Opinie o Tetley Polska Sp. Z O.O. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Tetley Polska Sp. Z O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Tetley Polska Sp. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tetley Polska Sp. Z O.O. w Warszawa

iza Nowy wpis

Czasami znajomosc nie idzie w parze z dobrymi warunkami zatrudnienia, chociaz na produkcji podono jest umowa.

Sorx Nowy wpis

Jak wszyscy wiemy Tetley Polska Sp. z o.o. jest jednym z największych w Polsce producentów herbaty, ja bardzo sobie cenię smaki ich herbat, a w szczególności moimi ulubionymi są herbaty zielone. Jakiś taki delkatny smak mają. Zastanawia mnie jednak czy jest możliwość aby pracować u nich jako kontroler produktów czy coś takiego, wiecie może ?

joaśka Nowy wpis

mili moi, haha, zgodzę się a gabi i to bardzo, bo przecież nikt nie jest idealny ani pracownik ani pracodawca, każdy ma coś za uszami :) ale mnie przekonuje Tetley i może bym u nich spróbowała, tylko właśnie nie bardzo rozumiem, jaka jest minimalna płaca? ktoś mógłby podać jak najbardziej dokładną kwotę?

xxx Nowy wpis

Walic tetleya i kolezanke z poznania ktora byla kierownikiem w zachodniopomorskiem. To była dopiero głupia (usunięte przez administratora)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Tetley Polska Sp. Z O.O.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
lidka

z tego co zauważyłem, to nigdzie ani sprzedawcy ani handlowcy nie mają łatwej pracy, chyba, że się myle. Nie wiem czy praca w Tetleyu wymaga specjalnych zdolnosci interpersonanych i tzw. "miekkich" cech charakteru, ktoś wie jak wydląda u nich dokładny opis stanowiska? Jakąś szkołe wyższą trzeba ukończyć?

popek

najgorzej, że jeśli produkty danej firmy naprawdę łatwo się sprzedają to wtedy masa przedstawicieli chciałaby pracować w tych miejscach

Miro

To prawda, pewnie przedstawiciele handlowi w Tetley mają łatwą robotę w sprzedaży, wysokie prowizje z tego macie, czy raczej pensja stała?

Łukasz

Ja prace w Tetley a właściwie w Premium Foods zawsze wspominam z łezką w oku. Było to juz sporo lat temu ale gdybym mógł wrócić w tamtem czas ... Regionalny (usunięte przez administratora) Wielki szacun. Ekipa ze śląska (usunięte przez administratora). Bomba. Wielka szkoda ze tak sie skończył, wiele powodów głównie mój błąd moze nowy dyrektor Kelner kto wie ale dziś za taką prace dałbym wiele !!! Pozdrawiam

Rekrut
@Łukasz

Witam. Jakie są warunki pracy w tej firmie? Czy warto tam pracować? Mozna zarobić?

PH Sieci
@Łukasz

Witam, czy ktoś z Was mógłby wypowiedzieć się na temat pracy na sieciach? Jaka kadra kierownicza? Jakie warunki? Czy premia jest realna czy raczej tylko na papierze? Będę wdzięczny bardzo za odpowiedź...

iulek

ciekawe kto poleci nastepny

mOnia

czy to prawda ze zarzad firmy polecial i ze Simon tylko zostal?

Nie przejmujcie się, podobno niedoszły szef handlowców na sieci w Tetleyu, który przyszedł z Kotlina, poszedł bodajże do jakis dań gotowych - tam ich wykończą. Tetley nie padnie...........

VENO

podobno cała góra już nawet w UK poleciała i to długo nie potrwa

Nie polecam chyba ze ktoś lubi pracować za podstawę. Firma nie ma pomysłu na przyszłość. Bankructwo zapewne z końcem roku

Jarek

Kierownik [usunięte przez moderatora] jest simple the best - a ta bestia obok niej też.

Jak sytuacja po zmianach ?

polo

czy gratisy jeszcze macie w duzej ilosci?

OLKA

podobno atmosfera pracy jest super i podobno kierownik działu HR jest w ogóle świetna

Rośnie inaczej...

lek

simon zadko bywa. sprzedaz rosnie

czesc tu Peter, jak wam leci? ile sprzedaz jest? pozdrowienia dla simon

Zostaw merytoryczną opinię o Tetley Polska Sp. Z O.O. - Warszawa

Tetley Polska Sp. Z O.O.