Opinie o CLAR SYSTEM w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CLAR SYSTEM. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CLAR SYSTEM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLAR SYSTEM w Poznań

Beata

Firma Clar System bazują na naiwności i niewiedzy osób z grupą. Na dzień dzisiejszy w podobnej firmie dostaniecie 1900 zł na rękie za 5-dni pracy za 7-godzin pracy. Dodatkowe godziny są inaczej płatne a soboty i niedziele i święta to 150% twojego wynagrodzenia. Jeśli nie chodzisz na zwolnienie lub urlop w miesiącu dostaniesz od 200zł premi miesięcznej dodatkowo. Dodatkowo osoby z grupą bez znaczenia z jaką, dostaną wszelkie dofinansowania od 60% do nawet 120% z ZFRON. Czyli pracując cały miesiąc po 7godz 5dni, dostaniesz 1900zł + 200zl najniszej premi. Postaraj się faktury za leki to niech będzie 100zł , koszt podruży do pracy niech będzie 200zł. Więc prosty rachunek 2400zł miesięcznego wynagrodzenia na rękie. Ale niech ci wpadną nad godziny albo weekend to aż chce się pracować. Ale Uwaga To Nie W Firmie Clar system!!!. Tak postępują firmy którym zalerzy na ludziach, a teraz rozpoczeła się wojna o pracowników z grupą. Więc nie dajcie się oszukiwać w Clar System.

Ryba
@Beata

Niestety w Firmie Clar System takich przywilejów nie ma,nawet urlopu nie ma,mając orzeczenie z tytułu niepełosprawności,a zapłatę za leki mając faktury nie można nawet marzyć. Nie jest to firma,którą poleciłbym znajomym.

J.antoni.

Proszę mi wytłumaczyć . Jest rok 2020 . Polska kraj katolicki . I są obozy pracy dla niepełnosprawnych pracowników. Pracodawcy tych (usunięte przez administratora) , przeważnie to byli fukcionariuszy Milicji , czy UB. Czy Policjantów. Ich celem są tortury , niewolenie , gwałty na niepelnosprawnych niewolnice. Pomaga im w tym pracownicy P.F.R.O.N. I Polski Rząd który obraża Niemców, Rosjan o Nazizm. Niemców nie ma Rosjan nie ma , a Polskie obozy pracy dla niepełnosprawnych (usunięte przez administratora) są. Narzuca się pytanie i odpowiedź czyje były obozy pracy i zagłady. W Polskich pseudo zakładach pracy chronionej , nie doczekają wieku emerytalnego niepełnosprawne kobiety i faceci . Umierają, mają zawału, wylewy i.t.p. A na tym zarabiają ich oprawcy to znaczy komendanci tych obozów. Mam podejrzenie że to wychodzi z domu i ma się ten bandytyzm w genach. Po pradziadkach, dziadkach i i.t.p. wychodzi na to że to Polak Polaka katował i kosztuje. Tak Polskie Kapo.dziekuje. Polski Rząd nagradza bandytów za tortury , niewolenie , okradanie.

jola
@Ted Bundy

tak to prawda pracowalam w warszawie od 2019 roku .poczatkowo bylo ok ze strony kordynatora poniewaz mialam bardzo pozadnego czlowieka za kierownika-kordynatora. po jakims czasie kierownik powiedzial ze odchodzi i przeniosl mnie na gazownie . i nadal bylo super .spytacie sie co super. Otoz ten kierownik normalny czlowiek oraz pracownicy gazowni to pozadni normalni ludzie ,pomocni traktujacy sprzatajaca za takiego samego czlowieka jakbym pracowala jak pracownicy gazowni.... Nagle przychodzi nowy kordynator ,poczatek ok, inagle covid ,zapieprzam caly czas bez dnia l-4 przez cala pademie bez 1zl dodatku,premi.a gdy pytam sie kierownika o premie bza to ze pracuje bez l-4 to slysze ,,pracownicy w szpitalach nie dostaja premii wiec i nie dajemy premi,,, poprostu zaiwaniaj za siebie i za kolezanki ,ktore przychodza do pracy ale nie robia wszystkiego co powinni-a jaq mam za nie robic bez dodatkun pienieznego .. i to ma byc sprawiedliwosc w firmie dla osob z niepelnosprawnoscia ..ale kase oni biora za nas....

Jak często odbywają się szkolenia pracownicze w CLAR SYSTEM? W ogłoszeniu jakie umieścili 10 grudnia na GoWork.pl obiecują bogaty rozwój, dlatego pytam.

