Centrm Poczty Węzeł Ekspedycyjno- Rozdzielczy

Opinie o Centrm Poczty Węzeł Ekspedycyjno- Rozdzielczy

admin 2015-05-25 10:37:17
Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Centrm Poczty Węzeł Ekspedycyjno- Rozdzielczy? Podziel się z nami tą wiedzą i dodaj swoją opinię.
Krzychu 2016-01-12 10:57:47
Witam ,zostałem tam przyjęty na umowę zlecenie w październiku ,miało być tak że popracujemy na tej umowie do końca roku i nam ją przedłużą lub zamienią na stałą.... ogólnie z tego co było mówione na spotkaniu rekrutacyjnym zgadzało się tylko to że jeździmy busami,reszta się absolutnie nie pokrywała z umową,pieniądze miały być na koncie w ciągu 7 dni od daty dostarczenia rachunku,a dostawaliśmy je ok 18 i trzeba się było za tym nachodzić.Sama praca to typowa kurierka tylko zamiast jednej paczki tachacie wory i paki w ilości kilkuset sztuk,zauważyłem że oni robią takie masowe zatrudnienia przed świętami kiedy jest pełno roboty.Ogólnie nie polecam ze względu na śmieszne zarobki,żeby kierwoca jeździł za najniższą krajową to jest nieporozumienie
Zostaw swoją opinię o Centrm Poczty Węzeł Ekspedycyjno- Rozdzielczy - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrm Poczty Węzeł Ekspedycyjno- Rozdzielczy