Opinie o APT Agencja zatrudnienia w Korbielów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy APT Agencja zatrudnienia. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie APT Agencja zatrudnienia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APT Agencja zatrudnienia w Korbielów

Pozdrawiam cala smietanke APT

Witam Ale was robia w balona. Najnizsza stawka to jest obecnie od 01.01.2016 8,80€ brutto pracownik niewykwalifikowany. I odradzam ta prace bo tam zadzi jeden Turek o imieniu Orhan Güler i Gruby Volsdojcz Rafal Karszow. I robia was tez w konia ze z 8,50€ bruuro wychodzi 4,50€.

Rafał
@Rafal Karszow

Ale jestes zalosny czlowieku.Lepiej opowiedz co wyprawiales z polkami w Hamburgu i jakim byles lowelasem.Juz zapomniales????poczytajcie sobie opinie o EMINKA -Szczecin. Jak wiedziales od poczatku co sie dzieje to dlaczego ludziom zlote gory obircywales z Orhanem a teraz taki SPOKO jestes????myslisz ze ludzie zapomnia o tym????dla przykladu:Marcin Edyta Gosia Kamila Pawel Ewelina Rafal Eliza Karolina Jana. Zofia.itd.....to tylko garstka osob ktore na twoj temat opinie w Szczecinie wystawily.Jak bylbys taki WPORZO to bys dawno stamtad uciekl a ty podales reke turasowi i ile lat juz sie z nim bujasz????Temra Lager Logistik to twoja firma i nie umywaj rak....na jej temat tez mozna bylo duzo ciekawostek poczytac.Pijakiem akurat jestes ty o podbojach milosnych nie wspominajac.Przypomnij sobie jak chlales w swoim biurze a zarazem tam mieszkales.Wodka +red bull +latwe poleczki a taki przyklad ze jestes porzadny stwarzales.Myslales ze turasa za nogi jak Boga zlapales i ze bedzie cie kasa raczyl.....INNYCH W DUPIE MIALES.Wypierdalales z turasem ludzi jak lecialo lub ktos podpadl z byle powodu.Wtedy kopa w (usunięte przez administratora) i zero kasy najlepiej na droge.No opowiedz wszystko jaki porzadny jestes.

Witam, czy współpracował może ktoś teraz niedawno z Agencją? Po ostatniej opinii z ubiegłego roku widzę, że ktoś miał problemy ze szczegółami względem oferowanych warunków. Czy teraz umowa oraz warunki są przejrzyste? Aktualnych ofert na stronie firmowej nie widzę ale planuje kontaktować się poprzez formularz dla kandydata. czy warto?

Kandydat Nowy wpis

Śmiesznie skonstruowana umowa w dodatku wysyłana przez e-mail i tak mam to odesłać. Brak informacji o stawce godzinowej w dokumencie, w umowie nie jest wyszczególnione do kiedy umowa obowiązuje. Więcej w niej o karach niż o wynagrodzeniu i to ma być praca dla studentów, dla których często będzie to pierwsza praca i nie mają pojęcia o umowach. Po takim dokumencie widać, że chcą coś zachachmęcić. W razie czego nawet nie zarobisz na prawnika, żeby dochodzić swoich praw. Porażka- chyba ktoś niespełna rozumu podejmie pracę na podstawie tak skonstruowanej umowy. Zastanawiam się czy nie zgłosić gdzieś takich praktyk, niech odpowiedni urząd się tym zajmie.

Czy w APT Agencja zatrudnienia możliwa jest praca na podstawie B2B?

