Opinie o Pearson Central Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pearson Central Europe Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pearson Central Europe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pearson Central Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Kandydat Nowy wpis

Jak sytuacja wygląda obecnie ? Warunki pracy i zarobki ?

krokodyl420 Nowy wpis

(usunięte przez administratora) nie da sie zalogować przez komputer gdzie na telefonie sie normalnie zalogowałem 0/10.

Paulina Nowy wpis

Czy można zrezygnować z nadgodzin?

Gosia

kontakt z wami jest nierealny, nie odpisujecie na maile, epalen nie działa to samo z myenglishlab, a przedstawiciel handlowy to nieosiągalny meteor. próbuje się z wami skontaktować już kilka LAT !!!!!!!!!!!!!!!!!! i wszystkie moje próby to jedna wielka porażka. To jest żałosne i prymitywne.

Graham Ch. Nowy wpis
@Gosia

Kilka lat? Może to z Tobą coś jest nie tak...

Czy kandydat na stanowisko Cloud and Hosting/SRE/DevOps Contractors w firmie Pearson Central Europe Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Rumia
Rumia
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Igor

Jest takie powiedzenie, że dla chcącego nie ma nic trudnego. Może ktoś słabo się stara ?

Czy coś dzieje się w tej fajnej firmie? Czym można wytłumaczyć takie milczenie na forum?

Weronika

Kto ostatnio był na rozmowie kwalifikacyjnej w PEARSON LONGMAN POLSKA? Jakie macie wrażenia? Podzielcie się swoją oceną. Może być to przydatne dla przyszłych kandydatów.

Czarek

jakby ktoś nie zauważył, firma zmniejszyła nazwę do Pearson jedynie. Mają bardzo szeroką ofertę dla klientów/zainteresowanych. Zapewniają kompleksowe i nowatorskie rozwiązania edukacyjne, dopasowane do indywidualnych potrzeb uczących się. Szkoda, że brak ofert pracy od nich.

kieszek

Cześć, moja znajoma uczy się w Pearson Longman angielskiego, ale mówiła mi , że to nie tylko miejsce do nauki języków , ponieważ firma oferuje różnego rodzaju rozwiązania edukacyjne, podobno nie tylko związane ze stricte językami. Czy wiecie może coś więcej na ten temat ? z góry dzięki za wszelkie info

aallaa
@kieszek

drogi kieszku, nie wiem gdzie sie uczy twoja znajoma angielskiego ale napewno nie w pearson longman, moze z ich ksiazek ale raczej nie w firmie handlowej :)

wojtek

Mało pisze się o zarobkach, bo nikt się swoim wynagrodzeniem nie chce dzielić. Z rekrutacji wiem, że reprezentant może zarobić od 4 - 8 tysiaków (kierownik) Maja szkolenia ze sprzedaży i produktów z marketingu, a reszta wirtualnie. Podobno sa też szkolenia techniczne. Konsultant/sprzedawca dostaje samochód, laptop, drukarkę, tablet, tel. komórkowy, internet. Premia roczna jasno określona, ale zależy od wielu czynników. Ciśnienie jest duże bo ksiażki teraz trudno sprzedać, czytelnictwo w kraju spada a do tego cyfryzacja i konkurencja ze strony firm szkoleniowych lub prywatnych językowych. Na pewno nie maja problemów z pieniędzmi - 9 wydawnictwo w kraju, a podobno coś jeszcze maja w innych krajach regionu. Moja rozmówczyni była dumna z Węgier, Rosji i Ukrainy. Generalnie lepiej niż u innych wydawców.

Steven
@wojtek

co za bzdury... opinia na temat pracodawcy po rozmowie rekrutacyjnej. kto pracuje w Pearsonie ten wie, ze sprawy maja się inaczej. "Na pewno nie maja problemów z pieniędzmi - 9 wydawnictwo w kraju, a podobno coś jeszcze maja w innych krajach regionu." - raczej problemy są, jeśli straszą zamknięciem firmy w Polsce jeśli nie poprawimy wyników.

anon
@wojtek

Pracuję w tej firmie i mogę potwierdzić to co pisze wojtek. 4 netto podstawy zarabia pracownik sprzedaży, kierownik ok 8. W biurze jest mniej kolorowo. Lubiany jest out-sourcing i zatrudnianie studentów. Stanowiska lepiej płatne i ciekawsze nawet nie są ogłaszane. Trzeba być "z rodziny" :) Ogólnie firma jest ok. Płacą na czas i dbają o pracowników. Rozwoju nie ma, na awans nie ma najmniejszych szans.

