Opinie o Ewa Żok P.T.U.H Żok-Trans w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ewa Żok P.T.U.H Żok-Trans. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ewa Żok P.T.U.H Żok-Trans na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ewa Żok P.T.U.H Żok-Trans w Poznań

Czy firma Ewa Żok P.T.U.H Żok-Trans w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Z Nowy wpis

Firma już nie istnieje

Sylwia

Z tego co tu czytam chyba kierowcy niezbyt byli kiedyś zadowoleni z wynagrodzenia. Podobno jakoś 5 k dawało radę w 300 godzin wyrobić. Czy aktualnie są tu takie same stawki czy raczej można liczyć na więcej? Jak z warunkami dobrze się jeździ?

Heniu Magnez Nowy wpis
@Sylwia

Teraz 5k to pani sprzątająca w biurze Państwa Żok zarabia.Poza tym sama praca w transporcie w tymże konsorcjum ŻOK to czysta przyjemność i ogromną satysfakcja z pracy w bezstresowych warunkach na nowoczesnym i bardzo komfortowym sprzęcie.Ponadto szeroki wachlarz kart paliwowych i flotowych sprawia ,iż tankowanie ciężarówek jest tylko formalnością w dowolnym miejscu w całej Europie.Szczerze polecam pracę w konsorcjum ŻOK gdyż firma prężnie się rozwija i znakomicie rokuje na przyszłość!

Gg Nowy wpis
@Sylwia

Pieniądze obiecać a wypłacić to dwie rzeczy roczne ,z jakością sprzetu też bym polemizował,wieczne problemy z naprawą często jeździ się niesprawnym autem o potrzebach tankowania najlepiej informować tydzień wcześniej wiecznie brak kasy na kartach i stoi się po kilka godzin w oczekiwaniu na pieniądze,w rzeczywistości sa trzy roczne firmy na dwóch braci i ojca to samo bagno,ostatnio słychać że sprzedają auta żeby długi spłacać pilne bo nawet na opony brak kasy

Kierowca

Pełna inwigilacja , 24h w Dyspozycji , pensja słaba . 300 godzin pracy miesięcznie i 4600 na konto . Kierowcy przychodzą na tydz lub 2 tygodnie i rezygnują . Każdy co ma trochę oleju w głowie nie czeka do końca miesiąca .

@Kierowca

Ja miałem 5.000 . Najpierw 2800 a potem musiałem 11, 12 , 13 dzwonić i prosić się o resztę

Mh...

Dobra firma dla początkujących kierowców żeby nabrać doświadczenia. U mnie przez 1 pół roku było ok. Potem były problemy z wypłatami na czas, połowa na konto o resztę trzeba było się prosić. Inni przewoźnicy płacą 1.000 zł - 1.500 zł więcej miesięcznie. Kolejna sprawa kombinacje z tankowaniem pół miesiąca na circlu tam były punkty, potem pół miesiąca na shellu tam nie było punktów tylko rabat szefowi na paliwo. Dobra żeby się rozkręcić rozjezjezic i iść dalej A Piotrek wcale nie jest taki zły. I tak wszystkim rządzi Leszek.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ewa Żok P.T.U.H Żok-Trans, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Widziałem dzisiaj ogłoszenie na podwójną obsadę, Poznań herten gera Poznań... Ktoś pracuje? Pracował? Jak wygląda u Nich w firmie?

@Marcin

Nie polecam ,słabe pensje pełna inwigilacja GPS ,wyduszą z ciebie ostatnie poty !

Danielo

Wszystko prawie ok po za słabymi pensjami . Firma ,generalnie działa w branży kurierskiej i myślę , gdyby firmą zarządzał Ryszard nie było takiej rotacji i wielu problemów . "broda" żyje trochę w innym świecie z przed 20 stu lat i nie może się pogodzić,że czasy się znacznie zmieniły .

Zofia
@Danielo

Długo pracujesz już w firmie? Po czasie można liczyć na podwyżkę? Jakie w takim razie wynagrodzenie byłoby dla Ciebie satysfakcjonujące skoro piszesz o słabych pensjach, a na jakie można liczyć w firmie? O jakich problemach w Ewa Żok P.T.U.H Żok-Trans jest mowa? Możesz rozwinąć ten temat?