Gabriela
@Janusz

Widzę, że temat Ukr się nawinął. W sumie to czemu ludzie mieli problem z ta cala dokumentacja…? Dodatkowo zastanawiam się teraz jak to wygląda w trakcie pracy. miedzy pracownikami jest w porządku atmosfera?

Koordynatora kontraktów do Zielonej widzę ze już od ponad miesiąca szukają, teraz zastanawiam się z jakich przyczyn tak długo, oferta wciąż jest dostępna na stronie. jakie auto służbowe teraz się dostaje? I czy ono jest też na użytek własny?

Adela Nowy wpis

Gdy ktoś pisze takie rzeczy to zastanawiam się jaka kultura pracy i atmosfera występują na miejscu… a skoro już wyrażasz taka nadzieje to ciekawa jestem czy pracownik sprzątający ma możliwość zmiany temau pod uzasadnionym argumentem? Tego w ofertach nie piszą

Pracownik Nowy wpis

Moja opinia pochodzi z lubuskiego, powiedzmy okolice Jezusa . Z czasem jest coraz gorzej, nowa korydnator i sam dyrektor budynku to dusigrosze zwalniające i oszczędzające na 9 sprzątających, zamiast na ponad 700 pracownikach z 2 zmian. Wyrobione 190h to od następnego miesiąca każdy obowiązkowo ma mieć 168 bo szkoda pieniędzy, mam wrażenie że jakby nie było pracy minimalnej to byśmy dostawali 1000 zł i kazali by ręce całować. Sama praca nie była najgorsza z najgorszych, chodzi o słabe traktowanie ludzi i obwinianie ich za niekompetencje kierownictwa które nie gwarantuje płynności całego obiektu.

Były pracownik Nowy wpis

Dzień dobry, pracowałam w tej formie ponad 5 lat, firma jak firma. Bardziej interesuje się orzeczeniem niż człowiekiem, jest dobrze jak cicho siedzą, jak ktoś potrzebuje pomocy to oczywiście pod dywan sprzątają, w końcu firma sprzątająca. Firma chroniona to tylko z nazwy, nić nie ma wspólnego z chronionej firmy. Nawet nie wiedzą jakich ludzi przyjmują na przełożonych. Mimo że problem zgłoszony, to zrobią tak że pracownik jest winny. A przełożona może robić co chce taką ma nudę i jej ludzie że z chorych ludzi śmieją się z chorych wykorzystują. A przełożona wychodzi kiedy chcę i jej (usunięte przez administratora) Ale co mogą zrobić jak cały czas śmiejąc się w twarz jestem nie do ruszenia mam znajomych i rodzę w biurach. Nie polecam pracę w tej formie bo ich los i ludzie nie obchodzą tylko papierek orzeczenia.

Taki jak wy

Jeśli jesteś szarym pracownikiem, to przejdziesz szkolenie bhp i do pracy. Tam szkolenia są tylko dla elit, jeśli ich tak można nazwać. Część z koordynatorów nie ma zielonego pojęcia o pracy, nadrabiają gadką nie zawsze mądrą. Tak że powodzenia, i dobra rada szacunku możesz się spodziewać póki będziesz im potrzebny, a później sam się domysl.

Sum26
@Taki jak wy

Jakie szkolenie ja pracuje 2 rok i nawet szkolenia bhp nie miałam

@Sum26

patrz a ja pracuję drugi rok i miałem już dwa szkolenia bhp. Pierwsze po rozpoczęciu pracy przez koordynatora ( sprawdziłem mogą tak robić) i około roku pracy przez panią z bhp.

Pati
@Sum26

Szkoleń BHP nie przeprowadzają tylko każą podpisać że takie szkolenie zostało przeprowadzone

@Pati

A czemu nie są prowadzone, bo nie bardzo rozumiem? Kiedyś z tego co pisali to chyba były, skąd taka zmiana? Czy tylko chętni biorą udział?

Janusz

u nas jak wszedł clarsystem i przejął na do pracy bo wygrali obiekt, to szkolenie odbyło się normalnie, nawet dla osób z Ukrainy były dokumenty w ich języku. Oczywiście ludzie narzekali że po co im to, przecież już w poprzedniej firmie byli szkoleni;-) Nie wydaje mi się żeby firma nie szkoliła pracowników z zakresu BHP, lub może tylko sprawdza czy rzeczywiście ludzie mają tą wiedzę z poprzednich szkoleń.

