InterMarche

Bytom

Opinie o InterMarche

roma 2015-02-19 19:08:56
Co się dzieje!?
Może ktoś łaskawie zatrudni się ns Retkini.
Dzień w dzień oferty pracy,czyżby bez odzewu?
ja 2015-02-27 19:22:32
Nikt normalny nie chce tam pracować
franek 2015-03-01 22:38:13
A może jak wszędzie, niespełnionych i beztalenci nie potrzebuja ....
figo 2015-03-16 17:33:42
ja mam iść na rozmowę na wyszyńskiego w łodzi na kasę ale znalazłam ich ogłoszenie na olx takie błędy ortograficzne w nim aż w oczy kłuję chyba sobie daruje żeby mnie jakiś nieuk rekrutował co po polsku pisać nie umię
Galanonim 2015-03-21 21:30:23
Ostatnio była promocja 10 zł za makrele i babka policzyła mi 2 makrele w cenie świder z łososia wędzony w cenie 30zł za kilogram! Wyszło w cenie 18 zł. Wróciłam się i zmieniono mi cenę. 6 złoty z czymś. Radzę uważać gdy coś się tam kupuje. Wredni sprzedawcy.
pracownik itm 2015-03-22 15:43:39
Galanonim a ty zawsze jesteś nieomylny(a)? zapamietaj na ich miejscu wszystkie kody które często się zmieniają to zobaczymy czy będziesz taki(a) madry(a)!! dostalęś (łaś) róznice? to czego się bulwersujesz?
Boże co za ludzie!!
Matka pracownicy 2015-03-26 22:26:49
Moja córka pracuje w InterMarche i zgadzam się, że pracownicy są wykorzystywani, pracują nadgodziny nie mają za nie płacone, nie dostają premii, na święta też nic nie dostają a jak ktoś zachoruje i dostaje L4 to i tak musi iść do pracy ponieważ prezes groźi zwolnieniem, córka chodziła do pracy po 12 godz dzień w dzień logować musiała się na rezerwie jak można w tych czasach tak wykorzystywać ludzi do pracy to"wyzysk człowieka przez człowieka"
Andreas 2015-03-27 17:20:26
ty chyba jesteś nienormalny w Niemczech tak pracują tylko polacy i inni ale nie Niemcy lecz się
pracownik intermarche 2015-04-01 16:50:32
po to jest ta strona żeby się wypowiadać na jej temat :) a Prezes zamiast normalnie porozmawiać to grozi tylko zwolnieniami z pracy, i wyzywa z jakimi on to debilami i pracuje, brak szacunku dla drugiego człowieka !
byla pracownica 2015-04-03 23:58:17
Nie polecam,zarobki marne,totalny wyzysk praca wlasciwie non stop i zero zycia prywatnego.
Erwin 2015-04-07 13:32:30
Sklep ten podobnie jak inne, pokazuje typowo polski przykład wyzysku. Brak kultury tzw. kierownictwa. Brak organizacji, brud i zakłamanie w relacjach z pracownikami. Typowa rzeźnia dla młodych. Ludzie mający wyższe kompetencje omijają to miejsce. Niestety. Gdyby „kierownictwo” sklepu było na pewnym poziomie, wielu sytuacji nie miało by miejsca. Jestem pełen podziwu dla osób tam zatrudnionych za grosze, muszących wytrzymywać stan permanetnego nacisku ze strony zwykłych tumanów. Odrażające. Dla przeciętnego klienta sklep jak sklep. Wewnątrz tragedia. Jesteś po to by być wykorzystanym, pensja to ochłap. Jedn niszczy drugiego, inwektywy, plucie jadem. Sklep ten jest ewidetnym przykładem zerowego poziomu włodarzy i co gorsza, wpisuje się jak ulał do tzw. polskiego piekiełka. To nie jest miejsce rozwojowe; tu nie ma miejsca na ambicję czy kulturę. Właścciciele wiedzą o tym i nic ich to nie interesuje. Bo tak ma być – strach pozwala znieważać, strach pozwala panować nad ekipą która ma przynieść ci zysk. Dzisiaj ci, jutro tamci. Ten twór tak funkcjonuje: na waszych plecach, złości i niechęci. Nie podoba się to wypad. Dlatego nic się nie zmienia i nie zmieni. Co ciekawe, we Francji tak nie ma, zachowane jest mininimum szacunku nawet dla czarnucha. Tylko w Polsce taki stan.