Szofer

A co możecie powiedzieć o Krzysztofie Zok? Czy to właśnie ten synuś pana Leszka?

Patryk

Czy przynosi się prace do domu?

Tobiasz

Bardzo dobry pracodawca!!! Potrzebne są jedynie chęci do pracy, ja polecam.

Poletko

Witam!!!!! Witam !!!!!!Witam !!! Szanowni Panowie Kierowcy , Koledzy po FACHU ... Jak wygląda sytuacja w Firmie u ŻOK transport w DHL ??? Szczepankowo ??? Wynagrodzenie na czas ? Ilość kilometrów ? Pensja ? Podejście do pracownika ? Z GÓRY DZIĘKUJE I POZDRAWIAM !!!!!

Bartosz

Witam kolegów po fachu stanowczo przestrzegam przed tą firmą pracowałem tam 3 miesiące o 3 za długo szefem tak naprawdę jest Leszek Żok vel. Broda ojciec i głowa rodziny a jego zastępcami dwaj synowie cała rodzina to biedni sfrustrowani ludzie których nikt nie lubi w całym poznańskim DHL. Magnes jest podstawowym wyposażeniem pojazdu bez niego nie wyjedziesz w trasę,gdy już załadujesz i pojedziesz to normalną sytuacją jest telefon od Leszka o 3.00 nad ranem z pytaniem dlaczego jedziesz 88 km/h a nie 84 km/h bo przecież spieszyć się nie musisz kiedyś nawet był tak miły (sz.p Leszek) że zwrócił mi uwagę iż jest zbyt ciepło żeby używać webasto było około +7 stopni celsiusza... tak tak drodzy państwo widzi to wszystko na gps na który 24h ktos patrzy i cię obserwuje. Paliwo temat rzeka ile byś nie wlał zawsze za duża norma w dzień wypłaty nawet kot na podwórku krzywo na ciebie patrzy i na wszystkim patrzą cie skubnąć. Stan techniczny aut jest ok choć tyle dobrego mogę o tej firmie powiedzieć mam nadzieję że uda się choć kilku kierowców uratować przed pracą w tej firmie pozdrawiam.

Karpik
@Bartosz

Marek ty fajfusie może bądź mężczyzna i podpisz się swoim imieniem

dhl poz
@Karpik

co ma podpis do rzeczy jak napisał prawdę potwierdzam lepiej tego nie mógł wydrukować znam temat pracownik dhl

Yyy

Uwazajcie na rozmowie i upewnijcie się dwa razy czy napewno tak będzie jak mówią żeby przy wypłacie nie było rozczarowania, bo w natłoku informacji zapomną o stawce za km powiedzieć

xxx

nie polecam na początku wszystko pieknie a potem kicha , synus ma swoj rejon a ty jezdzisz na drugim, jak skaczysz swoj zjezdzasz na baze musisz sie rozladowac,i jecha mu pomóc na jego rejon,a on na obiadki do mamusi sobie jezdzi, wytrzymalem tam, 6 miesiecy ale bylem bystrzejszy niz im sie wydaje i mnie za to zwolnili,wydaje mu sie ze jest szefem ale on z jego rządzeniem smiech na sali.. wulgarnie podchodzi do pracownikow. zapomnialem dodac ze jest to mami synus i kapus z karzda (usunięte przez administratora) a dzwoni do mamusi,a jak nie odbierzesz telefonu, to juz zaraz mamusia dzwoni masakra w ciagu 1,5 roku bylem 6 kierowca

Zostaw merytoryczną opinię o Ewa Żok P.T.U.H Żok-Trans - Poznań

• Jak się pracuje w Ewa Żok P.T.U.H Żok-Trans?

Zobacz opinie na temat firmy Ewa Żok P.T.U.H Żok-Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ewa Żok P.T.U.H Żok-Trans?

Ewa Żok P.T.U.H Żok-Trans
3.6/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Iłżańska 22 lok. 1
    61-355 Poznań