logo FSM-POLSKA

FSM-POLSKA

Gdańsk

Opinie o FSM-POLSKA

DOLAR 2013-11-20 09:49:50
PRACA Z FSM POLSKA I WARUNKI FINASOWE DOBRE JEST JEDEN SZKOPÓŁ PANI (usunięte przez administratora) Z GDAŃSKA SZEFOWA- MASKARA BABA, BRAK SZACUNKU DLA LUDZI, ZADUFANE CWNE BABSKO, OMIJAJCIE JĄ Z DALEKA
pracownik 2013-12-04 10:25:42
co to za forum, że się imię wycina Pani (usunięte przez administratora)- prawda w oczy kole ?
Więcej empatii dla ludzi Pani(usunięte przez administratora) bo wszyscy od Pani uciekniemy i zostanie Pani sama i będzie Pani sprzedawała produkcję osobiście i zobaczymy jak to Pani wyjdzie - zrobi pani wynik ??????............. no nie sadzę!!!
gość 2013-12-04 10:35:14
no niestety to prawda o pani D... i ale praca w firmie jest fajna ludzie super zarobki dobre polecam
pracownik 2014-01-02 14:04:22
...FSM firma jest w porządku , jasne zasady współpracy , możliwość rozwoju.Kasa niezła do zarobienia zwłaszcza jak sam sprzedajesz....wiadomo jak to na działalności gospodarczej... otworzyli właśnie nowy oddział w Gdyni na Pl.Górnosląskim jest tam szefem( usunięte przez administratora ) super człowiek , profesjonalny manager, otwarty dla pracowników , pomocny z dużym doświadczeniem managerskim.Zupełnie przeciwnie do tego co dzieje się w Gdańsku.Szefem jest tam ( usunięte przez administratora ) ale ludzie od niej uciekają jeden za drugim .......
pracownik 2014-01-23 20:11:17
Nie polecam. Pracowałam i moja konkluzja jest taka- szkolenia długie bez jakiegokolwiek sensu,płacisz za wszystko we własnym zakresie autobus 50.00 zł hotel- 250,00 zł.,(usunięte przez administratora)kasa porównując inne firmy konkurencyjne - sła.... ba, Nie polecam pracy w Gdańsku manager (usunięte przez administratora) Nie polecam, nie polecam
MARIA 2014-01-29 20:39:36
NIE POLECAM JESTEM W POSIADANIU LISTU/ DONOSU DO ZARZĄDU NAWIASEM MÓWIĄC O CAŁYM PROCEDERZE ZARZĄD WIEDZIAŁ I POZWALAŁ NA( usunięte przez administratora ) JAKIE PRAKTYKI DZIEJĄ SIĘ W FIRMIE FSM POLSKA, WIEDZĄ PRAKTYCZNIE WSZYSCY ZAINTERESOWANI, ZESKANUJĘ I OPUBLIKUJE NAJBARDZIEJ PIKANTNE FRAGMENTY DZIAŁALNOŚĆ FIRMY I ROZLICZEŃ Z PRACOWNIKAMI , JEST CO POCZYTAĆ PANI DARIO MANAGER OD SIEDMIU BOLEŚCI Z GDAŃSKA I PANOWIE PREZESI ZWŁASZCZA O JEDNYM JEST DOŚĆ INTERESUJĄCA DYGRESJA ODRADZAM I PRZESTRZEGAM NIE WSPÓŁPRACUJCIE Z TĄ FIRMĄ ( usunięte przez administratora )C,D,N.
telewizor 2014-03-18 19:49:47
wygrałem niby telewizor w firmie Fsm Polska ( konkurs dla współpracowników) ale niestety po czasie kiedy chciałem go odebrać powiedziano mi że się nie należy taka prawda jest o tej firmie. oszukany
gosc 2014-03-25 14:11:27
Prezes tej firmy miał grupę sprzedażową w Trójmieście i sprzedawali produkty AXA na jego nazwisko jednak okazało się ze to wyłudzenia i teraz biedy Pan Prezes musi oddać dla AXA 200 tyś.( wcześniej wypłacona prowizja) bo z polis zrobiły się lapsy. Pan Prezes wysyła teraz do swoich byłych współpracowników pisma z karami umownymi na 20 tyś. zbiera dla AXA. Tak wiec sami widzicie kto jest kim????/
inna 2014-03-28 17:52:48
I co z tego skoro teraz wszyscy bawią w Marocko?
