Iglotex S.A. Centrala

Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Olo

30 lat pracy na stanowisku maszynisty chłodniczego. System czterobrygadowy, praca 3 zmianowa w niedzielę i święta. (usunięte przez administratora)

Ola

Izabela interesuje mnie stanowisko na produkcji

Ola

Witam chciałabym się dowiedzieć jakie jest wynagradzanie na rękę i czy nocki są obowiązkowe oraz weekendy? Czy zaliczki też wchodzą w grę?

Izabela
@Ola

Fajnie, że jesteś zainteresowana pracą w Iglotex S.A. Centrala. Niestety nie umiem Ci odpowiedzieć, ale mam nadzieję, że ktoś, kto zna warunki pracy w firmie, coś nam powie. A jakie stanowisko Cię interesuje?

Ciekawy

Może zostałyby udostępnione jakieś informacje o firmie .Jaka jest kondycją po tych fatalnych przejściach.

@Ciekawy

Informacje o firmie dostępne są na naszej stronie internetowej (zakładka O GRUPIE/AKTUALNOŚCI). Link: https://iglotex.pl/o-grupie/aktualnosci/

Przedstawiciel Handlowy

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Umówiłam mnie na spotkanie na trzeci dzień po telefonie. Na spotkaniu był kierownik sprzedaży i jedna osoba z biura, do dziś nie wiem kto to był. Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze. Zacząłem pracę tydzień po rozmowie. W pierwszy dzień odbyło się przekazanie narzędzi pracy (samochód, telefon,tablet) oraz szkolenie bhp .

Opis poprzednich stanowisk pracy Znajomość produktów iglotex Swoje Wady/zalety Doświadczenie w prowadzeniu samochodu

leonidas777

Witam wszystkich Mam pytanie jak wygląda praca jako kierowca bardzo mnie to interesuje (usunięte przez administratora) po ile godzin się pracuje lub w jakich godzinach. Interesuje mnie oddział Kielce może ktoś pracował albo nadal pracuje będę wdzięczny za wasze informacje i opinie. Pozdrawiam

Bll

Jedna z gorszych firm w których byłem do tego niskie zarobki i wszech obecny brak organizacji omijać !!

@Bll

Czy aby na pewno jest aż tak źle? Co według Ciebie warto poprawić w firmie, by pracownikom pracowało się lepiej? Masz jakieś sugestię, które mogą usprawnić działania Iglotexu? Podziel się swoimi spostrzeżeniami.

Balum
@Karolina

Może wystarczy płacić wypracowane premie? Przestać straszyć zwolnieniami? Doceniać ? Karolina nie wiesz? Jesteś przecież z pewnością dobrze wykształcona.

Dzony
@Karolina

A co koleżanka z HR nie wie co robić???

@Balum

Wykształcenie moje, czy innych użytkowników nie ma tutaj nic do rzeczy. Nie pracuje także w Iglotexie, jeśli to masz na myśli. Jeżeli uważasz, że firma nie wypłaca należnych premii, czy kontaktowałeś się z szefostwem, by usłyszeć powody tej decyzji?

driver
@Karolina

A co powiesz na to,że auto do 3,5 T przy wyjeździe z firmy waży 5T? I to nie jest incydent, tylko norma.

Pig
@Karolina

Przede wszystkim szacunek do ludzi bo tego was w szkole nie nauczyli.

Wiola

Witam, chciałam zapytać jak wygląda praca w dziale HR? Fitma poszukuje obecnie osoby na stanowisko HR Business Partnera. Będę wdzięczna za każdą opinie.

Xymena
@Wiola

Odradzam. Duża rotacja, mały wpływ na to, co się dzieje, większość rzeczy narzucona odgórnie. Poza tym, dział miał być większy, były zwolnienia i likwidacje stanowisk nawet w przypadku osób dopiero zatrudnionych. Firma nie gwarantuje stabilności zatrudnienia.

MAGAZYNIER

Skorcza mag 120 czeka na podwyżki a puzniej zobaczymy czy się opłaca (usunięte przez administratora)sezon 2019 to będzie wielka porażka naszego kierownika co nic się nie stara o załogę i naszych wspaniałych dyrektorów którym goroco się robi przed sezonem ten sezon będzie bardzo ciężki załoga się zmniejsza i to z bardzo dobrych ludzi zarabiamy bardzo mało jak na takie warunki pracy i jesteśmy daleko wtyle (usunięte przez administratora) weźcie sobie to do serca bo zbliża się SEZON 2019!!!!!

dawno temu
@MAGAZYNIER

Sezon jak każdy,dadzą Wam trochę podwyżki i będziecie robić jak zawsze.Oni tak to robią,a we wrześniu zrobią czystki i tak do kolejnego sezonu.Tak przecież działa ta firma.Plan krotkoterminowy i tak co roku.Tylko niech wezmą sobie do głowy że coraz trudniej jest znaleźć dobrego pracownika.W tej firmie tylko dyrektorzy są wieczni i dobrze oplacani dlatego ťrzymają się rękoma i nogami ciepłej posadki.

