Opinie o InterMarche w Bytom Zabrzańska 31

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy InterMarche. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w InterMarche o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterMarche w Bytom Zabrzańska 31

ty kretynie jakie premie do wyplaty (usunięte przez administratora) y za najnizsza krajowa!niemoto jedna chyba widzisz ze pisza z innych itm tyra [usunięte przez moderatora]swoim ludziom bony!!!premia za audyt tak samo auto se kupil a ludzie obeszli sie smakiem!czytaja nasze opinie juz wszyscy a jedyne pozytywne wpisy to mydlenie oczu.pisza to wsiok [usunięte przez moderatora] i jego wazelinka.ludzie dosc[usunięte przez moderatora]i tak wiem z pewnego zrudla ze na poczatku marca szykuje czystke wyzuci wszystkich z urzedu a przyjmie jeleni za grosze!to ostatni moment zeby wsioka [usunięte przez moderatora]!to slonsk ciulu masz przesrane .

Nie cche nic mówić ale nie ma takich bonów 400zl ,a może jeszcze chcecie bon za 1000zl przecież być może do wypłaty jako premie macie to wliczone i dlatego tych bonów nie dostaliście. No nie róbcie już afery, winnych sieciach dostają bony to fakt ale nie takiej wielkości, jedynie od 5zl do 20 zl maks taki bon wychodzi.A zgłaszanie tego do grupy muszkieterów niema żadnego sensu bo to szef decyduje w swoim sklepie czy dostaniecie bon czy nie tak wam powiedzą niestety. a narobicie sobie kłopotów ajaki [usunięte przez moderatora] jest taki jest każdy widzi że to (usunięte przez administratora) wredna głupia a jego [usunięte przez moderatora]

A ja wierzę że będzie lepiej tylko trochę czasu.

Jeśli praca komuś szkodzi zmieńcie prace o co chodzi

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie InterMarche, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Bytom
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
nikt

Pracuj sobie nawet za darmo, dla samej idei, albo nawet dopłacaj "biednemu" szefowi ale nie zarażaj swoim [usunięte przez moderatora] innych normalnych ludzi! Po drugie, pisać się naucz [usunięte przez moderatora]

nikt

Wspaniały sklep Intermarche Bytom, naprawdę wspaniale ładują WODĘ do mięs i wędlin, ostatnio kiedy kupiłem 30 dkg szynki (która tania nie jest) miałem mokro w bagażniku a w domu po odpakowaniu z przemoczonego papieru, bez problemu wycisnąłem pół szklanki wody!!! Za co ja płacę, za mięso czy za wodę!?!?!? [usunięte przez moderatora] Jak chce mi się pić to kupuję napój a nie wędliny!!!!

Pracownik itm Bytom

Kochani, dzięki za wsparcie. To, co jest pisane w Naszych opiniach to prawda. Mamy nadzieję, że Centrala się tym zainsteresuje i zrobi z "tym" porządek, a Ten [usunięte przez moderatora] , co wypowiada się źle na temat itm'u [usunięte przez moderatora] to zwykły ham, który podlizuje Się prezesowi i nie wiadomo komu jeszcze, żebyś Się jeszcze nie przejechał/a. Trzeba podziękować tym, którzy stoją za Nami. Dziękuję.

PRACOWNIK ITM ZAWIERCIE

MY TEZ DOSTALISMY BON SWIATECZNY NA 400ZL!WSPOLCZUCIA DLA ITMU BYTOM WSTYDZ SIE PAN PREZESIE!!!SZKALUJESZ DOBRE IMI GRUPY.POZDRAWIAM WAS TRZYMAJCIE SIE ,CZYTAJA WAS WSZYSCY.