pracownik itm 2015-04-07 21:36:55
Erwin nikt nikomu pistolety do glowy nie przystawia zeby tam robil choc zgodze sie ze jesli chodzi o kulture i szacunek do pracownika to szefostwo powinno najpierw samo sie jej nauczyc chyba ze w Kępnie sa same chamy. No ale kulture i szacunek wynosi sie z domu a w tym wypadku wyniesiono ja z obory
oburzona 2015-04-24 11:19:01
Laska najpierw sama naucz się pisać a potem wyzywaj pracowników z intermarche,bo z tego co widzę to Ty najlepiej nadajesz się na pracownicę tego marketu.Oni to analfabeci a Ty to chyba nie skończyłaś osiem klas podstawówki.Pozdrawiam
pracownik itm 2015-04-26 09:16:46
Oburzona. Masz taki nik z glupoty i tak piszesz tez z tego powodu czy poprostu leczysz jakies kompleksy?
mua 2015-05-23 20:25:31
Łódź, Retkinia
Mam rozmowę o pracę na Wyszyńskiego. Troszkę się boję, jak to będzie, ale trzeba być dobrej myśli ;)
pr 2015-06-09 17:46:10
Pracuje na Retkini od dwóch miesięcy, da się przeżyc , praca jak praca jak ktos chce pracować to bedzie.
kula 2015-06-21 19:36:01
no nie można narzekać na pracę w Intermarche, da się wyżyć, jest ok. W tym momencie oferują miejsca pracy jako kucharz w Mrągowie; sprzedawca w Łowiczu; sprzedawca działu wędlin, kierownik działu owoce-warzywa i kierownik działu świeżego w Skierniewicach i Łowiczu; kasjer sprzedawca w Olsztynie oraz jako rzeźnik/masarz/wędliniarz w Bochni
kasia25stg 2015-07-26 17:11:13
Witam.Pracowałam w intermarche w Starogardzie Gdańskim .Całe kierownictwo to banda idiotów.Kasjerka na stanowisku monopolowym schodzi tylko 1 raz z kasy na przerwe i ewentualnie do lazienki za potrzeba,ponadto zanim kasjerka pojdzie na przerwe wpisuja ja w zeszyt o ktorej zeszla z kasy i na nia wrocila tylko oni licza od momentu kiedy kasjerka zeszla z kasy a do socjala mamy 2 min wiec z 15 min przerwy zostaje 11-12 min bo jeszcze trzeba wrocic spowrotem na kase.Ponadto na stanowisku piekarnia-cukiernia ciasta pakowane w małe pojemniczki gotowe do sprzedazy sa kilkakrotnie przemetkowywane i zmieniane daty na stara nakleja sie nowa a potem klienci sie skarza ze ktos sie zatrul.Traktuja ludzi jak smieci najpierw zatrudnili okolo 60 osob a teraz zwalniaja i zatrudniaja nowych i przewaznie do 25tego roku zycia bo wtedy tylko dostaja dofinansowanie z urzedu pracy na pracownikaa.Jak by tam sanepiit wpadł to zaraz zamknał by ten sklep.
pracownik itm 2015-07-26 20:26:56
po pierwsze SANEPID, po drugie czemu nie zgłosiliście tego do tej instytucji?
poza tym jest jeszcze PIP itp. instytucje boicie się czy jak?
