Opinie o TRADMA w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie TRADMA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TRADMA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRADMA w Lublin

Czy swoje wątpliwości związane z Waszą pracą w TRADMA rozwiązujecie razem z pracodawcą?

Tadek Nowy wpis

Tak, a z kim innym mamy rozwiązywać problemy pracownicze?

Marina

Stosunek do ludzi strasznego.Obiecują wiele, nie robią nic. Kary bez powodu. Nie polecam.

Czesław Nowy wpis
@Marina

Jakiego rodzaju kary stosuje firma TRADMA wobec zatrudnionych pracowników? Wspomniałeś również o tym, że pracodawca obiecuje rzeczy, z których finalnie się nie wywiązuje. Mógłbyś przedstawić, jakiego rodzaju są to obietnice? Zachęcam do szczegółowego opisu, jak to wszystko wygląda.

Kary? Nowy wpis
@Czesław

Ja pierwsze słyszę o jakichs karach

Czesław Nowy wpis
@Kary?

Jesteś obecnym pracownikiem firmy TRADMA? Może Ty będziesz w stanie napisać coś więcej na temat tego miejsca pracy? W dalszym ciągu brakuje szczegółowej opinii na temat tego pracodawcy, dlatego mam nadzieję, że od Ciebie uzyskam szczegółową opinię, która będzie pomocna dla czytelników tego wątku. Zachęcam do wypowiedzi.

Roma

Dlaczego tak mało piszecie o firmie na tym forum? Rozumiem, że praca może jest dobra ale dobrze byłoby podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami.

Dominika

Czy firma oferuje swoim pracownikom zaplecze socjalne? Kto może z niego korzystać? To bardzo ważna informacja, bo pokazuje potencjalnym pracownikom pro-pracownicze podejście firmy. Taka postawa to duża zachęta dla poszukujących ofert pracy.

Czy po rozmowie w TRADMA rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
sesja

Hej, a jakie zarobki ma pracownik produkcyjny? Dzięki

ja333

Banda oszustów, mówią "zadzwonimy" i olewają ludzi robiąc z nich idiotów, a sami nie mają odwagi, żeby powiedzieć prosto w oczy że pracy się nie dostało z krótkim wyjaśnieniem, dodam że rekrutacje u nich wyglądają bardzo podejrzanie - tak jakby w ogóle nie była prowadzona żadna rekrutacja, a "pindunie" ledwo co po liceum pracują sobie w biurze i mają wszystkich i wszystko w d****. Życzę z całego serca całemu personelowi tam pracującemu, żeby kiedyś i oni byli w podobnej sytuacji i musieli szukać pracy przez agencję zatrudnienia - a takie czasy NA PEWNO kiedyś nastaną i zobaczą jak to jest fajnie być zbywanym.

Praca

Pracowałam z nimi 5 lat od umowy o dzieło po zlecenie brak podwyżki jeszcze później mniejsza stawka p.kasia przyjezdzala i dawała umowy nie można było poczytać itp odrazu wyrywala nic jak zwykle nie wiedziała żadnych inf nie udziela więc lipa. Wynagrodzenie marne nigdy nie na czas umowa smieciowa dosłownie. A do tego nie mili rzucają słuchawka. Traktują ludzi jak bydło. Zastanówcie się ludzie mówię na swoim przykładzie

A

Dla Ukraińców do Polski oferta nie radzę odradzam 100 % kłamią oszukują nie wyplacaja a do tego szantarz i mobing

Małe wymagania to powiem wam dlaczego , bo maja z kiepskimi firmami podpisane umowy gdzie we własnym kraju czy to Belgia,franci Holandia maja problem ze znalezieniem pracownika (u siebie ) bo dają kiepskie warunki itp .A wiec biorą takie biura a potem są problemy . Trzeba sobie uświadomić moim zdaniem ze jak i w Polsce tak i zagranica są te lepsze i gorsze zakłady czy firmy a wiec tradma nie może pozyskać lepszych kontrahentów a Polak wyjeżdża i jak najczęściej jest jesteśmy zdziwieni ze obiecali a niema poszanowania w zakładzie bo maja cie za nic i tp wiec dlatego odradzam tego typu małych biur jak tradma

