Opinie o Impuls w Zawiercie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Impuls. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Impuls o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impuls w Zawiercie

Marek Nowy wpis

Czy w tym roku zaszły jakieś zmiany w zarządzaniu ?

wiesio Nowy wpis

witam, akutar znalazlem ofertę pracy na ich stronie, dobrz sie składa bo akurat posiadam doświadczenie w pracy w tej branży jako ochroniaż ,http://strona24.impuls24.pl/praca/, Pasuje mi lokalizacja w Pile mieszkam nieopodal. Może znajdzie sie ktoś kto przybliżyłby mi w skrócie jakieś podstawowe rzetelne info o specyfice pracy tam, oczywiscie chodzi mi o relane warunki zatrudnienia.

ktoś Nowy wpis

To się zwolnij:)

kolo Nowy wpis

no kryzys dla pracownikow [usunięte przez administratora]

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zawiercie
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Zawiercie
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
Impulsowiec

Zgadzam się z każda opinia która padła na temat tejże firmy... Pracuje w niej prawie 1.5 roku i z przykrością przyznaje ze ta firma to jeden wielki syf okraszony dodatkowo zgnilizna która dotyczy każdego w tej firmie włącznie z samymi właścicielami... Każdy pracownik, włącznie z biurem sprzedałby drugiego za przysłowiowa złotówkę premii i możliwość tzw. podlizania się... co w tej firmie jest na świetle dziennym zresztą.. Co do kierownika produkcji [usunięte przez administratora] . nie będę się wogole wypowiadał bo musiałbym tutaj użyć bardzo mocnych slow i wyzwisk pod jego adresem skierowanych... Jedyny plus w tej firmie to chyba praca bo faktycznie nie należy do najcięższych, oraz wypłaty, bo są zawsze na czas, chociaż tak male ze wręcz śmieszne.. Poza tym nie doszukuje się żadnych innych plusów... Place są strasznie marne jak na prace na trzy zmiany.. Soboty są niby nie obowiązkowe ale i tak trzeba chodzić bo inaczej wypowiedzenie... szef zastawia się ciągle niby panującym \"kryzysem\" w [usunięte przez administratora] za to kupuje nowy samochód.... nadgodziny faktycznie odbiera się kiedy pasuje im a nie Tobie... Podwyżki ? oczywiście jak najbardziej możliwe!!!... po roku pracy na trzy zmiany o cale 150 zl brutto!, podczas gdy inni dostają dwa razy tyle robiąc polowe krócej,ale za to wchodząc [usunięte przez administratora] brygadziście bez mydła.. Brygadziści sami to już osobny temat... Krotko mówiąc dnoo!

Zostaw merytoryczną opinię o Impuls - Zawiercie

Impuls