdę mocne nerwy i potrzebują koniecznie pracy, jednak nie na dłuższą metę.
gucio 2016-02-29 17:54:14
Witam kochani w lodzi na haski 11 pracuje kierowniczka działu mięso jest wredna a do tego ciągle śmierdzi alkocholem
I tego nikt nie widzi
ktos 2016-04-28 17:48:05
Zgadzam sie w 100% dodam jeszcze ze ''bynajmniej u mnie,, nie zwalniaja Doprowadzaja cie do takiego stanu ze sam rezygnujesz
grey_450 2016-05-18 19:26:10
Pracowałam w Intermarche w Czarnkowie i nigdy z takim chamstwem, brakiem szacunku dla swoich pracowników się nie spotkałam! Wyzywanie swoich pracowników używając niecenzuralnych słow przy klientach to norma. Grafik robiony praktycznie z dnia na dzień(!), drzwi wejściowe zepsute już trzeci miesiąc, są cały czas otwarte przez co pracownicy marzną... Zarobki to śmiech na sali!jednym słowem porażka i radzę omijać szerokim łukiem ten market. Mobbing i wyzysk!
basiek 2016-05-24 12:44:08
intermarche w Cieszynie to najgorszy market pod względem promocji z gazetek !!! w dniu rozpoczęcia o godz 10 rano niema już nic !!! drugi raz się z tym spotkałam .pierwsza sprawa była z tabletkami do zmywarki gdzie odsyłano mnie 4 razy ( nie ma pani która się zajmuje chemia , tu nie mogą znaleść na magazynie , proszę przyjść jutro ) takie odpowiedzi otrzymałam 4 dni pod rząd !!!dziś spotkało mnie to samo w sprawie basenów dla dzieci !!!nikomu nie polecam tego sklepu
jerra 2016-05-26 16:08:11
A ja pracuje w intermarche w Grójcu . Zarobki to najniższa krajowa , a premia tylko dla wybranych , np. kierowniczki , żeby dobrze ganiały ludzi . Prezes karze każdej pracownicy sprzątać kible , stołuwkę , szatnię wg grafiku i to jest za darmo.Nikt sie nie postawi , bo zaraz grozi zwolnieniem . Na liście jest z 50 osób , a faktycznie pracuje ze 22 osoby. Tylko część ma umowę o pracę , a większa połowa umowa zlecenie na 2 miesiące , albo 3 .Normalnie obóz pracy , kamery na każdym stanowisku , ochroniarze sprawdzaja torbyi to co się wnosi. Każda przerwajest notowana i trzeba to odpracować .Oboje prezesowstwo bierze towar ze sklepu i nie płąci za nic . Potem co i rusz mówi , że pracownicy kradną . Ma nasz za idiotów i niewolników , bo wie że w okolicy nie ma roboty .
Kathrina 2016-08-10 21:50:28
Nie polecam pracy w jednym z Intermarche, nie podam w jakim. Osoby pracujące na niektórych stanowiskach przez 20 lat robią wszystko, żeby pozbyć się niewygodnej osoby. Na kasie siedzisz całymi dniami z przerwą 15 minut i ewentualnymi wyjściami do toalety. Jest ogromna rotacja pracowników. Jesteś obgadywany ostro za plecami., wyzywany przy znajomkach i wyśmiewany lub też jakieś głupie komentarze. Wolne jest zabierane przez kierownika na poczet innych pracowników, co jest niesprawiedliwe. Potem jest problem z oddaniem wolnego, bo innej koleżance się należało. Oprócz tego robią z Ciebie idiotę/-tkę, zmianowe są w niektórych kwestiach niedoinformowane i wprowadzają w błąd pracownika. Dużo skarg z ich strony do kierownika, żeby tylko utrzymać pracę, a młodym nie dać szansy na rozwój. Wypłaty? Każdy dostaje i się nią nie chwali, to znaczy że jedna dostaje za*raną minimalną, a druga sobie żyje jak pączek w maśle, jednocześnie kłamiąc, że zarabia tyle, co my młodzi. Prócz tego, zero jakiegokolwiek kontaktu z nowymi, a potem dziwią się, że coś źle i opier*alają za byle gó*no.
Ogromnie nie polecam!
Kathrina 2016-09-16 07:29:44
Tu nie chodzi ogolnie o prace kasjera. Chodzi o chora sytuacje, jaka panuje w kazdym Intermarche. Same negatywy i zgadzam sie, nigdy juz nie dam sie tak wykorzystac. Teraz mam spokojna prace, bez stresu, ze dostaniesz( usunięte przez administratora )yle co. A place w tej chwili mam taka, ze moga mi nadmuchac, o!
zwolnij się 2016-10-12 20:36:54
jak musiała ? ktoś ja zmuszał do pracy ? wyciągali ją siłą ? czasy niewolnictwa się skończyły nie chcesz możesz leżeć w domu i nie pracować przyjdzie kto inny
Byla kasjerka 2016-10-17 15:52:35
I z tym sie zgodze. Trzeba miec predyspozycje do bycia vice-kierownikiem, nie mozna sobie ot tak pstryknac palcami i juz masz kierownika. Trzeba miec ukonczone studia do tego stanowiska albo chociaz technikum, by moc zarzadzac ludzmi i organizacja pracy
Jek 2016-10-17 18:18:10
Z wielu powodów polecałbym firmę, na pewno i na początek ponieważ atmosfera jest w porządku, ludzie są dla siebie raczej dość mili i nie można narzekać, pensje też są nawet wysokie jak na takie sklepy
Zostaw swoją opinię o InterMarche - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie InterMarche