gosć 2014-03-30 17:29:05
biedaczka, a ciebie nie zabrali? , chyba słaby wynik zrobiłaś!!!!!, (usunięte przez administratora)
endriu 2014-06-02 11:56:20
i co kolejna osoba odeszła z Gdańska od Pani manager Dareczki, Panie Andrzeju długo się Pan zbierał gratuluje odwagi,myślę,że teraz tak na prawdę stanie Pan na nogi.
ostrożny 2014-06-03 10:41:43
Zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z art. 171 ust. 1–3 ustawy Prawo bankowe
(wykonywanie czynności bankowych, w szczególności przyjmowanie wkładów pieniężnych w celu obciążania ich ryzykiem, bez zezwolenia KNF)
FSM Polska Sp. z o.o. KRS 242904 Prokuratura Okręgowa w Warszawie
ostrozny 2014-06-04 13:55:56
jeżeli firma notowana jest i występuje w alercie KNF na równi z Amber Gold to nie jest wiarygodną firmą, wizytówka raczej wskazująca na upadek firmy, Ludzie nie pracujcie w tej firmie, odradzam, a inwestorzy no cóż....? a jeżeli chodzi o mój czas to wystarczający, i nie są to nowinki z prawa, zapraszam każdego na stronę KNF zakładka - OSTRZEŻENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale ty chyba pracujesz w tej firmie i co też naciągasz ludzi!!!!!!!!!
oszukany 2014-06-10 13:38:20
Mnie spotkało to samo.Telewizor wygrany i telewizora brak. A podobno go kupili...
nabity w telewizor 2014-06-10 13:43:06
Ja też wygrałem i nie dostałem. Ciekawe czy jest jakaś szansa na wytarganie im tego.Jak coś pisz sawoy małpa interia.pl
Ona 2014-06-11 21:47:47
A w najbliższą sobotę miałam iść na seminarium bazowe w Warszawie.
Ona 2014-06-11 21:51:36
Menager na rozmowie próbował mnie przekonać, że to tylko formalność, że KNF wykreśli firmę z listy ostrzeżeń.
zorientowany 2014-06-12 21:28:32
(usunięte przez administratora)daj sobie spokój z seminariu chyba ,że już wyłudzili od Ciebie 250 zł za udział !!!! lub mniej bo mieli coś tam zmienić chyba do 50 zł...ale kto wie ile teraz biorą!!!
ostrożny 2014-06-13 12:38:47
Nie jedź kimkolwiek jesteś, maskara, byłam tam spotkanie jak w sekcie. Z tego co wiem to compensa wypowiedziała im umowę no i koniec biznesu, leżą i kwiczą.
a jak ty to sobie wyobrażasz przyjdziesz do klienta i powiesz ze jesteś z FSM Polska oni są w KNF wpisani na listę ostrzeżeń i będziesz reprezentować szmondalską firmę, raczej nic nie sprzedasz, a nikt nic nie kupi, reputacja kiepska . Pozdrawiam panią Manager (usunięte przez administratora) i jej pieska. Istnieje jednak sprawiedliwość.
LISTA 2014-06-16 09:24:27
czarna lista KNF lista ostrzeżeń......... UWAŻAJCIE
POZYCJA NR 29. FSM Polska Sp. z o.o. KRS 242904 Prokuratura Okręgowa w Warszawie
lol 2014-06-23 10:49:55
A KIEDY ICH WYKREŚLĄ POWIEDZIAŁA CI ? SPRAWA JEST W PROKURATURZE CZY DOSZŁO DO PRZESTĘPSTWA! DALEJ SIĘ ŁUDZISZ?
Ona 2014-06-26 13:48:37
Dałam sobie z nimi spokój, nie są jedyni w tej branży i jak już wiem wcale nie dają takich wspaniałych prowizji.
zorientowany 2014-06-30 18:28:00
kręcą i tyle a jeszcze pani DL manager z gdańska bierze swój haracz od każdego pracownika nigdy nie wiesz ile będziesz mieć na wykazie prowizyjnym
Piesek 2014-07-11 13:18:12
Skoro koleżanko jesteś w posiadaniu listu mamy w końcu autora :-) brawo no nigdy nie podejrzewałabym Cię o taką intrygę. A tu niespodzianka.
