Opinie o P.P.U.H. INSTALL-TECH S.C. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie P.P.U.H. INSTALL-TECH S.C.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.P.U.H. INSTALL-TECH S.C. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.U.H. INSTALL-TECH S.C. w Lublin

Artur Nowy wpis

Podobno pracuje się tu na pół etatu bo brakuje roboty. Nadal tak jest? Szukam pracy ale wolałbym cały etat żeby dobrze zarobić. Płacą w miarę normalnie?

Kasia Nowy wpis
@Artur

W ogóle nie płacą. Pracownicy nie dostali wynagrodzenia za ubiegły rok i ten obecny. Firma nie istnieje szanowny pan prezes nie posiada ani jednego pracownika, nie ma kasy na lokal, wysprzedaje sprzęt. Praca jedynie charytatywnie.

Renata Nowy wpis
@Kasia

Charytatywnie? Wiesz co może i to by miało sens, ale chyba już nie ma na co tutaj pracować, skoro piszesz, że interes chyba już całkiem zwijany. Smutne. No i co rozumiem, że pracownicy teraz miesiącami się po sądach ciągają za resztę wynagrodzenia swojego? :/

Kasia Nowy wpis
@Renata

Charytatywnie jak najbardziej ma sens ale dla jednej ze stron wszystko za darmo, pracownicy jak (usunięte przez administratora) a prezes nowym samochodem z salonu.

Remik

Może trzeba dobrze pracować a firma doceni i będzie zadowolenie?

Adek
@Remik

Dzięki tej Kaszance zespół ma co robić od 4 lat (bo inaczej dawno nie byłoby już tej firmy); jak ktoś nie rozumie że trzeba się dostosować do istniejącej sytuacji rynkowej to jego problem; czasy kiedy robiło się to samo i dla tych samych przez 20 lat dawno się skończyły.

Byłem tu

Nie polecam, odkąd Kaszanka dołączyła do zespołu- wszystko się sypie. Dużo obietnic, że będzie dobrze,a wychodzi inaczej...pracownicy zmuszeni do pracy na pół etatu bo jak nie to szukaj gdzie indziej roboty po wieloletniej współpracy...

Adrian

Cały czas czekamy na wasze opinie. Co aktualnie dzieje się w P.P.U.H. INSTALL-TECH? Jakie wymogi spełnia idealny kandydat do tej firmy? Nie widziałem żadnych ogłoszeń o pracę na stronie. Podpowiedzcie jak można aplikować?

Brałeś udział w rekrutacji do P.P.U.H. INSTALL-TECH S.C.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Adrian

@Wiem co mówię, czy jesteś aktualnie pracownikiem w firmie P.P.U.H INSTAL-TECH? Wymieniasz kilka rzeczy które nie odpowiadały Ci w firmie, a czy widzisz coś pozytywnego w tej pracy? @Jacek, Ty masz odmienne zdanie na temat tego pracodawcy, możesz się nim podzielić? Dlaczego uważasz że INSTAL-TECH jest "dobrym pracodawcą"? Czy Ktoś jeszcze zechciałby podzielić się swoją opinią? A jak wygląda sam proces rekrutacji? Ktoś był ostatnio? Wasze rady będą bardzo cenne dla osób zainteresowanych pracą w Instal-Tech.

Wiem co mówię

O tej firmie można znaleźć wiele negatywnych opinii i niestety przychylam się do większości - kasa pod stołem (i to nie zawsze na czas), NIEPEŁNY etat oczywiście od minimalnej, brak stabilności - co miesiąc próby podjęcia współpracy z innym operatorem, brak ciekawych zleceń, brak merytorycznego wsparcia ze strony szefostwa... jeśli kiedykolwiek znajdziecie się na rozmowie kwalifikacyjnej to wiedzcie jedno - jesteście tam, bo inni przed wami mieli dosyć wyzysku i pustych obietnic i odeszli. Trzeba się nieźle napocić, żeby zarobić nie tylko na swoją pensję, ale także prezesa i zatrudnionej w firmie jego ŻONY. W ciągu ostatnich kilku miesięcy z firmy odeszło kilkanaście osób, to chyba o czymś świadczy i nie wymaga komentarza. Od dobrego pracodawcy ludzie nie uciekają z dnia na dzień.

Jacek

Zastanawiające jest to, że INSTALL-TECH jako dobry pracodawca nie ma zbyt wielu opinii na forum!

Nie polecam, marna firma a szef to koleś z którym w ogóle nie można się dogadać

P...))