Gabriela
@Janusz

Pracownik Gospodarczy

miła pani w dziale zatrudnienia. Konkretne pytania i udzielenia jasnych informacji na temat miejsca i pracy do wykonania, jak również wynagrodzenia jakie otrzymam.

przebieg pracy, moje preferencje i możliwości co do godzin pracy.

logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
annan

Pracowałam w @Pracodawca w Gdańsku, na pół etatu w urzędzie. Sama się zwolniłam bo nie dało się dogadać z koordynatorką tego obiektu, nie miła osoba, opryskliwa, duże mniemanie o sobie i ciągle kręciła coś z urlopami i umowami. Praca wymagajaca , ale do zniesienia. Ale jeśli taka osoba będzie tak traktować osoby niepełnosprawne to Powodzenia! Jeszcze wspomnę , że to kilkanaście osób się zwolniło podczas gdy pracowałam.

Andzia

Pracował w firmie i nie polecam wykorzystują pracownika jak się da za zastępstwo nie płacą pracujesz za koleżankę która jest na urlopie czy zwolnieniu lekarskim nie dostajesz ani grosza pracujesz za damski uj ,myślą że sprzątaczka to już głupia jest ma pracować i się nie upominać o swoje myślą czasy niewolnictwa minęły

Sporo się tu pisze o kierownikach a z tego co widzę na stronie od grudnia poszukiwany jest właśnie kierownik regionu na łódzkie. Jest tu może ktoś kto pełnił te funkcje w tym rejonie? Jak się w nim pracuje i ogólnie pod Pracodawca? interesują mnie zarobki, opowiecie o systemie premiowym?

Pracownica

Z tego co wiem to na Łódzkie jest jeden Kierownik i ma pod sobą koordynatorów. Podobno też chcą go wymienić bo się do niczego nie nadaje, zwłaszcza do pracy z ludźmi. Idź na spotkanie to się wszystkiego dowiesz

One

CLAR SYSTEM MASAKRA NABIORĄ ROBOTY A MNIEJ PRACOWNIKOW SZEF IJAK BRYGADZISTA WOGLE DOGADAC NIE MOŻNA NIE POLECAM MYŚLĄ ZE MY SPRZATACZKI BEDZIEM ROBIC CO ONI CHCA BRYGADZISTA WCZESNIEJ PRACOWNIKA WYPUSZCZA ALE JAK DRUGI PRACOWNIK CHCE WCZESNIEJ WYJSC BO MA COS DO ZALATWIENIA TO NIE MOŻE

SOFIA

Mam kierowniczkę,dusza człowiek.Pracować trzeba ale nie narzekam,nie czepia się ,wymagania znam i robię swoje.Pracy nie mam zamiaru zmieniać bo jest OK. Nie robię numerów, staram sie i wszyscy są zadowoleni. W każdej pracy są gorsze dni i trzeba to przetrwać a nie narzekać.

J.antoni.

@J.antoni.

Pracownica sprzątaczka wieku 55lat wygląda jak 80 lat.tak z.p.chronionej wykańcza niepełnosprawnych pracowników. Powtarze słowa poprzednika. Bandyckie katolicki kraj. POLSKA.

Irena
@J.antoni.

Cały czas mnie to dziwi dlaczego żadna instytucja państwowa się tą firmą nie zainteresuje. Brak jakichkolwiek środków chroniących pracownika prze d epidemią, brak wody do picia w upalne dni. Brak profesjonalizmu w kontaktach z pracownikami.

Ble ble
@Irena

Ta firma to (usunięte przez administratora) Pracowalam tam .Mialam 2 grupe.Pracowalam za trzech,a wyplata byla najnizsza krajowa..Wykorzystuja naiwnych,chorych ludzi!!!!

Zły
@Ble ble

Bo ty byś chciała żeby płacili za Ci za nic nie robienie. Jakiej skali używasz określając za ile osób pracujesz? Ja też tam pracuję i owszem czasem jest ciężko ale nigdy nie pracowałem za 3 a nawet za 2 osoby, ale co jakiś czas trafia do nas do zespołu taka osoba jak ty i odbijając się najwięcej krzyczy jak to jest zrobiona, jak to w tej firmie źle i jaki wyzysk. Proste rozwiązanie, niepodobna się to zmień firmę bo my już mamy dosyć pracownia za takich jak ty.

Lublim
@Ble ble

Pani ma racje tak samo u mnie..

Ble ble
@Ble ble

Tak masz racje Mordercza praca za trzech.Przychodzisz do domu padnieta!!!!.Za najnizsza krajowa

To cała prawda

Medium
@J.antoni.

