Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. oddział Katowice

Katowice

Opinie o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. oddział Katowice

admin 2015-06-22 20:03:54
Opinie z pierwszej ręki są dla nas szczególnie cenne! Bądź pierwszy i podziel się swoim zdaniem z innymi użytkownikami.
niedoszla pracownica 2016-12-15 19:18:57
NAJGORSZY PRACODAWCA NA ŚWIECIE!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE PRZESZŁAM DWUETAPOWĄ ROZMOWĘ KWALIFIKACYJNĄ NA SEKRETARZA SZKOŁY W KATOWICACH, NASTĘPNIE PRZEZ 2 TYGODNIE ZWODZILI MNIE ZAPEWNIAJĄC, ŻE PRACA NA MNIE CZEKA (DZIĘKI TEMU ODMÓWIŁAM W DWÓCH INNYCH MIEJSCACH, GDZIE RÓWNIEŻ CHCIANO MNIE ZATRUDNIĆ), AŻ W KOŃCU PO MOICH KILKU KOLEJNYCH NIEODEBRANYCH TELEFONACH I UNIKANIU ROZMÓW, KIEDY W KOŃCU ZADZWONIŁAM Z INNEGO NUMERU, DOWIEDZIAŁAM SIĘ, ŻE REKRUTACJA JEST JUŻ NIEAKTUALNA I MI DZIĘKUJĄ. SZOK!!! I ONI CHCĄ UCZYĆ CZEGOKOLWIEK LUDZI??? POWINNI ZACZĄĆ OD UCZCIWOŚCI I KULTURY U SIEBIE, A DOPIERO POTEM BRAĆ SIĘ ZA NAUKĘ INNYCH. UNIKAJCIE JAK OGNIA TEJ PSEUDO SZKOŁY, BO WAS TEŻ MOGĄ WYKIWAĆ JAK NIE W TAKI TO INNY SPOSÓB - ŻENADA!!!
Zostaw swoją opinię o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. oddział Katowice - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. oddział Katowice