konsultant

Praca niewolnicza za przyzwoite wynagrodzenie. Przede wszystkim nie jest się konsultantem metodycznym, ale SPRZEDAWCĄ. Musisz sprzedać materiały edukacyjne i zrealizować wyśrubowany target- to nr jeden na liście zakresu obowiązków. Typowa praca przedstawiciela handlowego, która niczym nie różni się od przedstawiciela medycznego/farmaceutycznego. Tylko produkt inny... Dużo stresu, mało czasu prywatnego. Typowe korpo.

Zofia

Jak się pracuje w tej firmie jako konsultant metodyczny? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Zarobki są takie, jak napisane jest powyżej. Niestety firma jest w trakcie restrukturyzacji i zatrudnianie się w korporacji, która ma problemy finansowe jest ryzykowne. Pearson nie jest stabilnym pracodawcą... Wielu pracowników szuka pracy, nawet jeśli siedzą cicho.

Pani S

Firma bardzo przyzwoita, atmosfera bardzo sympatyczna.Jest w prawdzie sporo pracy, ale to chyba dobrze. Płaca przyzwoicie. Kariery faktycznie nie bardzo da się zrobić w Polsce. Hierarchia jest bardzo pozioma, ale jeśli ktoś lubi sie przeprowadzac to jest możliowość aplikowania do dowolnego kraju w którym jest pearson i to daje duże szanse.

kaja

Pensja po kilku latach pracy na stanowisku reprezentanta dochodzi do 4000 zł na rękę . Do tego bonus raz w roku. Samochód służbowy, telefon, internet. Szkoleń praktycznie brak, a te co są nie mają większego sensu i nie wiele wnoszą. Są oczywiście szkolenia produktowe, regularnie. Ale jeśli chodzi o jakiś inny rozwój- zero. Zupełny brak szans na rozwój w dziale sprzedaży. Kto tam wejdzie musi wiedzieć, że nic więcej go nie czeka. Brak szans na rozwój i na awans. Nie pracuje się 24 h na dobę, to gruba przesada. Ale faktem jest, że nacisk jest coraz większy i jest gorzej niż było. Jak ktoś lubi sprzedawać i marzy o pracy w sprzedaży- niech idzie.

Jarząbek

Łubu dubu, łubu dubu... Wszystkie opinie pisała jedna osoba, której podziękowano za współpracę. Warszawa pozdrawia Kraków... Praca jak każda, ma swoje plusy i minusy.

Czy moglibyście podać jakieś szczegóły? Gówniana płaca, tzn. jaka? Gorzej niż w Biedronce? Co jeszcze, oprócz wizyt w szkołach i prezentacji należy do obowiązków konsultanta metodycznego? 24h na dobę ... nie przesadzacie?

pawełek

To prawda. Biedronka się chowa. To nie jest firma tylko (usunięte przez administratora) nieprzymusowej. Jak to szefowa warszawska mawiała : W innych firmach będziecie mieć jeszcze gorzej". No nie koniecznie, o to trudno. Ot takie tam przemyślenia. Kariery tam nie zrobicie żadnej.

mara

Pracował tam mój znajomy. uciekł po okresie próbnym. Marna kasa, praca niewolnicza 24h. Wyciskają do zera. Dobre dla cyborgów i ludzi którzy nie chcą się rozwijać. Nie dla młodych. Chociaż dla wielu praca w korporacji jest marzeniem. To jest korporacja po polsku.

adel

To prawda,praca tu jest niewolnicza, płaca gówniana, kariera żadna. W szkolnictwie może dobrze się nie dzieje, ale można dorobić na korepetycjach, jest awans zawodowy. Tu stanowiska obsadzone od lat, perspektywy awansu żadne. Można 10 lat na tym samym stanowisku i z tymi samymi zarobkami praktycznie. Ilość obowiązków niewyobrażalna. Kompetencje przełożonych żadne. Szkolenia owszem, on-line - śmiech na sali. Bardzo grząskie G, w które jak się wdepnie, to trudno wyjść.

Zostaw merytoryczną opinię o Pearson Central Europe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pearson Central Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pearson Central Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Pearson Central Europe Sp. z o.o.