Tak, to gorzkie podsumowanie. Nie jest jednak tu winna ani firma Clar System ani inne firmy, a winien jest prawodawca. Prawodawca, albo jeszcze dokładniej dyktator takiego prawa z zewnątrz kraju, bo to Bank Centralny wszystkim podległym USA krajom to prawodawstwo dyktuje, a marionetkowy sejm je uchwala. A niechby spróbował coś pominąć! Mamy na tę okazję, jak w historycznych czasach brytyjskiego imperium dyplomację kanonierek, tylko teraz są to lotniskowce.

Creazy
@J.antoni.

Zgodzę się tak było na awf

Polak nie ubek
@J.antoni.

Ktoś tu nie zna historii lub chce wybielić swoją. W obozach to nie Polacy byli Kapo a sami Żydzi. W szkole podstawowej jest cienka lektura napisana przez Żyda więźnia a przynajmniej za moich czasów była. Cała Europa wydawała Żydów - we Francji władze zgromadziły Żydów na stadionie aby Niemcy mogli ich zabrać. Stadion został zburzony - jest tylko mała niewidoczna tabliczka. Tylko Polska jako kraj sprzeciwiał się Niemcom i tylko Polacy na masową skalę ratowali Żydów. Dzisiaj opłacamy muzea Żydowskie, wypłacam nienależne odszkodowania i co za to mamy. Żydzi już nie mówią o Niemcach tylko o Polakach, że mordowali Żydów. Paranoja. Trzeba było ich wyrzucić jak wszystkie inne kraje europy. Wiadomo dlaczego tak było i tak nam dziękują za wszystko. Co do UBeków i milicjantów aż po obecnych komunistów euroentuzjatów zasiadających w naszym i europejskim parlamencie to również potomkowie i najemnicy Żydów przysłanych do nas z Rosji. Tu dostali stanowiska, nienawidzą Polski i Polaków. Wykorzystują i niszczą Polskę. Co ciekawe Żydzi piersi każdego z byle powodu nazywają antysemitą i krzyczą na cały świat. Nikt nie ma takiej siły, żeby ich przekrzyczeć i powiedzie prawdę. Nie wspominając o mordowaniu Palestyńczyków w strefie Gazy.

RAK-
@J.antoni.

-masz rację co do wykorzystywania niepełnosprawnych- zatrudniają jako tanią siłę roboczą - do tego mają zapewniony zysk z PEFRONU, -na ich zachwalane wysokie kwalifikacje dają nabierać się "kontrahenci" - przychodzi 'kwalifikowany pracownik o.f. - niema pojęcia co to jest "środek przymusu..."

Sabina
@Zły

Człowieku poczytaj komentarze, ???? ja też pracuje w tej firmie 3 miesiące (usunięte przez administratora) na zastępstwie plus mój rejon!!

@J.antoni.

Tak włśnie jest jak napisałeś i tacy oprawcy funkcjonują za przyzwoleniem Pefronu i rządu i jeszcze pieniądze kradną z pefronu na niepełnosprawnych, ale lizusom obywatelskim niestety to nie przeszkadza, bo pamiętajmy ,że kapowników u kierowników jest cała masa. Dopóki tacy obywatele będą żyć to (usunięte przez administratora) w takich zakładach tylko będzie do zbierania. Śmierć kapusiom i nepotom.

Dorota
@Ted Bundy

o jakich kradziezach kasy z pfronu mowisz? pracodawca zatrudniajac ON ma dofinansowanie do pensji i tyle, to mu sie z ustawy nalezy !

@Irena

Ja ci odpowiem dlaczego, bo Clar system bardzo dużo zatrudnia po znajomości i kapusiów za lewe premie i dzięki takim frajerom sprzątaczom, bo to głupki kapusie zwykłe (usunięte przez administratora) tam pracują, dlatego firma ma sie dobrze. OT co. Tak jest w Bydgoszczy w dwóch szpitalach MSWiA i zakaźny.

@Dorota

Ty naiwna taka jesteś czy udajesz?? A co należy sie pracownikom w takiej firmie słucham ??? Prosze dokładnie mi to powiedzieć, co ma pracownik z grupa w takim zakładzie?? Bo widze że bronisz (usunięte przez administratora) a dzieki takim ludziom takie (usunięte przez administratora) zatrudniają ludzi i wyzyskują w ty im jeszcze przyklaskujesz. Clar system to skorumpowana banda nepotów kupe ludzi zatrudniają po znajomości i dają im lewe premie i jeszcze wiele mogę o nich powiedzieć. Tak kradną pieniądze z Pefronu, bo rzeczy które nalezą się pracownikowi idą do kieszeni firmy, a ty nie masz widze o tym pojecie.