informatyk inter marche tarnobrzeg

serdecznie witam wszystkich gosci tego czatu.to co opisuja na tych opiniach pracownicy inter bytom to jest skandal!powinno sie jak najpredzej zawiadomic grupe muszkieterow i interweniowac z zaskoczenia w bazie poznanskiej.kazdy inter dostal bon swiateczny 400zl!to co wyprawia tam ten pan prezes to kpina,skandal a PRZEDEWSZYSTKIM PSUJE DOBRA OPINIE GRUPIE MUSZKIETEROW!.KAZDY ITM W POLSCE PO 3CH MIESIACACH DAJE PRACOWNIKOM PREMIE GOSCIUNIU ROBI WAS W BALONA.POZDRAWIAM POWODZENIA

pracownik itm

skoro twierdzi ktos z Halemby ze bony dostali wszyscy pracownicy itm-ów dlaczego nie my???? jak bardzo trzeba [usunięte przez moderatora] zeby je dostac?jak trzeba zasluzyc jak ktos tu stwierdzil? mam nadzieje ze ten mail do centrali poszedl juz i bedzie jakis odzew a moze by sie przydala kontrola z centrali? najlepiej niezapowiedziana?poza tym jesli sie daje bony to trzeba podpisac ich odbiór zeby bylo potwierdzenie i nie bylo smrodu tak jest w kazdym markecie [usunięte przez moderatora]

Solidny uczciwy i obiektywny Pracownik

Szkoda tylko że u was na Halembie syf i tępota jest w markecie szkoleniowcy mówili nam jacy wasi informatycy [usunięte przez moderatora] byli i że niedlugo sie ich pozbędą, zreszta u nas w Bytomiu terz był jeden informatyk [usunięte przez moderatora] ,ale sie go szybko Pan prezes pozbył. A od nas proszę się odwalić bo nasz Prezes wie co robi i nikt nie narzeka a wszystkie kłamstwa i kalumnie, plotki wychodza tylko od zwolnionych nierobów ,którzy twierdzą ze kierownictwo na tym forum pisze buahahaa nawet niewiedzą o takiej stronie nic i niemają z tym nic wspólnego, ja pracuje w Bytomiu w ITM i nienarzekam.

pracownica itm rs halemba

boze tak mi was ludzie szkoda,ja pracuje w itm na halembie .na swieta dostalysmy po 400zl w bonach muszkieterow!wy pewnie tez powinniscie je dostac!!!nawet do nas dochodza posluchy co ten wasz prezes wyprawia.my mamy to szczescie ze nasza pani prezes to swietna babka .!premie otrzymalam zaraz w 3cim miesiacu pracy a jesli ktos nie wiezy niech podjedzie do nas na ulice klodnicka obok kwk halemba chetnie wam opowiemy jak jest u nas!bony muszkieterow dla pracownikow itmow kazdy rowna suma dala centrala .wasz szef je zawinol!wielkie wspulczucia ,nie dajcie sie gnoic!pozdrawiam.

współczująca :(

ja tam pracowałam oddałam całe serce i energie od samego początku i tylko ci którzy tam pracują lub pracowali wiedzą jaka jest prawda PIP niestety nic tam nie zdziała, ponieważ są to wizyty zapowiadane kilka dni wcześniej i co miesiąc przepisywane są listy obecności pod groźbą zwolnienia żadnego szacunku dla drugiego człowieka i zrozumienia przecież nie każdy (tak jak niektórzy) chodzi do pracy dla zabicia czasu . szkoda bo fajna ekipa była na samym początku apotem wszystko sie rozpierniczyło PANIE PREZESIE DOCEŃ LUDZI ... pozdro dla wszystkich 3 majcie sie ciepło i nie dajcie sie okradać . ps. TEŻ sie pisze przez Ż a nie RZ [usunięte przez moderatora]

Pracownik ITM

Jakoś inni umią docenić pana prezesa i urząd miejski ma zamiar wyróżnić pana prezesa z czego sie dowiedziałam jako nalepszego pracodawce na śląsku więc niewiem skąd takie [usunięte przez moderatora] na tym forum ale jak dlamnie to faktycznie najlepszy pracodawca wogóle jak jest dużo roboty to nawet on sam podchodzi i nam pomaga gośc jest spoko wyluzowany i co najważniejsze wyrozumiały.A jak ktoś leci w bambuko ten bonów niema ,ja bony mam bo pracuje solidnie dokładnie tak jakchce pan prezes a wy? tylko faktycznie jakies L4 i głupoty w głowach a co do tego [usunięte przez moderatora] kauflanda nie ma żadnych z nami szans N [usunięte przez moderatora]

,, A może nic nie wiecie,,Tak wiemy tylko jedno bony były tylko [usunięte przez moderatora] prezes schował je do kieszeni.

