Royal Properties Nieruchomości

Opinie o Royal Properties Nieruchomości

wally66 2010-05-21 08:41:54
Nie polecam tego pracodawcy, ciągłe szpiegowanie, podsłuchiwanie i nagrywanie rozmów, kombinacje z umowami, właściciel ma manie że wszyscy go oszukują, jest osoba która sama nie wie jak ma prowadzić firmę, pomysły pracowników wciela w życie jako swoje. Cały czas kombinuje jakie zrobić "progi" żeby uwalić pracownikowi kasę. Jedyne co mu wychodzi to opowiadanie bajek. Żyje w świecie marzeń.
bryk 2010-09-22 09:53:38
czy na prawde jest az tak zle? rozmawialem ostatnio z prezesem wydawal sie bardzo konkretny, zastanawiam sie czy nie podjac tam pracy. moze ktos jeszcze wypowiedzial by sie w sprawie pracy i tegoz pracodawcy
bartek 2016-04-28 20:00:33
usługi "takich developerów" może są potrzebne, ale powiedz szczerze @riksza, jak wiele osób teraz kupuje mieszkania. Zazwyczaj ludzie mają upatrzone osiedle, nie szukają po biurach nieruchomości niestety
Zostaw swoją opinię o Royal Properties Nieruchomości - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Royal Properties Nieruchomości