pani jagoda 2015-07-28 14:25:24
no ale coś dziwisz, wiele osób to jest tylko mocnych anonimowo w internecie i nic w zyciu nie zrobią pożytecznego. natomiast ja jednak złego słowa nie powiem na intermarche bo chcę się do nich dostać deo pracy na umowę do skierniwic, widziałam że szukają kucharza sprzedawcy i bardzo mnie taka oferta pracy zainteresowała
pracownik itm 2015-07-30 19:05:46
Pewnie że są anonimowi bo z jednej strony chcą utrzymać pracę a z drugiej nie chcą być jak cytryny tzn.że wycisnie się z nich ile się da i wypad. Mam nadzieję że w Skierniewicach jest normalny szef a nie taki skąpiec i dusigrosz z Kepna. Czasem jak słuchałam jego durne gadki " U nas w Kępnie jest tak i tak" to się zastanawiam po ch...j wziął sklep w Bytomiu
mikon g 2015-08-27 17:29:23
ja też szukam pracy w skierniewicach i natknąłem się na oferty z intermarsche, podoba mi się, że oferta kierowana jest również dla osób z określonym stopniem niepełnosprawności, cieszę się, że co raz więcej firm bierze pod uwagę los tych ludzi. jasne, że mają z tego profity, ale są to profity obustronne.
Annna 2015-11-19 10:25:30
Powiedzcie mi dlaczego pracownik ...kasjerka czy pracownik lady ma sprzątać pomieszczenia socjalne, ja się nie zgadzam na mycie toalet-- nie na takie stanowisko chyba powinna być sprzątaczka, faktycznie z czystością to ...masakra, zresztą z otrzymaniem szafki czy rzeczy tak samo dostaje się stare i po kimś , o pensji to nawet nie wspominam bo to wyzysk Polaka przez Polaka
rokis 2015-11-20 04:01:03
@Annna, bo może to taka rodzinna atmosfera, w domu chyba tez korzystasz to i sprzątasz, chyba nie ma potrzeby zatrudniania sprzątaczki, skoro miałaby do pracy jedynie czyszczenie toalety. Ja sie własnie zastanawiam, czy nie zaaplikowac jako kasjer sprzedawca. Może ktoś napisac jak tu z róznicami kasjerskimi, czy trzeba kazda kwote oddać?
kamil 2015-11-22 12:20:44
W branży spożywczej praca jest jednym z najczęściej omawianych tematów przez pracowników. Zwykle im nie pasują warunki finansowe...
kop 2015-11-24 15:21:59
najczęściej stawki są niskie i stąd takie wywody pracowników. Mi się jednak wydaje, że w Inter Marche płacą i tak konkretne pieniądze.
ala 2015-11-26 20:14:10
też mi sie tak wydaje poza tym myśle ze praca w spożywce nie nie zła ma wiele zalet, zakupy pewnie masz tansze, jakies rabaty, mozesz kupic wszystko przed praca i nie stac w kolejce
knefka 2015-12-13 23:11:41
kuzyn pracuje w intermarche za magazyniera i jest zadowolony, spoko zarabia w tym roku był na wakacjach i jakoś nie narzeka. A inni co tu piszą to są hejty i nieroby co myślą jak by tu nie robić a zarobić.
rere 2015-12-14 02:15:43
teraz w firmie nadal poszukuje kasjera- sprzedawcy w Skierniewicach oraz pacownika działu owoce- warzywa wymagane jest posiadanie książeczki SANEPID
ala 2015-12-28 01:51:39
domyślam się,ze łatwo i lekko może nie jest jak wszedzie z reszta, wszedzie trzeba pracować,poza tym szybciej leci czas jak jest sporo do zrobienia :)
ava 2016-01-04 17:47:11
jaka jest pensja kasjera
334 2016-01-04 20:59:58
@ava wiesz co przegladalem ta oferte na stanowsiko kasjera/ sprzedawcy ale nic na temat zarobkow nie ma tam napisane..pewnie podczas rozmowy mozna sie dowiedzieć
Mordoklejka 2016-01-20 20:10:37
Mogę się wypowiedzieć na temat pracy w InterMarche w Bukownie, woj. małopolskie.
Widzę, że nie tylko tam kasjerzy są zobowiązani do dbania o higienę toalet dla klientów. W Bukownie to norma, rękawiczek do sprzątania brak, często kasjerka, która siedzi na kasie zawsze-otwartej musi schodzić z kasy posprzątać toaletę i w tym samym czasie wołana jest do powrotu na kasę, bo klienci czekają a reszta kasjerek rozbiega się po sklepie.