Pomorzanin
@MAGAZYNIER

Już się nie ma co martwić zakład spłonął. ..

sialalala
@dawno temu

dokładnie tak samo to wygląda w Tarnowie

Olga

Iglotex poszukuje osoby na stanowisku Główny Księgowy/ Główna Księgowa. Firma zaprasza do swoich struktur również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności: https://www.iglotex.pl/o-grupie/kariera/oferty-pracy/glowny-ksiegowy--glowna-ksiegowa-skorcz- Interesuje mnie, jak w praktyce wygląda praca na tym stanowisku?

Dyrektor Kreatywny
@Olga

Szukają Głównej Księgowej po pożarze? Bardzo kreatywnie :) Kandydatom radzę się dobrze zastanowić przed podjęciem takiego wyzwania. .

Karol
@Dyrektor Kreatywny

O jakim pożarze piszesz? Chcę dobrze zrozumieć Twoją wypowiedź, dlatego wolę dopytać. Proponujesz kandydatom na to stanowisko dobrze zastanowić się przed wysłaniem swojego CV, dlatego chciałbym dowiedzieć się dlaczego? Proszę o uzasadnienie wypowiedzi. Na chwilę obecną słabo ją rozumiem.

Alicja
@Dyrektor Kreatywny

A co się stało z poprzednią główną księgową?

@Olga

i jakie zarobki na tym stanowisku?

Mateusz
@Karol

W maju 2019 firma została doszczętnie spalona.

Jerzy
@Mateusz

Można gdzieś przeczytać artykuł na ten temat? Mam przez to rozumieć, że firma na chwilę obecną nie funkcjonuje? Oficjalna strona internetowa normalnie funkcjonuje, także chciałbym wiedzieć, jak to wygląda w rzeczywistości.

Jaki Taki
@Jerzy

Wyszukaj sobie w Internecie, pełno jest artykułów na ten temat. Iglotex generalnie funkcjonuje, ale spłonął totalnie zakład w Skorczu. Także faktycznie dość to dziwne, że po takim pożarze w Skorczu szukają głównej księgowej.

Mateusz
@Jerzy

Wpisz sobie w gogle pożar iglotex maj 2019 i sam poczytaj.

@Jerzy

Bieżące informacje dostępne są na naszej stronie internetowej (zakładka O GRUPIE/AKTUALNOŚCI). Link: https://iglotex.pl/o-grupie/aktualnosci/

Karol

Upewnij się, czy Pani z HR jeszcze pracuje. Tam jest ciągły przemiał ludzi, w hr też była duża rotacja i zwolnienia. W sumie nie masz czego żałować, jedynie czasu zmarnowanego na rozmowę.

jakie zarobki na stanowisku głównego ksiegowego?

jakie zarobki na stanowisku głównego księgowego?

Witam. Jak wygląda sytuacja na stanowisku kierowcy? Warto czy nie? I jeżeli nie to dlaczego?

Jak nie jesteście Państwo w stanie dowieść towaru w dużym mieście przez kilka dni z rzędu ( podobnie jak w poprzednich sezonach) to proszę zająć się inna branża, a nie denerwować tych, którzy czekając na wasze dostawy nie maja co sprzedawać.

Witamy, dziękujemy za kontakt z nami. Zależy nam bardzo na zadowoleniu naszych klientów, dlatego też w celu wyjaśnienia sprawy, prosimy o informację jakiego miasta/punktu dotyczy zgłoszenie. Pozdrawiamy serdecznie, Iglotex S.A.

Brooklyn

Witam. Chciałbym zapytać o pracę we Wrocławiu na stanowisku Kierowcy Może ktoś się podzielić opinia na temat zakładu? Pozdrawiam

Brak mi słów. Jak można kilka lat pracować w (złej) firmie. Przecie to widać w 1 tygodniu pracy. A potem nażekanie i zgrzytanie zębami. Andrzej

Prorok

Pycha kroczy przed upadkiem.

Nieznany

Jakie zarobki są na kierowcę w Skórczu niby proponują (usunięte przez administratora) .

dyro
@Nieznany

zaczyna się sezon,więc dają tyle żeby ktoś chciał przyjść.Po sezonie ,czyli już we wrześniu albo aut bo już tyłu kierowców jest niepotrzebnych,a na pewno kasa w dół

południe

a co tam w krzeszowicach słychać dalej obiecanki i po za tym nic

Było minęło ????????

Brak szacunku dla pracownika, atmosfera jak na pogrzebie, nikt z nikim nie rozmawia. Bardzo duża rotacja, bardzo słabe benefity. (usunięte przez administratora) Nie jestem w stanie polecić tej firmy NIKOMU! Dzisiaj jesteś a jutro Ciebie nie ma. Spędziłem tam kilka lat życia i za nic nie chciałbym tam nadal pracować...

dawno temu
@Było minęło ????????

Podpisuje się pod tym obiema rękoma.Też spędziłem tam kilka lat i po zmianie pracy za zadna kàse nigdy bym tam nie wrócił.W sezonie wykorzystać,a po sezonie wypluć.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala - Skórcz

• Jak się pracuje w Iglotex S.A. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex S.A. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex S.A. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 23 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iglotex S.A. Centrala?

Kandydaci do pracy w Iglotex S.A. Centrala napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iglotex S.A. Centrala