Pozdrawiam cala smietanke APT

Rafal Karszow
@Pozdrawiam cala smietanke APT

Witam wszystkich Rafal Karszow sie kłania niewiem jakie sa teraz stawki za godzine ale juz mnie to nie musi obchodzic od 02.2015 juz tam nie pracuję ( nie wytrzymaly moje nerwy itp. ) jak ktos nie ma pojecia co sie dziej w firmie to niech lepiej sie nie wypowiada . Gdybym ja wykorzystawal Polakow to dzis bylbym ja pacczek w masle. A jestem tylko z wyglądu jak paczek haha ale do zeczy pracowalem tam od 2009 roku i wiem wszystko dosłownie co sie dzialo i dzieje w tej FIRMIE tylko nieliczni wiedza jak ja tam pracowałem ale ludzie widza tylko to co chca widziec przez tyle lat poznalem tam sporo ludzi ktuzy zaczynali w temra lagerlogistik i teraz sa na swoim i pracuja sa zadowaleni maja dzieci miszkania rodziny i jest im dobrze to są tak zwani mądrzy i normalni .Druga grupa to ludzie którzy pracowali z dnia na dzien mieli wszystko w (usunięte przez administratora) zarabiali malo ale to im pasowalo bo w PL nie bylo wiecej . Trzecią grupą mozemy nazwac tych co mieszają zeby byc niby uczciwym w cudzyslowie a sa to przeważnie pijacy, lowelasy ,i osoby które sie bawia i zyja z dnia na dzien oraz wypisują wymyslone historie chcecie pogadac napiszcie do mnie karszow@wp.pl ja sie nie boje i tylko mi wstyd ale nigdy nie sprzedalem P olaka a zawsze poza czyjimis plecami pomagajem duzo ludzi by to potwierdzilo ale po co ja mam nazwisko zszargane i dlugo bedzie trzeba zeby je oczyścić ale sa osoby które naprawde oszukuja Polaków nikt o nich nie pisze dlaczego bo one udaja znajomych przyjaciół współpracowników itp.a sa osobami dwolicowymi i madaja na różnych forach pod różnymi nikami dla niepoznaki a wy myslicie ze to twój przyjaciel a on ci (usunięte przez administratora) obrabia dlaczego nie pisza pod swoimi prawdziwymi nazwiskami przynajmniej mozna by bylo napisac cos o tej osobie. Bo sie boi . Ja zawsze odpowiem z podpisem jest mi wstyd za wiele zeczy i przepraszam wszystkich ale nie osadzajcie kogos nie znajac calej prawdy pozdrawiam Rafał Karszow byly Prezes (słup ) i Prokurist Ps. Piszcie do mnie Karszow@wp.pl

Rafal Karszow
@Pozdrawiam cala smietanke APT

Witam wszystkich(usunięte przez administratora)sie kłania nie wiem jakie sa teraz stawki za godzine ale juz mnie to nie musi obchodzic od 02.2015 juz tam nie pracuję ( nie wytrzymaly moje nerwy itp. ) jak ktos nie ma pojecia co sie dziej w firmie to niech lepiej sie nie wypowiada . Gdybym ja wykorzystawal Polakow to dzis bylbym ja pacczek w masle. A jestem tylko z wyglądu jak paczek haha ale do zeczy pracowalem tam od 2009 roku i wiem wszystko dosłownie co sie dzialo i dzieje w tej FIRMIE tylko nieliczni wiedza jak ja tam pracowałem ale ludzie widza tylko to co chca widziec przez tyle lat poznalem tam sporo ludzi ktuzy zaczynali w temra lagerlogistik i teraz sa na swoim i pracuja sa zadowaleni maja dzieci miszkania rodziny i jest im dobrze to są tak zwani mądrzy i normalni .Druga grupa to ludzie którzy pracowali z dnia na dzien mieli wszystko w (usunięte przez administratora) zarabiali malo ale to im pasowalo bo w PL nie bylo wiecej . Trzecią grupą mozemy nazwac tych co mieszają zeby byc niby uczciwym w cudzyslowie a sa to przeważnie pijacy, lowelasy ,i osoby które sie bawia i zyja z dnia na dzien oraz wypisują wymyslone historie chcecie pogadac napiszcie do mnie karszow@wp.pl ja sie nie boje i tylko mi wstyd ale nigdy nie sprzedalem P olaka a zawsze poza czyjimis plecami pomagajem duzo ludzi by to potwierdzilo ale po co ja mam nazwisko zszargane i dlugo bedzie trzeba zeby je oczyścić ale sa osoby które naprawde oszukuja Polaków nikt o nich nie pisze dlaczego bo one udaja znajomych przyjaciół współpracowników itp.a sa osobami dwolicowymi i madaja na różnych forach pod różnymi nikami dla niepoznaki a wy myslicie ze to twój przyjaciel a on ci (usunięte przez administratora) obrabia dlaczego nie pisza pod swoimi prawdziwymi nazwiskami przynajmniej mozna by bylo napisac cos o tej osobie. Bo sie boi . Ja zawsze odpowiem z podpisem jest mi wstyd za wiele zeczy i przepraszam wszystkich ale nie osadzajcie kogos nie znajac calej prawdy pozdrawiam Rafał Karszow byly Prezes (słup ) i Prokurist Ps. Piszcie do mnie Karszow@wp.pl

Rafał
@Rafal Karszow

Czy rozmowa kwalifikacyjna w APT Agencja zatrudnienia odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Na jakie benefity można liczyć w APT Agencja zatrudnienia?

