Opinie o Dex 44 Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dex 44 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dex 44 Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dex 44 Sp. z o.o. w Warszawa

@Klient Nowy wpis

W 2023 roku zrezygnowaliśmy z usług DEX44, decyzja była jednomyślna całej nasze wspólnoty. Mieliśmy solidne podstawy do zakończenia współpracy, gdyż firma nie wywiązywała się ze swoich obowiązków. Dodatkowo kontakt z zarządca był utrudniony tzn nigdy nie odpowiadał na maile a kontakt via portal był niemożliwy (portal odpowiadał generycznymi tekstami do lokatorów). Naprawy usterek kończyły się obietnicami i przeciąganiem sprawy nawet przez 2 lata! Pracownicy i podwykonawcy administratora zmieniali się bardzo często, co też utrudniało współpracę.

Konrad

Fatalna administracja, fatalne podejście właściciela, ta firma działaniem przypomina miłościwie nam panujących - dużo mówią, nic nie robią, jakość życia spada, a koszty rosną. DEX do wywalenia od razu z nieruchomości

Katarzyna
@Konrad

byłeś klientem tej firmy, dobrze rozumiem ze z tej strony wystawiasz komentarz? co w jej działaniu jest do poprawy, tak konkretnie?

Konrad Nowy wpis

"Prezes"

Justyna Nowy wpis
@Konrad

A czemu to "prezes jest do poprawy"?

Konrad Nowy wpis
@Justyna

Jest chamski, niekulturalny, grubiański w stosunku do klientów. Brakuje mu wiedzy i kompetencji. Nie wykonują należycie swoich obowiązków, a od pracowników wiem ze brak kultury dotyka nie tylko klientów, ale i pracowników firmy. Nie pracuje na korzyść wspólnoty tylko na korzyść developera.

Fatalny zarządca, problemowy, niekulturalny, stojący po stronie developera. Można by napisać książkę o błędach w rozliczeniach, braku naprawiania awarii, braku responsywności i olewaniu próśb właścicieli mieszkań przez DEX44

@Marta

Dodam jeszcze tylko, że Pan Prezes chyba zbyt mocno zakorzenił się w PRLu bo tak chamskiej obsługi dawno nie widziałam, niestety nie tylko ja

Mirosław
@Marta

Coś więcej jesteś w stanie napisać na temat tej obsługi, która w Twoim mniemaniu daleko odbiega od standardów, które powinny być wprowadzane? Zechcesz to racjonalnie wyjaśnić na podstawie swoich doświadczeń? Będzie mi miło coś się dowiedzieć.

@Mirosław

Ja mogę, Kozak na jednym osiedlu ustalił regulamin zakazujący palenia w ogródkach, gdy przeszkadza to sąsiadom. Biuro Kozaka znajduje się na osiedlu, gdzie taki regulamin obowiązuje, jego pracownicy wychodzą stadnie na fajka, po 4 - 6 osób. Mimo wielokrotnego zwracania uwagi przez właścicieli i sąsiadów, że dym nam przeszkadza, zwłaszcza jak pali kilka osób na raz, Kozak ze swoją ekipą nic sobie z tego nie robią, łamie regulamin, który sam ustalił i wprowadził w życie. Tak samo podchodzi do kontaktów międzyludzkich oraz nieruchomości, którymi się zajmuje, a właściwie je doi, bo nic nie robi dla dobra właścicieli, tylko dla developera i dla siebie. Przy zwracaniu mu uwagi jest po prostu ordynarny i traktuje ludzi, którzy mu płacą za obowiązki, których nie wykonuje, z góry.

Katarzyna
@Paweł

Czy to dotyczy Wola Tower?

Pawel
@Katarzyna

Z tego co wiem te same problemy dotyczą wszystkich osiedli, którymi administruje DEX

@Katarzyna

Pani Katarzyno jest Pani pracownikiem firmy i pyta się mnie Pani, gdzie występują problemy w Państwa firmie? To wy nie wiecie? Prezes firmy jest tu tylko od bycia ordynarnym i niekulturalnym? To wasz cyrk więc się nim zajmijcie

Niezadowolony mieszkaniec
@Marta

Dokladnie jak napisala koleżanka nieslowny grubianski wlasciciel firmy wszystkowiedzacy brak kompetencji i chęci wspolpracy oraz rozmowy nie polecam

ByłyPracownik

Firma słaba zarówno dla pracownika jak i klienta. Jeden wielki chaos, stres i nieprzyjemna atmosfera pracy dzięki prezesowi. Spychologia, brak załatwiania ważnych spraw dla klientów, zrzucanie odpowiedzialności. Nie polecam - ani pracownikom, ani klientom.

Justyna
@ByłyPracownik

co najbardziej stresującego jest w tej pracy ?

ByłyPracownik
@Justyna

Niekulturalny właściciel firmy kombinator

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Dex 44 Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Administrator nieruchomości - Zarządca nieruchomości? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Aga

A może to nie wina firmy tylko słabych pracowników?

@Aga

To wina słabego prezesa pieniacza, który chce się nachapać nic nie robiąc

Artur

W słowniku ludzi kulturalnych nie ma słów, żeby opisać zachowanie właściciela tej firmy oraz tego co robią na osiedlach. (usunięte przez administratora) - to najdelikatniejsze określenie tego z czym się zetknąłem.

Bożena

Firma oferująca bardzo słabe usługi, od księgowości, przez obsługę klienta, na zachowaniu właściciela kończąc.

Małgorzata

Ta firma to jakiś żart, w rozliczeniu mediów pomylili się o bagatela.... 1000 zł. Jeżeli waszą nieruchomością zarządza DEX radzę jak najszybciej zmienić firmę. Błędy w rozliczeniach, brak reakcji na zgłaszane problemy, jawne stanie po stronie developera, problematyczny właściciel. Ponury żart, za który płaci się duże pieniądze...

Paulina

Czy wiecie coś odnośnie rekrutacji w firmie Dex 44? Gdzie najczęściej pojawiają się jakieś ogłoszenia o jej otwarciu i jak często się to zdarza, że firma prowadzi nabór na nowych pracowników? :)

A tu to pewnie B2B tylko ?

Radomir

Na tym forum oczekujemy opinii osób pracujących w firmie!

Baca

No właśnie, popieram przedmówców. Księgowość to słaby, bardzo słaby punkt. Zmiany, zmiany, zmiany.

persona

Pracownicy zmieniają się bardzo często, szczególnie w księgowości. Ja również odradzam pracę w tej firmie, wyzysk i brak szacunku do pracownika.

Grazyna

Masakra!!! Odradzam wszystkim na jakiekolwiek stanowisko. (usunięte przez administratora) brak profesjonalizmu i wyzysk.

tomasz
@Grazyna

podobno często zmieniają się pracownicy?

Zostaw merytoryczną opinię o Dex 44 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Dex 44 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dex 44 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dex 44 Sp. z o.o.