praca za darmo ;-)

OJ. Bytom to specyficzne miasto. Czytam Wasze opinie, i nie wiem czy się śmiać czy płakać. Nie obrażając nikogo, ale opinie niektórych osób mówią wszystko o Waszym stosunku do pracy i wykształceniu. Wypisujecie tu takie bzdury... Dziwię się, że jeszcze nie zostało napisane, że od otwarcia nikt wypłaty nie dostał. Wkońcu nie jecie, nie pijecie, tylko pracujecie i pracujecie i to ZA DARMO!!! LUDZIE - wszyscy mają wady, ale spójrzcie najpierw na siebie, a potem oceniajcie innych. I przestańcie rozszerzać plotki wyssane z palca. Czy zastanawialiście się w ogóle co może być prawdą a co nie? Czytacie bądź słuchacie jakieś głupoty, a potem komentujecie, tylko właśnie co komentujecie? Nad tym się zastanówcie. Może też warto się zastanowić nad kredytem i otwarciem sklepu, skupić się na uczciwej pracy, a nie tylko komentować i narzekać. Wkońcu wszystko wiecie najlepiej, nieprawdaż? A może nic nie wiecie, tylko piszecie cokolwiek, żeby tylko coś napisać.

pracownik itm

no widze ze niezla awantura sie szykuje jesli to prawda z premia na switeta i bonami no bo jesli ruda sl dostala to czemu nie bytom???? a jesli dostalismy te bony to gdzie one sa???? [usunięte przez moderatora] czlowiek chce pracowac ale z uczciwymi ludzmi a nie zlodziejami!!!! dobrze by bylo to zglosic do centrali niech oni wezma sie za to i zrobia porzadek!!!

obiektywny pracownik

hej co to za gorzkie zale,mniej l 4 wiecej pracy.najlepiej caly grudzien na [usunięte przez moderatora] w domu przelezec a potem plakac.jest jak jest to nie przdszkole.chodz moim zdaniem ci co robia powinni dostac bon jakis.leserom nic!a do tej pani o tym lizusostwie widze ze zal [usunięte przez moderatora] cisnie.prezes jest nerwus ale to jego biznes.na wielkanoc juz was nie bedzie rewiranty ha!

janka

sama prawda niestety widze ze ludzie zaczynaja pisac prawde o tym co tam sie dzieje [usunięte przez moderatora] widze ze maja kompleks niemcow ha,tak to jest panie prezesie jak ma sie ludzi za nic!na zakonczenie z bonami to przegiecie masakryczne!a zadowoleni tam to grupka ich lizusow pajacykow ktora tanczy jak im zagraja. [usunięte przez moderatora]

Pracownik ITM

To jest skandal jak wy tego prezesa traktujecie po prostu jak tak można przyjechał człowiek na śląsk cchiał pomóc by bezrobocie sie choć troche sie zmniejszyło atu co ? Obłudnicy!!!!!!!!! gdzie to jest napisane że muszicie cokolwiek dostać? co?? a co do kauflanda ten sklep sie nie otworzy i zostanie wyburzony już sprawa toczy sie w bytomskim ratuszu i sklep sie muszi wycofać. Za duża konkurencja a zreszta kaufland sprzedaje sam syf niemiecki [usunięte przez moderatora] wieć lepiej pracować w ITM z porządnym kierownictwem [usunięte przez moderatora] a co do prezesa ten człowiek niema czasu by cokolwiek pisać na tym [usunięte przez moderatora] forum więc sie odniego odczepcie bo to człowiek wykształcony i zna sie na marketingu gdyby sie nie znał to by sklepu nie otworzył proste? Dlaczego wszyscy są mądrzy tacy w Internecie?a niepowiedzą tego w twarz? troche powagi moji mili, to jest praca i trzeba pracować a telewizja by was wyśmiała bo by wam powiedzieli że jak jest tak duże bezrobocie na śląsku , to sie bierze każdą pracę jaka jest i sie nie narzeka. A jeszcze w portfel ludziom sie nie zagląda każdy kupuje sobie co chce, aten samochód co niby gadacie o nim, to nie za wasze pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o InterMarche - Bytom

InterMarche