Panowie zapytajcie się pani prezes Małgorzaty i pani prezes imiona nie pamiętam ale zajmuje się sprawami za granica o Jnterpolis Sp.z o.o agencie pośrednicząca w wyjazdach za granice Lublin .Pracowały tam bodajże do 2011/12r ha ha ha na resztę niech każdy sobie sam odpowie (forum jest publiczne wiec sami wiecie). Od siebie dodam ze praca w tej agenci okazała się porażką , co prawda był to rok 2013 ale widzę ze nic się nie zmieniło , trzymają się wiernie swoim zasadom "Jeden Traci Drugi Się Bogaci " . Obiecują po czym jak wyjedziesz nagle zmiana zasad no i wynagrodzenie ulega zmianie zazwyczaj godziny sie nie zgadzają itp . Swojego czasu mieli biuro w bloku , znaczy w mieszkaniu na ulicy Filaretów a Tomasza Zana zaraz przy zussię (nie wiem czy jeszcze mają) . Zalegali ludziom pieniądze wiec najęli jakiegoś ochroniarza , dostać się tylko mogłeś do nich jak umówiłeś się telefonicznie a potem podałeś nazwisko przed wejściem do bloku haha ,bo Tak to lipa nima nikogo w domu . Na forum weszłam z ciekawości bo sam jestem w trakcie szukania kontraktu i przeglądam różne fora i sobie myślę a może jednak a tu lipa , więc lepiej wziąć pod uwagę wcześniejsze posty ja nie polecam i odradzam z własnego doświadczenia zresztą naprawdę się zapytajcie o interpolis no chyba ze zatrudniają pracowników bo wtedy działały same

arek

Hej, na wstepie powiem, że jestem mało przekonany co do pracy poprzez agencję pracy, ale Tradma ma tu nawet dobre komentarze, to zapytam jak wygląda sprawa zarobków? Na ich stronie wyczytałem, że wynagrodzenie nie może odbiegać od wynagrodzenie innych pracowników zatrudnionych na tym samym stanowisku u pracodawcy. Powaznie tak jest? bo zawsze myślałem, że agencja pobiera jakiś procent mojej wypłaty.

horez

Widzieliście już jaką pracę zaproponowało TRADMA? Zerknijcie proszę was i skomentujecie czy warto się w to angażować i co o tym sądzicie. Każda opinia będzie dla mnie na wagę złota. Agencja Pracy Tymczasowej Tradma Sp. z o.o. ( Nr Certyfikatu : 6951) poszukuje dla swojego klienta we Francji doświadcz... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5744881?keywords=&region=

motylek89

witam jestewm byla pracownica i nie polecam. o pieniadze trzeba sie prosic bo nie sa na czas.nie ma stalych godzin pracy idzie sie do pracy i nie wie o kturej sie wruci i nawet do toalety nie mozna wyjsc masakra. to sa oszusci

Patryk

Witam, pieniędzy nie płacą na czas, idziesz do pracy i nie wiiesz kiedy wrócisz do domu (usunięte przez administratora)

aa1

Ludzie litości!!! Trudno sprawdzić w google któ jest preziem w tej firmie - dla mało domyslnych kobieta o podwójnym nazwisku i jakie są artykuły choćby w dw na temat firm gdzie była prezeską? Strona inetnetowa jest ale niesamowicie skąpa nawet ofert na niej nie ma, to przecież musi zastanawiać

oszukany

Ludzie nie idzcie tam do pracy. mają 2 umowy dają ci umowe z mniejszą stawką a dla siebie zostawiają z wiekszą. warunki pracy masakra na 10 godzin pracy nie ma wgl przerwy nawet do toalety nie mozna wyjsc. oszukują ludzi jak tylko mogą. za zadne skarby NIE POLECIŁBYM NAWET WROGOWI.

yogi

wszystko w jak największym porządku

ksiu

Ciezko z wyplatami

anonim - 2013-08-03 09:30:37 Witajcie jakie sa zarobki w firmie TRADMA ?Czy można awansowac?potrzebne jest doswiadczenie wie ktos moze?prosze o pomocRobie w pomidorach od roku. Jak ktoś chce pracować to bedzie miał dobrze. Ludzie którzy narzekają musieli się obijać albo oszukiwać.

ANONIMOW

ZARABIA SIE DOBRZE WE FRANCJI. KASA NA CZAS A JAK SĄ JAKIEŚ OPÓŹNIENIA TO INFORMUJĄ Z BIURA. WSZYSTKO LEGALNIE. CZEKAM NA KOLEJNE OFERTY.

Zostaw merytoryczną opinię o TRADMA - Lublin

TRADMA