Opinie o Medicus w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Medicus. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Medicus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medicus w Tychy

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Medicus?

Natan
@Pracownik13

Atmosfera bardzo dobra hehe to pisał jeden z synów szefów bo nic innego w tej firmie nie potrafią. Kłótnie o klientów,wyzwiska obgadywanie na dzień dobry.

W Nowy wpis

Widać że nie znasz realiów i zasad jakie obecnie panują na rynku pracy. Każdy szanujący się pracownik przed wysłaniem CV lub rozmową kwalifikacyjną sprawdza firmę, do której aplikował. To jeden z elementów przygotowania się do spotkania z potencjalnym pracodawcą. Dobrze jest wiedzieć czym firma się zajmuje i jakie zdanie mają pracownicy. Z waszej strony internetowej nie można nic się dowiedzieć, bo jest bardzo słabo prowadzona. Stąd potrzeba szukania informacji w innych miejscach. Zadowoleni pracownicy może tutaj nie wchodzą, bo po prostu takich w medicusie nie ma. Nie oszukujmy się, w dzisiejszych czasach nawet jak ktoś kupuje toster to sprawdza opinie o produkcie i o sklepie. Tym bardziej szukając pracy kierujemy się tym samym.

Czy w Medicus wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Czy Medicus organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Ala Nowy wpis

Medicusa nic nikomu nie organizuje, tyrasz za najniższą krajową i masz się cieszyć. Zresztą wielki prezes powiedział że mamy mu dziękować bo miesięcznie do tej firmy dokłada 100.000 buahaha

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Medicus?

Pracownik13

Bardzo dobra, niewielka ilość pracowników powoduje przyjacielską atmosferę. Człowiek nie jest anonimowym trybikiem jednym z wielu jak ma to miejsce w korporacjach, lecz integralną i istotną częścią firmy.

miki

Admosfera? Ploty, pyskuwki, mania wyzszości.

Natan
@Pracownik13

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Medicus? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Wiecie może, czy w Medicus szukają chętnych na staż?

Mówi tak każdy kto przyszedł tam na początku potem każdy zmienia zdanie jak się domyślam jesteś nowym pracownikiem dlatego tak piszesz. Popracuj chwilę a sama się przekonasz,????

Jak wygląda ścieżka awansu w Medicus?

BYŁY PRACOWNIK

dokladnie ogólnie mijac z daleka

Sylwia
@BYŁY PRACOWNIK

Super, że zechciałeś dodać tu coś od siebie, no ale tak naprawdę to Twój wpis jest raczej mało pomocny. Dlaczego odradzasz nam podjęcie pracy w firmie Medicus? Ciekawi mnie, czy chodzi tu może o zarobki, atmosferę, czy o brak porozumienia na linii pracownik - pracodawca.

Ferdynand

Dobra i solidna firma. Mam wrażenie, że niektórzy tu piszący chcieliby dostać i się nie narobić lub im po prostu nie wyszło i chcą zrobić na złość. Współpracuję z firmą i wszyscy obecni pracownicy bardzo mili, można z czystym sumieniem powiedzieć, że czuje się przyjacielską atmosferę. Polecam współpracę jako klient, ale myślę, że dla potencjalnego kandydata, który się odnajduje w bezpośredniej sprzedaży będzie to idealne miejsce.

@byly dlaczego tak piszesz ?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Medicus?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Medicus?

olo

dla własnego zdrowia psychicznego trzymaj sie z daleka

Daria

@powaznie Myślę, że obrażanie innych to przejaw czystej złośliwości i zazdrości, że inni są zdolniejsi? Firma dobra wystarczy dobrze pracować,

Powaznie
@Daria

ja dobrze pracuje i widzę co się tu dzieje "Dario"

@Powaznie

Dario ja też tam pracowałem kupę lat masz racje ...jakosc pracy nie idzie w parze ani z zarobkami ani z warunkami A na koniec zwalniają Cię albo odchodzisz jak nie potrzebny I nie ważny ktoś czy ich zasług już nikt nie pamięta.Ps A czy oni w ogóle istnieją strony już nie widzę.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Medicus?

powaznie

podstawa to umiejetność wazeliniarstwa, jezyk zbedny

Sebastian

Możesz powiedzieć coś na temat wynagrodzenia? Macie jakieś plany do realizacji i dodatki za ich wykonanie?

Jak długo trwa proces awansu w Medicus?

ewa

zapomnij. wszystko obsadzone

była pracownica

tam nie ma awansu no chyba ze jestes pupilkiem szefów i nosisz mini,ładnie sie uśmiechasz to mozesz podawac kawe i nic wiecej nie robić -reszta będzie pracować na Ciebie

Firma zatrudnia osoby i nie wypłąca pieniędzy.Pracowałam cały miesiąc a dostałam marne grosze bez umowy i to do koperty.Szkoda słów.

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęło już prawie 1 dni. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej sytuacji przedsiębiorstwa Medicus? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

była pracownica

poszukiwane są i będą ciągle bo kto chciałby tam pracowac ,nie dajcie się zmylić kometarzom pracowników ktorzy tarująs ie jak moga pozytywnymi wpisami na swój temat

Lidia

@Pracownik, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Medicus. Czy możesz do swojej opinii dodać coś na temat możliwości rozwoju zawodowego u tego pracodawcy? Czy pracodawca dba o pracowników pod tym kątem i organizuje ciekawe merytoryczne szkolenia, które podnoszą kwalifikacje kadry pracowniczej? Napisz proszę coś na ten temat.

@Lidia

wszystkie komentarze i pytania zadawane sa przez pracowników którzy próbują odbudowywać wizerunek firmy pytaniami i pozytywnymi odpowiedziami na ich temat -najlepiej iśc tam na 2 dni i samemu się przekonać jaka rzeź!!!

Pracownica

Firma w dalszym ciągu się rozwija, prowadzone są rekrutacje do działów sprzedaży. Organizowane są szkolenia merytoryczne jak i kompetencji miękkich. Szkolenia są również wyjazdowe. Ciągły rozwój pracowników pod kątem sprzedaży i ich wiedzy. Możliwość w uczestnictwie na targach branżowych. Atmosfera jest przyjazna, zawsze można polegać na szefostwie, nikt nie zostaje sam sobie. Możliwości zarobkowe duże.

Firma ciągle się rozwija, coraz więcej klientów, uczestnictwo na targach branżowych, więcej produktów wysokiej jakości, miła i spokojna atmosfera w pracy a warunki zarobkowe wyższe. Obecnie poszukiwani są pracownicy do działu sprzedażowego w związku z prężnym rozwojem.

Zostaw merytoryczną opinię o Medicus - Tychy

• Jak się pracuje w Medicus?

Zobacz opinie na temat firmy Medicus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medicus?

Medicus
3.6/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Towarowa 23 lok. A
    43-100 Tychy