Joanna
@Ted Bundy

Jaki obeznany :-D Zatrudniają wszystkich po znajomości od sprzątaczki do prezesa ;-) teraz zaczynam się zastanawiać kogo znam lub kto mnie zna że zostałam przyjęta do pracy i nawet już tu pracuję dwa lata. Fajnie poczytać jak jakiś koleś pewnie zwolniony przez firmę zaczyna wylewać jakieś gorzkie żale. Jak byś chciał coś napisać to Ci przybliżę- nie jestem prezesem tylko sprzątaczką i do tego z niepełnosprawnością, nie zostałam zatrudniona po znajomości, tylko z ogłoszenia. Praca jest jak w każdej innej firmie sprzątającej ale zawsze znajdą się tacy ludzie jak ty którzy tylko potrafią narzekać i za nic chcieli by zarabiać kokosy. Jest dla Ciebie dobra fucha jako internetowa tuba dobrej władzy, tam się sprawdzisz wypisując swoje żale tylko nie zapomnij dodawać że to wina T.U.S.K.A kasy będziesz miał w bród.

Ktoś
@Irena

No właśnie??? Pip powinien się zająć już dawno temu i przelewanie lewych pieniędzy nie gdzie się na to ....

Były procownik
@J.antoni.

W 2018 roku jak wróciłem z chorobowego to nie miałem pracy po chorobowym a starze wyglądam tak 3 dni gadania i potem na obiektach clal system oczekicze o czerekach nie polecam tej firmy wogule pozdrawiam serdecznie bardzo szczecin

Medium
@J.antoni.

Firma wygrała przetarg w moim mieście zaraz po silnym ataku zarazy. Firma Clar System (i jej filie) to polski kapitał, firma polska, ale z siedzibą w Poznaniu. I tu zacytuję: "Szacuje się, że obecnie około 20-30% Poznaniaków ma pochodzenie niemieckie, związane z osiedlaniem się Bambrów z Bawarii 300 [korekta 400] lat temu. Związane to było z zarazą która wyludniła Poznań i ktoś wpadł na pomysł z osadnikami i padło na Bambrów. Całkowicie zasymilowali się z Polakami i Polską, mają oczywiście świadomość, skąd pochodzą ale to nie jest żaden problem dla nikogo - są Polakami." Ale problem jak widać jest, coś we krwi zostało. Poznań uderzył do Elbląga po ataku zarazy, nie tylko Clar System. Bądźmy uważni!

An,pat,
@Irena

Bo to jest jedna(usunięte przez administratora) ludzi wykańczają i (usunięte przez administratora) jak na obiekcie Sandem w Polkowicach clar serwis a zwłaszcza ludzi z grupami

Ann,pat
@An,pat,

Clar serwis na sandemie w Polkowicach dobrych pracowników przerzucają na inny zakład a pijusie zostawiają przy sobie co do pracy przychodzą pijani to dopiero gdzie brygadzista i kierownik wie o pijaczkach i nic z tym nie robią (usunięte przez administratora)

jola

Malutka14

Firma napisała ogłoszenie że poszukują do pracy, odbyłam rozmowe kwalifikacyjna ,miałam czekać na umowę i przejść lekarza. Okazało się że jak głupia czekałam do sprzątania sklepu. Cały kierownik tej firmy kazał wstrzymać rekrutację. To po co kłamać, chodzić starać się kiedy nie chcą zatrudnić pracownika. Dla mnie ta firma jest negatywna i nie polecam.

@Malutka14

Witam, czy faktycznie żaden powód wstrzymania nie został wskazany? Nie wspomina Pani o tym, dlatego zaczęło mnie to zastanawiać. Dodatkowo ciekawi mnie co dalej? pojawiła się jakaś informacja o tym, że dokumenty i kandydata zostaną wstrzymane do kolejnych naborów?