Piesek 2014-07-11 13:24:56
A skoro jesteście tacy odważni to przedstawcie się a nie używacie ników. Prosto jest kogoś oczernić ale zróbcie to z klasą, w twarz. Żadnemu (żadnej ) z was nie wyszło i próbujecie szukać winnych? ŻAL TYŁEK ŚCISKA że komuś wychodzi???
Żałośni jesteście!
nic wam do tego 2014-07-12 15:41:01
FSM Polska - jedna wielka ściema
Piesek 2014-07-12 19:40:45
to może jaśniej "nic wam do tego" o co Ci chodzi??? Co Ci takiego strasznego Firma zrobiła że tyle zawiści w Tobie. Ja jestem innego zdania i w żadnej innej Firmie nie pracowało mi się tak dobrze. A pracuję już ponad rok, (usunięte przez administratora)nie naciąga no chyba że Ty skoro już Was nie ma i tak dużo o tym wiecie, a jeśli chodzi o Panią Menager DL z Gdańska to chyba żaden inny nie wkłada w ludzi i w pracę tyle serca i energii. Zastanawiam się tylko skąd w Tobie tyle jadu i zawiści.A poczekaj wiem........ale szkoda gadać . Doskonale wiem kim jesteś i dlaczego to robisz.
Pozdrawiam
zorientowana 2014-07-12 20:00:05
(usunięte przez administratora)jesteś bo gdzie indziej się nie nadajesz zapewne!!! także siedż sobie z dareczką na tych szkolnych przemalowanych krzesełeczkach i pogiętej wykładzinie:-)))) wieś i tandeta - zresztą KNF też Was zwerefikował !!!!!
do pieska 2014-07-12 20:07:53
żeby mówić o klasie trzeba ją samemu mieć, a ty sprzedałaś znajomych i przyjaciół dla pieniędzy, wyglądasz jak wyglądasz, mądra to za bardzo nie jesteś, generalnie marny żywot prowadzisz, jesteś merytorycznie słaba i nikt cie w pracy nie chce, nigdzie się nie utrzymasz, i dlatego tak się trzymasz FSM - firmy krzak, [usunięte przez administratora]
do wszystkich zainteresowanych 2014-07-13 08:30:04
Na szczęście tych którzy mącili, i nie nadawali się do tej pracy już nie ma,zostali zwolnieni i teraz jest święty spokój.Mają też duże problemy ze swojej winy i pisząc te wpisy po prostu mszczą się bo nic innego im już nie zostało.
do wszystkich zainteresowanych 2014-07-13 20:22:37
I żeby tak ludzi na forum obrażać ,masakra musieli nieźle narozrabiać w tej firmie, mam koleżankę która tam pracuje i muszę przyznać że całkiem nieźle jej to idzie, mają fajny system pracy, zarabia nieźle. I bardzo sobie chwali.
zainteresowani 2014-07-14 09:41:50
mówisz że się niedługo zobaczymy, nie mogę się doczekać?!!! ach wolę być alkoholiczka niż szują
wiem, 2014-07-15 19:31:16
że w FSM robi się coraz bardziej gorąco
do wiem 2014-07-16 09:55:20
ale inne i najbardziej wplątane w tą matnie jakby tego nie dostrzegały,DL i jej piesek zachowują się tak jakby firma była w doskonałej kondycji, a wiemy że tak nie jest. Cała kadra odeszła zostały niedobitki ludzi nie mających tak naprawdę pomysłu na siebie. Oto cała kariera w FSM. (usunięte przez administratora)
wiem, 2014-07-24 15:35:44
Nic dodać, nic ująć
canny 2015-01-31 00:01:47
Skoro szukają całej kadry to ewidentnie jest coś nie tak, ja tam wole na zimne dmuchać, odpuszczam.
Brrr 2016-05-30 17:09:40
Pani Mario czy wiadomo już jak się sprawa na prokuraturze skończy? Lokaty w końcu wypłacaja czy dalej są zablokowane? Mam jedną i nie wiem czy jestem bezpieczna? Wielu jest poszkodowanych? Martwię się.
dc 2016-06-18 12:41:40
@ksa nie wydaje mi sie zeby to byla prawda no bo rpzeciez jezeli takie zwolnienia by byly to teraz duzo ofert pracy by sie pojawilo a nic nie widac//.
Zostaw swoją opinię o FSM-POLSKA - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FSM-POLSKA