Opinie o Pofox Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Pofox Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pofox Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pofox Sp. z o.o. w Legnica

ble Nowy wpis

Na spokojnie stawki zaczynają się od minimalnej krajowej, bo są jeszcze premie do tego, ale o zarobkach najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich.

Szukam Nowy wpis

A czy dają jakąś podstawę dla agenta?

Serio? Nowy wpis
@Szukam

Chyba jaja sobie robisz. Podstawa dla agenta?

jennifer Nowy wpis

popieram jak najbardziej komentarz Telimeny, musimy się szanowac i jak przestaniemy solidarnie akceptować podróbki umów typu śmieciówki to prędzej czy później je pokonamy. jednak zawsze się trafi ktoś kto się zdecyduje wbrew logice na takie zatrudnienie... ja również chętnie pójdę do Pofox Sp. z o.o. jak dostanę umowę o pracę

telimena

też przede wszystkim zależy mi na atrakcyjnej i stabilnej umowie o pracę, to w zasadzie jedyny warunek i najważniejszy jaki musi spełniać firma żebym się skusiła i u nich zatrudniła. pracuję już ponad 5 lat w tym biznesie więc w zadne umowy zlecenia i dzieła nie wchodzę - czy ta firma sprosta moim wymaganiom?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Pofox Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
kd

Oczywiście - przecież od czegoś trzeba zacząć i od początku udowodnić swoją wartość i przydatność w zespole. Zastanawiam się tylko czy wykazując się odpowiednim zaangażowaniem i umiejętnościami można w dalszej perspektywie liczy na przejście na jakąś bardziej ludzką formę pracy - tj. umowa o pracę z firmą, a jeśli to na jakich warunkach?

jadwiga.oziemkowska@op.pl

Nie znam tej firmy, ale gdyby ktoś zPaństwa chciał podjąć współpracę, lub zmienić Kancelarię Odszkodowawczą , oczekuję pod nr-em; (usunięte przez administratora)Pozdrawiam. Jadwiga

Mówmitato

Złożyłem cv, oddzwonili. Czekam na drugi etap rozmowy, bo powiedzieli,że oddzwonią. Dam znać jak będzie dalej szło.

Odszkodowania

Znowu pojawiła sie oferta pracy u nich na pracuj.pl. Ma ktoś wieści od wewnątrz firmy jak to wyglada? Szukam po forach i cieszą się dobrą opinią. Warto zmieniać firmę skoro w aktualnej pracuję 2 lata, lecz zarabiam gorsze pieniądze niż oni oferują.

Pracownik Pofox Ostrzeszów

Za każdego klienta z którym podpiszę umowę dostaję 500zł brutto zaliczki i tak to działa. Prowizja w sumie wynosi 35% od tego co zarobi firma. Jak dostaję prowizję jak sprawa się zakończy to wtedy odejmują mi wcześniej wypłaconą zaliczkę. Prosto działa ten system wypłat. Jest ok, ale żeby mieć etat u nich to trzeba przejść okres próbny i mieć przynajmniej 10 klientów przez 3 miesiące z rzędu.

Kuba

jest tu ktoś z pracowników Pofox? Możecie powiedzieć coś więcej? Oferta jest kusząca, ale czy od wewnątrz też wygląda to tak jak w ofercie? Proszę o szczegóły. Pozdrawiam

Manieq

Pracuje w tej branży od 5 lat i nigdy nie widziałem takich dobrych warunków pracy. Ma ktoś informację jak u nich z obsługą klienta? Szukam po forach i jest trochę wiadomości, ale chciałbym poznać szczegóły.Jak obsługa jest dobra to czas na zmianę firmy chyba. Proszę o jakieś informacje Pozdrawiam

Nowy lublin

Wczoraj odesłałem do nich umowę. Pochodzę z lubelszczyzny. Aplikowałem z portalu o pracy na literkę P... .pl ;) Zadzwonili i się udało. W umowie takie wynagrodzenie jak w ofercie - 500zł brutto zaliczki za każdą sprawę plus prowizja. Myślę, że będzie dobrze. W przyszłym tygodniu dostanę od nich telefon, więc będę mógł Wam podać i każdy z Was kto bedzie miał wypadek to będę służył pomocą. Pozdrawiam

Karol

Pofox prowadził moją sprawę 4 miesiące, jestem zadowolony. Polecił mi znajomy z Legnicy i nie żałuję. Jestem spod Legnicy, przyjechał do mnie przedstawiciel z Wrocławia. Nie poniosłem żadnych kosztów i dostałem niezłe pieniądze.Zaskoczyli mnie.

bzina

walicie w ciula, bałagan macie niezły z papierami nie można doczekać się pieniędzy z odszkodowań zróbcie z sobą porządek a będzie ok

Pofox sp. z o.o.

Witam, Wszystkich zainteresowanych ofertę współpracy z naszą firmą proszę o wiadomość na adres: rekrutacja@pofox.pl Udzielimy szczegółowo wszystkich informacji. Pozdrawiam Pofox sp. z o.o.

Świeżak w branży

Pofox proponuje 250zł netto zaliczki za małe i średnie sprawy dla każdego nowego agenta. Nie ważne jak duża jest sprawa do pewnego momentu, ponieważ przy większych sprawach zaliczki są dużo wyższe. Od przekazania sprawy do biura nic nie interesuje już agenta. Najlepsi za malutkie sprawy dotają 400zł zaliczki na start+prowizja.

Piotrek

Witam, zapraszam przedmówcę do kontaktu. Oferujemy najlepsze warunki współpracy. Proponuję umówić się na spotkanie. Proszę o kontakt mailowy cls.legnica@wp.pl

Współpraca

Kolego mógłbyś podać jakieś namiary na osoby zajmujące się rekrutacją skoro tak wychwalasz??

Zostaw merytoryczną opinię o Pofox Sp. z o.o. - Legnica

Pofox Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Gajowa 60 lok. 10
    50-520 Legnica