Opinie o MS Polska Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MS Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MS Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MS Polska Sp. z o.o. w Lublin

Od czego uzależniona jest premia w firmie MS Polska Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 20 czerwca na Pracuj.pl ogłoszenie na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży.

Robert Nowy wpis

Cześć. Dziwi mnie to, że po informacjach w tym wątku o rzekomej niewypłacalności firmy MS Polska nikt sprawy tej nie skomentował. Ja jako osoba nie mająca żadnych doświadczeń z tym właśnie pracodawcą pragnę ustalić, czy rzeczywiście są oni niewypłacalni? Niepokojąca jest informacja w tym zakresie, dlatego pragnę ją zweryfikować. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Marek Nowy wpis
@Robert

A co tu komentować. Kantująwszystkich pracowników na kasę jak się da. Z tego żyją. Prezesik koszule szyte na miarę a pracownikowi jak się rozliczenie nie zgadza to "wyrównany za miesiąc". A nie zgadałem się zawsze. Brak rzetelnych rozliczeń i brak szacunku do pracownika.

Nick Nowy wpis

Również nie polecam pracy w MS. Firma jest niewypłacalna

xxx

Nie pracujcie tutaj, to są (usunięte przez administratora) Tylko kombinują jak nie wypłacić kasy

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Natalia

Czy tak dobrze się pracuje i nikt nie pisze?

Ulka

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

I am looking for a job in Poland. do you help me?

Iza

@anonymous Nie miałam pojęcia, iż użytkownik Ryba to kobieta. Mój błąd, niemniej. W każdym razie. To czy ów użytkownik był, czy nie był w porządku pracodawcy, to inna kwestia, nie mnie to oceniać. Wątek jest po to, aby wyrazić swoją opinię na temat pracy w MS Polska. Liczę nadal, że @Ryba napisze coś więcej na temat rzekomych oszustw, o których pisała.

Iza

@erdekus Darujmy sobie podawanie jakichkolwiek danych osobowych. Jest to wbrew regulaminowi, a Twoja wypowiedź na podstawie obraźliwych słów oraz faktu, o którym mowa wcześniej - może zostać usunięta. @Ryba Jak wyżej - darujmy sobie wymienianie jakichkolwiek danych osobowych. De facto, nie napisałeś żadnych konkretów na temat firmy MS Polska. Czy mogę Cię prosić o to, abyś napisał coś więcej na temat oszustw, o których piszesz? I czy na pewno nie znajdziesz żadnego pozytywnego aspektu pracy w MS Polska?

@Iza

Po pierwsze ryba to nie mężczyzna tylko kobieta a po drugie rzuca fałszywe oskarżenia sama nie będąc w porządku wobec firmy.

Dorota nikt Ciebie nie oszukał. Jeśli myślałaś, że ten proceder który uprawiałaś będzie trwał wiecznie to się grubo myliłaś. Teraz przestań wylewać swoje żale i powiedz co zrobiłaś przez ten okres prowadzenie fibershopa? Jakie miałaś wyniki?

Wiesz jak wyglądają zarobki w MS Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenne!

Ryba

Oszukują pracowników jak się da. Problem z płatnościami notorycznie. Ale zawsze zwalą winę na Orange, nie wiem ze Orange na to pozwala to tez dziwne.

erdekus

Wspołpracowałem z tą firmą. Cięż ko sie napracowalem, obiecano mi podstawe i prowizje za sprzedaz, ale okazuje sie ze nawet na takich stanowiskach jak prezes firmy Marek Belwaider, to zwykly oszust, ktory ostatecznie nie wyplacil tego co jego ludzie obiecali, powolujac sie na jaks pierdołe. Zostałem oszukany na 6000 zł minimum. Nie polecam wspolpracowania z firma. Nawet kupowania u nich uslug Orange. Jesli potrafia oszukac swojego pracownika, to co dopiero klienta.....

Hanna

Czy macie jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze?

Iza

@Halina G jak przebiegła rozmowa? Czego można się spodziewać? Czy zostałaś przyjęta do pracy w firmie MS Polska Sp. z o.o.? Zgodziłaś się? Jeśli tak to jak pierwsze wrażenia w pracy? Jaka panuje atmosfera?

Iza

@Yohny czy sprawa z wypłatami się wyjaśniła? Rozmawiałeś może z pracodawcą na ten temat? Aktualnie szukają Reprezentant Handlowy - Orange Konsultant do pracy w Garwolinie i Legionowie. Ktoś zamierza aplikować?

Yohny

Jeden wielki problem z wypłatami! Paranoja! Nie można się doprosić wypłaty, ciągle "napisz reklamację" a żyć za coś trzeba w tych czasach. W umowie zapisane, że płatności do 10, później "zmiana systemu wypłat" na jakąś dziwnie zaliczkową. Nie polecam współpracy z tą firmą. WAŁEK!

lso

No zawsze można wysłać. Lepiej coś zrobić niż bezczynnie siedzieć i czekać aż oferta się zjawi sama @tidne.

Fidiasz
@lso

Lepiej się wziąć za coś uczciwego, a nie ludziom kity wciskać. Tak, a potem nikogo nie obchodzi czy ktoś to w ogóle chce i z czego zapłaci zbędną dla niego usługę czy produkt. A to, że państwo promuje takie coś to szczyt wszystkiego. Stworzyliby jakieś normalne miejsca pracy a nie jakieś konsultingi czy praca w markecie zagranicznym, z którego zyski trafiają nie wiadomo gdzie i do kogo.

xxx

santo, kolego ja jednak chcę mieć pracę na dłużej i nie wierzę że w MS posla pracują tylko takie jednodniowe motyle, na pewno jest jakaś możliwość żeby zahaczyć się może u nich na dłużej w jakiś sposób/ jestem zdania że w każdej firmie można zrobić karierę, trzeba tylko bardzo chcieć i mieć na to dobry pomysł

Mirek

no dobra widze, że nie wierzy się teraz w ludzkie umiejętności i od razu się wszystko uzależnia od szczęścia albo od innych losowych zdarzeń a tak nie można. są teraz jeszcze specjalisci w tym fachu i nie ma się wcale co temu dziwić. Sam mam taki zdolności, od najłodszego zawsze potrafiłem kogoś do czegoś nakłonić, teraz to czas wykorzystać. Myślicie, że tam sięsprawdze ?

santo
@Mirek

jeżeli masz tak dobrze rozwinięte tego typu zdolności to na Twoim miejscu zaczepiłbym się w jakiejś poważniejszej pracy. Tutaj możesz złapać fuchę tak naprawdę na krótko i tylko po to aby w międzyczasie znaleźć coś lepszego. Zresztą przyjdź a sam zobaczysz. Długo tutaj raczej nie pociągniesz. powodzenia

kori

praca jak to u partnera orange... musisz mieć naprawdę niesamowite pokłady szczęścia albo super umiejętnosci do nakłaniania ludzi aby brali coś czego normalnie by nie kupili... jeżeli jesteś właśnie taką osobą to masz ogromne szanse na to , że sprawdzisz się w ms polska. Także powodzenia w robieniu kariery

Zostaw merytoryczną opinię o MS Polska Sp. z o.o. - Lublin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MS Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MS Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MS Polska Sp. z o.o.