Zarobki nie są tak złe, jak być mogą, chociaż jak na stanowisko pracownika sklepu/kasjera, który musi nie tylko oblecieć cały sklep i magazyn oraz w tym samym czasie obsłużyć klientów na kasie, mogłoby być lepiej.
Dwie tylko kierowniczki nadają się do współpracy, reszta to furiatki, nie potrafią rozdzielić zadań pomiędzy pracownikami, czasem jeden pracownik ma trzy zadania do wykonania, a inni muszą brać się za cokolwiek, żeby nie zostać zwymyślanym za brak zajęcia. Organizacja na poziomie zerowym.
Prezes sklepu to furiat i cham. Na dywaniku ląduje się za byle głupotę, zostaje się zwymyślanym równie wymyślnie, co przez kierowniczki; zwolnienia to nudna codzienność - niesamowita rotacja pracowników. Jest niechlujny i nie dba o wizerunek wobec klientów, który powinien być przynajmniej znośny; wprowadza chaos pośród personelu.
Polecam tę pracę tylko tym osobom, które mają naprawdę mocne nerwy i potrzebują koniecznie pracy, jednak nie na dłuższą metę.
Nos 2016-01-22 14:49:19
Powiem Ci @mordoklejka że czytałem to co tutaj dziś napisałeś z wypiekami na twarzy i ogólnie super się czegoś takiego dowiedzieć, ale to chyba też opcja pojedynczego sklepu, a nie każdego
gucio 2016-02-29 17:54:14
Witam kochani w lodzi na haski 11 pracuje kierowniczka działu mięso jest wredna a do tego ciągle śmierdzi alkocholem
I tego nikt nie widzi
54r 2016-02-29 18:44:38
@Nos to zalezy teraz na przyklad szukaja kierownika zmiany- lidera zepsolu w Katowicach glowne zadanie to realizacja celów handlowych szyldu,odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie sklepu*
kabanos 2016-03-06 12:52:11
@gucio to nie mozecie tego zglosic gdzie trzeba? byc pijanym w pracy to juz przesada. Mnie zainteresowało ogloszenie na rzeźnika bo oferuja zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowe cywilno-prawnej
konik 2016-03-09 19:34:45
Prędzej czy później taka osoba wyleci @kabanos, trafi na gorszy dzień i ktoś zauważy, co do umowy do sprzedawcy raczej dostają umowę zlecenie, kierownicy zaś umowy o pracę.
o masz 2016-03-12 13:48:50
Wiadomo, że cały czas pojawiają się u nich oferty pracy, ale oczywiste jest, że jest to związane z ciągłym rozwojem intermarche. Przecież na stabilne wynagrodzenie można liczyć.
mikon g 2016-03-14 19:02:20
oczywiście, że tak, oni naprawdę zatrudniają stabilne zatrudnienie :) poza tym jak dla mnie bardzo fajną sprawą jest oferta na kierownika zmiany w katowicach, ale trzeba mieć doświadczenie na podobnym stanowisku
kacha 2016-03-16 21:55:55
oferta na keirownika jest ciekawa,podoba mi się, że dbają o rozwój pracownika i zapewniają szkolenia podoszoące kompetencje menegerskie no i premia zależna od wyników, to drugi plus
kjhyuju 2016-04-15 22:13:57
fajnie że premia jest zalezna od wyników, tu się zgodze @kacha. Ale czy nie uważasz ze to jest dziwne, że nadal nie znaleźli kieorwnika zmiany? Zdawałoby się, że nie powinno być z tym większych problemów, a jednak jakieś sa skoro nadal szukają ...
ktos 2016-04-28 17:48:05
Zgadzam sie w 100% dodam jeszcze ze ''bynajmniej u mnie,, nie zwalniaja Doprowadzaja cie do takiego stanu ze sam rezygnujesz
kfn 2016-05-09 21:17:31
To zależy jeszcze gdzie, bo nie wszędzie jest tak źle, a nawet na kasie można dobić do tych 1800 złotych netto
grey_450 2016-05-18 19:26:10
Pracowałam w Intermarche w Czarnkowie i nigdy z takim chamstwem, brakiem szacunku dla swoich pracowników się nie spotkałam! Wyzywanie swoich pracowników używając niecenzuralnych słow przy klientach to norma. Grafik robiony praktycznie z dnia na dzień(!), drzwi wejściowe zepsute już trzeci miesiąc, są cały czas otwarte przez co pracownicy marzną... Zarobki to śmiech na sali!jednym słowem porażka i radzę omijać szerokim łukiem ten market. Mobbing i wyzysk!