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w przeciągu ostatnich dni. Najwłaściwsza opinia o kierownictwie: oprócz sztucznej i przygotowanej erudycji ze szkolnymi formułkami to oni sami nie wiedza czym ewentualnie w przyszłości bedą sie zajmować i w jaki metodami mogliby to osiągnąć. Wymownie dali do zrozumienia: my ci nie doradzimy bo tej wiedzy nie posiadamy.

entuzjasta

Polecam przejrzeć ich aktualne oferty pracy, ubaw po pachy. (usunięte przez administratora) Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie (pół na umowie a pół pod stołem - jeśli nie ma cienkiego miesiąca) Bardzo miłą atmosferę w pracy (z fuhrerem wurst na czele - polecam) Wysokie wynagrodzenie (jak na afrykańskie stawki - w końcu robi się jak murzyn w nowym świecie) Praca w prężnie rozwijającej się firmie (nawet papier toaletowy wie, żeby żyć trzeba się rozwijać, o czym kierownictwo tej firmy mydli oczy) Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych (raz w życiu - szkolenie bhp) Współpracę z entuzjastami i profesjonalistami w branży (entuzjaści citroena i remontowania mieszkań) Samodzielność w działaniu (tu akurat prawda - żadnej pomocy, tylko "ile zrobione i czego tak mało") polecam jeśli chce ktoś mieć dodatkowy powód do samobójstwa

amakin

Najlepsza firma w jakiejkolwiek pracowałem ! POLECAM !

gienio

Potwierdzam, firma elitarna i profesjonalna, wysokie uposażenia powyżej statystycznej, rozległe perspektywy nobilitacji i awansu, częste specjalistyczne szkolenia i seminaria, kadra menadżerów mistrzosko przygotowana do zarządzania kolektywem. Spółka jest aktualnie liderem w gronie innych adwasarzy. Inne przedsiębiorstwa powinne wzorować się na ich wieloletnich metodach ewolucji i progresu. Rekomenduję (top) management. Rekomend pracę w tej korporacji.

T.W. Bolek
@gienio

Buahaha to było naprawdę śmieszne i nic wspólnego z rzeczywistością niestety nie ma.

sebastian

uwaga na tą firmę, obiecują wysokie wynagrodzenia, awanse, premie i nagrody a najwyżej dostaniesz kopa w siedzenie jak cię już wykorzystają, ciekawostka że podwykonawcom płacą po pół roku lub odzyskują pieniądze nakazami ! dawnej było lepiej ale od niedawna zmienił się prezes i jest fatalnie

bolek
@sebastian

kolego, pieprzysz jak potłuczony; firma stabilna, płaci jak sama otrzyma kasę od operatorów - prosta sprawa i dzisiaj norma w tym biznesie; coś czuję że jesteś z konkurencji (może Was boli że szykuje się im spory deal?), bo nikt kto dzisiaj tam pracuje z tego co wiem nie narzeka; kasa jest taka jak obiecują (a czy większa czy mniejsza zależy jak się kto umówi); ja nie narzekam;

Coco jambo i do przodu

DOBRE WYCHOWANIE mówi że o zmarłych nie mówi się źle albo w ogóle. Ta firma to tylko wspomnienie...

Łuki

To co na umowie to na czas, to co pod stołem to rożnie, choć ostatnio ucinają nawet to ostatnie bo "cienki mieli miesiąc" jak mówią.

Coco jambo i do przodu

Tonący okręt od 1 stycznia który wreszcie utonie.... tak, tak, ale to nie jest Titanic choć trzem muszkieterom wydaje sie że otarcie o zlodowaciałą górę zwaną szpekiem, wurstem znacząco nie wpłynie na dalsze postępowanie menagiera J.C. jednak statek ucierpiał a ostatecznie utknął na ekonomicznej mieliźnie. Brak konkretnych robót, brak perspektyw, brak myślenia o dalszym rozwoju jak i bardzo nie trafione decyzje. Zwijamy mandżur i WYPAD! Tak tak Panowie GRATULUJĘ przecież każdy w życiu ma swoje Westerplatte.

€dward

Pensje poniżej krytyki. Obiecywali złoto z nieba nic takiego nie ma. Nie maja dobrego pomysłu na biznes. Prezesi to analfabeci techniczni a na dodatek ciągle jednego pilnuje żona. Jeden kierownik coś ogarnia i daje czasem zarobić. Od początku 2016 odeszło sporo ludzi bo warunki były nie do zaakceptowania.

Men

Aktualnie pracę w tej firmie rekomenduję pasjonatom seksu analnego.

Tony66

Lipa bo umowa na 1/2 etatu za najniższa krajowa. Reszta pod stołem, obcinają kasę za urlopy. Wypłacalni sa. Ja troche nie polecam

Dość profesjonalnie, zdażają sie wpadki jak każdemu:) godni polecenia

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.U.H. INSTALL-TECH S.C. - Lublin

P.P.U.H. INSTALL-TECH S.C.
2.2/5 Na podstawie 20 ocen.
  • ul. Josepha von Eichendorffa 2
    47-400 Lublin