Mega Communications

Opinie o Mega Communications

asaas 2010-11-17 08:47:37
Jest to firma, która płaci pensje regularnie z opóźnieniem! Jak by tego bylło mało płacą śmieszne pieniądze 7zł/h. Nawet nie można myśleć o podwyżce ani się o nią upominać! Firma jest w kiepskiej kondycji finansowej (nawet własny papier toaletowy należy przynosić, dobrze że woda w kranie jest..) Jeśli miałeś zamiar pracować na info. PKS to szczerze odradzam lepiej po
kw 2011-01-25 10:08:00
Ja od września nie mogę doprosić się o wypłatę wynagrodzenia. Do pewnego momentu byli wypłacalni, ale później.... beznadzieja, ale to już roztrzygnie Sąd. I ta niby koordynator- Beata Dey - nieumiejąca rozmawiać z pracownikami. Nic nie można z nią załatwić. Ma swoich pupilków, a resztę traktuje jak....
mani 2016-05-03 15:44:00
wiecie co się dzieje z ich stronę internetową? jakiś komunikat dziwny o rejestracji domeny - czy z firmą coś nie tak?
Zostaw swoją opinię o Mega Communications - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mega Communications