Iglotex S.A. Centrala

Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Panie (usunięte przez administratora) i co ? Allach agbar!!"Z terrorystami sie nie negocjuje. " No to kup se super glu i przyklej du.pe mocno do stolka:-) a przy okazji tez paru (usunięte przez administratora) z bielska i zakopca. Rozliczymy was :-)

Lub Lin

Kolego nowy, co do lubelskiego PH, Ibiza na podtlenek, pensja 2500 brutto, niejasny system premiowania, nieadekwatny do rynku system marżowania, o premii więc możesz pomarzyć choć wszyscy będą mówić że nawet 2000zł. Konkurencja robi z nami co chce a Ty masz być kreatywny. Tylko pytanie JAK? Ostatnio zwolniło się w Lublinie na detalu w sumie 6 osób z 9, łącznie z kierownikiem.

nowy

mozecie cos napisac na temat ph ds detalu na lubelskim?

ph

Może wreszcie Iglotex zatrudni do rekrutacji na kierownicze stanowiska wyspecjalizowaną firmę żeby historia z cienkimi kierownikami i dyrektorami już się nigdy nie powtórzyła. Kolejny raz takiego burdelu już na pewno nie przetrwamy.

Bolo
@ph

To nie jest dobry pomysł. Tak jak w przypadku naszych hanysów wcześniej należało wejść na portale takie jak ten i poczytać opinie o tych gościach. Tam wszystko było i jak przypuszczam znacznie się różniło od tego co mówili i co było w papierach.

@Bolo

Masz rację.Jak to mówią papier wytrzyma wszystko i dlatego zielone ludki z hanysowa przekroczyły granice Małopolski.

Olsztyn
@Gdynia

Po dzisiejszych wydarzeniach w Brukseli sprawa islamskich imigrantów to chyba małe piwko z waszymi imigrantami ze śląska.

Przedstawiciel Handlowy

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Umówiłam mnie na spotkanie na trzeci dzień po telefonie. Na spotkaniu był kierownik sprzedaży i jedna osoba z biura, do dziś nie wiem kto to był. Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze. Zacząłem pracę tydzień po rozmowie. W pierwszy dzień odbyło się przekazanie narzędzi pracy (samochód, telefon,tablet) oraz szkolenie bhp .

Opis poprzednich stanowisk pracy Znajomość produktów iglotex Swoje Wady/zalety Doświadczenie w prowadzeniu samochodu

nowy

Witam jutro mam rozmowe na ph ds detalu w lubelskim,napiszcie cos na ten temat.czy warto,jak wynagrodzenie,jaka jest odsprzedaz itd

nastepny

i jak nastepne wypowiedzenie w Gdyni i jutro nastepne ale beka.pozamiatało sie...

leonardo
@nastepny

jak wiadomo orkiestra na Titanicu grała do samego końca, a jak jest w Gdyni? kto pozostał w orkiestrze? i dla Was może być rzucone koło ratunkowe, tylko na litość boską zawołajcie POMOCY! jest jeszcze dla kilku grajków z naszej orkiestry ratunek. Oczywiście nie bierzemy do szalupy dyrygenta i kapitana! oni już swój koncert skończyli, ale bez oklasków. Jedynie głośne bbuuuuuuuuuu

krzeszowiaczek

Już wszyscy u nas wiedzą że zima wasza ale wiosna nasza. Bierzecie do ręki papierki panowie i wracacie do swojego hanysowa.

mrożonka

O bajka o drewniaku. Dzieci teraz oglądają.

zenek

Własnie leci Pinokio. Niektórym od tego kłamstwa nosy aż się pokrzywiły.

mrożonka

Umyłam te pieprzone okna.

mrożonka

Nie ma to jak dobry obiadek (bez rozmrażania), kadarka z biedronki i poobiedni seks z mężem. Trochę się też zdrzemnęłam a tu okno trzeba umyć:-)

Jan
@mrożonka

A moją kobietę ciągle boli głowa. Przykładałem jej okłady z naszych mrożonek ale niestety nic nie pomogło.

miki

A co tam w Olsztynie?

Tobi

Na koniec tygodnia taka mała dygresja - feudalizm i niewolnictwo to podobno przeszłość ale chyba nie u nas.

aaaa

I jak jakieś wypowiedzenia w Gdyni przy piątku? ???

No i co
@aaaa

Rozumiemy ,że szukasz pracy ?

mikrus
@aaaa

Tam już nikogo nie ma ,

aaaaa
@mikrus

Tak Iglotex jest moim marzeniem.ha,ha,ha,ha

klara
@aaaaa

no to złuż cv,tutaj potrzebujemy fachoe'wców z braży fmsg,i innych turków i rumunuw

pracowita
@klara

No i złożyłam i mam pracę :)

były
@No i co

będą ale we wtorek po świętach , i to nawet dwa

ph
@były

kto poleci??

nowy

sprawiedliwości stanie się zadość i to nie teraz ani jutro ani pojutrze

wzy

A przede wszystkim nie nie ufajcie osobą które przysięgają na dziwne "rzeczy" Ludzie dla których kasa jest sensem życia są przegrani.

nowa
@wzy

Należy poczekać a sprawiedliwość przyjdzie sama. Bądź cierpilwy. Fałszywe przyrzeczenia będą miały s.......

krakowiaczek

Pierwszy raz zobaczyłem wasze komentarze i jedno resume: już nie można nikomu zaufać, każde słowo jest nic nie warte, a zwłaszcza kiedy mówi to osoba którą uważacie za szczerą. To wszystko jest bez sensu. Ja wyrzuciłem komórkę do kosza i innym radzę to samo.

..sb..
@krakowiaczek

wyrzuciłeś komórkę? ....z internetem zrób to samo:))) będzie Ci lżej:)

xyz

Garnek Ambision Granite rewelacyjny na domowe prazonki

smakosz

Najlepsze podobno płucka a jeszcze lepsze serduszka z majerankiem, cebulka i kluseczkami

smakosz

Rozmroźcie coś!

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala - Skórcz

• Jak się pracuje w Iglotex S.A. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex S.A. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex S.A. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 23 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iglotex S.A. Centrala?

Kandydaci do pracy w Iglotex S.A. Centrala napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iglotex S.A. Centrala