Slawek Nowy wpis

Beznadziejna" agencja pośrednictwa pracy". Kaza wysyłać ściany dokumentów potem się nie odzywają - kontakt z koordynatorami zerowy. Współczuję tym, których np. wysłali do pracy za granice

Dawid

Pracowalem w tej firmie rok okolo 6-7 lat temu,kredyt i widykacja komornicza zmusila mnie do zarobienia wiekszej gotowki,po przyjezdzie na miejsce plakac sie chcialo jak zostalo sie potraktowanym nie bylo miejsca do spania woń alkoholowa niosla sie po calej kamienicy choc dla innych bylo to do przyjecia bo to niedziela była ale warunki jakie zastałem to dało do myślenia co sie tu wyprawia.Jestem z powiatu wielkopolskiego wiec z firma wyslala mnie telefonicznie na dane miejsce tzw wille heh,do rzeczy....faktem jest ze jesli chcesz upasc emocjonalnie dac sie ponizac i patrzec jak pseudo szefowie obracaja i podbijaja do mlodych polek gdzie one glupie za kilka set euro i łyczek alkoholu potrafia nogi rozszerzyc i byc tzw.galeriankami w niemczech,dawac sie wydymac bo inaczej Cie wyrzuca jak dochodzisz swych praw,oraz pozwolic sobie i dac soba pomiatac to jestes na najlepszej drodze by tam sie znalezc,praca nie adekwatna do zarobkow ktore sa smiesznie małe juz wtedy było 4 euro na h mieszkanie 250eu ja osobiscie odradzam a jak spotkam na swojej drodze rafalka czy orhana z mila checia podejde i w twarz dam i na planuje a pozniej powiem jak stapie sie na mojej Polskiej ziemi.

Daniel
@Dawid

Mogę potwierdzić i w 100 % zgodzić się z opinią też tam pracowałem jakieś.6, 7 lat temu przez to że miałem charakter i ćwiczyłem nie piłem miałem pewne względy ale to i tak nie było to warte pomyśleć za jakie pieniądze pracowałem...

Sylwek

Czy pośrednicy pracy mają jakieś prowizje od liczby osób które dzięki nim podjęły pracę?

Wyjechałem z tej agencji kilka lat temu jak jeszcze zarabiało sie 4 e na godzine, a mieszkanie było za 50 e na miesiąc, nie miałem problemu z pracą, jeżeli sie komuś chce pracować to będzie i bez narzekania bo nogdzie za darmo kasy sie nie dostanie, więc nie rozumiem ludzi którzy tak narzekają.

K
@Gość

Też wtedy pracowałam w Stade bądź harburg

Jestem ciekawa zarobków w tej firmie?

Jurgen

@Bro Gdyby tak było to firma nie miałaby opinii dobrego pracodawcy!!

Bro

Totalne dno Informacje na umowie z tą agencją nie pokrywają się z tym co zastaje się na miejscu. Odradzam!

Tonik

Dobremu pracownikowi nic nie przeszkadza, w przeciwieństwie do tych mniej pracowitych. Można pomyśleć o zmianie mieszkania??

Kobiel

Dla mnie agencja APT jest dobrą firmą. Korzystałem z ich pośrednictwa i byłem bardzo zadowolony. Być może niedługo ponownie skorzystam z ich usług, chcę wyjechać do pracy i nie martwić się, że coś mam do załatwienia . Tam trzeba ostro pracować to fakt!!

olek

ta agencja to dno, ale cebulaki i tak jadą zapirdqlac jak roboty za niecałe 4euro z brudasami . Jedżcie z inych agencji

olek

Natalia

Agencja jak nazwa mówi jest agencja pracy a nie opieki. Jak wyjeżdżacie za granicę to trzeba się liczyć że coś się może zdarzyć i musimy sobie radzić.

JA

Witam wyjezdzam do pracy na kelnerke z ta agencja do Niemiec czy ktos moze cos powiedziec na ten temat?

Opinka

APT Agencja zatrudnienia jak nazwa wskazuje pomaga w znalezieniu pracy ale pracować musimy już tylko my!!!!!

młody

Potwierdzam w 100% co innego podczas rozmowy przez telefon a co innego sie okazuje.Praca bynajmniej ta o ktorej piszesz jest ladnie ubarwniona podczas rozmowy np.nadgodziny,soboty a okazuje sie ze (usunięte przez administratora) prawda i nie ma pieniedzy na czas.

Sylwia

@Nie zadowolony Może nie byłeś na wyjeździe z APT ? Najłatwiej jest obrzucić firmę różnymi oskarżeniami ale jak okazuje się to kłamstwem to nikt nie pamięta o sprostowaniu. Szkoda, że firmy nie rozliczają takich osób. Pracowałam z nimi i było spoko.!

Zostaw merytoryczną opinię o APT Agencja zatrudnienia - Korbielów

• Jak się pracuje w APT Agencja zatrudnienia?

Zobacz opinie na temat firmy APT Agencja zatrudnienia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

APT Agencja zatrudnienia