basiek 2016-05-24 12:44:08
intermarche w Cieszynie to najgorszy market pod względem promocji z gazetek !!! w dniu rozpoczęcia o godz 10 rano niema już nic !!! drugi raz się z tym spotkałam .pierwsza sprawa była z tabletkami do zmywarki gdzie odsyłano mnie 4 razy ( nie ma pani która się zajmuje chemia , tu nie mogą znaleść na magazynie , proszę przyjść jutro ) takie odpowiedzi otrzymałam 4 dni pod rząd !!!dziś spotkało mnie to samo w sprawie basenów dla dzieci !!!nikomu nie polecam tego sklepu
jerra 2016-05-26 16:08:11
A ja pracuje w intermarche w Grójcu . Zarobki to najniższa krajowa , a premia tylko dla wybranych , np. kierowniczki , żeby dobrze ganiały ludzi . Prezes karze każdej pracownicy sprzątać kible , stołuwkę , szatnię wg grafiku i to jest za darmo.Nikt sie nie postawi , bo zaraz grozi zwolnieniem . Na liście jest z 50 osób , a faktycznie pracuje ze 22 osoby. Tylko część ma umowę o pracę , a większa połowa umowa zlecenie na 2 miesiące , albo 3 .Normalnie obóz pracy , kamery na każdym stanowisku , ochroniarze sprawdzaja torbyi to co się wnosi. Każda przerwajest notowana i trzeba to odpracować .Oboje prezesowstwo bierze towar ze sklepu i nie płąci za nic . Potem co i rusz mówi , że pracownicy kradną . Ma nasz za idiotów i niewolników , bo wie że w okolicy nie ma roboty .
wed 2016-06-22 15:49:44
pewnie ze to wszystko zalezy..teraz widze ze szukaja doradcy handlwoego w Skierniewicach ich wymagania co do kandydata to wiek 18-29 lat, zamieszkanie na terenie województwa łódzkiego, osoby bierne zawodowo
Kathrina 2016-08-10 21:50:28
Nie polecam pracy w jednym z Intermarche, nie podam w jakim. Osoby pracujące na niektórych stanowiskach przez 20 lat robią wszystko, żeby pozbyć się niewygodnej osoby. Na kasie siedzisz całymi dniami z przerwą 15 minut i ewentualnymi wyjściami do toalety. Jest ogromna rotacja pracowników. Jesteś obgadywany ostro za plecami., wyzywany przy znajomkach i wyśmiewany lub też jakieś głupie komentarze. Wolne jest zabierane przez kierownika na poczet innych pracowników, co jest niesprawiedliwe. Potem jest problem z oddaniem wolnego, bo innej koleżance się należało. Oprócz tego robią z Ciebie idiotę/-tkę, zmianowe są w niektórych kwestiach niedoinformowane i wprowadzają w błąd pracownika. Dużo skarg z ich strony do kierownika, żeby tylko utrzymać pracę, a młodym nie dać szansy na rozwój. Wypłaty? Każdy dostaje i się nią nie chwali, to znaczy że jedna dostaje za*raną minimalną, a druga sobie żyje jak pączek w maśle, jednocześnie kłamiąc, że zarabia tyle, co my młodzi. Prócz tego, zero jakiegokolwiek kontaktu z nowymi, a potem dziwią się, że coś źle i opier*alają za byle gó*no.
Ogromnie nie polecam!
Ceba 2016-08-11 12:59:37
Przykro czyta się niektóre komentarze niestety... Ale chyba każdy z nas wie o ile pracował w tej branży że praca na stanowisku sprzedawcy czy doradcy nie jest lekka, wkładasz w to całego siebie bo w końcu spędzasz tam pół swojego życia, a zarobki... Niech każdy dopowie
Zostaw swoją opinię o InterMarche - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie InterMarche