Czy firma CLAR SYSTEM kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Meybi

Clar System jest firmą która całkowicie olewa pracowników w Świdniku gdzie ja pracowałam jest okropnie wykorzystują pracowników jak tylko się da jak dla mnie jest tragedia sama brygadzistka jest osobą nie kompetentna sama była w tej firmie sprzątaczka obgaduje pracowników rozpowiada do największych plotkar z danej hali inne osoby opowiada wszystko a potem roznosi się na cały zakład Ponadto jest brak jakiegokolwiek szacunku dla pracownika przerzucają ludzi z miejsca na miejsce ja np w przeciągu czterech miesięcy byłam przezicana sześć razy w jednym miejscu byłam jeden dzień i kawałek drugiego tj do przerwy a po przerwie wysłała mnie na hala z najbardziej szkodliwymi substancjami Jakakolwiek próba sprzeciwu to odpowiadają ci że to nie jest koncert życzeń Ponad to za pracę dodatkową w niedzielę 8godz nie zapłacili mi wogole pracowałam za niby wolny dzień praca w clar system to (usunięte przez administratora) jak dla mnie baby się kłócą obgadują a brygadzistka ma to gdzieś Ja zwolniłam się z tamtad i nie polecam pracy na PZL Świdnik w Firmie clar System przyjmują nowych ludzi i szybko się ich pozbywają po czym przyjmują kolejnych TRAGEDIA

Ktoś @

Bardzo proszę napisać jak najszybciej gdzie zgłosić skargę na przełożoną. Stosuje (usunięte przez administratora) na osobach niepełnosprawnych to trwa parę lat bardzo proszę o szybką odpowiedź dziękuję z góry ♥️

Loli
@Ktoś @

Pisaliśmy już też skargi na brygadzistka i kierowniczkę do poznania .pracowałam w tym (usunięte przez administratora) zakłamanym przez brygadzistka na sandemie Clark w Polkowicach .to nic nie dało to jest jedna (usunięte przez administratora) zakłamanych (usunięte przez administratora) którzy wykorzystują ludzi z grupami dla nich liczy się tylko kasa nie człowiek razem z bechapowcem (usunięte przez administratora)

A możesz napisać szerzej w czym rzecz? I tak poza tym to co Cię zachęciło mimo wszystko do podjęcia się współpracy? z tego co widzę ludzie ostatnio odradzali ale skoro aplikują i próbują to jednak cos ich do tego zachęca? Co takiego?

(usunięte przez administratora)Wyzywa się na ludziach . Szarpie . Najgorszy pracodawca u jakiego kiedy kolwiek pracowałam. Liczy się tylko dla niej kasa a nie człowiek

LuminatTych

Firma porażka odkąd to znam. Zamieszczają ogłoszenia na które nie odzwaniają, zwodzą miesiąc, pół roku, rok. Człowiek tyrał dla tych imbecyli za te minimalne, co miesiąc cwaniaki dostawali na Mnie 2100 dotacji a teraz zachowują się niepoważnie jak gówniarze z piaskownicy. I mówimy tu o stanowisku pracownik ochrony. Tychy. Nie wspomnę że na mróz (usunięte przez administratora)potrafi ubrać pracownika w ciuchy na lata !!!! Są głęboko zaburzeni w kwestii biznesu. Jak koordynator tak i koordynatorka z rejonu Tychów. Reasumując żenada. Ludzie bez obycia.

To w zasadzie z jakich powodów może dojść jeszcze do podziękowania za współpracę? Teraz całkiem niedawno ktoś napisał, że odnosi wrażenie, że są one inne niż te przedstawione, zawsze dobrze jest mieć wiec jasność. Na co zatem warto uważać?

Martyna

Ale nie ma co najlepszy to jest kierownik na podlaskim taki Kubuś który bajki opowiada, kość w biurze pojawia się raz na godzinę, to w ogóle coś załatwić to porażka, nie wiem dlaczego jeszcze nie napisał żadnej bajki dla dzieci, wszystko jest koloryzowane no i oczywiście (usunięte przez administratora) przykrywa następnym (usunięte przez administratora), jakaś w ogóle porażka. Tak to jest jeżeli są niekompetentni ludzie na stanowisku i dlatego obiekty są tracone.

Cześć, widzę ze o różnych filiach i tym podobnych lokalizacjach tu piszecie. Jedyna aktualna oferta jaka teraz widzę na takim portalu jest dla technika serwisu obiektu gdzieś na Warszawę. Nie widzę jednak szczegółów, może wy je znacie? I czy przy stolicy warto zastanowić się nad pracą?

Zostaw merytoryczną opinię o CLAR SYSTEM - Poznań

• Jak się pracuje w CLAR SYSTEM?

Zobacz opinie na temat firmy CLAR SYSTEM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLAR SYSTEM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 11 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLAR SYSTEM?

Kandydaci do pracy w CLAR SYSTEM napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042